לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-03-2010, 22:04
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
NFC: דובר הבית הלבן - 'נתניהו יודע מה נדרש ממנו'

http://www.news1.co.il/Archive/001-...ml?tag=22-35-31

הבית הלבן ממשיך במה שנראה כמדיניות מכוונת של מתקפה לא פרופורציונלית על ממשלת ישראל, על מדינת ישראל ועל אזרחיה היהודים של מדינת ישראל.

מ'מבוכה' לביידן [הסמיק המסכן] שדווקא בעת נוכחותו בארץ אושרה החלטה לך/56722/קיבי/17/נימ/CV/אט
של הועדה המחוזית לתכנון ובניה - הופכת הסאגה במכוון למסע הסתה ולבוי יצרים ברחוב הפלשתיני.

חבורת ה'ליברלים' מוושינגטון המתרפסת מזה שנה בפני כל טרוריסט ורודן ברחבי העולם שיגרה כבר 5 הודעות גסות ויהירות אשר נקלטות היטב ברחוב הפלשתיני כ'צאו ותחבטו ביהודים'. אוטוטו יצעקו מחבלי החמאס והפתאח 'הממשלה עימנו' בדומה לאבותיהם בימי הבריטים. לעיתים האמונה כי 'אויב' הוא ידיד מסוכנת יותר מכוחו האמיתי של האויב.

בבית הלבן שולט ממשל אנטישמי ואנטי ישראלי. אומנם מהסוג המכיל יהודים אך בהחלט אנטישמי. רמימנולמל אינו ידיד ישראל. לכל היותר ידיד הקרן לישראל חדשה. נראה כאילו מושכות העולם החופשי נתונים בידי חבורה זחוחה המנופפת לכולם בשלט: 'זהירות משענת קנה רצוץ'.

ההבנה כי אין לנו כרגע שותפים בבית הלבן המוטרדים בדבר קיומה או אי קיומה של ישראל - היא צעד ראשון להחלמה. נתניהו אכן צריך לדעת 'מה נדרש ממנו': צריך להמשיך בעשיה ללא דיבורים ולהיות נכונים לספוג סנקציות מהממשל הבוגדני והנקלה הזה עד שיפחת כוחו בסנאט ובקונגרס או עד שיחבל ע"י גורמי הטרור בפניהם הוא מתרפס וישנה שוב את עורו ויהפוך חברברותיו.

לפי התאווה להגברת הלהבות נראה בשלב זה כי הפרובוקציה האמיתית היא זו האמריקאית. אם לא הייתה זו ההחלטה המנהלית לאישור בניה בשטח ריבוני ישראלי הרי שהייתה זו חנוכת 'החורבה' ואם לא חנוכת ביה"כ יהודה החסיד הרי היה זה 'סיבוב השערים' המביך את 'ביידן' ואולי 'מבצע גביית מס הכנסה בטייבה' או הקמת עמדת שמירה בבית אל. בחור רגיש 'ידיד ישראל', ביידן. מסמיק בקלות.

לא שמענו על מתקפה תלת ראשית של וושינגטון על שפע של פרובוקציות לא מנהליות של הפלשתינאים בשבוע זה משמע האמריקאים רואים בפלשתינאים שחקן ב'תרגיל הערמומי' שלהם. האם מדיניות החוץ האמריקאית תדע לכבות את המדורה שהדליקו? ב-ט-ח, כמו שידעה לטפל בבעיה האיראנית...

מאז בנייתה הראשונה של 'החורבה' עברנו 'ידידים' מסוכנים מאובאמה וצפינו 'בני עמנו' גסים יותר מרמימנולמל. עברנו את פרעה, נעבור גם אותם.

אבנך ונבנית:

"שוש תשיש ותגל נפשי בהשמיעי היום אל אוהבי ציון וירושלים את הבשורה היקרה אשר יחלנו לה, אשר נכונים להיפתח שערי הבית-כנסת הגדולה המעטירה אשר בחצר רבינו יהודא החסיד.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.zeevgalili.com/http://zeevgalili.com/wp-content/uploads/2009/05/churva_exterior.jpg]

העומד על אחד ההרים סביב ירושלים יראה כיפת בית הכנסת בין כיפות הבתים גדול כירח בין הכוכבים, קירותיה פנימה וחוצה מלאים הוד והדר מחרושת אבני גזית מעשה ידי אומנים נפלאים"… (המגיד 1864)

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 14-03-2010 בשעה 22:08.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-03-2010, 05:56
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אין ספק שהמילה קשקוש היא חזקה והחלטית
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "איזה קשקוש"

"הממשל לא חיפש את ישראל"- חס וחלילה... כנאמר בעולמנו ההפוך: "מלחמה היא שלום, בערות היא כח". הוא סתם חיפש מדינה דמוקרטית ויהודית במזה"ת שיוכל למכור חלק מהאינטרסים הקיומיים שלה כדמי פרוטקשן לטרור האיסלאמי - במקרה אנחנו היינו שם.

"יריקה בפרצופו של סגן הנשיא" - אם החלטה מנהלית על בניה בשטח הריבוני של בירתך היא 'יריקה בפרצוף' [שלא לומר 'מעשה מגונה', 'שוד' , 'עושק זקנות' וכו'] וקריאות רשמיות למהומות של ערבים באותה עיר ע"י הפלשתינאים ולקול תופי הטם-טם האמריקאים הם 'תרבות דיפלומטית' אז כנראה שיש סיבה טובה להשתכנע ב'עד כמה נפגע ביידן'.

* וכן, אני יודע שאתה ציוני ושדעותיך אינן 'תואמות אובאמה'

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 15-03-2010 בשעה 06:17.
ישן 15-03-2010, 13:09
צלמית המשתמש של ashoichet
  ashoichet ashoichet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "כאשר יש לך אפוטרופוס ממונה"

אם היינו נתפסים כגורם עוין על ידי העם בארה"ב ועל ידי יותר מקומץ קטנטן של חברי הקונגרס אז אכן היינו בצרות. אך המציאות היא לא כזאת ויש בארה"ב תמיכה רחבה לישראל הן בקרב העם הפשוט והן בקרב חברי הקונגרס והסנט (תמיכה הרבה יותר אמיתית מאשר זו של ביידן). ואפילו חשוב יותר מזה, אין התנגשות אינטרסים מהותית בין ישראל וארה"ב. הנשיא של אמריקה הוא אולי האיש החזק ביותר בעולם אבל לכוחו יש הגבלות ואין לו את היכולת (חוקתית ומעשית) לפעול נגד רצונם של רוב מובהק של חברי הקונגרס והסנט והעם. כדי לשנות את המציאות במזרח ירושלים לטובת הערבים ולהחזירה לשנות השבעים יידרשו צעדים שממשלת ארה"ב מסוגלת לנקוט רק נגד מדינות אויב. הדעה שמה שקרה ליוגוסלביה עלול לקרות לישראל (ופגשתי ישראלים מבוגרים ורציניים שבאמת ובתמים מחזיקים בדעה הזאת) היא פשוט מגוחכת למי שקצת מכיר את העם ושיטת הממשל בארה"ב. למרות שיש לי באופן כללי השקפה פסימית לגבי הכיוון שבו הולכת המדינה, כאשר אני רואה במו עיניי את מציאות בירושלים אני לא יכול אלא לשמוח ולהתפלא על העוצמה וההתמדה של הציונות.

נערך לאחרונה ע"י ashoichet בתאריך 15-03-2010 בשעה 13:16.
ישן 15-03-2010, 13:24
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ה"עם" האמריקאי אכן תומך בנו
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ashoichet שמתחילה ב "אם היינו נתפסים כגורם עוין על..."

ואפילו מאוד משמח אותי כל פעם מחדש לגלות שזה מהסיבות הנכונות, ולא רק מהסיבות שאנשי שמאל קיצוני וולגריים אוהבים למנות, אבל ניתן ליצור דינמיקה של אירועים שתוביל למקומות שקשה לך לדמיין, בתוך זמן מאוד מוגבל, וע"י ארה"ב. גם ארה"ב אינה חסינה לשינויים, וגם המערכת הפוליטית האמריקאית היא "לא מה שהייתה פעם". באותה מידה שלהשתמש בהפחדות "מודל סרביה" כדי לדחוף את ישראל לוויתורים מרצון זה מגוחך, כך גם לא מאוד נכון לפסול לחלוטין פראפרזה של מודל כזה רק בגלל ש "סעיפים 1, 8 ו-15 בתוכנית דיכוי יוגוסלביה לא יעברו בהקשר לישראל".

אני חוזר ומדגיש: בניגוד לאמונה הרווחת שגל האנטי ישראליות, והדה-לגיטימציה לישראל הם פרי "קונספירציה" בעיקר, ומעט "עליה על הגל", אני חושב שתופעת הדה לגיטימציה של ישראל (ולמעשה הגדרתה לכל הפחות כ"ילד בעייתי בשכונה") היא להבה שמובערת ע"י הרבה מאוד מיני תופעות אקראיות שתלויות זו בזו לכל היותר בכך שמאסה קריטית של אנטי ישראליזם וולגרי לאורך זמן הביאה למצב שבו מאידך "לא בושה לתעל את האנטישמיות החבויה לאנטי ישראליות" ובו זמנית "זה אין להיות אנטי ישראלי".

במצב כזה תמיכת חוגים מערכתיים, כמו גם ה"רחוב" האמריקאי אינם מספיקים עוד כדי למנוע תהליכים מסוכנים. תביט אחורה עשור בדיוק: תראה איך באמצעים (חלקם הגדול אלקטרוניים) יצרו הערבים המנוולים ובני בריתם במערב מצג שווא מוחלט לפיו ישראל היא האנטי כריסטוס בהתגלתמותו. אם אתה זוכר היטב את הימים שטרם ספט' 2000, היה עוד אפשר להיות ישראלי בעולם הזה, בלי שאתה ישראלי באותיות גדולות. אני זוכר דגל ישראל על האוטובוס תיירים בלונדון, שלטים "פה מדברים עברית" על חנויות במרכז פאריז... לכל הרוחות! אני זוכר שמוצרי צריכה הכילו עלוני יצרן שהופנו לדוברי עברית! היום אתה קונה מוצרי צריכה, או אפילו צעצוע הארוחה במקדונלדס ומגלה שהעלון כתוב ב-40 שפות - כולל אסטונית, לאטבית וליטאית שאת כולן יחד דוברים פחות אנשים מכלל דוברי העברית (שלא לדבר על כך שבשלושתן יחד פחות ממחצית סניפי מקדונלדס שבישראל!), אבל כלום בעברית!

כה עושים דה-לגיטימציה! אולי מאשימים אותך באפרטהייד, אבל ביום האפרטהייד העיקרי הוא נגד הישראלים היהודים, והוא בהדרגה הולך ומחריף. הקורבנות הראשונים הם האקדמיה בתחומים הלא ריאליים, התרבות (שבשניהם דיעות מתלהמות וכוללניות תמיד זוכות לעדנה) והצרכנות בתחומי מוצרי התריכה הממותגים (פה בגלל שקל מאוד לחולל מהומות), אבל יש לי יותר ויותר הרגשה שהמאסה הקריטית והאווירה האנטי ישראלית (הנתמכת בידי עשרות אלפי פעילים ש"קולעים לדעת המניפסט" וכך יוצרים מצג שווא של קונספירציה מאורגנת) יצליחו להרעיל גם חלקים נרחבים של הטריטוריות שבהן "יודעים יותר מדי טוב מה המציאות בשביל ליפול בפח התעמולה הערבית".

או במילים פשוטות: למה צריך מודל יוגוסלביה? אפשר לעשות לנו בלגרדיזציה בלי פצצה אחת. ההתפרצות הוולגרית של ממשל אובמה היא "שובר שוויון" משמעותי מאוד. לא הייתי מזלזל בו כ"כ מהר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר