לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-04-2005, 16:51
צלמית המשתמש של האור מציון
  האור מציון האור מציון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.04
כללי חברה לא הספקתי להתאקלם בבלגיה ואני כבר זז לנפאל....

שלום לכוווווווווווווולם,

הרבה זמן שלא התראינו וזה בגלל שמאז שהגעתי לאירופה לקח לי זמן להתאקלם במקום, ובכלל מהאשכול שפתחתי לכבוד זה ...
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=40025
או יותר נכון מפאת העבודה הקשה והמרה, ועכשיו לכבוד פסח אני הופך להיות בן חורין ואני זז לנפאל בכדי לעבור שם את הפסח, זהו חלום שאני חולם עליו שנים וסוף סוף החלום הזה מתגשם, אני מקווה שיהיה טוב וסבבה בתקופה הקצרה בה אני יהיה שם, ושלא יהיה לי בעיות עם המורדים, ושגם אתם תהנו כל אחד בדברים הפרטיים שלו, וכשאני יחזור אני עוד ידאג לשתף אותכם בחוויות שלי שמשום מה תמיד קוראות לי בכל חור על פני העולם.

אז להתראות לבנתיים, חיים מאושרים וכמובן חג פסח כשר שמח !

אני מצרף כאן כמה תמונות נחמדות מנפאל בשביל להכניס אותכם לקטע ....
(כמובן שאני לא צילמתי אותם הם לקוחות מהאתר (primates.ximian.com/ ~naresh/photographs/nepal/)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אני מצרף כאן כאן כרטיס ברכה משהו נחמד ביותר לכל חברי הפורום, שווה לצפייה: לפעמים זה עושה בעיות אבל שווה לנסות הרבה פעמים עד שזה יילך...
http://www.passovergreeting.com/

תמונה פנורמית מפסגת האוורסט בנפאל - שפורסמה בפורום לפני קצת זמן ע"י White Lion
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=47487

להתראות לבנתיים, ולהשתמע
הישראלי הנודד, עכשיו בלגי לשעבר ברזילאי ועוד מעט נפאלי...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-04-2005, 22:52
צלמית המשתמש של האור מציון
  האור מציון האור מציון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.04
לכל המגיבים הנחמדים ......
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Kidonkey שמתחילה ב "אין לי מושג מה קרה לאלה שמעלי אבל שיזהרו מהחתימה של גלובו כחולות"

לפעמים אני לא מבין, מה כואב לאחרים שאחד אחר נהנה, אבל עזבו אני מבין את המצוקה....

* בכל מקרה אדון מוקד, אני ממש לא סגנון של אדם שיסתלבט ויכתוב דברים שלא קוראים איתי ולי, ובמיוחד שעצם הנסיעה לשם וגם ההגעה לבלגיה היה לא לשם חופשה אלא זה חלק משיגרת חיים שאני נהנה ממנה מאוד. ואני בטוח במאה אחוז שאני לא חי בסרט.

* ולמנהל היקר אדון SnaX, למה אתה מפגיז לפני שאתה יודע על מה מדובר, דבר ראשון אני כרגע רווק, ויש לי משפחה נחמדה שנמצאת וגרה בארץ, יש לי חברים טובים ומגוונים למרות מה שאתה חושב, ולגבי חברה זה פרט מעניין בפני עצמו שרק בזכות העולם זכיתי ליהלום שכזה.(וד"ל)
עכשיו אני מסביר לך עוד פעם כמו שהסברתי למוקד, אני נמצא בשלב בחיים שזה הזמן להנות ולטייל ברחבי העולם, ואני מתאר לעצמי שלא כל אחד יכול להרשות את זה לעצמו, (אני לא מתלהב שאני יכול זה פשוט קומבינה מעניינת) ואולי בגלל זה מגיעה התגובה העוקצנית הזו, ואת התמונות שמתי בגלל שאני חושב שזה נחמד לשתף את אלה שמעניין אותו גם בתמונות מהשטח, ואם אתה חושב שאני מחפש שתקנא או משהו כזה אז האמן לי חבר שזה לא מה שחיפשתי.. ואם אתה רוצה בכל אופן לקנות אז תקנא, אני לא יפריע לך...בכל אופן תהנה בארץ וכמה שיותר.....

* ולאחרון חביב Kidonkey הייתי שמח לדעת לאיזה חתימה של גלובו כחולות התכוונת - זה נשמע מעניין ??

אולי עכשיו התגובות יהיו יותר נחמדות או שיש כאלה שעד שהם לא יהיו שם, אז כל מי שהולך לשם זה בשביל להסתלבט או בשביל לגרום לאחרים לקנאות.
לילה טוב לכווולם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר