לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-03-2010, 21:29
  eshely77 מנהל eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
איזו מעבדה לבחור

מתוך הנחה ששתי המעבדות יקבלו גראנט למחקר...

כנראה שאוכל להשתלב כעוזר מחקר בפזיולוגיה.
עומדות בפני שתי אפשרויות מחקר בנוירופזיולוגיה ומחקר בקרדיולוגיה.

במעבדה של נוירופיזיולוגיה יש חוקרת ותיקה, מוזרה ונחמדה, לא תמיד זה ברור לי מה היא בדיוק רוצה. בנוסף היא מאוד מקושרת במחלקה לפזיולוגיה, ואני מניח שהיא תקבל מענק מחקר גדול יותר, (בעלה הוא ראש החוג). מה שיגדיל את הסיכוי למילגה מלאה. אני לא מבין יותר מידי בנוירופזיולגיה, אבל נושא המחקר נראה מעניין, ויש סיכוי שיבוא היום ואני ארצה להתמחות בנוירולוגיה. (אם כי להתעסק בשלב הזה בהתמחות זה כמו לדון עם טירון על תוכנית אופק.)
מבחינת מיקום, המעבדה נמצאת באוניברסיטה מה שמקל את הגישה למעבדה.

המעבדה בקרדיולוגיה היא יותר מתקדמת מבחינה טכנית. בקרדיולוגיה אני מבין קצת. בנוסף יש שם איזו שהיא התעסקות עם תאי גזע. (לא ברור לי עד כמה, אבל זה תחום שמעניין אותי).
החוקרת היא צעירה, נחמדה ומאוד ברורה. אם כי הרבה פחות מקושרת. (מקטין את הסיכוי לגראנט גדול). אני מוצא את התחום כמאוד מעניין. המעבדה לא נמצאת באוניברסיטה אלא באיזה מכון מחקר במקום אחר בעיר.

יש סיכוי טוב, שהשאלה שלי באה מוקדם מידי, ובסוף אני לא אמצא את עצמי באף אחת מהמעבדות, אבל למקרה שהעניינים יסתדרו על הצד היותר טוב. באיזו הייתם ממליצים לי לבחור
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-03-2010, 22:32
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "איזו מעבדה לבחור"

יש עוד שתי שאלות חשובות שאתה צריך לשאול את עצמך:
1. מהי הסטורית הפירסומים של המעבדה (3-4 שנים אחורה)?
2. מה הסטודנטים שלהם אומרים? סטודנטים שבוזים או שמחים?

בסופו של דבר על הנייר יכולה להיות מעבדה טובה, אבל סטודנטים שבוזים שלא רוצים להיות שם, ואתה מאוד רוצה להמנע מזה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:41

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר