לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-03-2010, 13:45
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
סקר אוניברסיטת חיפה: אולמרט - ראש הממשלה הכי מושחת שהיה. במקום השני - בנימין נתניהו.

מסקר חדש שערכה אוניברסיטת חיפה בנושא השחיתות הציבורית עולה כי אזרחי המדינה סבורים שישראל מושחתת יותר מבעבר. על פי תוצאות הסקר, ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, שניצב בפני שורת כתבי אישום פליליים, זכה בתואר המפוקפק "ראש הממשלה המושחת ביותר בתולדות מדינת ישראל".

ד"ר דורון נבות וד"ר דפנה קנטי מאוניברסיטת חיפה, ערכו לאחרונה את סקר השחיתות במדינת ישראל, בו השתתפו 804 מתנדבים המהווים מדגם מייצג של החברה השראלית הבוגרת. חלקים ממנו יוצגו מחר (ה') לראשונה בכנס "הדמוקרטיה הישראלית במשבר?", שיתקיים בבית הספר למדעי המדינה באוניברסיטה לרגל פתיחתה של התוכנית ללימודי דמוקרטיה.

מהתוצאות עולה כי ראש הממשלה שנתפס כמושחת ביותר בתולדות המדינה הוא ראש הממשלה הקודם אהוד אולמרט, כשלא פחות מ-52% מהמשיבים בחרו בו לתואר הלא מחמיא.

אחריו על פי סדר: בנימין נתניהו עם 17.8% שמקדים בשמונה עשיריות את אריק שרון עם 17% בדיוק, יצחק רבין עם 8.3%, שמעון פרס, נשיא המדינה, עם 2.9%, דוד בן גוריון עם 2.2% וגולדה מאיר עם 1.7%. סוגרים את הרשימה: יצחק שמיר ומשה שרת עם 0.8%.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...&loc=3&tmp=6609
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-03-2010, 13:55
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "סקר אוניברסיטת חיפה: אולמרט - ראש הממשלה הכי מושחת שהיה. במקום השני - בנימין נתניהו."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Segmany
מסקר חדש שערכה אוניברסיטת חיפה בנושא השחיתות הציבורית עולה כי אזרחי המדינה סבורים שישראל מושחתת יותר מבעבר. על פי תוצאות הסקר, ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, שניצב בפני שורת כתבי אישום פליליים, זכה בתואר המפוקפק "ראש הממשלה המושחת ביותר בתולדות מדינת ישראל".

ד"ר דורון נבות וד"ר דפנה קנטי מאוניברסיטת חיפה, ערכו לאחרונה את סקר השחיתות במדינת ישראל, בו השתתפו 804 מתנדבים המהווים מדגם מייצג של החברה השראלית הבוגרת. חלקים ממנו יוצגו מחר (ה') לראשונה בכנס "הדמוקרטיה הישראלית במשבר?", שיתקיים בבית הספר למדעי המדינה באוניברסיטה לרגל פתיחתה של התוכנית ללימודי דמוקרטיה.

מהתוצאות עולה כי ראש הממשלה שנתפס כמושחת ביותר בתולדות המדינה הוא ראש הממשלה הקודם אהוד אולמרט, כשלא פחות מ-52% מהמשיבים בחרו בו לתואר הלא מחמיא.

אחריו על פי סדר: בנימין נתניהו עם 17.8% שמקדים בשמונה עשיריות את אריק שרון עם 17% בדיוק, יצחק רבין עם 8.3%, שמעון פרס, נשיא המדינה, עם 2.9%, דוד בן גוריון עם 2.2% וגולדה מאיר עם 1.7%. סוגרים את הרשימה: יצחק שמיר ומשה שרת עם 0.8%.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...&loc=3&tmp=6609

משעשע משהו.
ישן 17-03-2010, 15:22
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
'מתנדבים' לסקר?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "סקר אוניברסיטת חיפה: אולמרט - ראש הממשלה הכי מושחת שהיה. במקום השני - בנימין נתניהו."

כנראה שכל המתנדבים היו פריקים של מפלגת העבודה כי מסתבר ש100% ממשתתפי 'הסקר' מכחישים את היותו של ברק ראש ממשלה...

הנתון המדהים באמת הוא כי למרות שחלפו 15 שנים מאז הרצחו ולמרות שטיפות מח שיטתיות עדיין 8.3% מהנסקרים זוכרים היטב כי רבין היה רוה"מ הנתפש בעינהם כמושחת.

זהו כמובן סקר חסר משמעות שנועד לשרת את צרכיה של זו שלא הייתה [ולא תהיה] רוה"מ ולכן לא תוכל להופיע בסקר...

מאחר ורק שוטה יטען כי למשך הזמן שחלף ולטריות הכותרות בעיתונים אין השלכה על התשובה [כמו גם על אוכלוסיית אונ' חיפה המהווה את המדגם אליו שואפת הקרן לישראל חלשה] - הרי שיש לפלח את התוצאות לפי דורות, תקופות ומצב פוליטי נוכחי:

[1] רוה"מים אשר היו מעורבים בחיים הפוליטיים סביב הבחירות האחרונות: למרות המדגם המוטה הרי שפי שלושה מהמשיבים לגבי תקופה זו רואים בממשלת לבני-אולמרט דגם שחיתות וכל כולם מדחיקים עמוקות את תקופת ברק או את שייכותו לפוליטיקה העכשווית

[2] רוה"מים אשר היו פעילים משמעותית בצמידות לדור הנוכחי: כאן 'מנצח' זה שרון את פרס ביחס דומה ואף גדול יותר ובצדק. פרס מעולם לא רדף כסף - רק כבוד...

[3] רוה"מים שנמוגו מהחיים הפוליטיים עד תחילת שנות ה90:

בדור הראשון המיתולוגי של אבות מפלגת העבודה נזכר רק בן גוריון וההשוואה לשרת מתעלמת מכך ששרת כמעט ולא כיהן. הזכרון לגבי גולדה ספק אם הוא נוגע בשחיתות

מדור הביניים - מרגע לפני המהפך ועד שנותרו בפוליטיקה רק פרס יבל"א ושרון שניצח גם לאחר 'לכתו' את הבחירות הקודמות סדר המוכפשים הינו: רבין ו... וביס של פחות מ1:10 שמיר כשבגין כלל לא נמצא ברשימה [במקרה שלו לא ניתן להניח כמו במקרה ברק זו שכחה]. כלומר - למרות מסע דהלגיטימציה ליריבים הפוליטיים, חינוך בולשיוויקי להאלהת הדמות והשתקת כמעט כל בקורת רואה 1:11 מכל מי שהתיחס לראשי ממשלות חצי היובל שטרם שנת אלפיים את רבין כ'מושחת' ובכך מציב את יריביו [שמיר, בגין] כנקיי כפיים לעומתו... מדהים...

ישן 17-03-2010, 20:38

חלילה, חלילה לי מלהטיל בדל ספק בקדושת מושג האקדמיה ומתדותיה. כהדיוט המעריץ את האקדמיה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=Segmany] בו השתתפו 804..."

אני אפילו מעריך וסוגד לכל מעשה הזוכה לכותרת 'מחקר' ובעיקר אם הכותרת ניתנת בNRG, המחקר הוא מתחום מדעי הרוח והאפוטרופוס הוא אוניברסיטת חיפה.

אקדמיה היא הרי ערובה לטוהר, אמת ונקיון כפיים וזה שהיא חושבת ומממנת מכספי הצבור את הדעות הפוליטיות שאיני מסכים איתם וברגותי, חומסקי ונסראללה דווקא כן - רק גורם לי להרגיש פחות צודק. דע לך שרבות התלבטנו אני וזוגתי אם לרכוש פסל של גורדון או פסל של טל ניצן כדי להציב בסלון בכדי שנוכל להתפלל אליו בכל בוקר. בסוף התפשרנו על פרוטרט של טדי כ"ץ.

רק יסביר לי נכבדי מה היה גורלו של סטודנט כמו ori לדוגמא אשר היה סוקר מושג 'תלוי זמן' בהגדרתו כשחיתות [שחיתות אישית מאחר והשאלה מתייחסת שמית לרוה"מ] הנפרש על פני '60 שנות' תוך התעלמות מאובדן הידע של הציבור ממנהיגים ככל שחולף הזמן ואינו מוטרד מהלקוי בשיטות שגרם לכך כי רוה"מ טרי ושר מכהן כברק נשמט לחלוטין מהמחקר... [שלא לדבר על האפשרות להוספת שמות מנהיגי ההסתדרות הציונית עד הרצל לרשימה או מספר שאלות ידע לגבי כל דמות אשר היו עלולות להגדיל את אלמנט ההגחכה של עצם הרעיון לסקר שכזה]
ישן 18-03-2010, 12:23
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "חלילה, חלילה לי מלהטיל בדל ספק בקדושת מושג האקדמיה ומתדותיה. כהדיוט המעריץ את האקדמיה"

לפעמים הימנים באמת מדהימים אותי. בתי המשפט, התקשורת, האקדמיה, אירופה כוווווולם שקרנים, מושחטים ועוכרי ישראל ברגע שהם מביעים דעה שאינה דעתכם.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי .ישראלה היפהפיה
חושבת ומממנת מכספי הצבור את הדעות הפוליטיות שאיני מסכים איתם וברגותי, חומסקי ונסראללה דווקא כן.

נכון! דן שיפטן, וארנון סופר הם למשל שני שמאלנים קיצוניים שממומנים על ידי כספי הציבור, ועובדים באוניברסיטת חיפה*.

ציטוט:
תוך התעלמות מאובדן הידע של הציבור ממנהיגים ככל שחולף הזמן ...

איך אתה יודע ממה התעלמו? קראת את המחקר עצמו? יש לי תחושה מאוד חזקה שלא כל הסייגים שמופיעים במחקר, נכנסו לכתבה ב-NRG, שכן זהו עיתון להמונים, ולא כתב עט אקדמי. האם זה גרם להבנה שגויה של התוצאות? יכול מאוד להיות. האם זו אשמת החוקרים? ממש לא.

אני לא אומר שכל מה שהאקדמיה אומרת, קודש הוא, אבל כמו שאתה לא מניח מראש שהרופא שלך טועה כשהוא נותן לך דיאגנוזה, ושהטבח שלך לא יודע לבשל, אין לך שום סיבה להניח מראש שאנשי אקדמיה לא יודעים לעשות מחקר אקדמי, רק משום שאתה לא מסכים עם דעותיהם.

* איזה מגניב,גם אני יודע להיות ציני!

ישן 18-03-2010, 13:37

יש לי מספיק סיבות לחשוד באנשי אקדמיה או במי שמדברים כשרוממות החופש האקדמי בפיהם
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "לפעמים הימנים באמת מדהימים..."

מהאקדמיה הישראלית יוצאים קולות ששלא ש'הם לא מתאימים לדעתי הפוליטית' אלא ש'הם מאיימים על קיומי ומשתפים פעולה במסע תעמולה של ארגונים העמלים לצורך כך'.

יתכן ולך המזדהה פה ושם עם רוחות נאורות שכאלה - הדבר מתאים. את מנוחתי אני - זה טורד.

ופישוט הדברים שלך לאמור: "לפעמים הימנים באמת מדהימים אותי. בתי המשפט, התקשורת, האקדמיה, אירופה כוווווולם שקרנים, מושחטים ועוכרי ישראל ברגע שהם מביעים דעה שאינה דעתכם." היא דמגוגיה בגרוש. אתה יודע היטב כי הכוונה הינה להשתלטות פוסט ציונית בחסות החופש האקדמי על שטחים רבים במדעי הרוח המשמשת כחלק מתעמולה פוליטית לטובת שמאל שאינו קיצוני פחות מתנועות הפוסט כהניזם [וכן, אני יודע שאתה ממדעי החיים..]

אבל מי שיכול להתעלם מהקולות היוצאים תחת חסות האקדמיה בודאי שיכול להתעלם ממראה שמציב בפניו 'ימני' כלשהו. זה שהיהירות הפוסט ציונית תביא אותך רחוק - אין לי ספק. זה שהיא הביאה את מדינתו לסכנה גדולה, זה כבר לא מענינך כמובן שהרי אתה 'מהאקדמיה'...

** איזה לא מגניב, אתה לא ציני. אתה פשוט פוסט ציוני ומצאת אכסניה בה זה כיף להיות כזה.

ישן 18-03-2010, 15:26

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "יש לי מספיק סיבות לחשוד באנשי אקדמיה או במי שמדברים כשרוממות החופש האקדמי בפיהם"

ציטוט:
זה כבר לא מענינך כמובן שהרי אתה 'מהאקדמיה'...

** איזה לא מגניב, אתה לא ציני. אתה פשוט פוסט ציוני ומצאת אכסניה בה זה כיף להיות כזה.

כמה קל ונוח להדביק על אנשים (ובמקרים אחרים, על גופים) מדבקה, ולטעון שהמדבקה הזאת מהווה הסבר והוכחה לכך שהם טועים, משקרים ומנסים להשמיד את מדינת היהודים.
דא עקא, לעיתים השיטה הזאת מתפוצצת בפנים. קח אותי למשל - אתה החלטת לך שאני פוסט ציוני, מהאקדמיה המנותקת, ולכן מותר לזלזל בדעותי (ואחר כך אתה קורה לי יהיר...). אז את העובדה שיש לי תואר בביולוגיה אפשר ללמוד מהודעות אחרות שכתבתי באתר. עם זאת, וכאן הצרה של הטיעון שלך, כיום אני משתייך לארגון אחר, כלל לא אקדמי, בשם צבא ההגנה לישראל, בתור קצין בקבע, מה עושים?
לגבי הציונות שלי - אני מגדיר את עצמי ציוני, אבל זה כבר עניין סובייקטיבי. כמו שאתה מגדיר כל מי שמצביע עבודה ושמאלה כפוסט ציוני, אני יכול להגדיר שכל מי שמצביע ליכוד וימינה הוא פאשיסט, אבל מזה לא יצמח לנו דיון פורה במיוחד, נכון?
חבל, אני דווקא חושב שיש מקום לדיון מעמיק בין הימין לשמאל של המפה הפוליטית, אבל אם בסופו של דבר, הדיון מתמצה בהדבקת מדבקות, הוא לא הולך רחוק במיוחד.

ישן 18-03-2010, 20:14

'דיון'? נו, כבר עשית צעד אחד קדימה מהמקום בו התנגדת להשמעת בקורת על משהו 'אקדמי'
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=.ישראלה היפהפיה]זה כבר..."

[כמובן ללא קשר להתאמתו/אי התאמתו לדעותיך]

הודעה אחת למעלה ראית "בחומרה רבה" משהו ממנו משתמע פקפוק בטוהר האקדמיה של המחנה הנכון

הודעה אחת למטה רטנת על אד הומינזם רגע אחר שאמרת: "לפעמים הימנים באמת מדהימים אותי. בתי המשפט, התקשורת, האקדמיה, אירופה כוווווולם שקרנים, מושחטים ועוכרי ישראל ברגע שהם מביעים דעה שאינה דעתכם."

אני שמח בשרותך בצה"ל, אכן חששתי לשווא וכולי תקווה כי הכפופים שלך אינם נאלצים לסבול מאיסור העברת בקורת על כל מה שאינו מתאים לרוח המפקד [כמובן שכל בקורת שלך בחייך נעשית רק לאחר קריאה לעומק וירידה לכל רובד של כתבה עיתונאית].

אבל 'דיון' כמו שאמרתי זו כבר התחלה...
ישן 19-03-2010, 01:01

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "'דיון'? נו, כבר עשית צעד אחד קדימה מהמקום בו התנגדת להשמעת בקורת על משהו 'אקדמי'"

אין לי בעיה עם העברת ביקורת על מחקר אקדמי, כל עוד יש ביסוס לביקורת. עם זאת, להעביר ביקורת על מחקר אקדמי, רק משום שהוא הגיע ממוסד שנתפס בעיניך כבעל דעות כאלה או אחרות (דבר מוזר כשלעצמו, שכן למוסדות אין דעות פוליטיות, והבאתי לך קודם דוגמא לשני מרצים באותה אוניברסיטה, שלידם ליברמן נראה כמו פעיל 'שלום עכשיו'), זה לא רציני בעייני.

ביקורת כלפי ימנים, אינה טיעון אד הומינם, שים לב להבדל:
מה שאמרת לא נכון בגלל שאתה ימני <- טיעון אד הומינם.
ימנים רבים חוטאים לאמת, שכן הם מאשימים את כל מי שאינו תומך בדעותיהם בבגידה <- לא טיעון אד הומינם.
עם זאת, ראוי לציין שהביקורת שלי לא מופנה כחפי כלל הימנים (כפי שעלול היה להתפרש). יש רבים, גם במחנה הימין, שיכולים לנהל שיח מבלי להיגרר לדמגוגיה של "השמאל מסכן את גורל המדינה" ודומותיה.

לשאלתך, כן אני משתדל לברר את העובדות לפני שאני מעביר ביקורת. ולא, אני לא אוסר על פקודיי העברת ביקורת שאינה לרוחי, אך אני מנסה לחנך אותם להעביר ביקורת עניינית, שנובעת מהבנה, ולא לבקר לשם הביקורת. כמובן שביקורת פוליטית כלשהי, בין אם היא לרוחי או בין אם לאו, נשארת מחוץ למסגרת הצבאית.

ישן 19-03-2010, 01:48
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
זהו סקר שאינו שווה כלום, שבטח לא מייצג חלקיק מציאות
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אין לי בעיה עם העברת ביקורת..."

804 משתתפים בסקר מהאוכלוסיה הבוגרת? רוב הסיכויים שכל אדם מתוך ה-804 (לא יכלו לעגל
מ-810?) הביע את תחושותיו שבאו ככל הנראה משטיפת מוח תקשורתית, ולאו דווקא מהמציאות
האמיתית, כי שחיתות חושפים ע"י כתבי אישום ומשפטים, ולא ע"י שאלת אזרח שלא יודע כלום מה
דעתו. זה מזכיר לי ששמעתי מישהי אומרת: "אני לא אוהבת את שרה הזאת, היא זונה בת זונה,
היא בטח אשמה". מאיפה את יודעת שהיא אשמה? "לא לא יודעת, אני בטוחה שהיא עשתה לעוזרת
המסכנה הזאת הכל. היא אשמה".

בד"כ אנשים לא זוכרים את השלוש שנים הקודמות של חייהם, בטח ובטח בישראל, ועורכי המחקר
בגאונות יש לומר - שאלו אותם על השחיתות השלטונית מאז קום המדינה (גאונות!). שואלים אותם
מי לדעתם יותר מושחת (וזה מושחת ולא מושחט כי לא שוחטים פה אף אחד) מכלל הממשלות\מנהיגים
שהיו לנו. ואיזה פלא - הציבור מציין את שלושת המנהיגים האחרונים כמושחתים ביותר. צירוף מקרים?
ממש לא.

גם יש איזה ציד מכשפות נגד ביבי. התקשורת תמיד שנאה את ביבי והקרינה את זה לעם. כוווווווווווולם
אומרים שהוא מושחת, כוווווווווולם אומרים שהוא פחדן ולחיץ - אבל, הוכחה אחת אין. כלום, נאדה. אבל
מה? כוווווווווווווווווולם יודעים.

אהה, והמשתתפים חושבים (40%!) שישראל יותר מושחתת ממדינות אחרות. וואלה? ככל הנראה
רוב אלה שהצביעו היו בטורקיה לנופש של ארבעה ימים, הכל כלול כמובן, טיילו באירופה והתרשמו
מהאדריכלות והארכיטקטורה יוצאת הדופן ואמרו לעצמם: "פשש, אלה יודעים לבנות יפה. תרבות
אירופאית!". אני יכול לומר לך בוודאות ש-90% לפחות מהמשתתפים בסקר לא חיו במדינה אחרת
כל חייהם. אבל הם בהחלט יודעים מי מושחת ומי לא.

לסיכום, ברגע שמדובר בסקר שמשתתפים בו "אנשים מהיישוב", ונשאלות בו שאלות באמת לא
רציניות שמכסות 60 שנות מדינה - אזי אין להתייחס לסקר הזה בשום רצינות (אני מוכן להתערב
שחלק מהמתמודדים לא נולדו או היו עוללים בני שנה בתקופת הזמן הזאת של 60 שנה). זה
באמת לא ממש משנה אם זאת אוניברסיטת חיפה או אוניסרסיטת תל אביב. סקר כזה איננו מייצג
ואיננו מקצועי - נקודה.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 19-03-2010 בשעה 02:11.
ישן 19-03-2010, 10:43

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "זהו סקר שאינו שווה כלום, שבטח לא מייצג חלקיק מציאות"

בוודאי שיש להתייחס לסקר ברצינות, רק צריך להבין מה הוא בא לבדוק, ומה לא.
הוא לא בא לבדוק מי ראש הממשלה הכי מושחת - לא ראית ולא תראה בשום מקום קריאה להכניס מישהו לכלא על סמך הסקר הזה.
הוא כן בא לבדוק מי נתפס כהכי מושחת, בעיני הציבור. האם זה מושפע מהזמן בו האדם כיהן כראש ממשלה? ברור. האם זה מושפע מהדברים שהתקשורת בוחרת להציג? כמובן. האם זה בהכרח נכון? יכול מאוד להיות שלא. אבל זו דעת הקהל, והיא מאוד מעניינת, ויש לה השלכות מאוד משמעותיות, בעיקר במדינה דמוקרטית.

נ.ב.
למה לעגל ל810? האם יש למספרים שנגמרים ב-0 משקל סטטיסטי גבוה יותר מאלו הנגמרים ב-4?

ישן 19-03-2010, 02:04
  BombRider BombRider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.07
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "אני כל כך אוהב לשמוע עד כמה..."

על פרשת בר-און לבטח שמעתם. להזכירכם המשטרה המליצה להגיש נגד מר נתניהו "הנכבד" כתב אישום, אך "להפתעתנו" היועץ המשפטי לממשלה החליט שלא להעמידו לדין למרות שנמתחה עליו ביקורת חריפה (טוב נו, לפחות זה). ולמרות זאת, אחרי כל הבלגן הוא מרשה לעצמו לחזור לפוליטיקה החוצפן, ובנוסף גם מצליח להיבחר. כנראה לעם ישראל זיכרון קצר מאוד. אז בואו ותראו לי איפה השחיתות פה?? בואו נראה...המשטרה ממליצה להגיש כתב אישום, היועץ המשפטי מחליט שלא ולמרות זאת מותח ביקורת חריפה. זאת אומרת שאם נמתחה ביקורת חריפה ושלא נדבר על חקירה פלילית מלכתחילה, בטוח שמשהו נעשה שלא כחוק! אז למה לעזאזל לא להעמיד לדין?!?!?! בכל אופן יותר מידי אישי ציבור מעורבים בחקירות פליליות למיניהן בעודם מכהנים, זה כבר מצביע על משהו לא כשורה.
מדינה דפוקה, תתמודדו.

נערך לאחרונה ע"י BombRider בתאריך 19-03-2010 בשעה 02:26.
ישן 19-03-2010, 08:04
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
LOL, פעם ראשונה שמישהו מנסה לטעון שמערכת המשפט מוטה לטובת הימין - ולא כבדיחה...
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי BombRider שמתחילה ב "על פרשת בר-און לבטח שמעתם...."

מעבר לעובדה המשעשעת שגיבור הפרשה הנ"ל, נמצא כעת בתפקיד בכיר
באט"ד, הלא היא מפלגתה של "הנקייה", הרי שהפרשה ההיא הפכה לחקירה
פלילית, לא בגלל שהיה צורך בחקירה פלילית, אלא בגלל שמדובר בביבי.

אני מציע שתלך לחפש מי היו ממליציו של מיכאל בן יאיר לתפקיד היועמ"ש
(רמז, לא סתם הוא כונה בשם "היועץ המשפחתי"...), והאם היתתה חקירה
פלילית באשר למינויו.

אחרישתסיים לבחון שם, תוכל לךהבין לבד שהסיבה היחידה לחקירה הזו נגד
ביבי, היא שמדובר בביבי.

העובדה שאתה מזדעק על פרשת בר און בהקשר לביבי, רק ממחישה עד
כמה אינו מושחת ביחס לסטנדרטים העלובים שהורגלנו אליהם מאז 1992...
ישן 19-03-2010, 10:56

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "LOL, פעם ראשונה שמישהו מנסה לטעון שמערכת המשפט מוטה לטובת הימין - ולא כבדיחה..."

אל תטעה, אני עדיין טוען שמערכת המשפט היא בדיחה. כמובן שחברים וכמה אלפי שקלים במקומות הנכונים יעשו את העבודה בדיוק כמו שצריך. ובוא אני אתן לך גם דוגמה מהחיים האישיים, יש לי שני שכנים, לשניהם חברות גדולות ומצליחות שמבצעות פרוייקטים גדולים עבור הממשלה. כמובן שבעבר היו פועלים פשוטים, אך שניהם התקרבו לאנשים הנכונים בכנסת, ראה דוגמת ביבי נתניהו, והיום שניהם יושבים על כמה מליונים טובים ואני מדבר איתך ברמה של מאבטח פרטי שעומד להם 24 שעות מחוץ לבית. אז בוא ותגיד לי האם כל חברה פשוטה יכולה לנסות לקחת מכרזים רציניים בארץ מבלי להפוך נושא לצחוק?! מר נתניהו אינו נופל מחבריו לסקר אלא משתווה אליהם ואף מתעלה עליהם, פשוט מאוד התמזל מזלו והוא עדיין לא נתפס.
ישן 19-03-2010, 14:53
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

זה מאוד מפריע לי - ואם תמצא לו תחליף ממפלגה שלא 90% מראשיה הם עבריינים מורשעים...
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי BombRider שמתחילה ב "שמע, אולי לך זה נוח שראש..."

יהיה לנו על מה לדבר...

אתה מבין, כשמישהו שמצביע למפלגה עם הכי הרבה חשודים, מואשמים ומורשעים בתולדות המדינה
(אני אציין שביבי מעולם לא הואשם וודאי שלא הורשע), הרי שקצת קשה לקחת ברצינות, את ההתנפלות
על ביבי והצגתו כמושחת.

למעשה, אם פוליטיקאים בארץ היו חשודים רק בדברים שביבי נחשד בהם (כזכור, הצעתי לך לקרוא על
מינויו של מיכאל בן יאיר, בידי אדם שאולץ לפרוש על עבירה פלילית אמיתית - החזקת חשבון מט"ח בחו"ל,
ולא שמתי לב שהגבת לנושא...), לא רק שמצבנו היה טוב יותר מבחינת שחיתות כנראה שהנושא לא
היה תופס כותרות. שכל החשדות נגד מנהיגינו יהיו מינויים פוליטיים, וויכוח עם קבלני הובלות. הלוואי הלוואי
הלוואי...
ישן 20-03-2010, 06:33
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

שוב התבלבלת - ביבי לא סתם לא הורשע - הוא כלל לא עמד לדין.
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי BombRider שמתחילה ב "אולי פה אנחנו נופלים, בזה..."

מעבר לכך שתי "הפרשות" שאתה נורא נסער מהן, הן בדיחה.
בטענה שהצליח לחמוק מאישום בגלל היותו "זהיר" יותר מקודמיו, היא מצחיקה למדי, בגלל שעפ"י קו
הגיון זה, אני כנראה גדול הגנגסטרים בהיסטוריה: עובדה שמעולם לא נעצרתי, לא נחקרתי ואפילו לא
נחשדתי באף עבירה - כנראה שאני מיומן ביותר בהסתרת פשעיי (אפשרות שנייה היא שאני סתם לא עשיתי עבירות, אבל זו אפשרות תמוהה מדי, נכון?...)...

הבושה אינה בכך שביבי ראש ממשלה, אלא בכך שאנשים זועקים "מושחת" לגביו בגלל שקראו ככה באיזה
עיתון שעויין אותו, לא מסוגלים להסביר אפילו לעצמם איפה הוא מושחת - אבל עדיין מסכמים ב"אם לא
תפסו אותו - זה כנראה בגלל שהוא אפילו מושחת עוד יותר מכפי שחשבנו...".

אין לי מושג למי הצבעת, אבל בכל מפלגה שתיתן לי דוגמא מתוכה, יש חשודים במעשים פלילים אמיתיים,
לא הדברים שביבי "נחשד" בהם (הוא רב עם קבלן - כמו בערך 90% מאנשים שעשו שיפוצים או בנו בית;
הוא רצה למנות מקורב למשרה ציבורית - כמו כל פוליטיקאי בהיסטוריה של ישראל והעולם המערבי...)
ישן 20-03-2010, 14:34
  Bimler Bimler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי BombRider שמתחילה ב "חושב לבד?! נדמה כי אתה מסוג..."

אני מניח שה"בוחרים" אליהם אתה מכוון את שפתך הרדודה אינם אלא ליכודניקים בורים אוהדי בית"ר שמחזיקים פוסטרים של ביבי והבאבא סאלי בעמדה נוחה לצפייה בסלון ביתם באיזו עיירת פיתוח נידחת אי שם.

לאורך כל השרשור הזה, לא רק שלא העלית ולו סברה אחת שיכולת לתת לה תימוכין הגיוני או סימוכין תקשורתי (ולא, הסילוגיזם: ביבי לא הועמד לדין + הוא מעשן סיגרים וטוענים ששרה צועקת על עוזרות בית = הוא מלך המושחתים, לא עומד בכללי ההיגיון) לטענותיך וכל שהשתמשת בו היה התנשאות מיותרת כלפי אוכלוסיות שונות במדינת ישראל ואף כלפי Ori.

אם לשפוט על פי עמדותיך כלפי נתניהו, כמו גם כלפי אוכלוסיות שונות ואישים שונים כאן בפורום, אז בהחלט ניתן לומר שאתה מסוג האנשים שזקוקים לישות כלשהי שיוכלו לשנוא. אתה שונא ובכך ככל הנראה אתה מוצא משמעות לחייך. שום הסבר ושום טענה אמיתית לא תשפיע על דיעותיך שכן במקרה כזה אתה תאבד מרכיב מאוד חשוב מעצמך - השנאה.

הייתי מציע לך להפסיק לשנוא, להתנשא ולהשתמש במגוון התכונות השליליות שהצגת פה על מנת שאיכות חייך תשתפר. עד כה, רק הורדת את רמת הדיון פה (למרות שיש גרועים ממך; עדין לא הספקת להשתמש בכינויים כמו "ביבינוקיו", או "ביביהו" ושאר ההטיות כך שזה בא לזכותך) וזה לא מיטיב עם איש.
ישן 21-03-2010, 10:20
  Bimler Bimler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי BombRider שמתחילה ב "לפי מספר ההודעות שלך נראה..."

אני מנוי באתר הזה במשך 4 שנים בערך,
נסה לפרוש את כמות ההודעות שלי על פני 4 שנים ותקבל ממוצע הודעות יומי נמוך בהרבה משלך. בעוד שאתה נרשמת לפה רק כדי להשמיץ ולתקוף ובמשך סופ"ש אחד מילאת הרבה כותרות שטנה והשמצה, אני נוטה להגיב לפחות עניינית.

ואין שום דבר רע בלהגיב באופן יומיומי בפרש או בכל פורום אחר לכל מיני הודעות. הבעיה היא שלא תמיד אפשר בגלל מחויבויות חיצוניות (עבודה, לימודים, משפחה, חברים) להתחרות באנשים כמוך שיש להם אובר זמן פנוי ומגיבים כל שתי דקות, בעוד לאדם הממוצע יש זמן פנוי רק בערב. זה נותן לך יתרון לא הוגן - מי שהקדיש את חייו ללרדת על ביבי באינטרנט, מסוגל להקדיש לכך הרבה יותר זמן מאשר אנשים שמבחינים באיוולתו ולא הקדישו את חייהם להגנה על ביבי.

ואגב, איפה ההתייחסות העניינית לשאלות ששאלתי אותך?
ישן 21-03-2010, 12:29

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי Bimler שמתחילה ב "אני מנוי באתר הזה במשך 4 שנים..."

ממוצע הודעות נמוך משלי בהרבה?! אני מניח שעל תאריך ההרשמה אצלי גם לא הצצת, או שכן?! בדרך כלל שאני מגיב באשכול מסוים אני משתדל להתעדכן כדי לעמוד מאחורי הדברים שנכתבו. בכל אופן אני כבר התייאשתי פה. קבל ח"ח על שקבעת לעצמך כל מיני עובדות הזויות מהירח מפני שבזאת מסתכמות תגובתיך. בקשר לתשובות לשאלות הענייניות שלך כביכול, תתעורר על החיים שלך, תסתכל סביב ותבדוק באיזו מדינה אתה חי ואת ההתנהלות שלה. לא חסר שרים וחברי כנסת שנחקרו בעבר, בהווה ואני מאמין שיהיו עוד הרבה בעתיד. הדבר כבר הפך לשגרה בכנסת ישראל. לא צריך לאיית לך כל דבר. על כל מקרה, הדיון הזה כבר ירד מתחת לרמתי אז עד האשכול הבא שיהיה שבוע טוב.
ישן 22-03-2010, 07:53

תמיהה סקרנית:
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי BombRider שמתחילה ב "..."

נרשמת ב 18/6/2007

ב 19/11/2010 החלטת שהניק בו נרשמת שנתיים ומחצה קודם לכן - הוא הדרך הטובה ביותר לשאלת שאלות קיטבג טכניות לפי הסדר הבא: קודם 'חסימת גלישה באמצעות ראוטר וחסימת אימיול' , אח"כ 'רכישת מסך 19-20" ואח"כ... רכישת מחשב נייד.

והשבוע פצחת במחול בקצב מסחרר ומרענן תוך פיזור תובנות עמוקות אשר המשמעות הסבירה ביותר שלה היא כי: "חה"כ יואל חסון שוב שכח לקשור את טרול המחמד שלו ובהלה פרצה בקרב עוברים ושבים"

ועוד לשאול את השאלה: "משלמים לכם בכדי לכתוב..?"

דרך העבודה הזו של רישום מוקדם, המתנה, כניסה עם שאלות סרק בודדות להחייאת הדמות ואז מלוי תפקידה עלי שרת מאפיין לא רק את תעמולת קדימה אלא את כלל המפלגות, גופים מסחריים וכו' אבל יש עם זאת בעיה שכדאי שתעלה בפני יואל: אתם לא באמת מצפים שאנשים יאמינו כי מצביעים ששכחו תוך שנה את צבר מעשי השחיתות של ראשי מפלגתם ושני מבצעים צבאיים שנהגו הפקר בחיי אזרחים וחיילים תוך התבטלות מוחלטת בפני אויבים וכניסה לכל מלכודת מדינית יצליחו לזכור את סיסמת הכניסה לאתר במשך שנתיים וחצי??
ישן 19-03-2010, 14:29
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

כנראה בגלל שבניגוד אליך, אני לא חושב שביבי הוא מרכז העולם לטוב או לרע...
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "אפרופו התקשורת"

אתה מבין, ביבי הוא יצור אנושי, וכמו רובנו (לא כולל קדושי השלומיזם, כמובן...), גם הוא מלא פגמים.
ההתנהלות שלו מול אובמה, למשל, היא כשל ענקי.
ההתנהלות שלו בנוגע לטרור מהרצועה - כשל מביך.
מצד שני, יש תחומים שבהם הצליח לא רע.
בתור מישהו שטוף מוח נגדו, טבעי שתראה בכל התייחסות אובייקטיבית אליו, סוג של הערצה. זה טבעי לגמרי...

אתה מבין, בדיוק כמו שאתה מחפש רק מה רע בביבי (ומעתיק כל ידיעה של של האט"דיתונים שמציגה אותו
או את שארי בשרו באור שלילי), כך גם ישנו עיתון שנוטה לצידו. אגב, ישראל היום הוא הרבה
פחות ביביתון, מכפי שהעיתונים שמהם אתה מעתיק, נוטים להיות אט"דיתון...
ישן 19-03-2010, 15:18
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

LOL בישראל היום? אבל חשבתי שזה הביביתיון...;)
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "אני אשכרה טוען שדו"ח מבקר המדינה הוא דו"ח מבקר המדינה"

בכל מקרה, ירון, אנא מצא לי את הטקסט המקורי של מבקר המדינה, ולא את הציטוט הערוך שמופיע
בעיתון של פישמן...

צר לי לבשר לך, אבל בנוגע לאולמרט - אפילו מערכת המשפט נאלצה להעמיד אותו לדין - ותאמין לי שזה
היה לא קל להם, בידיעה ברורה, שהעמדתו לדין תקדים את הבחירות, ובבחירות החבר'ה מאנ"ש בדר"כ
מצליחים פחות מאשר בתקשורת או בפרקליטות...

להשוות בין חשודי לבין ביבי בנוגע לשחיתות, זה בערך כמו להשוות בין אייל ארד לבין ג'ף דנהאם, בכל
הנוגע לאיכות היכולת לדבר מפיהם של הבובות - דנהאם החובבן צריך להיות סמוך לבובות כשהוא מדבר
בשמן, בעוד שארד יכול להיות ביבשת אחרת מהבובה שלו, ועדיין מצליח לדבר מפיה...

ישן 19-03-2010, 16:52
צלמית המשתמש של Segmany

גם באט"דתון, כמו שאתה מכנה את ידיעות ומעריב, פרסמו חקירות על אולמרט
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "LOL בישראל היום? אבל חשבתי שזה הביביתיון...;)"

אז זה לא נראה לך מפתיע...

עם כל הכבוד לירון זליכה, יש לי עוד כמה דברים לעשות בחיים ורובם קשורים אומנם לעמיתים שלו, מרצים מקבילים באוניברסיטאות אחרות , אבל בכל זאת - אתה מוזמן לעבור על הדו"ח של מבקר המדינה בעצמך ולבדוק.

בינתיים, הנה עוד כמה כתבות על זה - שאני בטוח שמבחינתך אף אחד מהם לא אמינה:

http://www.bizportal.co.il/shukhaho...html?mid=225662
http://www.themarker.com/tmc/articl...b20100113_66449

והנה אפילו אתר שהגולשים פה אוהבים לכנות אותו כאתר חדשות ימני:

http://www.news1.co.il/Archive/001-...ml?tag=17-50-28

לא השוואתי בין אולמרט לנתניהו בנושא שחיתות, אבל בינינו... נתניהו לא בדיוק אביר השחיתות

ישן 19-03-2010, 17:26
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

פרסום החקירות על אולמרט באט"דונים החל אחרי שכל העולם כבר שמע עליהן ממקורות אחרים...
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "גם באט"דתון, כמו שאתה מכנה את ידיעות ומעריב, פרסמו חקירות על אולמרט"

מי שהתעדכן על חקירות חשודי מהאט"דונים, עדיין חושב שהבעייה החמורה ביותר של חשודי היא
שיש "טהרנים" שרודפים אותו...

אני שמח שאתה אדם עסוק שאין לו זמן לצורך בדיקת העובדות על זליכה, למרות שהעובדה שהבאת בערך
40000000 לינקים על יחסי העבודה במשק הבית של משפחת נתניהו מלמדת שבכ"ז אתה מוצא זמן
לתחביבים...

נתניהו אכן אינו אביר השחיתות. הוא, למשל, לא אולץ להתפטר ע"י יועמ"ש כמו ראש ממשלה שמופיע
אצלך בחתימה (כן כן, זה היה חשבון של אשתו והוא לא ידע כלום, גם כשהיא הלכה לבנק במהלך ביקור
ממלכתי בוושינגטון, יחד עם פמליה שלמה...)...
אגב, ייאמר לזכותו של האיש שניצל מכתב אישום בגלל התפטרות, שבקדנציה השנייה הוא הקפיד למנות
יועמ"ש לפי המלצה של בני משפחה...
ישן 19-03-2010, 17:35
צלמית המשתמש של Segmany

איזה שטיות במיץ עגבניות
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "פרסום החקירות על אולמרט באט"דונים החל אחרי שכל העולם כבר שמע עליהן ממקורות אחרים..."

בפעם הראשונה שאני שומע את תאוריית הקונספירציה המטופשת שרבין "אולץ" להתפטר, למרות שלא הייתי מצפה למשהו יותר מעניין אחרי התאוריה המעלפת שלך על ההתחמקות של שרון מכתב אישום על ידי תהליך ההתנתקות.

לא התייחסת ללינקים שהבאתי, שהרי אין לך ממש מה להגיד עליהם, או שאתה עדיין מחפש מידע שיפסול את NEWS1 כמקור אמין לידיעה הזו.

בעניין עסקיי, יש הבדל עצום בין לצטט כתבה שקראתי במקום X לבין להתחיל לקרוא את עשרות העמודים בדו"ח מבקר המדינה 2010...

ישן 19-03-2010, 18:08
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

קבל טיפ, העובדה שאתה לא בקיא בעובדות, גורמת ל"שטויות במיץ עגבניות" שלך להיראות פתטי..
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "איזה שטיות במיץ עגבניות"

אני מבין שאתה סוגד לרבין ז"ל (יותר נכון, למה שלמדת לדקלם לגביו...), וזה בסדר גמור.
זה היה יכול להיות נחמד לו טרחת ללמוד משהו אודות גיבורך, ואז היית יודע שאהרן ברק התכוון להעמיד
לדין את בני הזוג רבין, ורק אחרי שרבין התפטר (יותר נכון, יצא לחופשה - אין דרך להתפטר מממשלת
מעבר), ברק נאות לוותר על העניין.
לא אשמתך שלא ידעת זאת, כמובן - זה לא היה כתוב באותה כתבה מסעירה אודות גודל הסירים במטבח
של שרה...
בנוגע לשרון, אתה בערך האדם האחרון בעולם שמאמין ששרון בגיל 75 גילה את האור שב"הפסקת
הכיבוש". היו אחרים כמוך שהאמינו בקונספירציה הנלעגת הזו, אבל להם זה עבר מזמן...

בעניין עסקיך - לו קראת כתבה אחת במקום X, ניחא - אבל כמות החומר על שרה שאתה משפריץ כאן,
שקולה לעשרים דו"חות של המבקר. נו, טוף - כל אחד וחומר הקריאה שלו. אחרי הכל, למה לקרוא את
המקור עצמו - זה עלול לגרום ל"קונספירציה" (אגב, השימוש המופרז שלך במילה הגדולה הזו, אמנם
מרשים מאוד - אבל כשאתה לא מוסיף לזה את ,לא למדתם את הלקח", זה לא אותו הדבר...).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:54

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר