לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-03-2010, 18:09
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "נותן רמז קטן למי אחראי..."

הבחירה להשתמש או לא להשתמש ב mbstring היא בהחלט שלך. התמיכה מלאה, פשוט צריך להשתמש בפונקציות הנכונות.

צריך להבין ש PHP, היא, בסופו של דבר, גירסא ידידותית של C, ועל כן במה ש C תומכת, PHP תומכת פחות או יותר באותה צורה. ולכן ה"בעייה" הזו נגררה מ C.

מי שמתעקש להשתמש בשפה כתומכת mb ולא בא לו להוסיף את הקדימית הרלוונטית, יכול תמיד להפעיל את אפשרות ה function overloading של mb ע"ג הפונקציות הרגילות. ב 6 זה כבר יבוא כברירת מחדל...

ואני בכלל לא נכנס לבעיות שיש ל"מתחרים" עם נושאי הקידודים. מישהו הזכיר את מסדי הנתונים של מיקרוסופט לאורך השנים?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-03-2010, 19:17
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "התכונתי לSQL2005 אני לא מבין..."

לא, מה שאתה יודע זה שהפונקציה strlen סופרת בתים, ולא תווים. למשל. ואם אתה רוצה התייחסות לתווים שהם מרובי בתים, אתה פשוט צריך להשתמש ב mb_strlen - שלה אתה כמובן חייב לציין את סט התווים שמולו אתה רוצה לבדוק את אורך המחרוזת. למעט דברים מסוג זה (כמו גם מיונים של מערכים וכו'), השפה לא צריכה "לתמוך" ב Unicode, פשוט משום שזה לא מעניין אותה מה יש במחרוזות. אולי יש שפות שהמנוע שלהם מתחרפן שהוא מקבל תווי Unicode (מעניין מה המצב של ASP בעניין? האם כמו מסדי הנתונים?), אבל PHP, כמו שאומרים, couldn't care less. למי שמבין מה הוא עושה, יש את כל התמיכה שהוא צריך, בערך מהיום שבו יוניקוד נהיה פופולרי, ואף לפני כן... ולא צריך "לעבוד בשביל זה" - רק להשתמש בדברים הנכונים. כמו שלא תצפה שפונקציות מיון ינהלו לך מחסניות, אל תצפה שפונקציה לספירת בתים תספור לך תווים. זה הכל...

במילים אחרות: לפני שאתה יודע מה שכתוב כאן: http://www.joelonsoftware.com/articles/Unicode.html - אל תלך לכתוב אפליקציות Unicode. בפשטות. (וכן, קראתי את ההערה שלו על PHP. זה פשוט משום שהוא קרא FUD מחובב מיקרוסופט, ולא טרח לבדוק לבד )

ישן 20-03-2010, 20:14
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "לא, מה שאתה יודע זה שהפונקציה..."

תראה, אני רוצה שהפלטפורמה שלי תדע להתמודד נכון עם מחרוזות בכל שפה, יפנית, ערבית או אלפית, ויש הרבה פונקציות שנוגעות לסטרינגים שתלויות בגודל של תו בודד- בגלל זה המימוש הרגיל של C לא מתאים. אני גם לא רוצה להתעסק עם קידודים בתוך האפליקציה שלי, אני רוצה לדעת שכל מה שנכנס, הוא בקידוד מסויים וזהו. בישביל זה צריך שהסטרינג הסטנדרטי וכל הפעולות שלו יעבדו באחד היוניקודים, זה הטרנד היום לפחות. זה שגם לתוך C אפשר לזרוק ספריה שתדע להתמודד עם UTF8 זה נחמד, אבל להשתמש בה זה לא הכי נוח...

מה שאני אומר זה שיש פתרון בPHP אבל הוא לא הכי נוח, והוא מצריך התמודדות של המתכנת עם הבעיה.

ב.NET וJAVA המחרוזת הדיפולטית היא UTF16 גם ב SQLSERVER , אני מניח שגם רב הDBים האחרים, ואין בעיה לפלוט החוצה UTF8. אז בגדול זה פשוט עובד...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:13

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר