לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2010, 20:20
  winter_forever winter_forever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.06
פיגוע לינץ' בחיילי צה"ל בחברון

חיילים שניסו להגיע לקריית ארבע הוטעו ע"י פלסטיני ונתקלו בעשרות פורעים ערבים שהיכו אותם. שלושה חיילים נפצעו ופונו לבית החולים.

נס אמש בחברון: חיילים מגדוד שמשון שהיו בדרכם לקריית ארבע לצורך פעילות גופנית התבלבלו בדרכם ונכנסו לשטח פלסטיני. לערוץ 7 נודע כי במהלך הדרך שאלו החיילים פלסטיני על מיקומה של קריית ארבע וזה שלח אותם הישר לתוככי העיר חברון הערבית. שם המתינו להם עשרות פלסטינים שהכלו להכות אותם.

אחד החיילים נס על נפשו עם נשקו מהמקום ואותר מאוחר יותר. שלושה חיילים נפצעו באורח קל ופונו לבית חולים בירושלים.

איש הימין, ברוך מרזל, מטיל את האשמה על צה"ל ואמר כי האירוע הינו תוצאה ישירה של הפקרות צבאית בשטח, "אחרי שצה"ל מתקפל מול הפלסטינים, מסיר מחסומים ומקל על האוכלוסיה הערבית - התוצאות לא מאחרות לבוא ומורגשות היטב בשטח".

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/202068
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-03-2010, 08:53
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "במקרה הנדון התושבים לא היו התוקפנים"

התושבים הפלסטינאים לא היו התוקפים? אז מי היו התוקפים? החיילים? להזכירך מדובר בקבוצה של חיילים שלא היו על מדים ורק אחד מהם, אם בכלל, היה חמוש ואפילו לא ירה בנשק שלו!!!!! למה בדיוק התושבים התנגדו? למד"ס שהחיילים רצו לעשות? כרגיל אתה גם מוסיף קצת שקרים ועיוותים של האמת, החיילים לא חדרו לאף אחד הבייתה, סה"כ טעו בדרך ונכנסו לשכונה פלסטינאית בלי שום כוונה תוקפנית. הרי אם המקרה היה הפוך ופלסטינאי היה נכנס בטעות לשכונה יהודית וחוטף מכות כבר מזמן היית מספר לנו כמה המתנחלים פשיסטים ורוצחים, אז למה פה אתה מנסה להמעיט מחומרת המקרה? היה פה נסיון ברור ללינץ', הסיבה היחידה שהוא לא הצליח היא לא בגלל שהחברים שלך לא ניסו אלא בגלל שהחיילים הצליחו לברוח.

ישן 19-03-2010, 18:50

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב "חיילי צה"ל מול העיניים שלהם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עופר123
חיילי צה"ל מול העיניים שלהם 24 שעות ביממה. מבחינתם הם במצב מלחמה ואפשר להקביל את זה. מה אתה רוצה שאני אכתוב? שהם מתנהגים כמו חיות? אז כן זה ידוע. אבל, אין לנו מה להתלונן שפוגעים בחיילים. מילא אזרחים...

אם אתה חושב שאפשר להקביל את זה, אז מה דעתך על ההקבלה הבאה: גם לנו יש פלסטינאים מול העיניים 24 שעות ביממה וגם אנחנו במצב מלחמה. אתה תגלה הבנה כזו גם אם חו"ח יהודים יעשו לינץ' בפלסטינאים? אני בטוח שלא, אני גם בטוח שתקיפה כזו תגרום לך להשתמש בכל מיני דימויים לא מחמיאים וכניראה שבצדק. אני לא מצליח להבין למה אתה מוכן לקבל התנהגות כזו מהפלסטינאים, אבל לא מוכן לקבל התנהגות כזו מהצד היהודי, אתה גזען? לינץ' הוא דבר שאסור לקבל מאף צד בסיכסוך הזה.

ישן 20-03-2010, 22:03

בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב "מצטער, זאת לא הצדקה של הלינץ'."

באשכול שמדבר על הלינץ' אתה כותב שחור על גבי פורום שאין לנו מה להתלונן שפוגעים בחיילים מה זה אם לא הצדקה? זו האמא אמא של כל ההצדקות בעולם. אני אשמח לשמוע איך אתה מסביר את זה.

אני מניח שגם ההודעה הזו היא לא הצדקה של הלינץ'?
ציטוט:
אל תהיו צבועים. מדובר בחיילים.
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אין לך בושה, ואתה חושף את ערוותך ברבים"
אם חבורה של חיילי חמאס, (לא חמושים), היתה עושה מד"ס בשדרות, אף אחד לא היה פוגע בהם?

זו אכבר הצדקה. אם באמת לא תצליח להבין לבד למה אני אשמח להסביר לך.

ישן 19-03-2010, 19:02
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
אני לא מצליח להבין את הגישה שלך
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב "חיילי צה"ל מול העיניים שלהם..."

האם מה שאתה בעצם אומר זה שאנחנו לא אמורים להאשים את הפלסטינים שהביעו זעם ובעצם כך הם אמורים לנהוג בכל פעם שיכנס חייל בטעות לאזור? האם אתה מאשים את יוסי אברהמי וואדים נורז'יץ, שני החיילים שנרצחו בלינץ' ברמאללה ב12 באוקטובר 2000 כי נכנסו בטעות בחיילי מילואים לשם - האם הם אשמים במותם?

אני לא יודע מה היה קורה אילו היו מסתובבים חיילים סוריים בקצרין, אבל אני יודע מה אני הייתי עושה אם היה פונה אחד מהם אלי ואומר לי שהוא טעה בדרך - הייתי מתקשר למשטרה ונותן להם למצוא את הדרך הדיפלומטית לחזור למקום שאליו הם שייכים.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 19-03-2010, 17:16

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב "במיוחד בשבילך, חיילים סורים יעשו מד"ס בקצרין. האם יפגעו בהם?"

צה"ל לא שם לו למטרה לפגוע בכל הפלסטינאים באשר הם, תושבי השכונה הזו יודעים את זה טוב מאד כי הם נתקלים בחיילים חמושים מידי יום והחיילים לא עושים להם כלום. החמאס לעומת זאת בהחלט שם לו למטרה להרוג כל יהודי באשר הוא ורק בגלל שהוא יהודי, ולכן מי שיראה מחבלי חמא"ס באמצע שדרות לא יזכה לספר על זה לאף אחד אם הוא לא יהיה חמוש ואם הוא לא ישתמש בנשק שלו. כמו שכבר אמרו פה, ההקבלה שעשית בין טרוריסטים לחיילי צה"ל היא נקודת שפל, חבל שאין לך גבולות ואתה לא בוחל באמצעים כדי להכשיר את השרצים שמנסים לפגוע בחיילים שלנו.

ישן 20-03-2010, 21:28

בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב "[QUOTE=rubber_duck]כמו שכבר..."

כשאתה גר בבית מזכוכית, אל תזרוק אבנים.

ציטוט:
אל תהיו צבועים. מדובר בחיילים.
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אין לך בושה, ואתה חושף את ערוותך ברבים"
אם חבורה של חיילי חמאס, (לא חמושים), היתה עושה מד"ס בשדרות, אף אחד לא היה פוגע בהם?

אתה עדיין לא רואה את ההשואה? אתה עדיין לא מבין למה להשוות בין טרוריסטים רצחניים ששמו להם למטרה להרוג כל יהודי באשר הוא, לבין חיילים שהצבא שבו הם משרתים עושה מה שהוא יכול כדי להגן על לא מעורבים (לפעמים גם תוך כדי סיכון חייהם של החיילים שלנו) זה לא חכם בלשון המעטה?

ישן 19-03-2010, 15:55
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 100 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "מסקנה יוצאת מן הכלל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Segmany
1. לא היית במצב שבו הם היו ולכן, אתה לא יכול להאשים את החיילים בכך שלא פתחו באש.

2. סביר להניח שאם היו פותחים באש הם לא היו יוצאים מזה בחיים.

3. אם מהמצב הנ"ל אתה מסיק שצה"ל צריך לכבוש את כל הגדה, אני תוהה איזה רעיונות יש לך כשיש דקירות במועדון... עם כל הזעם על מה שקרה ויש הרבה זעם, צריך לקחת דברים בפרופורציה - זה לא משהו שקורה כל יום.

א, הפת"ח לא עומד בהסכם השלום ולכן צריך לכבוש מחדש את הגדה המערבית כולה ולפרק את הפת"ח ולגרש אותם בכלל מהשטחים למדינות אחרות ולא מעניין אותי מה העולם יגיד על זה וביוחד לא ממשלו של אובמה, שיצא נגד כל בעלי הברית של ארה"ב כמעט.
ב, אבא שלי היה קצין בליוי אוטובוסים בשטחים לפני הסכם השלום ויום אחד המון של פלסטינים חיכו לאוטובוס ,שהוא שמר עליו. אז הוא הבין, שהולך להיות פה לינץ' ולכן הוא התחיל לירות כדי לפגוע, ירה בכמה אנשים עם בקבוקי תבערה ואחרים, שהמתינו בהמון לעשות לינץ' ואמר לנהג האוטובוס לא לעצור בשום מקרה. זאת הסיבה היחידה, שאותו אוטובוס הגיע בלי נפגעים ליעד שלו. ניסו להעמיד אותו לדין על זה, שהוא השתמש בידע, שהצבא לימד אותו לשרוד, אבל הוא דרש משפט ושכל הציבור ידע מה קרה באירוע הזה וזה היה הסוף של השירות שלו בשטחים אחרי זה והשתיקו את האירוע, ככה שאני יודע מה עבר על אותם חיילים ובגלל שהוא ירה והאוטובוס לא עצר הוא, הנהג אוטובוס ואותם יהודים בחיים!
ג, אותם חיילים היו צריכים לעשות הכל כדי לשרוד ולחזור לאחד הבסיסים של צה"ל באיזור, זה כולל לירות ולקחת רכב של פלסטיני ולברוח משם בלי לעצור, כאשר ההמון הפלסטיני ילמד שיש מחיר לפעולות טרור הללו. שום מ"פ או ראש הממשלה לא היה מעמיד אותם לדין, אם הפרטים היו מגיעים לציבור!
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:11

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר