לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2010, 23:59
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי דנדוני שמתחילה ב "אני שונאת את הרופא שלי! ידעתי שיהיה טעות לעבור אליו..."

הרופא שלך לא אמור לאשר לך להתעמל בחדר כושר ואסור לו לעשות זאת. לזה יש רופא ספורט ורק אחרי בדיקת מאמץ תקבלי אישור שכזה.
יתנו לך הצהרת בריאות ענקית במרפאה ואז את הולכת לרופא, שישאל שאלות, אם ידוע על מחלות להביא את כל האישורים הרפואיים שיש לך הדרושים ואז הולכים לבדיקת מאמץ (בדיקה קלה מאוד) ואז שוב לרופא אחרי הבדיקת מאמץ יוצאים החוצה מהמשרד של הרופא ומקבלים אחרי כמה דקות המתנה את האישור, אם הכל תקין.

אם יש לך ביטח רפואי משלים דרך הקופה או ביטוח פרטי הבדיקה תעלה לך פחות או חינם.

עוד שאלות דנדוני?

אני מכיר את רוב הנהלים שלהם כבר בעל-פה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-03-2010, 16:08
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "איך בדיקת מאמץ יכולה ליהיות..."

בדיקת מאמץ נשמעת לך מפחיד, אבל היא לא מפחידה.
זה כולה הליכון, שמחובר למחשב, אתה לא שולט במהירות של המכונה ולא הבחורה, שבודקת לך את הלחץ דם כל עשר דקות בערך. המחשב מגביר את המהירות והזוית כל עשר דקות בערך ולכל גיל יש כושר מוגדר לפי פעימות לב. אמרתי לה אפילו לעלות את המהירות, כי זה קל מדי, אבל לא היה ניתן.

אם מזה אתה פוחד חכה, שתגיע לבדיקה מאמץ של ביטוח חיים... זאת באמת בדיקה רצינית, הבדיקת מאמץ למכון כושר או לעשות ספורט אחר היא בדיחה, אם אתה שואל אותי rubber_duck.
אמרתי באשכול הזה כמה זה קל.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 20-03-2010, 02:38
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
המממ.. טוב
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "נראה לך שאתה משאיר אותנו ככה..."

דייט שני -

אתמול מצאנו את הקולנוע היחיד שעדיין מוכר כרטיסים לערב שבת לסרט "עליסה בארץ הפלאות" ששנינו רצינו לראות (אגב, סרט מדהים , משחרק מצוין של ג'וני דפ רוצו לראות) - רב חן קרית אונו.

נסעתי לחולון בשביל לאסוף אותה - הגעתי בזמן קבענו ב - 9 , הגעתי לרחוב שלה, אבל זה רחוב קצת מתוסבך והיה לי קשה עם המספרים אז צלצלתי אליה כדי שתכוון אותי, יש ברחוב הזה מה שנקרא "שיכוני רכבת" למי שמכיר, שזה מן מתחמים כאלה שיש בהם המון בתים. כתבתי את ההקדמה הזאת כדי שתבינו למה המרחק מהבית שלה לרכב אמור להיות 3 דקות (היא טוענת 5, אבל זה נראה לי מוגזם)

בקיצור, עצרתי איפה שהיא אמרה לי והיא אמרה שתוך חמש דקות היא שם. עברו 5 דקות, עברו 10 דקות, עברו 13 דקות.. טוב בשלב הזה הרגשתי קצת מוזר אז צלצלתי אליה - ואין מענה.

חיכיתי עוד דקה או שתיים וצלצלתי שוב ואז היא סיפרה לי איזה סיפור שהילד של השכנים ברח להם ודפק אצלה בדלת שהוא מחפש את אבא-אמא והיא הלכה לעזור לו ולחכות להם יחד איתו .היא שמעה שצלצלתי , אבל הטלפון היה בחדר שלה ולא לידה ובקיצור היא הלכה לחכות איתו, אבל בינתיים ההורים שלו בדיוק הגיעו ויקח לה עוד 5 דקות.

טוב, חיכיתי איזה 7 דקות נוספות, תוהה אם אני במצלמה נסתרת ואז היא הגיעה. אחרי המה שלומך ומה העניינים השגרתי, שאלתי איך הסתיים הסיפור עם הילד - היא אמרה לי שהכל בסדר ואז זרקתי לה כבדרך אגב שאין לי בעייה עם זה שהיא התעכבה אבל שבפעם הבאה תצלצל ותודיע. התגובה הייתה "לא חשבתי על כלום חוץ מהילד באותו רגע" ואני אמרתי לה שלא ידעתי מה לחשוב בגלל שהיא גם לא הגיעה וגם לא הייתה זמינה וכבר כמעט שנסעתי משם כי חשבתי שהיא מבריזה לי.

התחלתנו לנסוע ואחרי דקה בערך של שיחת חולין אני קולט שהטונים שלה עצבניים , מסתבר שהיא נעלבה עד עמקי נשמתה מזה שחשבתי שהיא אחת כזאת שתבריז למישהו ושכל הדייט הזה כבר חסר טעם, שאלתי אותה אם היא רוצה שאני אסתובב ואחזיר אותה.היא התלבטה קצת , שתקה ואחר כך איכשהוא העברנו נושא והלכנו לראות את הסרט ביחד לפני הכניסה לסרט חשבתי שהתגובה שלי אולי הייתה קצת מוגזמת (ייתכן) והתנצלתי, אבל האווירה כבר נעכרה, אך שנינו נהנינו מהסרט עצמו.

יצוין, שמראש דיברנו על זה שאחרי הסרט נלך לשבת באיזה מקום , הזהרתי אותה מראש שאני לא בטוח שיהיו דברים פתוחים בקרית אונו בשעה הזאת ואכן לא היו , אבל סיכמנו שבמקרה כזה ניסע לתל אביב.

אחרי הסרט היא יצאה כשהיא מרגישה לא כל כך טוב כאב לה גם הראש וגם הבטן ולמרות זה היא אמרה שהיא מוכנה לשבת במקום כלשהו. נסענו לכיכר רבין לשבת על איזה יוגורט. שניה לפני שהגענו לשם היא מתחרטת , אומרת שהיא ממש לא מרגישה טוב ומבקשת שאני אקח אותה הביתה. לקחתי.

נעצרנו ליד הבית שלה והרגשתי שהיא ממהרת לצאת , שאלתי אותה (בכל זאת) איך היה לה. התשובה שלה הייתה "מה, הסרט?". אמרתי לה - "לא באופן כללי. אז היא אמרה שבקושי יצא לנו לתקשרושהיא לא מרגישה עכשיו טוב ותעדיף לדבר על זה מחר..

the end.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:03

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר