לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-03-2010, 22:38
  irfp250 irfp250 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.10
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Elim שמתחילה ב "גם לי אין שום מושג ... יש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Elim
גם לי אין שום מושג ...
יש הרבה סוגי שנאים. למעשה, כל יצרן יכול לעשות כאוות נפשו - הן מבחינת סוג וצבע החוטים והן מבחינת כמות החיבורים.
נסה להעלות תמונה מפורטת - כולל כיתובים על השנאי אם ישנם - ואולי אפשר יהיה לכוון אותך טוב יותר.

תמונות אני לא אוכל להעלות (לצערי) אך אוכל לומר לך שכל שנאי שהוצאתי מ ספק כוח רק קיצר כמעט 0 עכבה כיצד יתכן דבר כזה ? ראיתי ב יוטיוב שירטון

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן. של ממיר שמשתמש ב מערכת שנקראת ZVS האומנם הוא כותב 70W
אך אולי זה רק השנאי שיש ברשותו . אם תוכל לאתר סכמה של מה שהוא בנה זה יעזור לי מאד אם לא אולי
יש פה ?

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-03-2010, 08:56
  irfp250 irfp250 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.10
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Elim שמתחילה ב "לפי סוג וגודל השנאים, מדובר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Elim
לפי סוג וגודל השנאים, מדובר בספקים ממותגים שפועלים בתדר גבוה (עשרות קילוהרץ) עם שנאי פריט ולא בממיר פשוט עם שנאי ברזל שפועל ב 50HZ כמו בסכימה שבלינק שנתתי.
לממירים מהסוג הזה יש צורך להתאים את השנאי במדויק (מבחינת השראות, יחסי ליפופים וטופולוגית הממיר). לרוב במעגלים מסוג זה - קודם מתכננים את המעגל ואז מיצרים את השנאי לפי התכנון - כך שגם אם יש לך שנאי אך אין לך סכימה מדוייקת או לפחות את כל הפרמטרים שלו - אין דרך מעשית להשתמש בו.
כמו כן תביא בחשבון שמעגל ממיר מסוג כזה מסובך הרבה יותר מהמעגל שהובא בלינק.

1.כבר לקחתי את זה בחשבון תודה .
2.אז לפי נקודותיך אי שום דרך להשתמש בהם ? = כולם לפח ?
3 . לפי החישובים שלי (זאת סתם שאלה ) 5060W שווה 23 A ?
4. ו ה A שהממיר ידרוש הוא 500A ?

נערך לאחרונה ע"י irfp250 בתאריך 25-03-2010 בשעה 09:13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:53

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר