לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-03-2010, 15:31
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מי שגורם את הנזק הם אלו הבונים במרכזי האוכלוסיה הערבית"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
רק בגללם מופנה הזעם והדרישה להפסיק את הבניה גם בתוך השכונות היהודיות, שכונות שלמרות המצאותן מעבר לקו הירוק, תכללנה בתוך שטח מדינת ישראל בעקבות כל הסכם שהוא.

נו,ומה רע?עד שיבוא ההסכם,יחיו שם כמה מאות מתנחלים,עם נשק.בתוך מדינת ישראל.אם ערביי האזור ירצו להישאר ולחיות ליד שכנים משוגעים כאלה,סבבה להם.
צריך כבר מעכשיו לבצע,לאט לאט,את תכנית הפינוי-פיצוי.ששום משפחה ערבית לא תישאר בלי בית,אבל תגור באזור המאוכלס בערבים.רצוי-בשטחי יהודה ושומרון או בעזה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-03-2010, 08:50
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
שלום עכשיו לא ראויים אפילו לתואר "אדיוטים מועילים"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "יריב אופנהיימר מ"שלום עכשיו": אנחנו אחראים על פרסום ההודעה על הבנייה בשייח' ג'ראח"

ולו משום שהם המציאו את אותה מפלצת שעכשיו עושה בהם שימוש. לפחות על ה"אידיוטים המועילים" אפשר להגיד שפעלו/חיו רחוק מהשטן אותו שירתו בעקיפין...

"שלום עכשיו" (שהשם שלהם מייצג את מה שהביטוי לכאורה אומר בדיוק כמו ש"יצאנית" מייצג אחת המייצאת מוצרים ומועילה לכלכלה...) לא מצליחים אפילו לגרד תגובה רהוטה מאדם שיעשה מאמץ לא "להתלהם": בסופו של דבר הם הצליחו להגיע בדיוק למקום שבו לכאורה היו אמורים להיות לפי מה שצעקו להם "נמוכי מצח" ב-1982...

וכמובן שחובבי הגימטריה יוכלו אולי להשתעשע בתובנה שאם אתה אופנהיימר, יש סיכוי לא רע שאתה "מחריב העולמות" המשרת בדיוק את מה שבו הוא לא אמור להאמין.

ישן 24-03-2010, 15:00
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שוב אתה מתבלבל בין שלום לבין "התהליך"
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אוי לנו למה שהגענו"

שלום הוא משאת נפשו של כל אדם, בכל מקום ללא יוצא מן הכלל. שלום הוא מצב של שלווה ורוגע, העדר סכנה, מנוחה. אחד מסוגי השלום הוא שלום בין אומות. לשלום מסוג זה אמצעים רבים כגון : הסכמים, מלחמות ועוד ועוד.

"תהליך השלום הישראלי" לעומת זאת, הוא מצב מתמשך של חוסר שקט, לוחמה ללא הכרעה סבל ומוות. הסיבה להתמשכותו היא לא משאת הנפש לשלום אלא אינטרסים כלכליים בינלאומיים ופרנסה לשונאי ישראל ולארגונים בינלאומיים (דוגמת אונר"א ) שללא "התהליך" היו מאבדים את ההצדקה לעצם קיומם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 24-03-2010, 17:40
  מבקר המדינה מבקר המדינה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "יריב אופנהיימר מ"שלום עכשיו": אנחנו אחראים על פרסום ההודעה על הבנייה בשייח' ג'ראח"

במדינה מתוקנת הייתי פותח היום עיתון וקורא את הידיעה הראשית הבאה:
ציטוט:
ארגון הטרור "שלום עכשיו" לקח אחריות על ביצוע הפיגוע המדיני שבוצע אתמול בערב, דקות לפני פגישת נתניהו-אובמה.

ראש הזרוע המדינית של הארגון, רב המחבלים יריב אופנהיימר, נטל אחריות לביצוע הפיגוע בראיון טלפוני.

פרשננו לענייני בטחון "מבקר המדינה" מוסר, כי הפיגוע היה מהלך מתוכנן ומתואם בין הזרוע המדינית "שלום עכשיו" לבין הזרוע הצבאית שלו - כוח YNET. הפיגוע בוצע במטרה להכשיל את הפגישה, ולתקוע טריז בין מדינת ישראל לבין בעלת בריתה ארה"ב.

הפיגוע הזה מצטרף לשורת פיגועים שתוכננו בעבר על ידי הזרוע המדינית "שלום עכשיו" בראשות אופנהיימר ובוצעו בשיתוף פעולה עם עם הארכי-טרורסיט גולדסטון, וכן לפיגועים מדיניים נוספים המתבצעים חדשות לבקרים גם על ידי הפלג הצפוני של התנועה הסמולית - NRG בהנהגתו של בן כספית

ישן 25-03-2010, 10:13
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "ככה בדיוק דיברו דקה לפני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מרקויס
ככה בדיוק דיברו דקה לפני חורבן בית ראשון ושני....

בית ראשון,
אנחנו עומדים בתנאים כבר מזמן.

( וויקיפדיה)
מקרא וחז"ל זקפו את חורבן בית המקדש הראשון לחטאיו של עם ישראל ולרקבון מוסרי. על פי המקרא, עיקרו של החטא היה המנגנון השלטוני שהושחת. השופטים רודפים שוחד ושלמונים, השרים סוררים, חברי גנבים ומושחתים (ישעיה פרק א' כ"ג). הכהנים וחכמי העם עובדים עבודה זרה בבית המקדש עצמו. (יחזקאל פרק ח'). ואולם ירמיהו זוקף את הרס ממלכת יהודה גם לחובת המדיניות של מלכי יהודה האחרונים, שסמכו על "משענת קנה רצוץ" וכרתו ברית עם מצרים המתפוררת כנגד בבל שהייתה אז בשיא כוחה הצבאי והמדיני."

מה שהיה כך גם עכשיו.

בית שני "שנאת חינם" ?
השנאה לבוגדים אינה חינם.
ישן 24-03-2010, 18:16

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "במדינה מקולקלת אתה מתכוון,..."

מדינה מקולקלת היא מדינה שבה "העיתון של המדינה" מתגאה בתרומתו ליצירת משבר בין המדינה לבין בעלת בריתה החשובה ביותר. אין אחריות לאומית וכבר מזמן אין בושה לפגוע באינטרסים המדיניים והבטחוניים של מדינת ישראל. המטרה הפוליטית מקדשת את האמצעים.

מה לעשות שנטילת האחריות ליצירת המשבר הנוכחי על ידי יריב אופנהיימר ובמקביל נטילת אחריות ליצירת המשבר על ידי YNET גורמות לי לאסוציאציה המתבקשת לארגוני הטרור שמתחרים ביניהם בלקיחת אחריות לאחר פיגועים מוצלחים. כבר אין בושה לפגוע במדינה למען אינטרסים פוליטיים צרים. גם אופנהיימר וגם YNET מנסים לנכס את הפיגוע המדיני המוצלח לעצמם.

נערך לאחרונה ע"י מבקר המדינה בתאריך 24-03-2010 בשעה 18:19.
ישן 24-03-2010, 18:28

בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "עדיין, אני בטוח שאתה מסוגל..."

כל בר-דעת מבין שבוודאי אינני חושב שמדובר בטרוריסט מפגע שיש לטפל בו כפי שמטפלים בטרוריסטים אמיתיים.

ה"כתבה" שהכנתי, היא אם תרצה "ארץ נהדרת" בגירסה הימנית שלה (או המאוזנת שלה, לטעמי). גם אני מקצין את הביטויים שלי כדי להדגיש את הקווים המנחים של פועלם של אופנהיימר ו-YNET. כך עושה כל קריקטוריסט וכך עשיתי גם אני.

כפי שכתבתי הדבר הראשון שעלה בראשי למקרא נטילת האחריות, הוא נטילת אחריות של ארגוני טרור. ולכן רציתי להדגיש זאת במיוחד. האנשים האלה פועלים בצורה שמסכנת את האינטרסים המדיניים והבטחוניים של מדינת ישראל וצריך להעמיד אותם במקומם. כמו שב"ארץ נהדרת" הופכים מתנחלים לחוטפי חיילים, או מתעללים בפלסטינאים, גם אני בסאטירה הפוליטית שלי הופך את "שלום עכשיו" לארגון טרור.

ישן 24-03-2010, 19:50
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלום עכשיו, שפעם היה ארגון ציוני עצמאי
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי מבקר המדינה שמתחילה ב "כל בר-דעת מבין שבוודאי אינני..."

הוא היום בסך הכל עוד חלק מהפאזל המכונה "הקרן לישראל חלשה", זו לא אידאולוגיה בכלל - אלא ביזנס. מה שכן, אין ספק שהוא לא פועל בחלל ריק אלא משמש את ארגוני הטרור כזרוע תעמולתית.

וללנאס - אתה זוכר את ימי הזרועות , כאשר מצדדי אוסלו היו מסבירים לנו שלחמאס ולפתח יש זרוע מדינית וזרוע טרור ושאין קשר בינהם? היום ברור שזה לא נכון, אולי שלום עכשיו אינו ארגון טרור פר סיי, אבל צריך למצוא הגדרה מסוימת שתקשר אותו לטרור כי הוא בוודאי לא מנותק ממנו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 25-03-2010, 06:57
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אוי אוי אוי - ארגון השלום עוד יביא עלינו שלום
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי מבקר המדינה שמתחילה ב "במדינה מתוקנת הייתי פותח היום..."

אני נגד כל "הוצאה החוצה", של ויכוחים ואי הסכמות בינינו - לא מצד ימין ולא מצד שמאל.
כשהימין פוגע במדינה באמצעות גיוס כספים להקמת התנחלויות ולמען שיבושו של כ הליך מדיני - אתה מולה כפיים.

האמריקאים וכל העולם אינם צריכים את שלום עכשיו, על מנת לדעת מה נעשה בשטח. כל ילד אולי בעיקר ילד) הגולש בגוגל - יכול לזהות כל "פיפס". יש האומרים אפילו מה שנעשה או שלא נשה בחדרי חדרים.

לצערי נמאסנו על העולם, בעיקר בגלל התנהגותנו השחצנית ולאו דוקא מסיבות אנטישמיות, שאינני מזלזל בהן. אולי מוטב שה"אח הגדול" יעשה אצלנו סדר ויחזיר אותנו למימדינו הטבעים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:31

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר