לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-04-2010, 22:40
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "האם קרה שמישהו היה בעינייך בעל מראה לא מושך"

לוק לוק, זה בהחלט קורה לנו, הבחורות. אני רצינית, יש הבדל בין בנים לבנות בנושא הזה (באופן כללי ומכליל).
משיחות עם ידידים, יותר קשה לכם (הבנים) להימשך למישהי שלא יפה בעיניכם (שלא לדבר על מכוערת), אפילו אם אתם מכירים אותה יותר ויותר ומגלים שהיא מקסימה ומתוקה.
לבנות זה דווקא קורה הרבה.
אני אישית חשבתי בהתחלה שהחבר שלי נראה בסדר, אבל עכשיו הוא נראה לי הכי חתיך שיש (כי הוא באמת הכי חתיך שיש!!)...
באופן כללי בנות משנות את ההתרשמות שלהן לגבי מראה כשהן מכירות את האופי של הבנאדם.
דיברתי הרבה פעמים עם קבוצת חברות שלי (ממסגרות שונות: בצפר, שירות, אוניברסיטה) וכל אחת סיפרה על אנשים (מאותה המסגרת, הבצפר, השירות או האוניברסיטה) שהיא חשבה שהם מכוערים, ועם ההיכרות שינתה את דעתה, לפעמים לקיצוניות השניה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-04-2010, 03:02
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "לוק לוק, זה בהחלט קורה לנו,..."

ציטוט:
באופן כללי בנות משנות את ההתרשמות שלהן לגבי מראה כשהן מכירות את האופי של הבנאדם.
דיברתי הרבה פעמים עם קבוצת חברות שלי (ממסגרות שונות: בצפר, שירות, אוניברסיטה) וכל אחת סיפרה על אנשים (מאותה המסגרת, הבצפר, השירות או האוניברסיטה) שהיא חשבה שהם מכוערים, ועם ההיכרות שינתה את דעתה, לפעמים לקיצוניות השניה.

ועדיין,המראה מאד חשוב לכן,לא? גבוה,בלי כרס,מגולח\לא מגולח. בלי נקודת אפס-שזה דבר סוביקטיבי-תתקשו לפתח יחסים עם הבן אדם,למרות שכולם יגידו,שיש לו אופי מקסים.

ישן 28-03-2010, 11:52
צלמית המשתמש של gilAF
  gilAF gilAF אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.08
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "לריב על כל שטות כי אתם לא..."

פשוט נשים הם חיה מוזרה..
אם הייה מה להבין הייתי מנסה אבל לפעמים אני מרגיש שאני נקבה שאני בכלל מנסה...
צריך להשתנות ולא לשים זין... או כן לשים זין... כל אחד מנקודת המבט שלו..

ציטוט:
יומן שלו, יומן שלה

היומן שלה:

בשבת בערב הוא היה מוזר.

קבענו להיפגש בבר לשתות משהו.

כל אחר הצהריים הייתי בקניות עם חברות, וחשבתי שזה באשמתי, כי איחרתי קצת, אבל הוא לא אמר כלום.

השיחה בינינו הייתה דלה, אז הצעתי שנלך למקום שקט יותר, כדי שנוכל לדבר יותר בנחת.

הלכנו למסעדה והוא המשיך להתנהג מוזר.

הוא כאילו לא היה, ניסיתי לעודד אותו, והתחלתי לתהות אם זה באשמתי או שיש סיבה אחרת להתנהגותו.

שאלתי אותו והוא אמר שזה לא קשור אליי.

אבל לא השתכנעתי.

בדרך הביתה, באוטו, אמרתי לו שאני אוהבת אותו מאוד והוא רק חיבק אותי ושתק.

אני לא יודעת להסביר את ההתנהגות שלו, כי הוא לא אמר לי בחזרה שהוא אוהב אותי, בעצם הוא לא אמר כלום, ואני דאגתי יותר ויותר.

הגענו הביתה וחשבתי שהוא רוצה לעזוב אותי, לכן ניסיתי לדובב אותו, אבל הוא הדליק את הטלוויזיה וישב לראות אותה במין ריחוק, כאילו כדי לתת לי להבין שהכל נגמר בינינו.

בסוף התייאשתי ואמרתי לו שאני הולכת למיטה.

אחרי בערך עשר דקות הוא בא, ולהפתעתי נענה לליטופים שלי , ושכבנו.

אבל הוא המשיך להיות מרוחק.

רציתי לפתוח את הנושא, לדבר איתו בהקדם, מיד, אבל הוא נרדם.

התחלתי לבכות, ובכיתי עד שנרדמתי.

אני לא יודעת מה לעשות.
אני כמעט בטוחה שהוא חושב על מישהי אחרת.
חיי הם אסון אמיתי.

היומן שלו:

היום מכבי הפסידה.
לפחות זיינתי.
ישן 29-03-2010, 18:23
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 92 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "יחי ההבדל הקטן- 1. אסור לעשן..."

א, כנראה שלא נסעת ברכבת... זאת אקספרס לבן גוריון מהצפון ולא היו מקומות אחרים.
ב, כאשר עובדים עם דגים, מנקים את היד אחרי זה היטב ואין ריח. אני לא אשם שהיא אישה, שההורים שלה, בעלה או הסביבה לא לימדו אותה נימוסים. אני מקווה לטובת הבן שלה שלא יהיה כמוה.
ג, אתה המתחסד, שבוכה כל שבוע על הנוסעים, שעושים הרבה פחות מזה!!! אף אחד לא התיישב לידך, עשה רעש בשביל קרון שלם וגם הסריח מדגים על כל הרעות האלה!!!
ד, הייתי עם אוזניות חזקות דיו ואם הרעש שלה ושל הבן שלה עבר אותן הם עשו רעש.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 29-03-2010, 18:43
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 94 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "תגיד לי, למה בדיוק אני מתחסד?..."

אני נוסע לתל אביב ביום ראשון וחמישי באוטובוס בשיא העומס באמת וחוזר אז לך שום תירוץ, כי זה לא יעלה על הסבל שלך. אתה בוכה על שטויות פשוט.
לפי דבריך היום ובעבר, אם היית לוקח את האוטובוס לאילת ביום א או ביום חמישי/שישי היינו רואים כאן שורה תלונות רק שלך, כי התנאים שם הרבה יותר גרועים בהרבה.
תנסה לנסוע בקווים אחרים לעוד מקומות ותראה מה קורה בקווים אחרים ואולי תבין כמה החיים שלך דבש. אולי תהפוך את זה לסידרה כמו הבת חסרת הכשירון של פולי ולא תהיה צריך לנסוע באוטובוס יותר.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:16

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר