לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-03-2010, 22:35
  Gevaldic Man Gevaldic Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
'בעירום מלא'

אני לא יודע עם זה הפורום המתאים... אבל,
אני חולה ומשעמם לי אז הדלקתי טליויזיה לערוץ 2 וראיתי (חמישי, 22:20 בערך) תוכנית בשם "בעירום מלא".
אני לא יודע עם זהו תוכנית לפי פרקים או משהו חד פעמי... התוכנית התמקדה בבחורה שעלתה במשקל לאחר ההריון שלה... אה, היא גם מישהי שהספיקה לחזור בתשובה ולהתחתן עם חרדי, לחזור בשאלה, להתגרש, נראה לי להתחתן שוב (אני חושב שככה זה היה... לא בדיוק מישהי שסגורה על עצמה). קיצר, התקופה שהיא הייתה חרדית זה מה שדפק לה את הראש והחיים (לא האפשרות שהיא כבר לא הייתה כ"כ יציבה, עזבה בין רגע את החיים מאחור, ניתקה כל קשר עם החברים וברחה לעולם החרדי, ואז בום! בחודש החמישי להריון היא מתגרשת ובורחת חזרה... זה נורמטיבי כמובן.).

אני רואה פה בחורה, בת 23 בסה"כ, שהספיקה לעבור את כל זה בחיים בזמן קצר מאוד.
הבחורה יושבת שם, בוכה על עצמה שעלתה 30 קילו לאחר שהולידה את בנה, איך שלא טוב לה בחיים, איך אמא שלה יותר אקטיבית ממנה, איך שלא בא לה ללכת למועדון או מסעדה כי היא מגדירה את עצמה פרה ולא רוצה שאנשים יראו אותה, ואני פשוט בוהה בטלויזיה בתדהמה, ובא לי לזרוק את הנעל שלי על הטלויזיה ולצרוח "את לא היחידה שבעודף משקל, ואת לא היחידה שעלתה במשקל לאחר הלידה, אז למה שלא פשוט תלכי למועדון כושר????! תתחילי ללכת ולעסוק בפעילות פיזית ולהיות אקטיבית?? תוכלי 4-6 ארוחות שוות ובריאות ביום במקום כל הג'יפה הזה שאת מכינה לעצמך וקונה בשכונה?!!!".

כמובן שהתוכנית והמנחה לא מנסים ללכת אם הגישה הזאת.

הם מתמקדים בעבר הדתי שלה, איך שזה איכשהו קשור להשמנה שלה, איך שזהו עולם סגור וכדו והגיע הזמן להראות לעולם את הגוף הזה וכך להתמודד עם בעיית ההשמנה שלה!..
הבנתם?

במקום להתמודד עם בעיית המשקל שלה ע"י חזרה למסלול חיים נורמטיביים כדי להתמודד עם בעיית האופי, והפחד ללכת החוצה ולתת לעולם לראות אותה איך שהיא, הם הוגים רעיון מבריק- לא, לא, זה לא להוריד את המשקל כמו שכולנו עושים, זה לא להכנס למסלול חיים בריאים ונורמטיביים, ממש לא, אלא ,הבחורה תעזור לעצמה ע"י צילום בעירום לעיני כל. כן. ככה היא תתמודד אם בעיית הביטחון העצמי שלה.
Baby, we're gonna perp and tarty you up, make you sexy so you can shake and wiggle for us in front of the camera, and we will tell you that you're beautiful.

הרגשתי זעם והיה לי חבל על הבחורה. המנחה המניאק לוחץ עליה להצטלם בעירום. היא אומרת לא, והוא מוכר לה בצורה אלגנטית "מאמי, זה ריגוש, ומשהו חד פעמי. את חייבת! זה יציל אותך! זה ישחרר אותך!". פשוט גרמו לבחורה שברור שהיא לא סגורה על עצמה בחיים, וכל רגע היא משנה נתיב וכיוון בחיים כמעט לתת להם את מבוקשם.
וזהו האמת של תוכנית זה.
לא היה לעזור לה. זה פשוט היה בשביל הרייטינג. על המסכנה הזאת עשו רייטינג.

Moral of the Story:
הבחורה נשארת דאבה. לא עשתה שום דבר לעזור לעצמה אם עודף המשקל.
אבל hey, היא הסתובבה בקניון בתחתונים וחזיה והצטלמה בכמעט עירום.
כן בנות מדינת ישראל, כך אתם תתמודדו אם בעיית המשקל שלכם. במקום לקחת אחריות על הגוף, החיים והבריאות ולשנות לטובה, תהפכו לפרחות שמנות שמתמודדות עם היותכן בעלי עודף משקל וגוף שלא לא נאה לעצמכן ע"י צילום בעירום והליכה ובתחתונים וחזיה כדי לקבל מספיק ביטחון ללכת ביננו, בני האדם.

You go Girl!

היא תשאר שמנה. אבל זה לא הנקודה. הנקודה היא לקחת את השומן הזה ולהפוך את זה למשהו סקסי- כדי למכור אייטם ולעשות עליך כסף.

רק אצלנו.

אני כבר עברתי לערוץ אחר. אם מישהו החליט להמשיך עם הטמטום והזבל הזה, אני משתתף בצערכם.

שיהיה לבחורה הזאת כל טוב. אני מקווה שכל נערה במדינה שלנו הייתה יותר מדי עסוקה כדי לצפות בזה ולא קיבלה את המסר המפגר הזה ולא יצא לנו עוד כמה חכמות נוסח "האח הגדול".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-04-2010, 03:25
  Gevaldic Man Gevaldic Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "זה לא רדוד, להיפך. הרדידות..."

הפרק הזה ספציפית (אני לא יודע מה משדרים בפרקים האחרים) התמקד בהכל חוץ מלהראות שכולנו ולהתגאות בגופנו.
הבעיה של הבחורה הייתה עצם ההשמנה שלה, ולא זה שהיא סתם צריכה לעבוד קצת על הביישנות שלה ולהראות לעולם את מה שיש לה.

זה היה הרבה מעבר לזה- הבחורה הייתה בדיכאון, לא אהבה את עצמה, התחבאה בבית, הרגישה שהיא לא יכולה להצליח בבית ספר וכדו.

הפרק הזה התמקד ב 2 דברים, שניהם אגב, לגמרי לא התמקדו בבעיות שלה.
1- זה שהיא הייתה דתיה לפני כן לכמה שנים, ולא רק דתיה, אל התחרדה, עזבה את כל החיים- חברים, בילויים, הכל- לטובת עולם שמור, שקט, שכמעט כל הכללים והחוקים הם הפכים אחד מהשני, ואיכשהו זה קשור לכל המצב.
היו אין ספור קטעים של זום על הפנים, מוזיקה מתאימה והרבה דיבור פסיכולוגי מאת המנחה המפגר על העבר (והקצר) שלה כדתיה ובאמת שלא הבנתי מה לעזעזאל זה קשור. ואם היא התגיירה לפני כן אז מה? ה-י-א ע-ל-ת-ה ב-מ-ש-ק-ל ל-א-ח-ר ה-ה-ר-י-ו-ן! תקנו אותי נשי הפורום, אבל לפי הבנתי, היש % גדול מאוד של נשים שעולות במשקל בזמן ההריון, ונשארות גם לאחר מכן.... וברצינות- יש דיכאונות, שינויים הורמוניים ופיזיולוגיים אצל האישה, וכל זה היה במקרה זה.

2- ההתרגשות של המנחה כשניסה להוציא את הבחורה מהבגדים היה כמעט פורנוגרפי. הוא עשה כל שביכולתו, הוציא משפטים כגון "זה ישחרר אותך מאמי!" "את צריכה את זה! וכדו ולבסוף היה צריך לקבל את זה שאין לה מספיק אומץ לעשות זאת והסתפקו בתחתונים וחזיה. הבנתי שזה בשביל התוכנית, אבל היה מדהים לראות אותו מזיל ריר ומנסה בכל יכולתו.

כשאתם אומרים שיש עוד תוכניות כאלו באירופה זה לא מפתיעה אותי- מה כבר יש שם? לאנשים משעמם וחיים מהספה בצפייה בטלויזיה. התוכניות צריכות רייטינג וגם להתחרות אחד בשניה, ולכן הם פשוט מקרינים יותר ויותר Garbage, כל דבר שיגרום לאנגלי הלבן הממוצע לצפות בהם, עד שיכינו תוכנית חדשה ששוברת את הכללים...
אבל אצלנו? כמה אנשים כבר צופים במוצאי שבת בתוכנית ישראלית בערוץ 2??? אנשים מבלים או צופים בערוץ אחר ורואים בדרה טובה או סרט... פשוט לא מבין למה ערוץ 2 בכלל משקיע ומעלה תוכנית כדוגמתה לשידור.

סתם לקחו בחורה מבולבלת ומדוכאת מהחיים ודפקו אותה עוד בשביל 30 דקות של זבל. חבל.

ישן 07-04-2010, 22:37
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
זה האמאימא של הרדוד
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "זה לא רדוד, להיפך. הרדידות..."

לוקחים בחורה מסכנה ושמנה מאוד, סוגרים איתה לפני הצילומים ש"את מתפשטת, שיהיה לך
ברור, אבל תשחקי אותה קשה להשגה כשמצלמים".

למה לעזאזל החליטו שכדי שאדם ביישן, עצוב, לא מושלם, יתגאה בגוף שלו - הוא צריך להוריד
את כל בגדיו בטלוויזיה הלאומית ולהרגיש טוב עם עצמו. זאת תרבות עגומה ועלובה ומי שחושב
שהתוכנית הזאת ראויה לשביב "אישור" מהעם שיעשה עם עצמו בדק בית.

וזה שקיצוץ אומר בכל פרק כמו קלטת "את יפייפיה" כשמדובר ביוקזונה עירום, זה לא מוסיף לתוכנית.

והנושא הזה שוב עלה - לא יעזור כמה ערוץ 2 ינסה לצאת "תרבותי\איכותי\חינוכי" הוא רק יתחרבש
יותר ויותר. זה ערוץ זבל וחוץ מתוכניות האקטואליה שלו - אין בו שום דבר מיוחד.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:52

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר