לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-03-2010, 18:28
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
Ynet דיווחו בשעה 17:10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קליפס שמתחילה ב "26.3.2010 בהתקלות ברצועה נהרגו סמג"ד 12 רס"ן אלירז פרץ וסמ"ר אילן סביאטקובסקי"

ציטוט:
תקרית אש בגבול הרצועה: שני פלסטינים נהרגו
לפי דיווחי הפלסטינים, השניים הטמינו מטענים באזור ציר כיסופים, ונפגעו מירי ארטילרי. עוד דווח על פיצוץ עז באזור ועל חילופי אש נוספים. חמאס קיבל אחריות: "כוח ישראלי חדר לתוך הרצועה, ולוחמינו קידמו אותו כהגנה עצמית". קבלת אחריות גם של הג'יהאד ושל ארגון לא מוכר: "טליבאן פלסטין"

עלי ואקד וחנן גרינברג פורסם: 26.03.10, 17:08

הסלמה ברצועת עזה. שני פלסטינים נהרגו אחר-הצהריים (יום ו') בתקרית אש ליד גדר המערכת המקיפה את הרצועה, באזור ציר כיסופים שממזרח לחאן יונס. לפי דיווחי כלי התקשורת הפלסטיניים, השניים נפגעו מירי ארטילרי של צה"ל. בד בבד, דווח על חילופי אש כבדים באזור ועל פיצוץ רב עוצמה. לדברי הפלסטינים, מסוקים של צה"ל מרחפים באוויר מעל אזור התקרית.

עוד עולה מדיווחי הפלסטינים, שני הפלסטינים שנפגעו עסקו בהטמנת מטעני חבלה סמוך לגדר המערכת. השניים, ככל הנראה, זוהו על ידי חיילי צה"ל - שפתחו בירי ארטילרי לעברם. לאחר מכן התפתחו במקום חילופי אש נוספים. עוד מדווחים הפלסטינים, כי כמה פגזים שירה צה"ל פגעו בבתים באזור.

להמשך הכתבה. נכון לרגע עדיין אין פרטים אם יש נפגעים לכוחותינו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-03-2010, 10:03
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קליפס שמתחילה ב "26.3.2010 בהתקלות ברצועה נהרגו סמג"ד 12 רס"ן אלירז פרץ וסמ"ר אילן סביאטקובסקי"

ראש המטה הכללי, רב-אלוף גבי אשכנזי, ביקר אתמול (א') הצהריים באזור האירוע בגבול הדרום בו נהרגו ביום ו' האחרון רב-סרן אלירז פרץ ז"ל וסמל-ראשון אילן סביאטקובסקי ז"ל.
הרמטכ"ל שמע את עיקרי התחקיר והלקחים מהאירוע עד כה וערך תצפית על האזור. אל הרמטכ"ל התלווה מפקד פיקוד הדרום, אלוף יואב גלנט, ראש אגף המבצעים, אלוף טל רוסו, מפקד אוגדת עזה, תת-אלוף אייל אייזנברג, ומפקד החטיבה הדרומית, אלוף-משנה מרדכי כהנא.
במהלך הביקור ערך הרמטכ"ל שיחה עם מפקדי וחיילי גדוד "ברק" של חטיבת גולני, שאיבדו באירוע ביום שישי את סגן מפקד הגדוד ואת חברם לגדוד.
הרמטכ"ל אמר ללוחמים כי "אתם מהווים את החומה בין המחבלים לישובים... יתכנו אירועים נוספים אליהם יש להערך". הרמטכ"ל ציין כי הוא מעריך את העבודה הרבה שעשה הגדוד במהלך שהותו בגבול עזה וכי הוא סומך על הלוחמים במאת האחוזים שימשיכו לבצע את תפקידם נאמנה. הרמטכ"ל הוסיף כי הוא ביקר בישובי עוטף עזה ושמע מהתושבים על הרגשת הביטחון שלהם, שהיא הרבה בזכות לוחמי חטיבת גולני, העושים ימים ולילות על הגבול.
הרמטכ"ל סיפר ללוחמים כי הוא הכיר את סגן אוריאל פרץ ז"ל, אחיו של רב-סרן אלירז ז"ל, שנפל בלבנון, עת היה אלוף פיקוד הצפון. "משפחת פרץ היא משפחה למופת, נתמוך בהם ונלווה אותם בכל עת וכמו כל עם ישראל, שמצוי איתם ביום הזה, ננשוך שפתיים ונמשיך הלאה".
הרמטכ"ל סיכם באומרו כי "חשוב לתחקר כל אירוע ולהפיק לקחים. עצוב מאוד לאבד את טובי מפקדינו ולוחמינו, אך אנו ממשיכים ונמשיך להאבק על מנת שעם ישראל ימשיך לחיות כאן בביטחה ובשקט".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:58

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר