לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-03-2010, 07:28
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
הסבר
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אובמה = נשיא ראש משך ותובל"

תפתחו ספר יחזאל פרח לח' פסוק ב'. "בן אדם שים פנייך אל גוג ארץ המגוג נשיא ראש משך ותבל והנבא עליו". מהמילה נשיא באות א' של המילה סמנו את האות א' של המילה נשיא ותתחילו מהאות הזאת לדלג 7 פעמים כל 7 דילוגים סמנו את האות שמצאתם.
מהאות א
אחרי 7 דילוגים קבלו את האות ו
אחרי 7 דילוגים קבלו את האות ב
אחרי 7 דילוגים קבלו א
אחרי שוב 7 דילוגים קבלו מ
ובפעם האחרונה אחרי 7 דילוגים קבלו לבסוף את האות ה
עכשיו ככה אם תקראו באותו פרק יחזקאל פרק לח' פסוקים א-ד הנביא מתנבא שם על מלחמת גוג ומגוג ומה שיהיה בה. "משך ותובל" עפ"י פרשנים זו אמריקה - ארה"ב מה שאנחנו מכירים כיום.
בפסוק ב' רשום "נשיא ראש משך ותובל" כלומר נשיא ארה"ב ובדילוגים מצאנו אובאמה, כלומר המלחמה תקרה בקרוב בזמן כהונתו???? (רק שתדעו את המילה "מקיין" לא מצאו זה שהתחרה באובאמה, את המילה "קלינטון" לא מצאו, רק אובאמה.....)
פסוק ה' מדובר על "פרס" (איראן - לא צריך להרחיב)......
לכו לפסוקים יח'-כג' באותו פרק רשום בהתחלה "והיה ביום ההוא ביום בוא גוג על אדמת ישראל נאום אדוני ה' תעלה חמתי באפי..... ובקנאתי באש עברתי דיברתי אם לא ביום ההוא יהיה רעש גדול על אדמת ישראל".

בסוף הפרק רשום מה יהיה במהלך המלחמה ירד גשם בצורה של גופרית על האויב ושיהרסו הרים ובסוף רשום בפסוק האחרון כג' שלבסוף כולם (גם הגוים) יכירו באלוקים וידעו שהוא האחד.....................

ובמילים אחרות, יחזקאל הנביא ידע כי יבוא עלינו עב"מה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-03-2010, 21:11
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "מה שמחזק את העובדה שאתה יכול..."

אני חושב שהקטע שלהם בקודים תנכ"ים זה דילוגים במספר קבוע כמו 7 או 13,
במקרה שלך נאלצת לשנות בכל פעם את מספר הדילוגים כדי שתווצר מילה.

בכל מקרה אובמה מזכיר לי את נבואת נשיא ראש משך ותובל,
כי בהרצאה של אחד הרבנים המוכרים והפחות מתלהמים שראיתי לפני כמה שנים
הרבה לפני עלייתו של אובמה, זכרתי שהוא זרק משהו על זה שאחד הסימנים לגוג ומגוג
יהיה שנשיא משך ותובל ידרוש מישראל את ירושלים ויאגד את כל המדינות שהן צאצי משך ותובל (בניו של נח)
לתמוך בעמדה הזו, ועל זה יפרוץ כל הבלאגן, ושביום שבו נשיא משך ותובל (ראש כל המדינות המערביות)
יהיה עוין לעם ישראל וידרוש לידיו את ירושלים, זה יהיה אחד מסימני המפתח לפתיחת המלחמה
ולמעין "פלישה" של אותו נשיא עם צבאות העולם (נאט"ו?) לירושלים.

מה שמצחיק זה שלגמרי שכחתי מההרצאה המרתקת הזו, עד שבוע שעבר,
כשברק אובמה הגיע לשפל חדש ביחס למנהיג ישראלי ולסטטוס קוו הישראלי על ירושלים,
מה שגורם לי להרהר בחיוך באותה נבואה שעליה דיבר אותו רב - נשיא משך ותובל, נשיא מדינות המערב...
ישן 28-03-2010, 09:52
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
נו ו"אנחנו" נמשיך לחשוב דרך מוח של הילד הדחוי והחלשלוש של הכיתה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי winter_forever שמתחילה ב "ברלוסקוני מאיים ''שום מדינה, אפילו ישראל, לא יכולה לחיות בבידוד""

שכל אחד שלא הרביץ לו היום, ישר הוא רץ לאמא כשחוזר הביתה ואומר "אני חושב שמצאתי חבר סוף סוף"... ברלוסקוני - שהוא מין גאידמק שזולל ספגטי ושותה יין אדום, ולא בליני וקוועס - ימשיך להיות מכונה כ"ידיד אמת של ישראל", כמו גם הממשל הבריטי (באמת מה קרה "פתאום" לבריטים הידודותיים (!?) שהם ככה יורקים עלינו" שואל עצמו הישראלי הממוצע שמוסף מעריב זה בשבילו דיסק חיצוני עליו מאוחסנת תפישת העולם שלו, ומתחברים אליו ב USB כשצריך להבין משהו בפוליטיקה ומדינאות) - ולא ממש משנה הרי אם הוא כזה או לא, מה שכן משנה הוא שבזירה הבינלאומית מי שגם מנהיג משהו יותר גדול מ"אטול" פולינזי של 12 קמ"ר + שונית אלמוגים קטנה, ומתיימר להיות "ידיד אמת" בעודו מנהיג אחראי של מדינתו, הוא שקרן מנומס, לא יותר.

מה שאנו אומרים לארות עכשיו, אבל מבושמי יין יותר מדי מכדי להבחין בו, זו התקבצות "להקת זאבים" קלאסית סביב הניצוד התורן. "ניצוד" הוא לא רק מצב רגעי - זה מצב תודעתי! ה"ניצוד" אינו יכול לחשוב מחוץ לגבולות של "איך אני מתחמק בדקה הקרובה" ובעיקר: כמו בסרטי הטבע שבהם אתה שואל עצמך "איך לכל הרוחות הגנו הטיפש לא יודע שליד הנהר תמיד מתחבאת הלביאה?" ככה ישראל ומנהיגיה פעם אחרי פעם כושלים לחלוטין בזיהוי ההתגבשות של המצב שבו "להקת זאבים" (שגרעינה הוא תמיד הרוצחים הנועזים, אבל בדינמיקה של עדר גם ה"יושבים על הגדר" מצתרפים אליה כאשר הטרף בטוח) מקיפה את ישראל בזירה הבינלאומית, תוך ניצול חולשה מבנית ושידור סימנים ברורים של אפאטיות מצד הניצוד, שרק מגבירים את הטירוף של הלהקה.

אין שום מקריות בקולות הנובעים לאחרונה בו זמנית מלונדון, רומא ואפילו מקומות ידידותיים בעליל כמו קנברה: במשך שנים ישראל התמידה בגישה הרעה של יצירת "הבנות שקטות מדי" עם בני ברית - "הבנות שקטות" כי חשבו שאת בשקט יקבלו הסכמות (שבשתיקה...) אז הרי הראש הישראלי אומר "לעזאזל הדיבורים הרישמיים! מה שחשוב זה מה שסוגרים ב-4 עיניים". מה שלא לקחו בחשבון הוא שמי שכל כוחותיו נשענים על דברים "לא כתובים", פרסונליים באופן קיצוני, הוא נמר של נייר. אין "קץ ההיסטוריה" ואין "עולם חדש" - העולם אותו עולם, רק עם מדיות ונתיבי העברת מידע מהירים ויעילים יותר. מי שלא נשען על יסודות נראים לעיין של בטון וברזל, בסוף נופל. בישראל חשבו שאם יתחמקו מלהגיד בקול רם "לא היה "עם פלצטיני" עד ללפני 5 דקות, ולכן הדרישה "להתפשר" אתו על דברים שהם מעשית מרכזיים בחיינו, היא בלתי מוסרית ובלתי הגיונית בעליל. ואה... לכו להזדיין (אומרים את זה בנימוס) מי שחשוב להכתיב לנו לחשוב ככה" אז יהיה נורא ואיום פה - שכחו כנראה שההכרה מראש באי אילו זכויות קניין של האספסוף המוסלמי הזה באה מאת... ישראל עצמה במסגרת המהלכים שהובילו להסכמי אוסלו! קלינטון, ואפילו חברי ועדת פרס נובל, לא היו "נתקדמים" כמו הישראלים באותם ימים. את הגלגל אי אפשר להחזיר אחורה, אבל בעובדה האחרונה יש יותר משמץ הוכחה לכך שכל עניין הדיון על ה"כיבוש" את אותה מדינה לא קיימת, ולכן לא כבושה, הוא זיהום מוסרי חמור שחייבים לעצור בשניה הראשונה שבה מכירים בו.

אם ישראל מבזה עצמה בעצם ההסכמה לקבל לפה כל מיני ליבראליות ממדינות אירופיות אלה או אחרות הבאות בשערי הארץ ומדברות פה בקול רם על "זכויות" שנשללו מעם שיצא מאיזו פנטזיה או אגדה, אין לנו מה להתפלא על כך שחצי עולם ואחותו מינו עצמם כאפוטרופוסים של העם היושב בציון ומדברים עליו בגלוי כעל מי שיצא מדעתו ועכשיו צריך להחליט מה מחליטים עבורו.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 28-03-2010 בשעה 10:02.
ישן 28-03-2010, 16:41

אני לא מתנגד ללאומיות "יהודית-ישראלית"
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "זו עדיין לא תשובה לשאלה. במה..."

ואולי היה טוב אם בנגוריון היה קורה למדינה "יהודה". היה פותר הרבה בעיות.

העניין הוא שלדעתי איחוד בין שני המושגים האלה (לאומיות של היישות הפוליטית שהיא ישראל, על כלל אזרחיה ששייכים ל"מילייה" היהודי, והיהדות כדת במתכונת המוכרת לנו) לא אפשרי מעשית, אם מסתמכים על מליוני הפרטים שאמורים להרכיב אותה. חוסר ההסכמה הוא לא רק תוצר של איזה "צ'ילבה" ארוך משך, אלא בקע רציני בין כמה וכמה זרמים. אני לא אומר שאפשר ליצור לאומיות ודת החיות בשלום, אבל במקביל, אבל אני חושב שאת המיזוג בטח אי אפשר לקיים. תדרוש קצת במשניות רוטר.נט - יש שם ייצוג חזק לזרם כאילו לאומי - יהודי מאוד, וגם רהוט ומכיר את העולם, ובטח העולם החילוני. הם נשמעים כמו תמונת ראי של השמאל הקיצוני מבחינת הניאנסים של תפישת הלאומיות הישראלית.

כדי לקיים לאומיות צריך יסוד חזק ורחב של אנשים שאדישים ל"היסטריה" של "אבדנו עם רה"מ לא יעשה ככה וככה". בשוליים תמיד יש מקום לנוירוטיים שצועקים "יש לי דרכון קנדי, אני עף מפה אם יש עקירה נוספת", אבל כאשר זה הדיבור זה הזרם המרכזי, זה אומר שאין בסיס קיום ללאומיות בריאה. בישראל זה המצב.

ישן 28-03-2010, 22:10
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אני לא מתנגד ללאומיות "יהודית-ישראלית""

להפך, הניסיון לבצע "הפרדה" במקום "מיזוג" הוא שורש הבעיה שאתה מתאר. ליתר דיוק,
הניסיון ליצור "לאומיות חדשה" לקבוצה שמה ששמר עליה מאוחדת במהלך ההיסטוריה
הוא השיוך הדתי שלה.

הבעיה שלך עם נוירוטיים שצועקים "יש לי דרכון קנדי, אני עף מפה אם יש עקירה נוספת"
קיימת כי אין שום דבר שמחזיק אותם פה. הבן נא, אם אתה מעוניין שאדם יתן נאמנותו
למדינה, אפילו אם המדינה עושה את ההפך הגמור מהמדיניות שהוא מאמין בה, ויותר
מכך - מפקירה במדיניות זו את ביטחונו האישי והלאומי, חייב להיות בסיס אחר לנאמנות
הזו. במדינת ישראל אין בסיס כזה. המדינה הזו הוקמה בחטף, ולאיש אין מושג סביב מה
היא מושתתת.

זו מדינה יהודית? ערבית? "ישראלית"? דתית? חילונית? מה נסגר פה? לאיש אין מושג,
ואין הסכמה רחבה אמיתית באשר לאופי המדינה הזו. להתחייב להישאר כאן בלי קשר
לאופי המדינה זה לתת צ'ק פתוח לאדם שאינו מוכר לך.
ישן 29-03-2010, 00:09
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "להפך, הניסיון לבצע "הפרדה"..."

ציטוט:
זו מדינה יהודית? ערבית? "ישראלית"? דתית? חילונית? מה נסגר פה? לאיש אין מושג,
ואין הסכמה רחבה אמיתית באשר לאופי המדינה הזו. להתחייב להישאר כאן בלי קשר
לאופי המדינה זה לתת צ'ק פתוח לאדם שאינו מוכר לך.

יש שיגידו,כי זוהי מהות הדמוקרטיה. אתה יודע,הפחד מכל דבר שרק מריח קצת פאשיסטי,מערפל את שכליהם של אנשים.אנחנו נמצאים באופן מתמיד בין פאשיזם לאנרכיזם,וזה,לדעתי,יימשך,עד שלא תהיה כאן חוקה ברורה,עם אידאולוגיה יציבה,בלי מילים גבוהות אך ריקות מתוכן.

ישן 29-03-2010, 08:15

אנחנו לא מדברים על אותם נויירוטים
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "להפך, הניסיון לבצע "הפרדה"..."

לנויירוטים "שלי" (שאגב: יכולים לזרוק אותם איומים גם מצד שמאל, או בגלל ענינים כמו גלעד שליט, העברת המשחם בשבת או מינוי ליברמן לשר חוץ) אין שום כוונה "לעוף" מפה: אני בכלל לא בטוח שיש להם דרכון קנדי באמת (אולי סבא שפעם גר בקנדה, אבל הם צריכים לגשת לשגרירות לבדוק), ובטח לא מה לעשות בקנדה, או אפילו מושג על איך זה להיות שם: הם ישארו פה, כן - ישארו פה וימשיכו לזיין את המוח ולדבר בהיסטריה בכל פעם ש"מזגן הלאומי" לא על הטמפרטורה שמתאימה להיות בדיוק. הם ה-ס-ט-ר-י-י-ם: והיסטריה (במובן של הקצנת תפישת המציאות, לא במובן של פאניקה ותלישת שיערות) היא בהחלט תכונה שמצויה מאוד אצל יהודים. ההיסטריה הזו לא קשורה למחסור בבסיס לאומי מוסכם על כולם (גם אם לשיטתך הוא אמור להיות מוסכם רק על הצד השתי ואולי המסורתי. עוד לא מצאתי לי פתרון עבור ה"קיבוצניקית עם הדרכון ההולנדי" המאיימת, ובטח לא לוולאד ולודמילה שהם קצינים בצה"ל - ולדעתי אזרחים למופת - אבל גנטית, ולא פעם אידאולוגית - לא ממש ישתלבו בלאום שאתה מציע) אלא תכונה שנגזרת מה"אני" היהודי ובעל השורשים העמוקים של כמה מאות שנים לפחות. האומיות היהודית נטו לא תפתור דבר מן הבעיות שלנו: היא פשוט תשנה את הצבע של צווחות הגוועלד שכל זרם פה צועק בכל פעם שמגרד לו. לא יצעקו על "עקירה", או לחילופון "סגירת AMM בשבת" (ואני לא משווה בין החומרה של 2 אלה) - יצעקו על משהו אחר.

אני מסכים שהיהדות היא, מבין מה שמציאותי, קיים ובנמצא, הדבק החזק ביותר שמחזיק את הלאום היהודי. אני עדיין חושב שהלאום הבריא שאני חוזה יהיה חייב במידה מסויימת להיות נפרד, גם אם בעל זיקה. זה לא כי באידאל הדמיוני לא הייתי רוצה שהיהדות תהיה הלאום וזהו, אלא מכורח הנסיבות הקיימות - ולא כאלה שאני רוצה לשנותן (בניגוד לדוגמא להמצאות מיעוטים עויינים את המדינה היהודית ,אבל בתוכה, שזה משהו שבהוקוס פוקוס בהחלט הייתי משנה).

ישן 28-03-2010, 17:56

ההסבר יכול גם להיות קצת שונה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "נו ו"אנחנו" נמשיך לחשוב דרך מוח של הילד הדחוי והחלשלוש של הכיתה"

אם תקח בחשבון שאת כל הלחצים הללו אנו מזמינים על ראשנו השכם והערב, בכל צומת הכרעה מדינית.

קשה לנו להתגבש סביב דעה אחת, או הכרזה מדינית אחת. אני מסכים איתך כי אנחנו חושבים שהקריצה והסתחבקות החברתית שלנו היא שתפתור את בעיותינו כהרף עיין.

קשה לנו להבין כי מולנו עומד ממשל שונה לחלוטין מקודמיו. קשה לנו להבין כי לחלק מאותן מדינות "ציר הידידות שלנו" כבר נמאס להרים יד בכל פעם שצריך להמנע או להצביע נגד.

קשה לנו גם להבין שמולנו עומד אויב שיודע שעצם כוחו טמון בחולשתו שבאמצעותה נותן לנו ליפול מפעם לפעם ולהכנס למלכודת אחת אחרי השנייה.

קשה לנו להבין כי אין לנו כל חוסן פנימי, מכיוון שאנו עסוקים במחנאות וכל מחנה דורש את ליטרת הבשר שלו.

קשה לנו גם להבין כי האמריקאי נותר אותו אמריקאי לאורך כל ההיסטוריה שלו, נדמה שהוא נאיבי אבל בעל עקרונות ברזל כאשר מדובר בתכסיסינות מבית היוצר של מפלגות אינטרס של מדינת ישראל.
(אינני מאמין כי אי פעם ראש ממשלה במקום כלשהו זוכר את שמו ואת מעשהו של איזה שהוא שר פנים
זניח במדינה כמו שלנו).

אם נתחיל להבין כי אנו בבעיה, אולי גם תמצא הנוסחה הגואלת לפתרונה. בינתיים נראה לי שאם כל הרצון להאמין שאכן אנו "מצאנו את שביל הזהב" ביחסינו עם "אותם ידידים.

כאשר ידבר אדם אחד בלבד בממשלה ולא שלושה תוקעי שופר מכל כיוון אולי אז גם הצהרות כאלה, של מי שמכנה את עצמו "ידיד אמת" יעומעמו לחלוטין.

בינתיים , אנו מתנהגים כמו אותו אריה זקן שאף אחד כבר לא פוחד ממנו, אפילו הגורים מרשים לעצמם למשוך בזנבו.
ישן 29-03-2010, 07:49

בחורה הלבושה לבוש חושפני ו"פרובוקטיבי" אינה "מזמינה אונס"
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "ההסבר יכול גם להיות קצת שונה"

ואני מניח שאתה צודק לגבי "קוצר" המיני שאנו לובשים, אבל חשוב להפריד בין הבעיה של הבחורה ובין מעשה (או נסיון) האונס. הבעיה שלנו היא לא רק הפלגנות (שהיא כמעט תכונה מבנית של העם היהודי, וכבר דיברתי בצער על "הסורים על הגדרות" כדבר היחידי שיכול זמנית לפתור זאת) אלא גם שמן הצד השני של הגדר יש קואליציה דה פקטו המורכבת מהנאצים של האיסלאם המדיני ועדר הגרופיז של אחד שאומרים שהיה מין רב מקובל שרלטן והסתובב כאן פעם, עשה כל מיני טריקים זולים עם דגים ולחם, ובסוף עמד לדין על הפרות סדר שיטתיות. בעבר הפלגנות המבנית לא הפריע לנו לעמוד לפחות מול החצי היותר פחדן של הקואליציה הזו. מה שאתה אומר "בינך ובין עצמך" חשוב לא פחות ממה שאתה מוכן להצהיר בכתב. ואם "בינך ובין עצמך" אתה כבר משוכנע שאנו "אשמים", אז כהגדרה לא תוכל להתקדם לפתרון, אפילו אם הוא איפושהו שם בחוץ.

זו גם הזדמנות טובה לזכור שלא כל מי שיש לו עניבה והוא מנהיג מדינה המכונה "מערבית" הוא בהכרח יותר מאשר בנזונה מניאק בלשון הרחוב.

ישן 29-03-2010, 09:55

אנלוגיה יוצאת מן הכלל
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "בחורה הלבושה לבוש חושפני ו"פרובוקטיבי" אינה "מזמינה אונס""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
ואני מניח שאתה צודק לגבי "קוצר" המיני שאנו לובשים, אבל חשוב להפריד בין הבעיה של הבחורה ובין מעשה (או נסיון) האונס. הבעיה שלנו היא לא רק הפלגנות (שהיא כמעט תכונה מבנית של העם היהודי, וכבר דיברתי בצער על "הסורים על הגדרות" כדבר היחידי שיכול זמנית לפתור זאת) אלא גם שמן הצד השני של הגדר יש קואליציה דה פקטו המורכבת מהנאצים של האיסלאם המדיני ועדר הגרופיז של אחד שאומרים שהיה מין רב מקובל שרלטן והסתובב כאן פעם, עשה כל מיני טריקים זולים עם דגים ולחם, ובסוף עמד לדין על הפרות סדר שיטתיות. בעבר הפלגנות המבנית לא הפריע לנו לעמוד לפחות מול החצי היותר פחדן של הקואליציה הזו. מה שאתה אומר "בינך ובין עצמך" חשוב לא פחות ממה שאתה מוכן להצהיר בכתב. ואם "בינך ובין עצמך" אתה כבר משוכנע שאנו "אשמים", אז כהגדרה לא תוכל להתקדם לפתרון, אפילו אם הוא איפושהו שם בחוץ.

נתייחס קודם כל לדברים החכמים שכתבת ושהודגשו על ידי. האנלוגיה לא שונה ממה שקורה היום אצלנו,
די אם נתבונן במעשיו ההזויים של השר ישי (אגב, יש לו תואר ,רב"?) והשטיקים שהוא עושה.

זו גם הזדמנות טובה לזכור שלא כל מי שיש לו עניבה והוא מנהיג מדינה המכונה "מערבית" הוא בהכרח יותר מאשר בנזונה מניאק בלשון הרחוב.

אגב בלשון עדינה יותר הוא לא יותר מאשר Figlio di una putana.

וכבר התייחסתי לבן כלבה הזה שההימור עליו בתור ידיד הוא הימור על סוס מת.
הוא לא חבר והוא לא בטיח. האיש עושה עסקים עם כל העולם כולל איראן ואל לנו לצפות ממנו לישועה גדולה.
הוא אופורטוניסט שבזמנו של בוש, הופיע כנץ ולכן טעינו ביחס אליו. כיום הוא יונה עם עלה לענה בפה מכיוון שעונה יפה לקריטריונים של עב"מה.
ישן 29-03-2010, 10:02

גם הממוסמר, וגם המעונב המקופ"מיל
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "אנלוגיה יוצאת מן הכלל"

הם מנהיגי כת חשובה, גם אם לא ראשית, של היהדות שברגע נתון קיבלו על הפרצוף פרוז'טור פתאומי וחזק מדי. אני לא יודע אם ישי היה חכם, טיפש או איש זדון: אני כן יודע שמי שהאיר על פניו הוא איש זדון. גם אני מחטט באף פה ושם (דווקא בגלל האלרגיה, שמכה בי ממש בעונה זו של חילופי מזג אוויר, אבל חיטוט זה חיטוט) אבל לא מצפה שיהרסו לי את השם בגלל מצלמה שבכוונה תחילה מכוונת אלי למטרה זו בלבד.

אני רואה שאתה עקבי באמונה שישי הוא מבעיר שריפות בזדון, או בטיפשות פושעת. אני חושב שלא, אבל יש לי תחושבה שהאקדח המעשן, או לא, לא גלוי לא לי ולא לך, ולכן נאלץ להתמיד בהשערות. מה שבטוח הוא שהשטינקר מופלל עד צוואר. מזל (בשבילו) שהוא שייך למחנה הנכון.

ישן 29-03-2010, 10:22

אני עקבי ביחס לאותם טפשים שזורקים אבן לבאר וצריך מאה חכמים כדי להוציא אותה
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "גם הממוסמר, וגם המעונב המקופ"מיל"

אני גם עקבי ביחס לאימרה כי לא זורקים אבן בבית של זכוכית.
או עת לעשות ועת לדבר.
תראה ירושלים לא נבנתה מכלום. במשך כארבעים ושתים שנים היתה הסכמה כמעט שבשתיקה מצד כול המדינות. פה ושם היו חריגות, אך אף פעם זה לא בא לידי ביטוי כה חריף. אפילו התרגלנו שכל נשיא אמריקאי מבטיח טרם הבחירות ממרומי רמת הגולן, או ממעוף מסוק מעל הרי יהודה שירושלים היא בירת הנצח של העם היהודי וכי הוא יעתיק בשנה הבאה את השגרירות לירושלים..
זה היה מסע ספקולטיבי שכולם הסכימו לככב בו בלי כל רעשים ובעיות.
אתה יודע מה הקסם של עם ישראל ולמה הוא שרד למרות כל מה שעבר עליו בהשוואה לעמים אחרים?
ידענו לכופך את הראש כמו אותו קנה סוף ששורד את הסופה החזקה ביותר ולכן היא עברה מעלינו למרות הנזקים שזרעה מסביב, בהשוואה לעץ שחושב שאם יש לו גזע איתן הוא ישרוד כל סופה וסערה והוא הראשון להפגע.

עוברת מעלינו כעת סופה לא קטנה בדמות נשיא שהחליט לכופף אותנו בכל מחיר (לא בטוח שהוא עויין אותנו ולא בטוח שהוא מוסלמי כפי שהיינו רוצים לראות אותו), אבל זאת סופה שאליה נשאבים חפצים גדולים בדמות ארצות אחרות שהשוליים שלהם פוגעים בנו בלא רחם.

צריך להמשיך בבנייה בירושלים ובכל מקום בארץ - ללא תופים ומצלתיים. היה אפשר לנצל את האירוע בצורה מושכלת ולהפיל שתי צפרים במכה אחת: להיפטר סוף סוף מההטרדה הזאת הנקראת ש"ס, לאחר שורות ולחשוב בצורה איסטרטגית ולא פוליטית עם טקטיקה של ירקן בשוק-אם הירקות לא נראים הכי טוב, נשקה אותם במים ונחייה אותם מחדש.

זה מתקשר לאותו בן זנונים איטלקי ולדומיו באירופה.
ישן 29-03-2010, 10:33
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ש"ס היא טירדה ואילו מפלגתם של נחמן שי וחיים רמון לא?
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "אני עקבי ביחס לאותם טפשים שזורקים אבן לבאר וצריך מאה חכמים כדי להוציא אותה"

הפוליטיקאים של ש"ס המירו את יכולת הפרנסה והעצמאות של מצביעיהם בכח ואילו הפוליטיקאים של קדימה המירו את יכולת החשיבה והערכים של בוחריהם באותו כח...

העולם והעולם הפוליטי אינו סובב רק סביב שאלות אמוניות או כוחם של חצרות.

מנקודת ראותו של כל רוה"מ בשנים האחרונות [אולמרט, ביבי, ברק] ש"ס היא שותף קואליציוני אמין שכללי המשחק שלו ברורים. מצביעיו הם אזרחים לגיטימיים תורמים ברובם ושריו מעורבים בעשיה הציונית [ובתככים] לא פחות משרים חילוניים. זה טוב יותר ממפלגה חתרנית המנהלת את מסע הבחירות שלה כשהיא מכוונת לוושינגטון בכדי להקצין עמדותיו של נשיא עויין במטרה כי חרצובות הגויים יביאוה לשלטון.

הפנסיה של נחמן שי, חיים רמון ואולמרט אינה כשרה יותר או פחות מזו הרב עובדיה.

ישן 29-03-2010, 10:45

אני מסוג אלה שאיבדו מזמן את האמון במי שמתיימר להיות מנהיג העם הזה
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "ש"ס היא טירדה ואילו מפלגתם של נחמן שי וחיים רמון לא?"

בין אם זה הליכוד בניצוחו של נתניהו, בין אם זאת קדימה ו/או ש"X.
אני חש שאני נשלט בידי חונטות שאחת מחליפה את השנייה, אבל האיצטלא נותרת אותה איצטלא.

זה ממש לא משנה לי אם תקרא לו רמון (רמון זה שהיה חבר של דרעי, מברית "המורשעים"), או ליבני@מופז, או נתניהו ושבעת חכמי הדור שלו.

בקיצור כל קונסטלציה שלא תביא תמיד ימצאו אותם פרסונות והגלגל ממשיך להסתובב ולרמוס אותנו.

המטריד התורן הוא ישי ובהיפוך ליצמן, אבל אל תדאג - מחר יימצאו אחרים במקומם. הפנקס פתוח והיד רושמת צ'קים [למכובדי העדה].
ישן 29-03-2010, 10:52

אני לא מוצא "קדם" בעם ישראל, וטוב שכך
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "אני עקבי ביחס לאותם טפשים שזורקים אבן לבאר וצריך מאה חכמים כדי להוציא אותה"

"קסם" יש לדיילות של סינגפור איירלינניס, ובעיקר בחוסר האנושית של מי שמצליח לחייך עם עבודה מחורבנת של דייל אוויר (ואני יודע היטב, ואפילו לא הנוסע הישראלי הוא הבעיה העיקרית בעבודה זו). לעם ישראל אין "קסם" - יש לו ילקוט סופר מרשים של 2700 שנות היסטוריה מדעית מתועדת.

למה שרד? כי אוייביו המנוולים התמידו בלהיות אכזריים בצורה בלתי אנושית. זו דעתי, לפחות. זה לא אומר שאין לעם הזה חיות משל עצמה, אגב.

ואני דבק בעמדתי שאלי ישי מחטט באף כמו כולם, הוא פשוט היה זה שהיה נוח לשים עליו מצלמה. ישראלה כבר הצביע יפה על זהות "משליכי האבנים בבית הזכוכית" נכון להיום. אני גם די מרוצה מתהליך איטי, אבל מתמיד שבו ש"ס דווקא מתמסדת. כן, אני יודע שאתה חושב שאני משוגע. ימים יגידו.

ישן 28-03-2010, 19:03
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "נו ו"אנחנו" נמשיך לחשוב דרך מוח של הילד הדחוי והחלשלוש של הכיתה"

ציטוט:
את הגלגל אי אפשר להחזיר אחורה, אבל בעובדה האחרונה יש יותר משמץ הוכחה לכך שכל עניין הדיון על ה"כיבוש" את אותה מדינה לא קיימת, ולכן לא כבושה, הוא זיהום מוסרי חמור שחייבים לעצור בשניה הראשונה שבה מכירים בו.

המדינה לא קיימת,אך האומה כן נמצאת תחת כיבוש צבאי ישראלי.אין להם אזרחות ישראלית והם לא חיים על שטח ירדני.כמו כן,זוהי לא מדינת פלסטין.אז איך לקרא למעמדם המשפטי\אזרחי?

ציטוט:
מלחמה, ולא יזומה מצידינו (הסורים על הגדרות, וכו'). פרט לכך אני לא רואה איזו דינמיקה תוכל לגרום לישראל להתאגד סביב איזה גרעין לאומי כל שהוא, שזה היסוד העיקרי להפגנת כבוד לאומי.

בערך על זה דיבר מוריס ברעיון ל"הארץ".
http://www.haaretz.co.il/hasite/pag...l?itemNo=380119

ישן 29-03-2010, 08:36

אני עולה לאוטובוס וכבר
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "זה רק במקרה ובאמת תהיה שם..."

לא מחלק את המשפחה ל-2 - אמא+בן מאחורה, אבא+תינוק מקדימה - כדי שלא כל המשפחה תמחק (למרות שזה נותן אחלה סיפוק לעורכי הלילה של מעריב-ידיעות, אילו כותרות אפשר לעשות מזה!), וגם הערבי בבית ג'אלה יכול להציץ מהחלון ולא לחטוף פגז, ואפילו יש לו המוני תיירים שבאים באוטובוס ואפשר להכניס אותם לחנויות מזכרות ולהחזיק אותם בני ערובה בפועל, עד שיקנו טונות של ג'אנק.

אז כן... מחסומים של טוב, או לפחות הרע במיעוטו. כי אני זוכר שלא היו מחסומים, וכל זה לא היה אפשרי. מחסומים זה טוב, כי עבור האדם הקטן ברחוב הם הרע במיעוטו, והרע במיעוטו זה בעצם טוב. עבור השאר: אנשי מגדל השן, מהפכנים מקצועיים ופנטזיונרים פוליטיים: עבור אלה זה באמת אסון.

ישן 29-03-2010, 07:58

איזו "אומה"?
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "[QUOTE=g.l.s.h] את הגלגל אי..."

"אומה" תמיד מזכיר לי את ההגיגים של לואיס פרחאן, וכל מיני דמגוגים דומים - במשתמע "אומה" זו הגדרה למשהו שמתעקשים לראות לו "לאום לגיטימי" אבל לא ממש מצליחים בכלים המקובלים...

אם תשאר סגור בתוך עולם הכללים האקדמי של "אם הם לא X, והם לא Y, אז מה בדיוק הם?" אתה באמת בסוף חייב להגיע לאחד הנתיבים השמאליים. מבחינתי הם אזרחים ירדניים שנשללה מהם האזרחות: וזה רק כי אתה מחייב אותי להגדיר אותם. אני אישית פשוט לא מגדיר אותם מדינים. או.... הנה עלתה לי הגדרה: "הם שייכים לאומה הערבית".

פתרונות מבית האקדמיה לא יעבדו במזה"ת - זה אזור עם שורשים מתמשכים של 3700 שנות היסטוריה פוליטית מתועדת, ומעולם לא נשענה על מחשבה "אקדמית", אפילו לא בימים בהם בראש האימפריה עמדה תפישת עולם כן אקדמית. השליטים המוצלחים ביותר ששלטו בארץ הזאת - מיוחנן הורקנוס ועד ט'אהר אל עומאר - היו כולם שליטים שנשענו על יסודות "אנטי אקדמיים": הם פשוט שלטו, וניסו לעשות את הטוב ביותר שיכלו: נשענים על ההנחה הבריאה שה"שלטון החוקי" הוא רע הרבה יותר. אני מציע את אותו הדבר: לתת לערבים זכות בחירה (כאן, או בכל ישות משפיעה שגובלת בנו בלתי אמצאית) זה טירוף וטמטום. ממש לא מעניין אותי מה שואלים אנשים כאילו הם בדיבייט בפרינסטון: פה זה המזה"ת - פה עושים, לא מדברים.

וחוצמזה שאין לי מושג מה הקשר בין "מה המעמד של חסרי המעמד" ובין הערעור על ריבונותה של ישראל.

ישן 29-03-2010, 14:35
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "איזו "אומה"?"

ציטוט:
אם תשאר סגור בתוך עולם הכללים האקדמי של "אם הם לא X, והם לא Y, אז מה בדיוק הם?" אתה באמת בסוף חייב להגיע לאחד הנתיבים השמאליים. מבחינתי הם אזרחים ירדניים שנשללה מהם האזרחות: וזה רק כי אתה מחייב אותי להגדיר אותם. אני אישית פשוט לא מגדיר אותם מדינים. או.... הנה עלתה לי הגדרה: "הם שייכים לאומה הערבית".

פתרונות מבית האקדמיה לא יעבדו במזה"ת - זה אזור עם שורשים מתמשכים של 3700 שנות היסטוריה פוליטית מתועדת, ומעולם לא נשענה על מחשבה "אקדמית", אפילו לא בימים בהם בראש האימפריה עמדה תפישת עולם כן אקדמית. השליטים המוצלחים ביותר ששלטו בארץ הזאת - מיוחנן הורקנוס ועד ט'אהר אל עומאר - היו כולם שליטים שנשענו על יסודות "אנטי אקדמיים": הם פשוט שלטו, וניסו לעשות את הטוב ביותר שיכלו: נשענים על ההנחה הבריאה שה"שלטון החוקי" הוא רע הרבה יותר. אני מציע את אותו הדבר: לתת לערבים זכות בחירה (כאן, או בכל ישות משפיעה שגובלת בנו בלתי אמצאית) זה טירוף וטמטום. ממש לא מעניין אותי מה שואלים אנשים כאילו הם בדיבייט בפרינסטון: פה זה המזה"ת - פה עושים, לא מדברים.

וחוצמזה שאין לי מושג מה הקשר בין "מה המעמד של חסרי המעמד" ובין הערעור על ריבונותה של ישראל.

לדעתי,לא מכולם נשללה אזרחות ירדן,לא?
השתייכותם לאומה הערבית זה דבר,הנשמע מפיהם עצמם. קשה לי להבין,איך אפשר להיות חלק מהאומה הערבית ובו בזמן לקרא לעצמך ממשיך דרכם של הפלישתים,שבכלל לא היו שמיים,ככל הנראה.אבל זה רק משחק,בקושי סמנטי.

אני מסכים איתך,שחוקי אירופה לא פועלים על מזרח התיכון.רק שלך תסביר את זה לאותה אירופה ושאר העולם הנאור(או "").
אין לי בעיה מוסרית עם הסטוס קוו,אני חושב שזה מגיע להם,אני חושב,שלא כל כך רע להם,ויהיה אפילו טוב יותר,ברגע(אם בכלל) שהם יעזבו את דרך ההתנגדות המזוינת-הורדת מחסומים,צמצום נוכחות צבאית ישראלית באזוריהם. אבל העולם מבקש הסבר,וכאשר הוא לא מקבל אותו,הוא לוחץ עלינו.

ישן 29-03-2010, 08:20
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אתה לא מרמז לכך שחלילה יהיו אנשי שמאל שיתעלמו מהפורום בהם נאמרו הדברים?
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "העובדה הנכונה היחידה היא שהוא מנצל חולשתה של ממשלה בישראל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פלמינג

כאלה יהיו לבטח אותם אנשי שמאל שמהם יש לצפות לכל דבר.

מתייצב לו ברלוסקוני על אדמת מדינה איסלמו-פאשיסטית הזויה המתקיימת מהגרלת הנפט ומפולחן אישיות. מדינה מחרחת ריב המציעה לבטל את קיומה של שוויץ כי בניו של קדאפי נתפסו בדבר עבירה. עומד לו האיטלקי הנכבד בפני שייכים עורפי ראשים, 'מנהיגים' טוטליטרים המסבסדים ארגוני טרור ורומסים זכויות פרט מבלי למצמץ. ודווקא שם מביע 'ידידנו' את דאגתו לענין ירושלים.

אתה לא מעלה על דעתך כי ימצא 'שמאלני' שיתייחס ברצינות לאמירה שכזו?

הרי זה כאילו עמד שוטר ניו יורקי בועידת חמשת משפחות הפשע ונאם בפניהם על סכנותיו הנוראיות של מוישה שהרחיב את הבאסטה בניגוד לחוק העזר העירוני... אפשר ללמוד מכך 'על השוטר' אפשר להתרשם מ'משפחות הפשע' אבל לא ניתן לצפות שמישהו שמחבב את מוישה יפיק מכך 'תובנות מוסריות ופוליטיות'....

אין. אין שמאלני או ציוני שיתיחסו לדברי ברלוסקוני בפני קהל שכזה ברצינות...

ישן 29-03-2010, 16:09
  benner2 benner2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.09
אנחנו 5 דקות לפני סנקציות נוסח דרום אפריקה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי winter_forever שמתחילה ב "ברלוסקוני מאיים ''שום מדינה, אפילו ישראל, לא יכולה לחיות בבידוד""

עד 67 היתה כאן מדינה על בסיס רציונלי ועתיד אומנם קשה אך ברור וחזוי,
מ67 נכנס למערכת הגורם המיסטי, ואילו בצד השני הולכת ומשתפרת החשיבה ההגיונית.

בחוגים הפלסטינים הולכים ונוטשים את רעיון שתי מדינות לשתי עמים,ומכינים את הרקע הבילאומי למצב שמגיע במהרה תוך מספר שנים מועט ,מצב שבו לפלסטינים בין הים לירדן יש רוב ברור מעל 50% ,מאושר על ידי מוסדות בינלאומיים.
ברגע שזה יקרה,תופעל מערכת לחצים ללא תקדים ,מערכת לחצים הרבה יותר חזקה מזו שהביאה לסנקציות על דרום אפריקה,
הערכה סבירה אומרת שהם יצליחו להעביר החלטות על סנקציות כנגד ישראל,דרום אפריקה החזיקה מעמד כנגד הסנקציות מעט מאוד,מעניין מה יהיה איתנו
ישן 29-03-2010, 17:33
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי benner2 שמתחילה ב "אנחנו 5 דקות לפני סנקציות נוסח דרום אפריקה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benner2
עד 67 היתה כאן מדינה על בסיס רציונלי ועתיד אומנם קשה אך ברור וחזוי,
מ67 נכנס למערכת הגורם המיסטי, ואילו בצד השני הולכת ומשתפרת החשיבה ההגיונית.

מצטער להגיד לך,אבל אני אדם אתאיסט,מיסטיקה בשבילי זה דבר מאד לא יציב ולא תמיד מעניין.
ועדיין...

ציטוט:
בחוגים הפלסטינים הולכים ונוטשים את רעיון שתי מדינות לשתי עמים,ומכינים את הרקע הבילאומי למצב שמגיע במהרה תוך מספר שנים מועט ,מצב שבו לפלסטינים בין הים לירדן יש רוב ברור מעל 50% ,מאושר על ידי מוסדות בינלאומיים.

אתה יודע,גם מדינת ישראל חושבת על זה ולוקחת בחשבון תרחיש אפוקליפטי זה. אין לך את כל המידע על הידיים,ואתה לא יכול לדעת,איך תנהג ישראל במקרה כזה. במערכת חוקים יש הרבה חורים,הרבה פינות.אני מקווה שהבנת,למה התכוונתי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:21

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר