לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-03-2010, 09:53
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
NFC/גלובס- בן כספית:אקבץ נדבות לפני שאעבוד אצל אדלסון

http://www.news1.co.il/Archive/001-...ml?tag=10-44-58

לא הייתי מזלזל בדבריו. לבן כספית תפקיד חשוב בעיתונות הישראלית: הוא מהווה לדוגמא, כמו בכנרת, את 'הקו השחור של המדיה' - הרף מתחתיו אסור לרדת. הוא גם העיתונאי היחיד היכול להתגאות בכך כי תגוביותיו של שפתי כהן עמוקות ורהוטות מכתבותיו.

בן כספית אינו צריך להדאיג איש. הוא מאמין באשר הוא אומר וזה מה שמביא אותו לסקופים כדוגמת פרשת תאודור אור... זכותו של בן כספית להעדיף לקבץ נדבות על פני כתיבה בישראל היום בנימוק הרעוע לפיו קיים חשש ש'תאורטית' יחליט בעל העתון וכו'.. זכותם של עוברי האורח החולפים על פני הקבצן להעדיף לקרוא בניירות טישו משומשים על פני עיון בכתבותיו.

השאלה העיקרית היא - מה גורם לאדם ממולח ולא תמים כנמרודי לתגמל אדם אשר ללא ספק גורם נזק לעיתונו ואינו נושא באמתחתו כל ערך מוסף עיתונאי. צריך סיבה טובה בכדי להעסיק אדם שכזה יום לאחר תום פרשת העוול הנוראה לתאודור אור.

כולי תקוה כי לא יבוא יום ויתברר חלילה כי צנורות כדוגמת הצנרת לישראל חדשה מחוברים גם לעיתונות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-03-2010, 17:06
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מה שאתה מכנה "5 דקות של תהילה" הוא לא יותר מאשר סימפטום של תסמונת
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "בדבר אחד הגזמת."

"השמאלני העצבני" – מופיעה בקרב רבע עד מחצית מהשמאלנים הידועים בציבור, מאופיינת בפרץ פתאומי של מציאותיות המשולבים בהצהרה כנה בדבר האחראי למכאובים בד בבד עם קולות בכי של ייאוש. כמעט תמיד עובר בעצמו ללא טיפול וכמעט ללא שמותיר נזקים קבועים או צלקות: פרט אולי לאזכורים באשכולות האינסופיים של שחף פילוביץ. מקובל להניח שהתפרצותה קשורה לתחושת עלבון קשה של מי שפגעו לו באגו.

בין המפורסמים שלקו בתסמונת: יוסי שריד, רמי הוייברגר, יענקלה רוטבליט ואחרים. כולם החלימו לגמרי.

בניגוד ל"סינדרום שטייניץ", תסמונת ה"שמאלני העצבני" אינה קשורה לשינוי אורחות חיים, אלא לתהליכים פסיכולוגיים פנימיים ואנוכיים של השלומיזם.

בקיצר: לא חמש דקות, וגם לא צ'פחה וירטואלית.

ישן 30-03-2010, 13:58
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
סיור מקרי בבלוגים של אנרג'י, הביא אותי להערכה חדשה לבן כספית - הוא סטארט-אפיסט!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "NFC/גלובס- בן כספית:אקבץ נדבות לפני שאעבוד אצל אדלסון"

בן כספית כותב משהו שמוגדר כבלוג, ומאופיין במשהו מאוד-מאוד לא "בלוגי":
אין אפשרות להגיב לפוסטים שלו.
נכון, הוא בהחלט לא הראשון שעשה כך, אבל כל הרעיון בבלוגים של אנרג'י
היה לאפשר תגובה מיידית, בלי הסינון הרגיל שהם עושים בנוגע לכתבות
ולמאמרים המופיע בעמוד ה"דעות".
אין לי שום דרך לברר מדוע כספית הוא ה"בלוגר" היחיד שם שאין דרך להגיב
על הפוסטים שלו (שמכיוון שאין דרך להגיב עליהם, לא ברור מה בדיוק מבדיל
אותם מטורי המאמרים הרגילים שלו), אבל אני מרשה לעצמי לשער שהוא
ראה את התגובות לפוסטים שלו, ולא היה מבסוט...

אגב, משעשע שהוא כותב שלעולם לא יעבוד ב"ישראל היום", תוך שהוא
ממשיך בקו העקבי של התחנפות לנוניתון. כנראה שאנחנו יכולים לנחש באיזה עיתון הוא כ-ן "מוכן" (מוכן במובן של משתוקק/להוט/מתחנן) לעבוד...
ישן 31-03-2010, 17:10
  jaxler jaxler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "הוא לא היחיד ומשום כך אני משער שזו לא יוזמתו."

אל תעלו טורים של בן כספית

יש מי שכבר שינה את השיטה. בן כספית לא רוצה טוקבקים בבלוג שלו ולא רוצה אותם בכתבות ובטורים שלו. בן כספית לא רוצה לראות טוקבקים, נקודה. בבוקר יום שישי פורסמה באתר ביקורת של כספית על נתניהו, עם אפשרות לפרסום טוקבקים. כנראה שכספית לא היה מרוצה: הכתבה הוסרה מהאתר כליל, ובשעות אחר הצהריים של אותו היום שלח גל אימייל לעורכים באתר וכתב: "אני מזכיר ומחדד הנחיה שכבר הזכרתי השבוע בישיבה: אין להעלות כרגע טורים של בן כספית בכל נושא שהוא עם טוקבקים. יש לחסום אותם מראש עד להודעה חדשה". כמה דקות לאחר מכן שלח גל אימייל שני: "בינתיים ועד הנחיה חדשה, אל תעלו טורים של בן כספית בכלל: לא ממוסף שבת, לא מדעות ולא מהחדשות, החל מרגע זה".

http://www.the7eye.org.il/articles/...r_talkback.aspx
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:17

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר