לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-03-2010, 09:00
צלמית המשתמש של turhtk37
  משתמש זכר turhtk37 turhtk37 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.08
גיוס לשלדג - מספר שאלות

להתגייס למטכ"ל - היה החלום שלי.
תבינו, השקעתי בשבעה חודשים שלפני הגיבוש הקרוב שהיה באימונים בצורה מטורפת,
נתתי הכל, רציתי מטכ"ל מכל הלב.

והתוצאות הטובות בגיבוש לא אחרו לבוא:
* אין תרגיל אחד שלא סיימתי בו ראשון וממש בפערים גדולים למעט הזחילות שסיימתי בערך שלישי/שני
* 2 הקבוצות שהיו לי [קבוצה א' עד היום השלישי, וקבוצה ב' מהיום השלישי ואחריו] דרגו אותי ראשון בסוציומטרי, עזרתי להם, שיתפתי פעולה, וכל הקבוצה הסכימה פה אחד שלא מגיע למישהו ללכת למטכ"ל בגיבוש הזה יותר ממני.
* ובשאר המשימות הוכחתי את עצמי ותמיד סיימתי בצורה מעולה או בין הטובים [הרכבת נשק, חפירת בורות, מתן הרצאות, שאלות על א"י - הכל.]

בשבירת דיסטנס עם המפקדים השניים ביום הרביעי בערב כשבאתי לראיון אישי המפקד אמר לי כבדרך צחוק : "איך זה להיות ברמה אחת מעל כולם?".

תבינו, אני לא רושם את זה כאן בשביל להשתחצן, אני פשוט נותן לכם את העובדות [שלא תחשבו שהשתחצנתי בקבוצה או משהו, צחקתי עם כולם והייתי בדיוק כמו כולם, אין אחד בקבוצה שלא אהב אותי נשבע לכם]. אני רושם כאן הכל מתוך כאב, תבינו, השקעתי 200% כדי לבוא גיבוש הזה -300% בגיבוש עצמו, וכל הקבוצה הסכימה פה אחד שמגיע לי מטכל, ולבסוף, אפילו המתנה למטכל לא קיבלתי, קיבלתי שלדג.

עכשיו תגידו כן, כן, קיבל שלדג ובוכה, לא, אני לא בוכה.
[בכיתי שהקריאו את התוצאות]
אני פשוט רוצה לדעת למה, רק תנו לי הסבר למה? מה לא מצאו בי למטכל? 2 חברי קבוצה שלי קיבלו מטכל, ובואו נגיד שהם יודעים טוב טוב מי היה יותר ראוי לקבל והם גם מודים בזה.
אוכל אותי שאני לא יודע במה לא התאמתי? זה פשוט לא נותן לי מנוחה, אשמח אם מישהו יוכל להאיר את עיניי בקטע הזה ולומר לי סיבה אפשרית למה לא הוקראתי למטכל?

* בלי שום קשר - הבסיס של שלדג זה בפלמחים נכון? ו- פלמחים נחשב באזור גוש דן?

תודה מראש לעונים.

נערך לאחרונה ע"י turhtk37 בתאריך 31-03-2010 בשעה 09:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-03-2010, 09:12
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי turhtk37 שמתחילה ב "גיוס לשלדג - מספר שאלות"

איך בדיוק אתה רוצה שיתנו לך הסבר אם אף אחד כאן לא ראה אותך בגיבוש?

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 31-03-2010, 09:27
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי turhtk37 שמתחילה ב "מבחינת נתונים"

זה (בכלל) לא מספיק נתונים. יש עוד הרבה דברים, שלך הם לא ברורים ולמי שמכיר את המיונים, כן. אתה לא יודע על מה כן מסתכלים ומה לא, ואין סיכוי שמישהו שיודע למה לא נבחרת יאמר לך את זה.

בינינו, אתה לא יודע מה זה מטכ"ל ומה זה שלדג. איך השירות, מה עושים, מה רמת הקושי וכדומה. אתה מרגיש אכזבה שלא עמדת ביעד שקבעת לעצמך, וזה מתסכל אותך שאתה לא יודע למה - זה בסדר גמור ואפילו מצויין.
קח מה שנתנו לך ולך עם זה הלאה. אם יש לך את האופי הנכון - לא תתאכזב.*

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 31-03-2010, 23:31
  Menaham_123 Menaham_123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.09

אומנם אין לי נסיון עם גיבוש מטכ"ל\שלדג, אבל אני רוצה להאיר את עינייך בכמה נושאים. דבר ראשון, אתה לא יודע מה קורה בדיונים אחרי שהגיבוש נגמר ואיך היחידות בוחרות מי הולך לאן. בכל גיבוש יש את הטובים שמתקבלים ויש את התותחים, הכוכבים של הגיבוש, שלפי מה שאתה רושם אתה אחד מהם ועל זה כל הכבוד. בכל יחידה יש צורך בכמה כאלה ולך תדע איזה מו"מ הם עשו אחד עם השני מאחורי הקלעים, ובמקרה יצא ששלדג זכו בך. זו זווית אחת שאתה צריך לשקול לפי דעתי.
דבר שני כמו שנכתב פה כבר, המסלול הוא החלק הקשה. אני מבין שגמלת בליבך כן להתגייס לשלדג, אך שים לב! חשוב שתגיע עם מוטיבציה למסלול אחרת יש סיכוי גדול שלא תסיים וחבל.
דבר אחרון (מצטער על החפירה), די ידוע (לפחות לפי מידע שפורסם בעבר) שסיירת מטכ"ל ושלדג הן שתי יחידות עם אופי דומה מאוד ואף מסלול דומה מאוד, כך שחוץ מהשם המפואר של סיירת מטכ"ל והתקצוב המטורף של שלדג, היחידות דומות מאוד ומעבר בעתיד אחרי גמר המסלול ויציאה לפיקוד הוא אפשרי.
בקיצור כל הכבוד, למרות שאני לא מכיר אותך אתה כנראה שפיץ אמיתי, תשקול מה שכתבתי בכובד ראש ואני מקווה שעזרתי.
בהצלחה
ישן 02-04-2010, 14:55
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי mt999 שמתחילה ב "יש אנשים שפשוט לא מזהים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי mt999
בו רק נגיד שאני לא עברתי אפילו את הגיבוש של הג'ובניקים של שלדג, אז שלחו אותי להיות לוחם בגולני... שים לב איזו יחידה מטורפת- הג'ובניקים יותר קרביים מחי"רניקים ואני אומר את זה בשיא הערכה...

או שאתה לא יודע להיות ציני... ואין כאן מקום לציניות אלא אם כן אתה ממש מטומטם ומתיימר להמעיט בערכה של שלד"ג..

אבל נסלח לך בכל זאת, אתה בגולני וראוי להתייחסות מתחשבת ומבינה.
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

נערך לאחרונה ע"י dani90 בתאריך 02-04-2010 בשעה 14:57.
ישן 02-04-2010, 13:32
  Cold Weather Cold Weather אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.05.09
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי turhtk37 שמתחילה ב "אוקיי חבר'ה"

קודם כל כל הכבוד לך אחי, אתה הפצצת בגיבוש הזה ובאמת כל הכבוד לך, אני אישית חולם להגיע לשלדג מאז שאני זוכר את עצמי ותכלס גם אני הייתי מתבאס אם הייתי נופל על מטכ"ל , אבל תכלס הייתי פשוט מתפוצץ מאושר שעברתי וקיבלו אותי ליחידה מובחרת.

בקשר לשאלה שלך, אז ככה , לי יש הבדל בין הכתפיים במספר מילימטרים (שיפוע שונה של הכתפיים) ואת זה גיליתי כשהלכתי לעשות בדיקה לגילוי עקמת. האורטופד אמר שאין לזה שום השפעה על התפקוד שלי ולכן זה לא אמור להוות בעיה. בקשר להבדל בין הרגליים הוא גם ציין לי משהו כזה כי הוא בדק אם יש לי, הבדל של כמה מילימטרים לא אמור להוות בעיה בכלל.

נ.ב : מחכה בקוצר רוח למאמר

נערך לאחרונה ע"י Cold Weather בתאריך 02-04-2010 בשעה 13:46.
ישן 02-04-2010, 15:01
  Didd Didd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.07
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אל תפגע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
אבל נראה לי שאתה פשוט העמדת פנים, והמפקדים קלטו את זה.

יש דברים שהמפקדים רואים ואתה לא רואה.

לכל יחידה יש את הצרכים שלה.

שלדג היא יחידת העילית של חיה"א, ונחשבת לשלישית בטיבה מבין יחידות העילית (שייטת, מטכ"ל, ואז הם...).

אם תשרוד את הטירונות יחידה, והמסלול ייצא לך לראות ולעשות דברים שאפילו לא חלמת עליהם.

בהצלחה.

אני לא יודע, אמרו לי שהם מתאמנים השנה ממש חזק לתחרות "העילית שבעילית", לפי דעתי אם הם ישפרו את התוצאה שלהם משנה שעברה ויעקפו את השייטים בתחרות הלימבו אז יש מצב טוב שהם יקחו את הזהב השנה.

ישן 02-04-2010, 17:21
  sheyne sheyne אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.06

אנשים רבים מביאים דעתם ומה חושבים הם על אופי ההתקבלות על הגיבוש, בוא אסביר לך ולכולם אחת ולתמיד,
ע"פ מה מקבלים ליחידה כמו סיירת מטכ"ל. כל גיבוש ל"יחידה" ניגשים אליו מאות צעירים שרוצים כמוך להתקבל ליחידה הנכספת, אך ליחידה הזו יש משימות ייעודיות מסויימות וספציפיות לגבי תוכניות שקיבלו ואושרו לפועל. לפיכך, תנאי ההתקבלות בגיבוש ליחידה הוא שאתה מתאים לאותו סוג אופי של המשימה הספציפית אליה הסיירת מייעדים את מחזור הגיבוש הנוכחי. הבנת? בכל גיבוש מחפשים אנשים המתאימים לאותה משימה שקיבלה היחידה,והם לאו דווקא חייבים להיות שפיצים, חזקים או לא יודע מה.כמו כן, הםפותחים צוות או משלימים צוותי תצפית, לוט"ר וכו' לאותה משימה. לכן אתה יכול להיות הטוב ביותר, החברותי ביותר ומתאים באופי שלך לשירות ביחידה אבל הם לא מחפשים אותך למשימה שלהם. תהיה גאה בעצמך ששלדג וסיירת מטכ"ל הם אותן יחידות,כששלדג יותר סודית ממטכ"ל אפילו ומבצעים שלה בחלקם יותר נועזים משל הסיירת, וגם מפקדה החדש של הסיירת שיכנס ע"פ פרסומים הוא יוצא שלדג בכלל.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:55

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר