לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-04-2010, 02:16
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "העיר קרית ספר לבשה חג לכבוד נשואי בתו של אדמו"ר אלהזארד"

מרגש- עשיתי שמה אבט"שים בטירונות ובוא אני אספר סיפור מצחיק על העולם החרדי בקרייית ספר.

בלילה שבין שישי לשבת אני בעמדה של בכניסה האחורית של היישוב שומר לי .. פתאום אני שומע קולות מאחורי העמדה שלי כל הזמן אני צועק וואקף וואקף והרעש המוזר ממשיך ואני כזה טוב אני אתקרב יותר לכיוון השיחים (כבר לי רצה שהינה אני תופס ערבי מניעלין או בילעין ) אני מסתכל מאחורי השיחים ומה עיניי רואות , זוג חרדים צעירים בחור ובחורה מתמזמזים , הם רואים אותי ונבהלים ואני אומר להם תרגעו תרגעו שום דבר לא קרה. הבחור החרדי נלחץ כל כך אליי ואומר לי: חייל ציוני( רוב החרדים שם הם לא כל כך ציוניים ולא מאמינים במדינה) יקר, אני מתחנן בפנייך אל תגלה לאף אחד שהייתי עם ההבחורה אתה לא יודע מה יעשו לנו , משטרת הצניעות הם הם הם.. והבחור התחיל לבכות מול הפנים.. אמרתי לו , אל תדאג סודך שמור איתי וזה נורמלי אתה לא פושע , הבחור החרדי אומר לי: לי ספרו שאתם כבר בגיל 14 שוכבים בכוונה בזמן שהם בנידה.. ואני כזה מה??? . הבחורה הסתכלה עליי ממש נבוכה אמרתי לה שזהבסדר והיא יכולה להיות רגועה, לבסוף שאלתי את הבחור :תגיד באמת יש פה חבורה של בריונים שאם רק רואים בחור ובחורה מחזיקים ידיים ישר הם יפוצצו אותו מכות..? והוא אמר לי שכן. נראה לי שהם היו בני 18 , הם הלכו מהמדה ונעלמו בחושך ....

באמת מפגש מעניין עם עולם אחר..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-04-2010, 13:05
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ועד שיואיל כבוד הרעבדול לבוא מקהילות צו"ב ולבקרנו ננעים את זמנך במעט מפסקיו:
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "ומתי האדמו"ר הנכבד יבוא ויכבד..."

אדמו"ר חסידות אלהזרד הנודע 'הרעבדול' כותב בספרו 'חידודי מזקו"ם' על משיח בן דוד
ששמע זעקתם של ישראל ויצא לקרב הגאולה. עוד הוא רוכב על חמורו בואך ירושלים ובאו לקבל פניו זקניי בית דין. אלה מבית דין דאשכנז ואלה מבית דין דספרד.

עודם צועדים בדרך ונעשה להם נס והתפלגו לזקני בית דין דאשכנז צפון ולזקני בית דין דאשכנז נגבה ולזקני בית דין דספרד ימה ולזקני בית דין דספרד מזרח. אמרו ננוח ונשיב נפשנו ובינתיים נחלקו לזקני בית דין דאשכנז צפון א', ולזקני בית דין דאשכנז צפון ב', ולזקני בית דין דאשכנז נגבה חלבי ולזקני בית דאשכנז נגבה בשרי, ולזקני בית דין דספרד ימה פרווה ולזקני בית דין דספרד ימה לאוכלי קטניות בלבד ולזקני בית דין דספרד מזרח חצר ירושלים ולזקני בית דספרד מזרח חצר צפת.

ויבוא המשיח לקראתם והוא פורש ידיו ויאמרו לו אלה "בן דוד" שמך, משמע מרוקאי, עשהו לרוזנפלד ונקבל פניך ונרשום בתך לבית ספרנו ובלבד ותשב מאחורה ואלה אומרים לו 'שראינוך מדבר עם האשכנזין ובוודאי נשתבשו ההלכות מפניך'. בא בן דוד לחבקם ואלה דוחפים אותו ושואלים אם טבל במקווה שליד בית מדרשם והפריש לבלן כיאה ואלה דורשים פתק כי הפריש מעשרות כיאות ממספוא חמורו. אלה מושכין לכאן ואלה מושכין לכאן עד שבא יום שישי וחששו כי לא יספיק להגיע ירושלימה בטרם שבת ויחללה והחלו מידים אבנים בו ובחמורו למפרע. אלה קוראים לו 'בהמה' ואלה צועקים לעברו 'עז עיוורת', אלה מלחשים 'פרענק' ואלה חולקים עליהם ואומרים שווערצע על אפכם וחמתכם. זה מכריע 'ווז-ווז' וזה אומר 'אתה עוין תצא בחוץ'.

עד שאמר נפתח פי חמורו ויאמר: הבה ונלך כי עוד לא בשלה השעה.

אתה יכול כמובן גם לעיין בכתבי 'הרעבדול' אדמו"ר אלהזרד
ובחיבורו המונומנטלי 'כתר מזקו"ם'.

שם הוא מתייחס לעשרת השבטים ומוכיח באותות ובמופתים את היותם של המקסיקנים בחזקת גולי אשור. האוקיינוס כידוע הוא הסמבטיון הגועש במחירי חציתו כל השבוע חוץ מבשבתות ובחורף, במקסיקו סיטי אוכלים תירס ממנו עשוי גם הקורנפלקס הישראלי המסורתי וכמובן העובדה כי יש בדרום אמריקה ילידם מכירים את מאיה משירו של שלום חנוך.
בספרו 'נפתולי מזקו"ם' 'כתר הלכות חש"ן' בפרק: "באה שב"כ" כתב הרעבדול כי 'במקרה של תוכי מטקטק - רשאין לטלטלו ולהטביל ראשו באקווריון - אפילו בשבת...' ומוסיף הרעבדול: 'אלא מאי משעה שחדל התוכי לטקטק אין לטלטלו ואין להוציא ראשו מן האקווריון'

'דרך ארץ' היא החברה האחראית על כביש 6, קדמה הינו מושב ותורה מלשון עכשיו התור שלה. למעשה כבר אמר ה'רעבדול' ראש חסידות אלהזארד בחיבורו המונומנטלי 'כשמן למזקו"ם' כי משמעות הבטוי הינה כי באחרית הימים יגיע תורו של מושב קדמה להתחבר לכביש 6 או שלחילופין ניתן יהיה לקנות בקנס ש'דרך ארץ' גובה על אחור בתשלום חלקה ב' במושב זה ואנשים יעמדו בתור במשרדי החברה כדי לשלם את הקנס טרם יתפח עוד.

ה'רעבדול' בספרו 'כתר חש"ן' ['חוכמת שוטי הנבואה'] הבהיר היטב את הקשר בין חומו של המזון לבין כשרותו.

עפ"י המובא בספרו הרי ניתן לדמות מעין קשת של מעלות כשרות בין סוגי מזונות הנעה בין הקפוא לצרוב כאשר הגלידה ['אייסקרעם' בלשונו] היא מופת לכשרות בשבת ואילו בשר 'על האש' ['מענגעל'] הינו שיא הטרפה. אנשי חסידות אלהזרד מקפידים לאכול מזונם קר ככל האפשר והמקפידים שבהם נמנעים מ'חמין' גם בימים ראשון ושישי מחשש מראית עין.

ותיקי ירושליים זוכרים את האדמו"ר הקשיש 'הרעבדול ' עומד עם זוגתו הר' מיינעמעקס שתח' בפתח בית התמחוי של 'חצרות אלהזרד' ומחלק 'ברד' לעניים.

אמרי מעכשיו: "יותר קר - יותר מוכשר"

יש פסק של האדמו"ר אלהזרד לפיו הצבת סיר עם חתול על עץ האשוח מבטלת את ביטול הכשרות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "תקדים: עץ בכניסה הופך את המזון במטבח ללא כשר"
כך פורסם באתר"כיכר השב"ח"

עלינו להבין כי נקודת המבט היא 'משפטית'. כלומר כמו ש'הנאשם הוכיח כי רעש שנדמה לצופר כבאית גרם לו להכנס לצומת' והדבר יכול להוביל לזכותו במשפט התעבורתי - כך גם מראית עין המגחכת מראית עין אחרת יכולה 'להכשירה'.

אם אדם מתחפש ל'המן' על מנת לנהוג כ'המן' זה דבר אחד ואם הוא עושה זאת באופן 'המגחיך' את 'המן' זהו דבר אחר.

כנ"ל לגבי החתול שבסיר 'המגחיך' את העץ.

ישן 01-04-2010, 19:22
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
עבדול אלהאזרד הינו כותב ותיק בפורום צבא ובטחון
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "ישראלה, בדרך כלל הכתיבה שלך מאד משעשעת ומובנת"

http://www.fresh.co.il/vBulletin/member.php?u=84214

שנון, חביב, משעשע ובעל ידע אך לוקה בחסרון אחד בולט: כאשר ניצבים לנגד עיניו מתישבים עבריים מיו"ש או אברכים יראי שמיים - לובש עבדול את החליפה של האיומים של מר חסון וכמו פר שנכנס לפאב בספרד מלא במטאדורים לבושי אדום - נוגח לכל עבר וללא רחמים.

למיטב הבנתי אין לו עבר דומה לשלך.

'יוספה' הוא כמובן מנהלו של אותו פורום בו כותב עבדול שהוא.... אההמממ.. עונה על הקריטריונים המוזכרים מעלה כמרגיזים את עבדול.

למרות הניגוד הדינמיקה שם היא די מעניינת בעיקר מאחר ושניהם שריונרים [וזה הקשר של טליק לנושא שהוא כמובן טרם חתונתו בגדר 'בחור' ולא אברך... טל"ח]
ומומלץ לך לבקר מפעם לפעם בפורום ההוא.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/fo...ysprune=-1&f=20

לפני מספר חודשים הכתרתי את הנ"ל לראש חסידות ופרסמתי בשמו פסקים כמעין הומור פנימי. כבוד האדמו"ר טרם הגיב.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר