לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-04-2010, 00:29
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "קודם כל, אני בעד שיעשו את זה...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי alonmore28
עכשיו, מה כבר יקרה? כמות לא מבוטלת של אזרחים ישראלים מתים.
בידוד מהעולם, פגיעה כלכלית אנושה בכלכלה של ישראל ובייחוד בעסקים בירושלים, התעסקות עם עוד גזרה צבאית שצריך עכשיו להפנות לשם המון כוחות.

"פגיעה כלכלית אנושה בכלכלה של ישראל"?
זה נאמר על סמך מה בדיוק?

לגבי אזרחים ישראלים מתים - אכן זה נכון, אבל זה נכון לגבי כל מלחמה או עימות כלשהו. במה זה שונה מהמצב כרגע? האם אנחנו צריכים לרדת מהעקרונות שלנו בגלל שעלולים להיהרג אזרחים? אם כך, כבר כמה עשרות שנים שאנחנו חיים במחדל...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-04-2010, 21:44
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "אין שום צורך בחתימה"

מדינת ישראל וכל ממשלותיה אינן מחוייבות להסכם שבע"פ שנתן אהוד ברק, שכהן רק שנה וחצי ולא נבחר שוב לאחר מכן.
כהונה של שנה וחצי מצביעה על כמה שהוא משקף את דעת רוב העם. והוא לא.
אף מפלגה או מנהיג שהגיעו לאחר מכן עם האידאולוגיה הזו לא נבחרו או קיבלו כמות משמעותית של מנדטים.

ההסכם לא רלוונטי כלל לעמדת הממשלה כיום, ויש רוב מוצק של מעל 70 מנדטים שנגד ההסכמה הזו.
ובכלל, ההסכמה בע"פ אינה מחייבת את הממשלה לפעולות. רק דבר שהוא בכתב ואושר על ידי ועדות הממשלה המתאימות ובג"ץ מחייב את כל הממשלות שלאחר מכן.

אם שרון אומר "אני לא אתן את רצועת עזה. דין נצרים כדין תל אביב", זה לא אמור שאח"כ אסור לו לתת את הרצועה. כי הוא נתן אותו, ויש לזה תוקף חוקי.
ישן 06-04-2010, 23:26
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "נגעת בלב העניין"

דעת העם משתנה. ואתה לא יכול לקיים הבטחה שרירותית שנתן ראש ממשלה שאפילו בזמנו היה לא פופולרי.
אתה בטח לא יכול לקיים את ההבטחה הזו כאשר המפלגות המקבלות את מירב המנדטים מזה שנים (או שכמות המנדטים שלהן עולה לעומת העבר) הן המפלגות שמתנגדות לחלוקת ירושלים.
כשהעבודה יקבלו 30 מנדטים ויזכו בשלטון, ומרצ יהיו 10 מנדטים וכאשר מפלגות הימין יהיו פחות מ-60 מנדטים - אז אני אסכים (מבחינה חוקית, לא אידאולוגית) שאותה ממשלה זמנית תיתן את מזרח ירושלים.
כרגע זה לא יקרה, ואני בספק אם בשנים הקרובות או אי פעם.

אם אפילו רבין, שהביא עלינו את אוסלו, התנגד לחלוקת ונתינת ירושלים - אני בספק אם יהיה מנהיג אחר שיעשה את זה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:50

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר