לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2010, 21:59
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
הגיג דימיוני: לחזור בזמן כמה שנים ולהעביר את אנשי השמאל הקיצוני לשדרות ולקרית שמונה

מה באמת ההיה קורה אילו אנשי שמאל קיצוני, כאלה שהורסים לנו את גדר הביטחון, מפגינים
בשייח' ג'ראח בילעין ונעלין, מכפישים אותנו בעולם ועוד ועוד - כל אלה היו חיים יום יום בשדרות
וקריית שמונה, חשים על בשרם את האש מפצצות המרגמה, הקסאמים, הקטיושות?

קראתי בפורום הזה דברים שגורמים לכל ישראלי אמיתי פשוט לרצות לשבור את המחשב ואולי
מעבר. אני הייתי רוצה לראות את אותם "גיבורים" מפגינים עם "אחיהם" אחרי שעברו את כל
הדברים האלה.

חוץ מזה שאני דוגל בביטול האזרחות והעברתם לרצועת עזה, שם הם מרגישים בנוח. הרי אם
אנחנו כאלה גרועים כמו שהם מציגים - למה להם להישאר פה איתנו במדינתנו האכזרית, הגזענית
והפושעת?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-04-2010, 14:04

ברור שאתה לא לוקח צד :P
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "מה קיצוני בזה בדיוק?"

כנראה טרם הבשלת להבין את ההבדל בין ביקורת לגיטימית, והיא קיימת כל הזמן בישראל, בממשלה,
בכנסת, בצבא, בבג"צ - לעומת ניסיון לערער את קיומה של המדינה היהודית פה בגבולות המדינה. לזעוק
בהפגנות "עוד נראה אתכם בהאג" זאת לא ביקורת, זה לא לגיטימי, וזה כן קיצוני.

יש יותר מדי אנשים שמתנגדים לפעילות השוטפת בשטחים ומבקרים זאת. אני מדבר כמובן על אנשים רעים,
שאין להם שום מוסר. ברע שהמוסר הופך כפול וצבוע - אזי זהו לא מוסר אלא על סף הגזענות.

את הקטע הזה ממש אהבתי: "אם לא היה מי שמפגין נגד זה, היינו מדינה הפוכה וחולה". וואלה? בבל"ת.
קצת היסטוריה - נדינת ישראל הוקמה בשנת 1948, ותמיד קיוותה לשלום. לא חיפשנו להשממיד אף מדינה
או לחסל אדם, אלא פשוט לחיות בשקט. שמאל קיצוני וסהרורי לא היה בימים האלה והפלא ופלא - לא הפכנו
לאיראן ולא חשכו מחוזותינו.

די והותר שמעתי את הטיעונים הנלוזים האלה של: "אתה רוצה שניראה כמו איראן?!?!", "אירניזציה!!!11!!",
"נהפוך למדינה חשוכה וגזענית!!!@@##$!". הכל עורבא פרח, הכל כדי להצדיק את קיומם של בוגדים, שונאי
ישראל מרושעים, שרוצים לראות את קץ היישות הציונית במדינת ישראל.

* אתה כמובן לא לוקח צד, ימין או שמאל. אתה גם בעד זכותו הלגיטימית והחוקית של איתמר בן גביר להפגין
בלב לבה של אום אל פאחם.

ישן 05-04-2010, 17:54
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "ברור שאתה לא לוקח צד :P"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי EtEoR
מדינת ישראל הוקמה בשנת 1948, ותמיד קיוותה לשלום. לא חיפשנו להשמיד אף מדינה או לחסל אדם, אלא פשוט לחיות בשקט. שמאל קיצוני וסהרורי לא היה בימים האלה

נראה לי שיש סיכוי קטן שאתה, אילו היית חי בעת הכרזת המדינה, היית רואה בבן גוריון סוג של בוגד על שהייתה לו החוצפה השמאלנית הקיצונית להסכים בשמך לתוכנית החלוקה של ארץ ישראל ההיסטורית.

לבן אדם בריא יש נכונות לפשרה ונכונות לצאת לקרב. החוכמה היא לדעת מתי הוא הזמן לזה ומתי הוא הזמן לזה והימין והשמאל לפעמים חלוקים בעניין הזה. הימין חושב שכל מה שמותר לשמאל לעשות כדי למחות או לקדם אג'נדה פוליטית זה לכתוב מכתבים של תסכול למדור מכתבי הקוראים בעיתון. כל דבר אחר זו בגידה ועדות לחוסר פטריוטיות.

לרוב, כשאנחנו רואים באיש ימין קוף צר אופקים ואטום (לא מתייחס אליך לצורך העניין) יש לנו את הטאקט לשמור את זה לעצמנו בניגוד למצב ההפוך בו כל פעם שאיש שמאל מעיז לבטא את האמונה הפוליטית שלו אז יקום הימני התורן שיבקש לתלות אותו על התורן.

ישן 05-04-2010, 18:05
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[QUOTE=EtEoR]מדינת ישראל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
נהימין חושב שכל מה שמותר לשמאל לעשות כדי למחות או לקדם אג'נדה פוליטית זה לכתוב מכתבים של תסכול למדור מכתבי הקוראים בעיתון. כל דבר אחר זו בגידה ועדות לחוסר פטריוטיות.

לרוב, כשאנחנו רואים באיש ימין קוף צר אופקים ואטום (לא מתייחס אליך לצורך העניין) יש לנו את הטאקט לשמור את זה לעצמנו בניגוד למצב ההפוך בו כל פעם שאיש שמאל מעיז לבטא את האמונה הפוליטית שלו אז יקום הימני התורן שיבקש לתלות אותו על התורן.

תגיד לי, מה קרה לך לאחרונה? איזה ימני השפיל אותך שאתה כה זועם?
כן, הימין והשמאל לא ממש מסכימים על הרבה דברים, אבל לא, אם ניקח את הימין הציוני והשמאל הציוני, נגלה שיש הרבה דברים שהם רואים אותו הדבר, במיוחד בעיתות משבר. ראה ממשלת האחדות בזמן חומת מגן (פרס ישב בממשלה, שמאלני קיצוני למשל היה מחפש איך להפסיק את הלחימה), או זאת שיש כעת.

איך אתה מגדיר את עצמך, אתה שמאל עבודה/קדימה או מרצ/חד"ש?

אגב, אחד הדברים האהובים עלי הוא לנצח אנשי שמאל בדיונים, וזאת בגלל העובדה הפשוטה והמצערת, שחלק גדול מאנשי השמאל שאני מכיר (לא אלו הקיימים בכלל, רק אלו שסובבים אותי), פשוט לא מכירים את העובדות, או לא רואים יותר מכמה מטרים מעבר לחוטמם (הייתי מוסיף "הממושקף" אבל זה היה מיותר). כמו בדיון הקודם בו הדיינת בנועם עד שהתחרפנת פתאום, שמתי לב שלמדת כמה וכמה דברים. האם אתה לא מסוגל להודות בהם כדי להגן על עצמך (מה קוראים אותו הפחתת דיסוננס קוגנטיבי)?

חומר למחשבה.

ישן 05-04-2010, 18:52

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "[QUOTE=צ'נדלר בינג]נהימין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
תגיד לי, מה קרה לך לאחרונה? איזה ימני השפיל אותך שאתה כה זועם? אתה פשוט לא רגיל לאיש מרכז-שמאל שמרגיש שיש לו זכות מלאה לבטא את האמונה הפוליטית שלו מבלי להתנצל ולא מתרגש מזה שחלק מהדעות שלו עלולות להקפיץ עליו את אלו שישמחו לספר לו שהוא למעשה שונא ישראל שצריך להגר לאלסקה. יותר נעים לימין לדמיין את כל מי ששמאלה ממנו כרבע עוף בסגנון יוסי ביילין שמשדר רכיכות שמטריפה אותי.
כן, הימין והשמאל לא ממש מסכימים על הרבה דברים, אבל לא, אם ניקח את הימין הציוני והשמאל הציוני, נגלה שיש הרבה דברים שהם רואים אותו הדבר, במיוחד בעיתות משבר. מסכים, אבל הימין הוא זה שנוטה להזמין לנו קרוז למדינה אחרת כל פעם שאנחנו לא מרוצים כשחף מפשע בצד השני חוטף. כאילו שאוטומטית משתמע מהחוסר שביעות רצון הזו שאין לנו בעיה כשיורים על ילד בשדרות. כאילו שיש לנו לב רק לאנשים בצד השני שאנחנו לא מכירים בכלל. סוג כזה של כשל לוגי מצד הימין גורם לאנשים בצד השני לראות בהם פרימיטיבים.

איך אתה מגדיר את עצמך, אתה שמאל עבודה/קדימה או מרצ/חד"ש? אני רואה את עצמי כמישהו שמגיב בהתאם למציאות כפי שאני מאמין שנכון להגיב באותו רגע נתון תוך לקיחה בחשבון של השלכות עתידיות.

אגב, אחד הדברים האהובים עלי הוא לנצח אנשי שמאל בדיונים, וזאת בגלל העובדה הפשוטה והמצערת, שחלק גדול מאנשי השמאל שאני מכיר (לא אלו הקיימים בכלל, רק אלו שסובבים אותי), פשוט לא מכירים את העובדות, או לא רואים יותר מכמה מטרים מעבר לחוטמם (הייתי מוסיף "הממושקף" אבל זה היה מיותר). את זה אהבתי. אתה חושב שאנשי שמאל לא מרגישים את אותו דבר בדיוק ביחס אליכם? תמיד כיף לסדוק חורים באמונה האבסולוטית של הצד השני.

ישן 05-04-2010, 19:02

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[QUOTE=shruki]תגיד לי, מה קרה..."

מבין מה קרה? אתה פשוט מגיע מראש עם ביטחון עצמי נמוך, וכדי לחפות על כך המצאת לך שכל הימניים הם אטומים, קשים, שחושבים רעות על אנשי השמאל.

הבן- זה מאוד מעצבן כשאתה או איש שמאל מתרעמים על חף מפשע שנפגע מהצד השני, במיוחד שאתם יודעים שאנחנו כמדינה באמת נזהרים כפליים מכל צבא אחר, נכון? או שאתה לא מסכים עם זה? אז אם העם שלך במלחמה, אתה שותק לרגע ומפגין סולידריות. ראה את עופרת יצוקה- היתה תמיכה כמעט גורפת גם בקרב אנשי שמאל- הרי מי היה בשלטון? אולמרט, ברק... לא ממש ניצים. ומי עמד והפגין נגד? בדיוק, אותם מעצבנים שלא מתחשבים ב-8 שנות סבל של אחיהם, כל מיני זהבה גלאון למיניהם.

איך ביטוי כזה לא יעצבן, אפילו אותך, נדמה לי?

"במקום להתמודד בצורה מושכלת עם משברים ולמצות מהלכים מדיניים, ממהרים לצאת למלחמה. לכן התנגדתי למלחמת לבנון הראשונה, התנגדתי למלחמת לבנון השנייה, והתנגדתי גם ל"מבצע עופרת יצוקה" בעזה. מלחמות סתם."

אתה מבין? אלפי רקטות על הגליל לפני של"ג, חטיפת והרג חיילים ב-2006, ו-8 שנות רקטות לפני עופרת יצוקה, והיא שואלת למה לא מיצינו מהלכים מדיניים.

אתה באמת חושב שהיא לא מנותקת מהמציאות?

ישן 05-04-2010, 19:42

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "מבין מה קרה? אתה פשוט מגיע..."

א. על הפסיכולוגיה בגרוש שלך אני אגיב בשיהיה.
ב. על הקונספט של "לא לרחם על חף מפשע שנפגע כי עשינו מאמץ כפול ממה שהיו עושים אחרים כדי לא לפגוע בו" אני מגיב בפסיכולוגיה בגרוש משלי: כנראה שמשהו באופן הגידול שלך היה כה לקוי עד שאין לך את היכולת להזדהות עם כאב של בן אדם אחר.
ג. הפלסטינים בחרו בחמאס, ארגון שממטרותיו העיקריות שישראל תמחק מהמפה, בבחירות דמוקרטיות שהיו מהחופשיות בתולדות העולם הערבי. הפלסטינים בעזה הביאו על עצמם את המצור והמוות בדיוק כמו שאזרחי ישראל היו מביאים על עצמם אסון אילו היו מעלים לשלטון מפלגה שממטרותיה העיקריות לחתור להשמדת ישות מדינית אחרת.
האם זה אומר שאפשר להמשיך להחזיק לנצח מיליון וחצי פלסטינים במצור? לא. האם יש לי כרגע פתרון או חלופה? לא ולכן טוב שהמצור ימשך.
ד. אני מתרשם יותר ויותר שאין לך מושג וחצי בסקאלת הדעות שמאכלסת את מי שנמצאים שמאלה מהליכוד.

ישן 05-04-2010, 19:52

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "א. על הפסיכולוגיה בגרוש שלך..."

א. מי שהתחיל עם הפסיכולוגיה בגרוש הוא זה שטוען שאני, בתור איש ימין, איני רגיל לשמאלן מסוג מסויים. האם לא הצגת כאן ניתוח שלי?

ב. ברור לי שכואב לפלסטינים, אבל הם הביאו את זה על עצמם. ואם נשים את כאב אנשי שדרות לעומת כאב אנשי עזה, המשקל יתרסק לצד אחד במהירות.

ג. אוקי, ו? אמרתי אחרת?

ד. הבאתי לך ציטוט של חברת כנסת ממרצ, שמת אליו לב? מה יש לך להגיד עליו? (ולאחר שקראת) אתה מבין למה השמאל מעורר אנטגוניזם? כי על כל אהוד אולמרט ואהוד ברק, שהם שמאל ציוני מתון, והדעה שלהם לגיטימית, יש לך זהבה גלאון כזאת שהורסת הכל.

ישן 05-04-2010, 21:53

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אל תתנצל על שאתה מביע דעתך. תתנצל על כך שאתה מביע דיעה שיש מאחוריה אפס בקיאות בחומר.."

האמונה המוחלטת שלך בעליונות שלך ובמנדט שיש לך על מה אמת או לא אמת באמת מרשימה. אני חושב שאני אאמץ לעצמי פרסונה כזו. זה בטח מקל להיות כ"כ מבושם מעצמך, ככה בכלל לא צריך להתעסק במחשבות מטופשות כמו "אולי יש יותר מדרך אחת לשנות את המציאות".

אולי הדבר המכובד מצידי לעשות הוא להפסיק להביע את הדעות שלי, שנובעת מתוך בורות, לפחות עד שיזדמן לי להגיע לאצטדיון שמלא באוהדי בית"ר. אני בטוח שרבים מבין מצביעי הימין שיהיו נוכחים שם ישמחו להשכיל אותי לעומק בנושא הסכסוך הישראלי-פלסטיני כי ידוע שבין משחק למשחק כולם שם מתעמקים בספרות מקצועית שעוסקת בסכסוך הישראלי-פלסטיני. "מוות לערבים" נכתב ע"י איזה הוגה ימני? שמעתי שצועקים את זה לא מעט, זה בטח ספר טוב.

ישן 05-04-2010, 22:14
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
תראה, בניגוד אליך, קראתי די הרבה לפני שהגעתי למסקנות מה נכון ומה לא נכון...
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "האמונה המוחלטת שלך בעליונות..."

אתה, לעומת זאת, קורא כ"כ מעט, שעד לאחרונה לא ידעת מה משמעותן
של הביצים שלך (מלבד למנוע ממך מלהיות רכיכה כמוני וכמו ביילין...).
עם כל הצניעות, אנחנו לא נמצאים באמת באיזשהו סוג של תחרות בהכרת
העמדות של שני המחנות (כן, גם את העמדות של המחנה שלך אני מכיר
הרבה יותר טוב ממך - כולל הקלישאות שאתה מרבה להשתמש בהן...), או
של מציאות החיים בא"י, במזה"ת, או על פני כדור הארץ בכלל.
אין כאן רצון להתנשא מעליך - יש כאן עובדה פשוטה למדי, שאני מניח שגם
אנשים שקרובים יותר לעמדות שלך מאשר לשלי, יודו בכך.

ייתכן באמת שאת הויכוחים הפוליטיים שלך עליך לקיים באצטדיון כדורגל -
שם בהחלט ייתכן שתמצא ימנים שעונים יותר על הקלישאות שלימדו
אותך על ימנים (ערסים עצבניים, עם אוצר מלים דליל והיכרות עם המציאות
ברמה של סיסמאות), ותרגיש הרבה יותר בנוח להתווכח: אתה והם תחליפו
קלישאות, והדיון לא יגיע למקומות בעייתיים כמו, למשל, העובדה שאין
לך מושג איפה זה "השטחים", כיצד מושיע אהוד ברק את עם ישראל מדי
יום ביומו, כאשר הבבונים הימניים שמים כסאות קטנים, וכיו"ב...

אני שב ומצדיע לך על נכונותך להתעמת על עמדות שאתה מאמין בהן,
כאשר אתה במיעוט מזהיר - אבל אני לא יכול שלא להרים גבה, בנוגע
לעובדה שאת מה שאתה מגדיר כדעות שלך, יכולתי לשמוע מילדה בת 13
בפעולה של השומר הצעיר קן השומר הצעיר בקיבוץ מרחביה...

תשקיע מאמץ מינימלי כדי לדעת על מה אתה מדבר (כן, אפילו תחזור
לויקיפדיה, על שלל חסרונותיה ופגמיה) - ולפחות תהיה תוחלת בהתדיינות
עניינית איתך. כל זמן שלא עשית זאת - אזי כל הסטיגמות שהעלית לגבי
אוהדי כדורגל (סליחה, לגבי אוהדי בית"ר, שכן ידוע שאוהדי הפועל הם כולם
חובבי אופרה שקוראים את ניטשה בזמנם הפנוי, או לפחות מעלעלים
בויקיפדיה העברית...), נראות כהולמות יותר אותך, מאשר את הימנים
שאתה מנסה נואשות להתנשא עליהם...
ישן 05-04-2010, 22:37

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "תראה, בניגוד אליך, קראתי די הרבה לפני שהגעתי למסקנות מה נכון ומה לא נכון..."

דבר אחד אני אגיד לזכותך (לא שאין דברים נוספים), אני חולה על התגובות הארוכות והעוקצניות שלך. יחד עם זאת, אני באמת חושב שאתה מתנשא במובן הזה שאתה כ"כ משוכנע שאתה יודע מה אני יודע או לא יודע. אני חושב שפשוט אין לך תחמושת אידיאולוגית אמיתית אז אתה חייב, כרפלקס מותנה, לזלזל בהיכרותי את המציאות הפוליטית ושורשיה.

איתך באופן ספציפי אני נהנה מ"העימות" כי אין טעם אמיתי לדון איתך על משהו ענייני כי בעיניך אף אחד לא כ"כ נבון ובקיא כמוך. נראה שמבחינתך אתה מוקף בנמלים קטנות שצריכות להגיד תודה שלא שוללים מהם את זכות ההצבעה לכנסת עד שלא ילכו ללמוד במסגרת אקדמית את תולדות הסכסוך.

ישן 05-04-2010, 23:00
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

יש משהו חמוד בלנסות לדבר בשם "כולם". זה יוצר הרגשה בטוחה של "אני לא לבד"...
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "דבר אחד אני אגיד לזכותך (לא..."

אכן, אין לך טעם להתדיין איתי עניינית, כי מן הסתם אני אשתמש במלים
גדולות שייאלצו אותך ללכת לויקיפדיה, או אפילו יותר רחוק (בריטניקה
לנוער?)...
אין לי מושג ירוק מהי "תחמושת אידיאולוגית אמיתית", אבל אם כוונתך היא
שאני לא משתמש בדר"כ בביטויים המקדשים את זכותנו ההיסטורית על
הארץ (דבר שאני בהחלט מאמין בו, גם ללא ההקשר הדתי), הרי שזה נובע
מהעובדה שעניינים משעממים כמו "צדק" או "זכות", לא באמת מעניינים
מישהו, בטח לא אם הוא מאלה שמקדשים פיסות נייר שרוצות במסירת אותה
אדמה (ושמאמינים שלולא האו"ם, לא הייתה לנו זכות להקים כאן מדינה...).
הרבה יותר נכון וענייני בעיני להסביר את הדברים מהנקודה החשובה לא-פחות,
של "איך ישפיעו עלינו פיסות נייר קדושות ונסיגות/התנתקויות/התכנסויות/מילות יחצ"ניות נוספות".
שם נמצאת ההפנמה והאבחנה בין שלומיסט, שהוא דתי קנאי לא פחות
מכל אלה שאתה אץ לשגר לשמש, לבין אדם פתוח - שמצליח ללמוד
מטעויות. מי שעדיין חושב שהפת"ח הוא התקווה שלנו - או שלא יודע כלום
על הפת"ח, או שלא מעניין אותו לדעת משהו, אם הוא סותר את מה
שלימדו אותו להאמין (או, וזה לא כ"כ נדיר - אדם שלא יודע - ולא מעניין
אותו לדעת, מבלי שזה יפריע לו להתווכח על הנושא, כמובן...).
ישן 06-04-2010, 19:10

איזה קטע, אתה באמת מרבה להשתמש ב"אנחנו" :)
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[QUOTE=EtEoR]מדינת ישראל..."

טרם ראיתי באשכול הזה גולש שמגדיר עצמו מהשמאל, שענה לעניין על תהיה אחת מאוד פשוטה וברורה.
אציין שאני לא לגמרי בשוק מהממצאים.

ישר להתפלספויות אצת. אתה מגן על השמאל כמי שמונעים ממנו לבצע מחאה. לשמאל מאפשרים למחות
הרבה יותר מאשר לימין. החל מנציגות של כמעט 100% בתקשורת, בדעות, מאמרים, בבג"צ שמעוטר ברוב
שמאלני מובהק וכלה בהפגנות של אנשי שמאל משיחיים שמקבלים כמעט על כל בקשה להתפרעות (כי
הפגנה זה לא) אישור בשם חופש הביטוי וההפגנה. מה שלא עובד כשאנשי ימין מבקשים.

מה לעשות שהפעולות של אנשי שמאל קיצוני כמו הקרן החדשה לישראל, שלום עכשיו ושאר ירקות רקובים -
הן פעולות של גיס חמישי מובהק. אין יותר גרוע מלהעביר פרטים של קצין ישראלי לגורמים עוינים בחו"ל רק
בשל היותו "קצין בצבא הכיבוש". אין דבר כזה ללכת למחסום שם מגינים חיילים עלייך ועל אימא שלך, ולקרוא
לאותו רב"ט או סמל נאצי על זה שפקדו עליו לשמור על מדינתו. לא יכול להיות שחלאות אדם ינסו להרוס ויהרסו
קטעים של גדר הביטחון של המדינה שלי, שנמצאת שם כדי להגן עליי מחדירת מחבלים ואמצעי לחימה.

את כל אלה עושים אנשי השמאל הקיצוני. אלה הם מעשים של בגידה ואלה פשעים לאומיים פר-אקסלנס. עבורי
זאת בגידה ברמה החמורה ביותר שקיימת. אם עבורך המעשים האלה אינם בגידה, תבדוק את עצמך.

כמובן שלקחת את דוגמת הימני הבבון, אוהדי בית"ר ירושלים. מוזר שלא לקחת כמה דוגמאות רציניות כמו אורי,
מאיר ועוד כמה אנשים רציניים ומכובדים. מה שמצחיק שרוב השמאל גם הוא "בבוני". רוב השמאלנים שדיברתי
איתם במציאות, בין היתר בגל"צ, בפורום ובאירועים כאלה ואחרים - הם שמאלנים מלידה (זה גן כזה שבא כשיש
לך שני הורים שמאלניים אז אתה אוטומטית הופך לשמאלני בלי באמת להבין למה. התשובה שלך תהיה לכל
דבר "כיבוש כיבוש!!!" ואחרי זה תידום כי אינך יודע את ההמשך).

ישן 05-04-2010, 16:39
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

סילפת את דבריו של אלעד באופן קלאסי.
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "מה קיצוני בזה בדיוק?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
מי שמעז להגיד שישראל קשה מדי עם ערביי-השטחים, הוא לדעתך מועמד להגלייה לעזה והוא בהכרח שמאלני קיצוני?

העובדה היא שישראל כן קשה איתם, ושאם לא היה בישראל מי שמפגין נגד זה, היינו מדינה הפוכה וחולה.

* אני לא לוקח צד לימין או לשמאל, אני בעד הזכות של כולם להביע את דעתם מבלי להקרא "קיצוניים" ומבלי שיעשו להם דה-לגיטימציה ילדית, שברור שלא חשבו עליה עד הסוף.

קודם לקחת את הפעולות הספציפיות שאלעד ציין : פגיעה במתקנים בטחוניים, פעולות לפגיעה בריבונות, אלימות והפכת אותם ל"אמירות". אחר כך השתמשת בהנחת יסוד ("ישראל קשה עם הפלסטינים") שהיא מופרכת מיסודה ועל סמך אותה הנחת יסוד אמרת שבדמוקרטיה ברור שיהיו מי שימחו נגד הפעולות הקשות הללו. וכך הפכת את עצמך ללוחם למען חופש הביטוי - מה שהפך את אלעד כביכול לאויב של אותו חופש..

אילו המציאות הייתה כפי שאתה מתאר אותה ואלעד היה אומר את מה ששמת בפיו - היית צודק ככל הנראה. מכיוון שהנחת היסוד שגויה - ישראל רכה מאוד עם הפלסטינים - אין מדינה אחרת בעולם אשר מממנת ומתספקת את אויביה ושמבליגה למשך תקופות ארוכות על ירי טילים עליה. ומכיוון שהמחאה נגד הפעולות אותם מעיזה ישראל בכל זאת (פעם ב- 8 שנים) לנקוט אינה מסתפקת ב"אמירות" או אפילו ב"הפגנות" אלא במה שאלעד כתב - אז אתה טועה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 05-04-2010, 20:46
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

שוב תלונות על רדיפה בידי המנהלים החרדיים של הפורום?
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "לא היה עוזר בדבר."

תראה, האחרים עדיין לא חזרו מבית הכנסת ומהסיבוב הרגיל של השלכת
אבנים על מכוניות שנסעו בחג, אבל אני יכול לבשר לך שלו היית קורא לגירוש
של חצי מליון איש בגלל הבגדים שלהם, אכן היית מוזהר. לו קראת, לעומת
זאת, לגירוש/שלילת אזרחות של קבוצה שנציגיה נסעו לאיראן - לא היה קורה
לך כלום. יודע למה? כי זה ההבדל בין הכללה לבין טענה עניינית.

אגב, אתה לא חייב להראות בכל תגובה שלך, שאתה שונא אנשים עם כיפות.
רבאק, אין בדל של קשר בין האובססיה הקבועה שלך לנושא האשכול.
תן צ'אנס לגולשים חדשים להעביר כמה דקות באתר לפני שהם מגלים
שחובשי הכיפות מהווים את מרכז עולמך והווייתך...
ישן 08-04-2010, 20:35

נכון גאון,
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "האם פספסת את החלק הבא בהודעתה..."

דגילה בביטול אזרחות של מי שמקלסים את המדינה, מכפישים אותה בחו"ל ואף פוגעים
בבטחונה יום-יום - שווה ערך לאוכלוסיה במדינה שלא עשתה שום דבר שמתקרב לנזק
העצום של השמאל הקיצוני. הפשע היחיד שלהם, שהם חובשי כיפה לובשי שחורים.

ועכשיו עם פרשת ענת קם - מי שמוגדרת כשמאל מר"צי (אפילו לא חד"שי) מדליפה אלפי
מסמכים סודיים של הצבא במטרה מאוד ברורה - לחשוף אותם ולפגוע במדינה ובבטחונה,
והכל לדבריה, בשם ה"אידיאולוגיה" (תרגום: "אני שמאלנית קיצונית ששמה *** על בטחון
המדינה. תחי פלסטין!).

כבד את עצמך טיפה ותפסיק להתבזות בדוגמאות כאלה, שמזכירות לכל מי ששכח מי
אתה ומה אתה חושב באמת (גן, זה לא סוד שאתה נגעל מדתיים).

ישן 05-04-2010, 18:22
צלמית המשתמש של amit2
  משתמשת נקבה amit2 amit2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "הגיג דימיוני: לחזור בזמן כמה שנים ולהעביר את אנשי השמאל הקיצוני לשדרות ולקרית שמונה"

“…‬כל אלה היו חיים יום יום בשדרות וקריית שמונה…”
אז זהו - שהם לא.
כל מי שאני מכירה ושייך אליהם - כמה יותר שמאלני - ככה יותר מרוחק מהמקומות האלו.
הם חיים במקומות מנותקים ומרוחקים ממיעוטים. מין בועה משלהם.
גם ברשימת המכותבים שלהם במיילים - זה תמיד אותם אנשים שמסתובבים סביב עצמם.
אותו זבל אלקטרוני - מאותם מקורות.

ביום שישי שעבר שודר בטלויזיה הקונצרט של לאונרד כהן בלונדון.
כששר את The Future חשבתי לעצמי - איזה כיף להתכרבל מול הטלויזיה,
ונזכרתי שלפני שהוא הגיע לארץ “הם” - אלו שעסוקים בימי שישי בלזרוק אבנים בבלעין -
ניסו להניע אותו מלהופיע בארץ. (אפילו כתבתי על זה כאן בזמנו).
הנה קטע מהשיר:
‏ You don't know me from the wind
‏you never will, you never did
‏I'm the little jew
ble‏who wrote the Bi
‏I've seen the nations rise and fall
‏I've heard their stories, heard them all
‏but love's the only engine of survival

אז אולי מה שנשאר זה לחכות שיום אחד יבינו לבד,
‏When they said REPENT REPENT
onder what they meant ‏I w

‏(REPENT
1. לְהִנָחֵם
2. לְהִתְחַרֵט
3. לַחֲזוֹר בּוֹ
4. לָשׁוּב
5. לַחֲזוֹר בִּתְשׁוּבָה

כמה שאני מנסה להבין - לא מצליחה -
מה זה עושה להם להרוס ןלסכסך -
להחרים מוסדות חינוך ומקומות עבודה.
לשכנע אמנים שלא יבואו לארץ…
אפילו ג’ון קרי עם ההכפשה האובססיבית של חיילים אמריקאים,
וג’ין פונדה שביקרה שבויים ואספה מהם בסתר מיכתבים הביתה -
אבל נתנה אותם לשובים שלהם, וידוע שהם חטפו על זה בקשיש “תודות”לה.
לעולם לא אבין את ההגיון של אותם אנשים - כי זה לא בהכרח רוע -
זה הגיון וצורת מחשבה ש… אולי יש מי שמבין - אני לא מצליחה.

THE FUTURE - LEONARD COHEN - LIVE IN LONDON
ישן 07-04-2010, 23:33
צלמית המשתמש של amit2
  משתמשת נקבה amit2 amit2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.07
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "חלק מאלה שאת מדברת עליהם אפילו לא 'רואה עצמו כחי בארץ'."

מסכימה איתך לגמרי.

ומעבר למשפט הזה, לקח לי קצת להגיב - כי עדיין לא מצליחה להבין אותם.
קהל השיכורים הזה - הם בעצם קבוצה יחסית קטנה עם תקציב גדול לאמצעי הגברה.
עכשו חשבתי על דוגמה, מתוך אשכול שפתחתי היום.
אז יש לנו את עיתון “הארץ” שחלק ממנו בידיים גרמניות -
מול דעות של אימפריית עיתונות גרמנית, Axel Springer, שרואים דברים בצורה מפוקחת.
והשיכורים האלו מקיאים לי למייל כל יום אוסף כתבות מ”הארץ” שלעסו והעלו גירה לאוסף מכותבים,
ואני מעדיפה להחליט לבד על התפריט שלי.
ואצטט מציטוט שהעלתי קודם - על התמודדות המערב עם אוייבי הדמוקרטיה -
הפונדמנטליסטים המוסלמים ותומכיהם יפי הנפש:

I’m really worried that this kind of cultural revolution,
which it is in the end,
can lead to terrible consequences in the world.

-אני באמת מודאג מסוג זה של מהפיכה תרבותית,
שבסופה יכולה להביא, לתוצאות נוראיות בעולם.

.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:03

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר