לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-04-2010, 20:39
  Max206 Max206 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.09
עזרה בקבלת החלטה למעבר במילואים

ערב טוב לכולם,

שירתתי בסדיר בתור טכנאי מטוסים, בעל פרופיל רפואי 97 ורובאי 02.
כרגע אני מוצב במילואים באוגדת עזה בתור לוחם הגמ"ר.
בגלל האי ודאות לגבי מה שהולך בהגמ"ר אני רוצה לעבור למקום מועיל יותר, מסתבר גם שהקצינת קישור גם כן לא ידעה מה להגיד חוץ מ"אין ממה לדאוג בשנה הראשונה אף אחד לא יקרה לך למילואים". הצלחתי לברר פרט נוסף שזה הגנת ישוב בעת מלחמה.
כעקרון מאוד רציתי לשרת בקרבי ובגלל הלחץ המשפחתי העדפתי לסגת ולא לשרת כלוחם שעד היום אני מצטער מאוד שלא דגלתי במשהו שאני מאמין "עדיף להצטער על משהו שנעשה מאשר להצטער על משהו שלא נעשה".
דרך הפורום התברר לי שניתן לעשות הסבה לרובאי 03 ולשרת בגדוד אב"כ או גדוד חילוץ. כיוון שאני לא יודע דבר על אופי שירות המילואים בגדודים הנ"ל אני מבקש לקבל כל שבב מידע שבאמת יעזור לי להחליט לאן אני יעבור.
אני ממש לא רוצה לשבת במילואים באיזה עמדת שמירה או ש"ג ולהרגיש הכי לא מועיל שבעולם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-04-2010, 13:53
  shlomz מנהל shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Max206 שמתחילה ב "עזרה בקבלת החלטה למעבר במילואים"

ראשית חכמה, עזוב אותך מקצינת הקישור. בקש ממנה את מס' הטלפון של מפקדך הישיר ושאל אותו על אופי הפעילות שאתה צפוי לה. אח"כ תוכל להחליט מה לעשות.

מבחינת השירות בפקע"ר, הרי שמדובר ביחידות טובות ומגובשות ברובן, המבצעות תע"מ סדיר (לפי התכנית התלת-שנתית), בדיוק כמו שיתר היחידות הלוחמות אמורות לעשות. מדובר בתעסוקות (כיום) בעיקר באיזורי הגבול, אבל כבר יצא ליחידות אלה לבצע תע"מ באיו"ש (בדיוק כמו יח' חת"ם או חש"ן שמבצעות תע"מ חי"ר).

בשעת חירום (שזה אמור לעניין אותך יותר מאשר ה"שגרה") ליחידות הללו חלק משמעותי מאוד בפעילות הצבאית.

אגב, "חלון ההזדמנויות" לביצוע הסבת רובאי ל-03 במסגרת היחידות הללו הולך ונסגר, כך שאם אתה חושב עליהן כאופציה, כדאי שתזדרז.

בכל מקרה, לוחם חי"ר "מן השורה" כנראה שכבר לא תהיה. בדיוק כמו שאני לא אהיה כבר טייס F16 או מכונאי מרכבה...

http://www.baking.co.il

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:34

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר