לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-04-2010, 12:57
  fire fox fire fox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.06
סולמית # פטנט להעלמת כסף ב- הוצל"פ , תבדקו

להלן דוגמא אחת מתוך עשרות דוגמאות שבידינו

לאן נעלמו 289,140.66 ש"ח
הערה חשובה הנדרשת להבנת החשבון:
בניגוד לכל חשבון שמודפס על סדר כרונולוגי מלמעלה למטה ,
חשבונות הוצל"פ מודפסים הפוך

בחשבון זה "נעלם" בגלל הסולמית בשורה 4 סכום עתק של 289,140.66 ש"ח

אם תקחו את היתרה הקודמת ותחברו עם הסכום 289,140.66 ש"ח בשורה העוקבת תראו בעצמכם כי סכום זה , לא נכנס לסיכום היתרה

לנוחות שלכם , "הדבקנו" בצד שמאל את התוצאות החישוביות הנכונות

כיוון שיש לנו עוד הרבה דוגמאות של חשבונות כאלו, מומלץ ביותר שתעבירו הידיעה הלאה, כדי שכל אחד יבדוק את החשבון שלו
אין בחשבון "שקיפות" אין את שערי הריבית אשר על פיהם מתבצע החישוב וגם כלכלן מנוסה לא יכול להבין חשבון זה

קראו כאן והגיבו:
רשות האכיפה והגבייה (ההוצל"פ) באתר שלה, בדף הודעת המנהל מר דוד מדיוני הוא מצהיר על "שקיפות" הליכי ההוצל"פ, הדוגמא בחשבון עם הסולמית ועניינים נוספים של "שקיפות " , בקישור הבא:

http://www.quimka.net/a344289-דוד-מדיוני-מנהל-רשות-האכיפה-והגבייה-איפה-השקיפות

קיראו, הגיבו, והעבירו הלאה

קראו גם כאן ותבינו שאין דין ואין דיין
http://www.atzuma.co.il/court/0/1/

ועכשיו החשבון ה"מעלים" 289,140.66 ש"ח,

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

האם יש בין הקוראים , איש , שיכול להבין חשבון זה ??????

העבירו הלאה , שכל האזרחים יבדקו חשבונותיהם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-04-2010, 00:44
  מבקר המדינה מבקר המדינה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fire fox שמתחילה ב "סולמית # פטנט להעלמת כסף ב- הוצל"פ , תבדקו"

איזה גיבוב של שטויות!

את ה"סולמית" הזו, אני מכיר מקרוב כבר מזה כעשור, אחרי שראיתי במסגרת עבודתי בעבר, אלפי, אם לא עשרות אלפי דפי חשבון בתיקי הוצאה לפועל שונים.

תדפיס ההוצאה לפועל מורכב מפעולות שונות:

שורת חשבון שיש על ידה פלוס - מגדילה את יתרת החוב בתיק.
שורת חשבון שיש על ידה מינוס - מקטינה את יתרת החוב בתיק.
שורת חשבון שיש על ידה סולמית - אינה משפיעה על יתרת החוב בתיק. מדובר בסה"כ בשורת הערה/הארה.

נושא ה"שקיפות":
חבל שאתה מנסה לאחז את עיני הציבור בכוונה תחילה. ואני אומר את זה, כי מה שלא סרקת, זה את ההערה המודפסת בראש כל תדפיס חשבון שיוצא ממחשבי ההוצאה לפועל, שמסבירה בדיוק את ההבדל בין סולמית לפלוס ומינוס. כך ששקיפות בהחלט יש. צריך רק לדעת לקרוא...

במקרה דנן:
בתיק ההוצאה לפועל שהוצאת ממנו את התדפיס שצירפת, בסה"כ ניסו לבצע פעולה של הקטנת חוב, שלא צלחה משום שאין יתרה להקטנה בסכום הזה. ולכן נרשם בהערה בצד ליד הסכום: "הקטנת חוב ללא יתרה מתאימה" ובציון הסכום שלא הוקטן. ולכן השורה הזו, היא לצורך השקיפות, על מנת שנבדוק מה קרה בתיק. יכול להיות ששילמת את הסכום הזה בתיק אחר ובטעות ניסו לאפס בתיק הזה. או יכול להיות שהתיק נכון, אבל טעו בהקלדה של קרן החוב עצמה (חוב שמורכב מכמה קרנות, וניסו לאפס אחת שכבר מאופסת, במקום אחת שכבר בחובה). או יכול להיות גם שפשוט מלכתחילה לא פתחו את קרן החוב על הסכום הנכון, וכעת כששילמת, לא ניתן להקטין חוב שלא פתחו בצורה נכונה מלכתחילה. יש עוד מיליון אפשרויות למה מופיעה השורה הזו, שבסה"כ מטרתה לשקף פעולה שניסו לבצע בתיק. פעולה שלא הצליחה. הסולמית היא בשבילך - הערה לידיעה.

ומכיוון שאתה הצהרת על כך שאתה מתקשה להבין דפי חשבון אני אנסה שוב בצורה פשוטה יותר:
ניסו להקטין את החוב. אבל אין מאיפה להקטין, כי אין חוב! אז מה המחשב עושה כשהוא לא מצליח? הוא רושם הערה עם סולמית שהוא פשוט לא הצליח! קאפיש?

או במספרים:

ב- 30.04.04 ביצעו פעולה של הקטנת חוב בסכום כולל של 361,723 ש"ח.
נכון לאותו רגע, יתרת החוב בתיק עמדה על סך של 72,582.57 ש"ח - כולל ריבית והצמדה - וזה הסכום שהמחשב הצליח באמת להקטין.
המחשב לא הצליח להקטין את סכום ההפרש בסך של 289,140.43 ש"ח. ועל כן הוא הודיע לך באמצעות הסולמית, על מנת שתפעל בעניין!

פשוט מדהים! אפילו פתחת עצומה בגלל השטות הזו שהיא פרי דמיונך. מעניין כמה אנשים עוד יחתמו על גיבוב של הבלים. במקרה מדובר בנושא שאני מומחה בו, אז אני בניגוד לשאר הציבור, אני בהחלט מבין כמה שטויות אתה כותב. אבל זה גם גורם לי לחשוב כמה "פרשיות" "נחשפות" חדשות לבקרים שאני פשוט לא מבין בהם מספיק כדי להבין שחושף הפרשה כותב שטויות.

"תרמית הסולמית" - פחחח!!!!

נערך לאחרונה ע"י מבקר המדינה בתאריך 07-04-2010 בשעה 01:12.
ישן 07-04-2010, 10:48
  יוסף הרמן יוסף הרמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.10
מבקר המדינה-אתה טועה בגדול - וחמור יותר מטעה מחוסר ידיעה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי מבקר המדינה שמתחילה ב "[size=4][b]איזה גיבוב של..."

אני מציע לך אדוני תחילה ללמוד, ואחר כך להציג עצמך
מבין.

החשבון הוא פשוט:
חוב 72.000 ש"ח.
נגבה מהחייב 361.000 ש"ח.
יורד החוב 72.000 ש"ח.
נשאר בזכות לחייב 289.000 ש"ח.

סכום זה לא צריך בירור או סיפור.יש חשבון.
לפי חוק הוצל"פ סעיף 20 חייב הרשם מיד להורות
להחזיר לחייב את עודף כספו, ותיק הוצל"פ נגד הזוכה
ייפתח ע"י החייב.
אבל, כדי לגנוב את כספי החייב, משבש
המוציא לפועל את מחשב ההוצאה לפועל,
וכך הוא מדביק סולמית, והמחשב לא מזהה
כלל סכום בזכות, ונכתב - יתרה - 0 -.

היות והכסף נמצא כבר 5 חודשים קודם לכן בבנק, הרי שהנהלת
הבנק, עם המוציא לפועל משתפים פעולה לגנוב את החייב.

אבל היות ואתה מבין - אשאל אותך שאלה:

הכסף שולם לבנק ביום 30-04-2004 - כך כתוב בחשבון.
הדווח להוצאה לפועל נעשה ביום 25-09-2004 כך שמדובר
בדווח מאוחר של 5 חודשים או 153 ימים.

מחשב ההוצאה לפועל חייב אוטומטית לזכות את חשבון
החייב בריבית לתקופה לאחור.
מדובר בזיכוי לפי חשבוני 49.095 ש"ח.
כיצד אתה מסביר שמחשב לא מזכה לאחור
אפילו שקל אחד? - 5 חודשים זה לא יום???

יש לי את כל התשובות לענין.

אני במשך שנתיים פניתי בכתב אל מנהל בתי המשפט הנשופט משה גל,
אל מנהל רשות האכיפה דוד מדיוני, למוציא לפועל חנוך דיכטר בשאלה:

איך אתם סוגרים תיק חייב כשחשבון החייב מראה יתרת זכות??

שנתיים: 25 מכתבים לכולם - אפילו לא תשובה אחת.
מדוע??

היות ומדובר בשיטה מטורפת, נעשה נגד חייבים מעשה פשע
שמעורבים בו מנהלי בנקים, עורכי דין, מנהלי הנהלת בתי המשפט
ורשות האכיפה ועובדים.

הכסף הרי נמצא כבר בבנק לכן, כאן השוד הגדול :

החייב שילם מיותר סכום עצום, הכסף בידי מנהלי הבנק,
מרמים את החייב ומשבשים את המחשב, כך שהחייב לא מבין דבר.

היות ואני הקדשתי חלק נכבד מחיי לחקירות ולימוד המערכת,
אשמח למסור לך עובדות רבות נוספות.

אני הקורבן ופועל גלוי
פרטים שלי:
יוסי הרמן,
טל. 054-4740618

hermanjoseph22@gmail.com

אשמח אם תמסור לי את האי מייל שלך, אשמח למסור
לך נתונים ועובדות מסמרי שיער.

אתה עוד תבין שמדובר במערכת פשע הגדולה בעולם,
במכונת כסף שחור הגדולה בעולם.

דע לך, שהחומר הוא חומר נפץ עצום, וכשהחייבים ידעו
את האמת, התוצאה תהיה קשה ביותר.

מפרסם הכתבה בפרש הוא מכיר שלי, מבין ענין וחכם.
הוא גם יודע מצויין את החומר.
אתה יכול ללמוד ממנו הרבה.

במקום ללעוג, כדאי לכל אחד ללמוד, היות ואין בטחון לאיש
שלא יפול למלכודת מטורפת זו.

במדינת ישראל 5 מליון קורבנות מערכת משפט והוצאה לפועל.
כמעט עם שלם.

ראה אדוני:

גליה מאור פרסמה מאזן רווח של 2.014 מלךיארד ש"ח.
מאזן שקר.
הרווחים של בנק לאומי הם מעל 8 מיליארד ש"ח
לא מפרסמים אמת.

אלי יונס בנק המזרחי פרסם מאזן רווח של 530 מליון ש"ח.
שקר מוחלט.
לדעתי רווחי בנק המזרחי הם מעל 3.5 מיליארד ש"ח.

פוחדים מהציבור. יש החלטה מעוותת לחלוטין של נגיד בנק ישראל,
ראש הממשלה, שר האוצר, מנהל הרשות לניירות ערך לא לפרסם אמת.
כל כספי הרווחים הם כספי לקוחות הבנק שנגנבו.

כדאי לך לקרוא אתתפסקי הדין של השוןפט בנימיני לוק נ.בנק המזרחי
ת.א. 1465/03 ואת החלטת השופט יעקב במחוזי 1039-05-08 שבו קבעו
שניהם שהנהלות הבנקים חייבו את הלקוחות בסכומי עתק בניגוד לחוק.
בנק לאומי חייב להחזיר מעל 50 מיליארד ש"ח רק לפי פסק דין זה.
האדון יונס חייב להחזיר ללקוחות 10 מיליארד ש"ח.

זו התמונה בישראל.
תשמע - תלמד - תדע

נערך לאחרונה ע"י יוסף הרמן בתאריך 07-04-2010 בשעה 10:51. סיבה: תוספת
ישן 08-04-2010, 19:44

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי יוסף הרמן שמתחילה ב "מבקר המדינה-אתה טועה בגדול - וחמור יותר מטעה מחוסר ידיעה"

אני מודה למנהלת הפורום על שפתחה את האשכול מחדש כך שאני יכול להגיב. עסקתי בתחום מספר שנים לא מבוטל, ולדעתי אני בהחלט בקיא בנושא.

להלן תגובה ששלחתי אתמול בהודעה פרטית למשתמש יוסף הרמן (שלא ענה לי דרך אגב) שלחתי גם העתק למנהלת הפורום:

אם יש לך בעיה ספציפית בתיק שלך, אז היא לא קשורה לסולמית הזו. אין כאן שום קונספירציה של מערכת ההוצאה לפועל ש"מעלימה כספים באמצעות סולמיות".

כמעט אין תיק הוצאה לפועל שלא מופיעה בו אותה סולמית!

לדוגמא:

חייב ששילם 500 ש"ח באמצעות שובר ממוגנט בבנק הדואר (השוברים הכתומים, אם אתה מכיר), תופענה שתי שורות בדף החשבון:

תשלום חייב בשובר ממוגנט - 500 600XXXXXXX
תשלום לזוכה באמצעות מס"ב # 500 20XXXXXXXX

הסיבה שפעולה אחת מפוצלת ל-2 שורות, היא על מנת שקורא דף החשבון יקבל אינפורמציה נוספת, מעבר לסכומים שמשפיעים על יתרת החוב.

בדוגמא שנתתי:

מהשורה הראשונה אנו למדים שהחייב שילם בשובר ממוגנט, בדואר או בבנק מסחרי, שמספר האסמכתא המופיע על השובר הינו המספר הארוך שמופיע בצד הסכום. מדובר במספר רץ בן עשר ספרות (בלשכת הוצל"פ פ"ת למשל, 3 הספרות השמאליות הנהוגות הן 600). כמו כן, המחשב מקטין את יתרת החוב ב- 500 ש"ח ולכן מופיע מינוס ליד הסכום.

מהשורה השניה אנו למדים, שהזוכה בתיק קיבל את הכספים באמצעות העברת מס"ב (מזוכה תוך 2 ימי עסקים), מספר ההעברה הינו מספר רץ בן עשר ספרות, שמתחיל ב-2 ספרות שהן מספר הלשכה (פ"ת - 20, ת"א - 01, נתניה - 16, וכן הלאה...).
ומכיוון שיתרת החוב כבר עברה הקטנה בסך 500 ש"ח, בשל השורה הראשונה, הרי ששורת המידע הנוספת אינה יכולה להיות גם היא במינוס, ולכן מופיעה #.

כל מי שבקיא בדפי החשבון של ההוצאה לפועל, יודע עובדה פשוטה זו. אין כאן סוד אפל. אין כאן קונספירציה. העובדה שהסולמית אינה משפיעה על יתרת החוב אלא מידע נוסף בלבד, מופיעה בכל תדפיס דף חשבון מלא, שמוציאה לשכת ההוצאה לפועל. כמעט כל פעולה כספית גוררת שורה נוספת של סולמית.

רוצה הוכחה?

תיגש ללשכת ההוצאה לפועל הקרובה למקום מגוריך, תבקש תדפיס דף חשבון מלא לתיק (עולה כ- 4 ש"ח). תדגיש בפני הפקידה שלא תדפיס את מצב החשבון ממערכת ה"אורנט", אלא ישירות ממסוף ההוצאה לפועל (אתה אמור לקבל את הדפים הגדולים ממדפסת הסיכות, לא A4 ממדפסת רגילה) ותראה שההערה הזו לגבי הסולמית מופיעה בראש דף החשבון המלא שהודפס באמצעות המסוף. אנשי מקצוע שמתמחים בתחום, עובדים עם דפי חשבון מלאים (ולא סתם הדפסת מסך על A4).

ממעט המידע שמסרת, לגבי המקרה שלך, אני יכול לשער שמדובר במקרה פחות או יותר כדלהלן:

מדובר בתיק משכנתא. כידוע, הבנק יכול לפתוח תיק הוצאה לפועל לביצוע משכנתא רק על הסכומים שבפיגור ושחלפו 6 חודשים מהמועד האחרון לתשלום.

הבנתי שביצעת תשלום במזומן ישירות לידי הבנק או בא כוחו. במקרה זה, על הבנק הזוכה, חלה חובה לעדכן את לשכת ההוצאה לפועל בתוך 7 ימים על ביצוע התשלום.

העדכון מתבצע באמצעות טופס בקשת זוכה. שם יש לציין מה יתרת החוב בתיק, מהו הסכום שהתקבל באופן פרטי מהחייב לזוכה שלא באמצעות קופת ההוצאה לפועל, ויש למטה שורות ריקות לנימוקי הבקשה, שבהן הזוכה אמור לכתוב למשל: "התקבל תשלום במזומן במשרדי ב"כ הזוכה".

כמו כן, אם תשים לב, יש בדף החשבון תאריך אסמכתא, אך גם תאריך ערך. את תאריך הערך יש לעדכן לפי יום התשלום לזוכה, כפי שנרשם בטופס בקשת הזוכה להקטנת החוב, וכך המחשב משערך את הריבית וההצמדה לפי יום התשלום לידי הבנק, ולא לפי יום עדכון מחשבי ההוצאה לפועל. כך שגם הריבית וההצמדה יחושבו נכון.

ולכן, במקרה שלך אני מבין שהבנק ניסה להקטין את החוב בסכום שהתקבל ממך, אולם ההקטנה לא הצליחה, הואיל ולא היתה קיימת בתיק יתרת חוב בגובה הסכום ששילמת.

בזכות אותה "סולמית" שהשמצת, אתה יודע שאתה צריך לפעול כדלהלן:

אם הבנק גבה ממך את הסכום שהוא היה אמור לקבל, יש לתקן את קרן החוב ולעדכן את גובה החוב הנכון, ואז להקטין בחזרה בשל תשלום פרטי שהתקבל ישירות אצל הזוכה. אבל תשאיר את העבודה השחורה לזוכה ו/או בא כוחו.

אבל, אם הבנק גבה סכום גבוה ממה שהיה אמור לקבל, מדוע אתה מצפה לקבל את הכספים דווקא מלשכת ההוצאה לפועל? הרי שילמת ישירות לבנק! הכספים מעולם לא הגיעו ללשכת ההוצאה לפועל!

עליך להגיש בקשה לרשם ההוצאה לפועל, בה תפנה את תשומת ליבו לכך כי ניגבו כספים ביתר, ושלא ניתן להקטין את החוב בגובה הכספים ששולמו כי החוב בתיק פשוט נמוך יותר, ותבקש בנוסף להורות לזוכה להשיב את הכספים שניגבו ביתר ישירות אליך, או באמצעות הפקדה בקופת ההוצאה לפועל.

במידה ותינתן החלטה לטובתך כאמור, תוכל אפילו לפתוח תיק הוצאה לפועל כנגד הזוכה באמצעות החלטה זו (כבר ראיתי מקרה כזה לפני מספר שנים) בדיוק כמו שפותחים תיק הוצל"פ של בקשה לביצוע פס"ד.

אני יכול רק להצטער בשבילך. הסיבה שאתה נכשל בטיפול במקרה הפרטי שלך היא בגלל שאתה דון קישוט שנלחם במפלצות דמיוניות. חבל שאתה מקדיש את חייך למלחמה הזויה ודמיונית. אולי כדאי שתעבור לפורום תאוריות קשר. אני את שלי עשיתי, אני חושב שכתבתי די והותר על מנת לפקוח את עיניך. אבל אם אתה כזה אדוק באמונתך, כנראה שכלום לא ישכנע אותך.

נערך לאחרונה ע"י מבקר המדינה בתאריך 08-04-2010 בשעה 19:48.
ישן 08-04-2010, 21:21

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי fire fox שמתחילה ב "תודה לך, לפני שאגיב לגופו , אנא ענה על השאלה הפשוטה"

רוב תיקי ההוצאה לפועל (בקשה לביצוע פס"ד או בקשה לביצוע שטר) נפתחים לפי כלל 3, דהיינו, יחולו שיעורי הריבית המפורטים בהודעת החשב הכללי. שיעורי הריבית מתעדכנים כל רבעון. ומתפרסמים באתר החשב הכללי, מצ"ב הודעת החשב:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אני שוב מדגיש, הדבר הזה נעשה בשקיפות - עובדה ששיעורי הריבית אינם סודיים ומפורסמים על ידי החשב הכללי. ואיך יודעים לפנות לריבית זו? זה כתוב גם כן! היכן? בחוק פסיקת ריבית והצמדה! ואיך יודעים את זה? לומדים משפטים, מתמחים בתחום ההוצאה לפועל, או פונים לעורך דין שמבין בתחום! אין כאן שום דבר סודי, שום קונספירציות. מי שמסתמך רק על ידע אישי, או על מה שהוא קורא באינטרנט, או אפילו על מה שאני כותב כאן בפורום, מהמר על התיק שלו. כמו שנהוג לכתוב בפורומים שונים: אין הכתוב כאן מהווה תחליף לייעוץ משפטי מקצועי!

ודרך אגב, אין דבר כזה "ריבית זכות" משום שאין צורך בה. אם שילמת באופן פרטי לזוכה ביום 01.01.09, אבל הוא ניגש למשרדי ההוצאה לפועל רק ביום 01.07.09 (על פי חוק היה חייב תוך 7 ימים מקבלת הכספים), אז הוא חייב לציין בטופס "בקשת זוכה" כי תאריך התשלום הינו 01.01.09. ולפי תאריך זה מתבצעת הקטנת החוב. אם תשים לב, בדף החשבון מופיעים 2 סוגי תאריכים: תאריך תשלום, ותאריך ערך. הריבית וההצמדה ישוערכו לפי תאריך התשלום 01.01.09, במידה וציין זאת הזוכה בבקשתו. מה שקובע לעניין חישוב הריבית וההצמדה זה תאריך התשלום ולא תאריך הערך.

ישן 08-04-2010, 22:18

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי fire fox שמתחילה ב "או קיי, אתה מתכוון שאם מדובר בבנק שמתנהל לפי"

אתה טועה ומטעה.

אם למשל אתה חייב 1,000 ש"ח מיום 01.01.09 ונניח שהריבית בה מתנהל התיק היא 10% לשנה. ב- 31.12.09 יתרת החוב תהיה 1,100 ש"ח. (נניח שאין אינפלציה...)

אבל אם בתום השנה יבוא הזוכה ויעדכן כי קיבל באמצע השנה 400 ש"ח על החשבון. ויבצעו את הקטנת החוב בתיק לפי 01.07.09, אז מה שיקרה זה כדלהלן:

תתווסף שורה של הקטנת חוב 400 ש"ח עם תאריך תשלום 01.07.09. וכן יתווספו הפרשי ריבית והצמדה על יתרת החוב שטרם שולמה, דהיינו על 600 הש"ח הנותרים בגין כל השנה, ועל 400 הש"ח ששולמו יתווספו הפרשי ריבית והצמדה רק בגין חצי השנה הראשונה. דהיינו סה"כ 60 ש"ח ריבית בגין ה- 600 ש"ח ו- 20 ש"ח ריבית בגין ה- 400 ש"ח. כך שלאחר הקטנת החוב, תראה חיוב הפרשי ריבית והצמדה בסך 80 ש"ח במקום 100 ש"ח ( ולא "זיכוי" 20 ש"ח).

כך פועלת מערכת המחשוב. אין דבר כזה "זיכוי", כי לא מחשבים ריבית והצמדה על כל ה-1000 ואז מזכים בגין ה- 400 ששולמו, אלא מחשבים רטרואקטיבית באופן מדוייק, כפי שהדגמתי.

התוצאה העצובה של חוסר הידע המקצועי והטכני של "התנהגות" דף החשבון של ההוצאה לפועל, היא האשמות שווא חמורות , שהיו נמנעות אם המאשים היה פונה לעו"ד או רו"ח שעוסק בתחום.

נערך לאחרונה ע"י מבקר המדינה בתאריך 08-04-2010 בשעה 22:21.
ישן 08-04-2010, 22:26

ראה, להלן
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי מבקר המדינה שמתחילה ב "אתה טועה ומטעה. אם למשל אתה..."

כתבת:
תתווסף שורה של הקטנת חוב 400 ש"ח עם תאריך תשלום 01.07.09. וכן יתווספו הפרשי ריבית והצמדה על יתרת החוב שטרם שולמה, דהיינו על 600 הש"ח הנותרים בגין כל השנה, ועל 400 הש"ח ששולמו יתווספו הפרשי ריבית והצמדה רק בגין חצי השנה הראשונה.

סוף ציטוט

עכשיו שים לב

לאחר השורה של 400 הש"ח (הדיווח המאוחר) יש תמיד שורה של הריבית בזכות?

חישוב פשוט של מספר הימים ואותו סכום מגלה כח שיעור הריבית הוא כ-6%

אלא מאי? כל נחשבון מחוייב לפי טבלת הפיגורים המיוחדת של אותו בנק

ואגב, הדברים נבדקו ע"י כמה רואי חשבון שכלל אינם קשורים אחד בשני

ישן 08-04-2010, 22:59

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי fire fox שמתחילה ב "ראה, להלן"

אז זהו שלא!

אלא אם כן, הזוכה עבד עליך וציין בטופס "בקשות זוכה לפעולות כספיות" כי הקטנת החוב תהיה לפי כלל אחר מאותו כלל שחל על קרן החוב. (באותו טופס יש ריבוע קטן שבו מציין הזוכה במפורש את הכלל שיש להפעיל על הקטנת החוב).

אבל הפתרון הוא פשוט.

מה הבעיה להסתכל בטופס, לראות מה הזוכה רשם, ולהגיש בקשה לרשם ההוצאה לפועל, בה תפרט כי הקטנת החוב צריכה להיות מבוצעת לפי כלל אחר ממה שבוצע.

שיהיה ברור לך, הקלדנית שמקבלת את הטופס מהזוכה לא בודקת כלום, וגם אין זה מתפקידה. היא מקלידה את הטופס שמגיע מהזוכה "AS IS". תשלים עם העובדה שכחייב בהוצאה לפועל, אתה נדרש לעקוב אחרי הטפסים שממלא הזוכה ולראות שזכויותיך לא נפגעות.

ישן 08-04-2010, 21:38

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי fire fox שמתחילה ב "עוד שאלה ברשותך, בעניין "שקיפות" כתבת שהחשבון"

אותו דף A4 שהתכוונתי אליו, הינו דף חשבון מלא מבחינת הנתונים הכספיים. לא חסרה אף ספרה או שום סימן בשורות החשבון. הדף הינו בוודאי קביל משפטית, במידה ויש עליו חותמת עגולה של לשכת ההוצאה לפועל. ובוודאי שאינו פחות ערך מאותו תדפיס דף חשבון גדול שיוצא ממדפסות הסיכות המיושנות שמוצבות בלשכות ההוצאה לפועל.

סה"כ ההבדל הוא שהעיצוב שונה. הדף ממדפסת הדוחות (מדפסת סיכות גדולה) רחב יותר, ומופיעה בו למעלה ההערה אותה ציינתי. אם שולחים הדפסה למדפסת של- A4 ולא למדפסת הדוחות הגדולה, זה אומר בסה"כ שאתה רואה את דף החשבון כפי שהפקידה בהוצל"פ רואה אותו על המסך במחשב. כלומר: הוא לא בתצורת הדפסה. אלא מהווה הדפסת מסך.

אם תבקש הדפסת דף חשבון מלא ממדפסת הדוחות הגדולה, אתה תראה את ההערה שהתכוונתי אליה.

עד לפני 3-4 שנים, לא היו בכלל מדפסות A4 בלשכות ההוצאה לפועל, וכל התדפיסים היו יוצאים ממדפסות סיכות גדולות. עורכי הדין הותיקים, קבלני ההוצאה לפועל, חייבים וזוכים פז"מניקים, או כל מי שעסק בתחום ההוצאה לפועל, בוודאי מכירים היטב את התדפיסים הגדולים, והמגושמים. עדיין משתמשים בהם להפקת דוחות מסוימים שלא ניתן טכנית להפיק ממדפסות ה- A4, כמו למשל: שאילתת העברות מס"ב לעורך דין. כל עורך דין שביקש מהוצל"פ רשימת העברות כספים שביצעו לחשבונו מכיר את הדפים הרחבים האלה.

ישן 08-04-2010, 22:03

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי fire fox שמתחילה ב "ובמילים אחרות, שני הדפים חד-הם, עכשיו, תקשיב"

כי הוא לא אמור לקבל אותו מלשכת ההוצאה לפועל. הכסף מעולם לא הגיע אל חשבון הבנק של לשכת ההוצאה לפועל.

רק אם הכסף היה מופקד בקופת ההוצאה לפועל, אז המחשב היה יוצר שורת חשבון נוספת שכתוב בה:
יתרת כסף לחייב

וכעבור 30 יום מאותו יום בו נוצרה השורה הנ"ל, המחשב יפיק אוטומטית צ'ק לזכות החייב, ואז תופיע שורת חשבון נוספת שכתוב בה:
החזר כספי חייב
בציון מספר הצ'ק ליד הסכום.

במקרה המדובר, הכספים שולמו לידי הזוכה ישירות ולא עברו דרך חשבון ההוצאה לפועל. לפיכך יש להגיש בקשה לרשם ההוצאה לפועל, להורות לזוכה לשלם לחייב את יתרת הכספים שניגבו ביתר. במידה ולא יעשה כן, ניתן באמצעות ההחלטה לפתוח תיק הוצאה לפועל כנגד הזוכה.

יש תשובה לכל שאלה. צריך רק לדעת לברר במקומות הנכונים ועם מי שיודע. אני לא מתיימר לדעת הכל, תמיד לומדים דברים חדשים, אבל לפני שיוצאים בעצומות ובכותרות מפוצצות והאשמות חמורות, צריך לשאול מישהו שמתמצא, ולהכין קצת שיעורי בית.

ישן 09-04-2010, 08:55
  גולדון3 גולדון3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.10
חיובי ריבית לכל תיקי ההוצאה לפועל
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי מבקר המדינה שמתחילה ב "אין צורך להעביר לו במייל את..."

טוב ידעו כל אזרחי ישראל:

1. ההוצאה לפועל בא "לסייע לזוכה לממש את פסק הדין".

2. בפסק הדין כתוב : הנתבע/החייב ישלם החוב קרן.... בתוספת ריבית של 15%
בשנה, שיחוייב בכל 3 חודשים לפי שינויי הריבית של הזוכה.

3. ביום פתיחת תיק ההוצאה לפועל מוכנסת הטבלה של ההוצאה לפועל.
בטבלה מופיעה ריבית חיוב של 19% בשנה.ולא 15% בשנה.
19% ריבית, בחישוב יומי לשנה, יהיה 21% ריבית לשנה, וריבית פסק הדין 16.5%
ריבית לשנה בחישוב יומי.
הפער: 4.5% לשנה, כלומר 28% מעל שנפסק בפסק הדין.
כמובן שמדובר בניפוח חובות מטורף.
ערכתי גליונות השואה בין פסקי הדין לריביות בטבלאות של הבנקים.

4. בפסק הדין לא נפסק הצמדה. בחיוב ההוצל"פ יש הצמדה. מדובר בתוספת
של % 3- 5% תוספת חיוב לשנה.
אבל, בחישוב מדוקדק יותר של חישוב הריבית, מסתברת עובדה חמורה ביותר:
הריבית של כל תיקי ההוצאה לפועל היא ריבית פיגורים טבלה 197.
בחיובי ריבית של הבנקים מבצע מחשב ההוצאה לפועל:
טבלה 197 הקבועה + טבלת הבנק + הצמדה.
כך מגיע חיובי חיובי הריבית בהוצל"פ ל - 40% - 44% בשנה.

5. כשהבנקים לא מדווחים להוצל"פ על קבלת כספים , 80% מהסכומים לא
מדווחים כלל, כי אז מנו]פח חשבון החייב ב - 44% בשנה!!!

6. בדווח מאוחר מחשב ההוצאה לפועל עוות לחלוטין, והוא מזכה אוטומטית לפי
קרן -0 - כלומר חוק ריבית והצמדה. - 6% בשנה.

7. כמובן שקיים פער עצום מה צריך להיות, ומה מתנהל באמת.

העובדה היא שמתנהלת מערכת פלילית החמורה במדינה.
כשאני מחזיק פסקי הדין ומולם את טבלאות הריבית בהוצל"פ
איש לא יכול להכחיש את העובדות!
ישן 08-04-2010, 22:37

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי fire fox שמתחילה ב "לא ברור לי, למה אתה טוען שהמחשב לא מסוגל לגבות"

שוב פעם:

תפריד בין שני מיקרים:

מקרה א': החייב משלם בקופת ההוצאה לפועל - לשכת ההוצאה לפועל הינה כעין מתווכת שמעבירה את הכספים אל הזוכה. הכספים מופקדים בחשבון הבנק של לשכת ההוצאה לפועל, ואז מועברים באמצעות מס"ב לחשבון הבנק של הזוכה.

מקרה ב': החייב משלם ישירות לידי הזוכה, שלא באמצעות לשכת ההוצאה לפועל. במקרה כזה, על הזוכה לעדכן את יתרת החוב בתיק בלבד באמצעות פעולה של "הקטנת חוב". אין כאן זרימה של כסף דרך לשכת ההוצאה לפועל.

במקרה א' - לשכת ההוצאה לפועל כן מסוגלת לקבל את כל 2 מיליון הדולר להעביר לזוכה חצי מיליון דולר, לסגור את התיק, ולהחזיר לחייב 1.5 מיליון דולר, כפוף להוראות סעיף 76 לחוק ההוצאה לפועל (במידה ואין לו חובות בתיקים נוספים).

ההשפעה על דף החשבון במקרה זה: תופיע שורה בגין תשלום 0.5 מיליון דולר. שורה נוספת בגין יתרת כסף לחייב 1.5 מליון דולר. וכעבור 30 יום שורה נוספת - החזר כספי חייב 1.5 מיליון דולר בתוספת ציון מספר הצ'ק שהופק לחייב.

במקרה ב' - מכיוון שהכסף התקבל ישירות אצל הזוכה, והוא נמצא בפועל אצל הזוכה, הרי שלשכת ההוצאה לפועל, לא מסוגלת לעדכן ששולם יותר מהחוב הקיים בתיק. כי ממילא היא לא תוכל להחזיר את העודף מהכסף שמעולם לא קיבלה. ולכן מופיעה אותה סולמית מפורסמת שהמשמעות שלה במקרה זה,היא שיש עודף אצל הזוכה, ולא אצל ההוצאה לפועל.

ההשפעה על דף החשבון במקרה זה: תופיע שורה של הקטנת חוב בגין חצי מיליון דולר. וכן תופיע שורה נוספת של הקטנת חוב ללא יתרה מתאימה 1.5 מליון דולר.

המשך הדיון בשאלות שלך הופך להיות מתיש, ואיני מסוגל להמשיך לאורך זמן לענות ולענות על כל שאלה. הפורום הזה הוא לא תחליף לייעוץ משפטי מקצועי, ולטיפול אצל עו"ד או אצל רו"ח, שמבינים דפי חשבון, ומבינים בכסף.

אני רק מקווה, שלפחות ציבור הקוראים בפורום השתכנע שאין כאן שום "סקופ". וזה בעיקר מה שהיה חשוב לי להבהיר לציבור הקוראים. לשכת ההוצאה לפועל לא גונבת כספים מהציבור. אין שום קונספירציה. אין שום תרמית.

נערך לאחרונה ע"י מבקר המדינה בתאריך 08-04-2010 בשעה 22:44.
ישן 08-04-2010, 23:11

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי fire fox שמתחילה ב "להלן תשובה מיקדמית"

איך ציפית שאתייחס לאשכול שנפתח בכותרת מפוצצת "סולמית # - פטנט להעלמת כסף בהוצל"פ". הרי ברור שהטענות מופרכות מיסודן ואינן מבוססות על שום ידע מקצועי. יצירת מצג שווא כאילו יש כאן איזה "סקופ" של חשיפת גניבת כספים על ידי הוצאה לפועל.

יש כאן חוסר ידע בסיסי מקצועי וטכני שלא ניתן לגשר עליו למרות כל ההסברים המפורטים שכתבתי.

לכל טענה שהועלתה, עניתי תשובה ברורה.

ומה אכפת לי אם לרשות האכיפה והגבייה יש תשובות אחרות? ממילא אינני יודע מה היו השאלות שהם נשאלו ומה היו התשובות שענו. ובכל מקרה, גם לא בטוח שתמיד תקבל מהם תשובה מקצועית ונכונה לכל שאלה, כי ברור לי שלא כל עובדי ההוצאה לפועל עצמם בקיאים בכל נבכי מערכת המחשוב. וצריך לדעת למי לשלוח איזו שאלה. ובכלל מי שמכיר את מערכת המחשוב יותר טוב (בד"כ) אלו אנשי הגזברויות המקומיות (לא בכל המקומות), או אנשי התמיכה הטכנית מ"נס טכנולוגיות".

ומה עניין שמיטה להר סיני? אם תסביר לי כיצד צו הריבית קשור לנושא האשכול שהוא "סקופ תרמית הסולמית" המופרך, אז אולי אתייחס אליו...

לילה טוב

ישן 09-04-2010, 08:10
  גולדון3 גולדון3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.10
שימוש כוזב בסולמית בהוצאה לפועל
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי מבקר המדינה שמתחילה ב "[b]אני מודה למנהלת הפורום על..."

למבקר המדינה.

1. אסור להשתמש בסולמית כשהחשבון בזכות. החשבון חייב להראות
יתרה בזכות, ולזכות את החשבון בריבית שהחשבון חוייב.

2. זוכה שקיבל את הכסף, ומחזיק כסף של החייב, מחוייב לרוץ ולהחזיר
את עודף הכסף לחייב או לקופת ההוצאה לפועל.

3. החובה היא על הזוכה לדאוג שכל העודף יועבר ממנו להוצל"פ ואז
בחשבון לא תופיע יתרת זכות.

4. ההוצאה לךפועל מנהל חשבון כספי, ובמצב זה - כל החוב רשום, וכל הזכות
חייב להיות רשום.

5. סעיף 17 אא מחייב דווח על כל הכסף שקיבל הזוכה, ומעבר מחובה לזכות
הוא כלל ראשוני בניהול חשבון.

6. נעשה בסולמית באופן פלילי - עובדה שלא מצאתי עד היום עורך דין
אחד שהבין עובדה זו, למרות שגיליתי כמות רבה ביותר של חשבונות בזכות.

7. אחד המבחנים של הכוונה של המוציא לפועל הוא זיכוי הריבית בחשבון כחוק.
בדווח קיים איחור של חודשים בדיווח. אין בחשבון ההוצל"פ כל זיכוי ריבית.
איך יכול מחשב שחייב לזכות אוטומטית בריבית לא לזכות שקל אחד?

8. שימוש בסולמית לסכום כסף בזכות הוא העלמה מכוונת של הזכות.
חשבון הוצל'פ חייב להראות חובה וזכות - לא רק חובה.

9. אבל - ברגע שבא החייב וטוען שבחשבון יש זכות לטובתו - סוגר הרשם
במקום את התיק. ממש סוגר חשבון עם יתרות זכות.
כך למעשה, הרשם + המוציא לפועל קוברים תיק עם יתרות זכות לחייב של
לפעמים מיליוני שקלים.

10. שימוש בסולמית הוא שיבוש מחשב ההוצאה לפועל - עבירה פלילית.
הנהנים: מנהלי בנק, עורכי דין, מוציא לפועל, רשם.
המפסיד : חייב.

11. במה הנהנים נהנים? יש לי הוכחות מי נהנה וכמה.

12. אני מחזיק בתיק שלי, שבו יש יתרת זכות של 2.000.000 ש"ח,
שנרשם בסולמית, - הרשם : היות והחשבון מאופס - אני סוגר את התיק.
שים לב: הרשם סוגר תיק עם יתרת זכות של 2.000.000 ש"ח.
מי הנהנה מ - 2.000.000 ?
ישן 09-04-2010, 10:08

ולכן ובשתי שורות, הנה הסיכום
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי גולדון3 שמתחילה ב "שימוש כוזב בסולמית בהוצאה לפועל"

אני מבין רק דבר אחד

השימוש בסולמית, לפעולת שובר מגנטי, שמחייבת שתי שורות, אחת לפעולה הכספית ואחת להערה -היא הסולמית, נכון וצודק

השימוש בסולמית , בשורה אחת, גם לפעולה הכספית וגם להערה, שהתוצאה היא שהפעולה הכספית איננה מסתכמת בחשבון, היא פעולה שמטרתה העלמת הכסף

כל רואה חשבון מתחיל יגיד, שאין כזה דבר פעולה כספית שאיננה מסתכמת בחשבון

כל משפטן מתחיל יגיד, שכל הכסף שקיבל כונס ממכירת הבית חייב להיות רשום בחשבון

אחר כך, שיתחילו לחלק אותו וכל חלוקה תהיה מתועדת בחשבון ההוצל"פ

ישן 09-04-2010, 08:12

עם כל הכבוד ל"מבקר המדינה" לא מדובר בשובר מגנטי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fire fox שמתחילה ב "סולמית # פטנט להעלמת כסף ב- הוצל"פ , תבדקו"

לא מדובר בשיק שחזר

אין בחשבון שהוצג שתי שורות (כמו שהוא טוען כאשר יש שובר מגנטי)

ואדגיש
הסבריו בעניין שתי השורת בשובר מגנטי, על פי הצהרתו הוא, שורה אחת מסתכמת ליתרה הקודמת

ואילו השנייה בסולמית היא רק הסבר

בדוגמא שהצגנו אין שתי שורות
אין מדובר בתשלום שחסר
ועדיין נשארה השאלה איפה הכסף

ובוודאי שעדיין נשארה השאלה , מה השטות הזו שהמחשב לא מסוגל להציג יתרה בזכות

היינו לקופת ההוצל"פ

בכל מקרה, כל התמורה ממכירת הנכס חייבת להיות רשומה בחשבון ההוצל"פ (גם אם הכונס מחזיק אצלו את הכספים)
ואז מהיתרה הרשומה יפחיתו
1. מה קיבל הזוכה
2.כמה שכ"ט לכונס
3.מה קיבלו נושים אחרים

השימוש בסולמית (שנועד לשובר מגנטי) על מנת למרוח ולערפל מה קרה עם כספי הכינוס , מריח גרוע

ולכן , אני מציע לכולם לקרוא כאן
http://www.quimka.net/a344260-על-חו...ות-אידיוטית-שלי

נערך לאחרונה ע"י fire fox בתאריך 09-04-2010 בשעה 08:26.
ישן 09-04-2010, 10:05

בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי גולדון3 שמתחילה ב "הסולמית - תעשית כסף שחור הגדולה בעולם"

אני מסיים את הדיון באשכול הזה.

אני לא אמשיך להגיב לנצח על טענות כזב.

כל ההסברים שלי נופלים על אוזניים ערלות שמסרבות להקשיב, ושוב ושוב מסלפות את אשר אני כותב.

או שאנשים לא מבינים עברית ויש להם בעיה חמורה מאוד בהבנת הנקרא, או שסביר יותר - אנשים לא מוכנים להבין, או שסביר עוד יותר - אנשים מסלפים שוב ושוב את המציאות בכוונה תחילה ומשקרים במצח נחושה כדי להשחיר בעיני הציבור את לשכות ההוצאה לפועל. כ"כ הרבה סילופים מכוונים שמאחוריהם יש אג'נדה ברורה. המשותף לכל האנשים האלו בד"כ, מניסיוני, הוא שמדובר בחייבי הוצאה לפועל שאינם מיוצגים על ידי עורכי דין, או מיוצגים ע"י עורכי דין חסרי ניסיון כלשהו וחסרי הבנה.

השאלה שאני שואל את עצמי, זה איך אחרי כ"כ הרבה שנים שזה קיים, רק עכשיו אותו עו"ד ליצן בעל האתר ההזוי ההוא "עלה" על הפטנט? איזה חוסר מקצועיות זה לעבוד במקצוע כ"כ הרבה שנים בלי להבין איזה מסמכים מקבלים מלשכת ההוצאה לפועל, ורק כעבור שנים רבות להתחיל לשאול שאלות מה המשמעות של כל מספר וסימן במסמכים שהוא מקבל?

את השאלה הזו צריך אותו עו"ד לשאול את עצמו, ויותר מכך צריכים הלקוחות שלו לשאול אותו ואת עצמם.

לא ברור לי אם מדובר במגיב אחד בפורום הזה, או בחבורת מגיבים שכאילו יושבים באיזה מרתף אפל ורוקמים את סיפורי המעשיות שלהם.

יודעים מה? תגישו בג"ץ, תגישו תביעה ייצוגית, תגישו מה שאתם רוצים! שיהיה לכם בכיף. אני בטוח שבתי המשפט יזרקו אתכם מכל המדרגות.

מעולם לא הסברתי באריכות כ"כ, חינם אין כסף, נושאים מקצועיים וטכניים שלא הרבה אנשים מבינים בהם, אלא רק מי שעוסק בתחום באופן מקצועי. כשיש אג'נדה מסוימת, לא רק שלא רוצים לשמוע ולקבל, אלא גם מסלפים שוב ושוב בצורה מכוונת את מה שמקבלים.

אני בטוח שכל בר דעת שקרא את התגובות שלי לכל טענה, מבין שמדובר בחבורת ליצנים שעוסקים בסיפורי מעשיות. בוודאי שאם אנשי מקצוע היו קוראים את האשכול ההזוי הזה הם היו מתגלגלים מצחוק כפי שאני עשיתי לראשונה כשראיתי את כותרת האשכול.

אל תשכחו לעדכן את פורום סקופים וחדשות בסכום ההוצאות שיוטלו עליכם בתביעה הייצוגית הקנטרנית שבכוונתכם להגיש.

ישן 09-04-2010, 10:15

יצא המרצע מן השק
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי מבקר המדינה שמתחילה ב "[b]אני מסיים את הדיון באשכול..."

ובכן אדון "מבקר המדינה" (לטעמי ניק פסול טועה ומטעה)

אתה מנסה לחפות על מעשים אפלים

עכשיו אתה פוסל גם משפטנים

ניסיון ההטעייה שלך לא עלה יפה,

טענת שיש שתי שורות בחשבון
אחד הפעולה הכספית
והשנייה הסולמית שהיא ההסבר

אלא שעיניך הרואות, שבחשבון יש רק שורה אחת והיא הסולמית

כל רו"ח וכל משפטן יבהירו לך:

אין כזה דבר, רק שורת הסבר לפעולה כספית

דין פעולה כספית להיות מסוכמת ליתרה הקודמת

הרבה אנשים ייקראו למשטרת ישראל ואתה תשמע על המעצרים ממש ממש כמו בפרשת הולילנד
גם אז, מקבלי השוחד אמרו למתלוננים ," הכל בסדר" " לא יעזור לכם כלום" "הפרוייקט יקום"

ישן 09-04-2010, 10:22

בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי fire fox שמתחילה ב "יצא המרצע מן השק"

אתה שוב מסלף את מה שאני כותב.

שורת סולמית היא שורת הבהרה/הערה/הארה.

היא מתווספת בסוגים שונים ומשונים של פעולות, היא לא חייבת להיות "שורה שנייה" ולא כתבתי את זה בשום מקום. נתתי דוגמא נוספת מעבר לזו שבגינה נפתח האשכול, מדוע קיימת אותה סולמית.

(למרות שגם במקרה של פותח האשכול השורה הזאת מתווספת כ"שורה שנייה" כי השורה הראשונה היא זו של הקטנת החוב שכן הצליחה, והסולמית מתארת את יתרת הקטנת החוב שלא הצליחה.

או שאתה באמת מתקשה בהבנת הנקרא, או שסביר יותר אתה מסלף בכוונה תחילה.

תם הדיון. אין בכוונתי לחזור אל אשכול זה. יש לי חיים אחרים, בד"כ היידע המקצועי שלי ניתן בתמורה, וכרגע אף אחד לא משלם לי שעות נוספות כדי להגיב לטענות הזויות.

שלום ולא להתראות.

למען הסר ספק, הניק "מבקר המדינה" הוא ניק שבחרתי כי אני עוסק בתחום הביקורת (ביקורת פנים, ביקורת חשבונות וכדומה) הניק שלי לא נועד להטעות אף אחד וברור לכל בר דעת שאין שום קשר ביני לבין מוסד מבקר המדינה.

נערך לאחרונה ע"י מבקר המדינה בתאריך 09-04-2010 בשעה 10:26.
ישן 09-04-2010, 10:53

לא מסלף אלא משתמש ממש בדבריך, תקרא
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי מבקר המדינה שמתחילה ב "אתה שוב מסלף את מה שאני כותב...."

גילוי נאות

לא רק שסיימתי הכשרה חשבונאית, אני גם כלכלן

עכשיו תקשיב טוב

**** אני יכול להבין, כל שורת הסבר שמופיעה בחשבון (שורת סולמית) ובתנאי שצמודה לה שורה אשר בה באה התנועה הכספית לכלל ביטוי

לכן, כאשר אתה מסביר, למשל בשובר מגנטי , כי מופיעות שתי שורות
הראשונה, לפעולה הכספית היינו שהיא מסתכמת ליתרה הקודמת
והשנייה כשורת "הערה" " הסבר" "גילוי נאות" וכיוצ"ב, אני יכול לקבל דבריך ואין עם זה שום בעייה שהרי התנועה הכספית באה לכלל ביטוי

**** לעומת זאת, כאשר מאות אלפי שקלים מופיעים בחשבון רק כסולמית ואותו סכום לא בא לכלל ביטוי ביתרה, אז החשבון הוא גניבת דעת, מראית עין, הונאה והטעייה

מי שמשתמש בסימן סולמית על מנת להעלים כסף הוא עבריין
מי שנותן לו סיוע באי-בקרה איפה הכסף, הוא עבריין גדול מהקודם

כמו שהבטחתי, הרבה עבריינים יזומנו למשטרה ופרשת הולילנד תחוויר למיליארדים שנגזלו בשיטה הזו

נערך לאחרונה ע"י fire fox בתאריך 09-04-2010 בשעה 11:12.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:48

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר