לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-04-2010, 22:10
  Ronibla Ronibla אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.06
Explorer.exe - שגיאת מערכת + צבעים מוזרים

לפני כמה זמן החלו סימני גסיסה במחשב. פתאום הצבעים הפכו למוזרים (כל התמונות הפכו לאדום/לבן), כאילו הגדרות המסך הן על 8 ביט. כמובן שבדקתי בהגדרות שולחן עבודה, וההגדרות היו על 32 ביט.
אבל זה עוד כלום.
במחשב יש יוזר שבו משתמשים בדר"כ, וכאשר ניסיתי להיכנס דרכו - הוא הוציא לי הודעת שגיאה - "ההוראה ביצעה הפנייה לא חוקית" וכו' וכו' (מצורפת תמונה)
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

הקטע הוא שכשאני מפעיל את המחשב דרך מצב בטוח - הוא עובד בסדר גמור. גם הצבעים, וגם האקספלורר לא עושים בעיות. ניסיתי להריץ את כל תוכנות הסריקה שהעלתי בדעתי (HijackThis, Malwarebyte AntiSpyware, Spybot S&D, SAS... עשיתי גם סריקה של אנטי וירוס - גם CalmWin שהיה האנטי וירוס הפורטבל היחיד שמצאתי, וגם סריקה של Symantec Online. כמובן שנמצאו כמה רוגלות ווירוסים, אבל כל הרוגלות והוירוסים שמצאתי והסרתי לא פתרו את הבעיה.

נכנסתי דרך מצב בטוח לאדמין, ולגבות את החומר של המשתמש דרכו נכנסים בדר"כ, אבל המחשב הוציא לי הודעה ש'הגישה נדחתה'.

בינתיים אני יכול להיכנס ליוזר ההוא עם הודעת השגיאה, אבל חלון האקספלורר (לא אינטרנט, הרגיל) - מסרב להיפתח. כל התכונות שאני יכול להפעיל הן דרך Alt+Ctrl+Del, 'משימה חדשה' וציון הנתיב המדיוק. אודה לכם אם תוכלו לעזור לי בבעייה.

(פורסם גם בפורום תוכנה עקב דחיפות הענין)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:49

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר