לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-04-2010, 01:15
  Gevaldic Man Gevaldic Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mnemosyne שמתחילה ב "צריך כמה המלצות לסדרות :)"

אני א,פ לא צפיתי ב-24, אבודים וכל התוכניות האלו. אין לי כוח לאדם שהוא סופרמן לא ראלי ותוכנית שא"פ לא נגמרת...

כמה סדרות שאני ראיתי במחשב בזמן ששכבתי בבית בהתאששות מפציעת ברך, הם אולם לא מד"ב, אבל עזרו להעביר את הזמן...

The Office- האמרקיאי. לדעתי תוכנית ממש מצחיקה, אבל יש צורך בלהבין את ההומור מאחורי התוכנית... יש דעות חלוקות לגבי זה, חלק אוהבים וחלק שונאים. יש צורך בצפיה בכמה פרקים כדי לתפוס ולהבין מה קורה... כמעט כל מי שאני מכיר מתחיל לאט, מתלונן שאין לא כוח ולא מבין, אבל אחרי 2 פרקים הם מתמכרים...

The Big Bang Theory - לא מד"ב, אבל קומדיה על חבורת חנונים גאוניים ובחורה והשכנה היפה.
הוציא את ה-Inner Nerd בתוכי... הם ממש בקטע של מד,ב אז אפשר איפשהו למצוא קצת SCi-Fi

How I met your mother- קומדיה מצחיקה אבל צריך את הראש ואולי 2-3 פרקים באמת להכנס לעניין..

30 Rock- קומדיה מבריקה של טינה פיי (הלא היא שרה פיילין ב saturday night live( ואלק בולדווין ועוד מ SNL. צריך הומור דיי אמריקאי להבין... אז מי שבילה כמה שנים בארה"ב או יש לא מספיק היכר, כדאי לו מאוד.

Family Guy (איש משפחה)- או שאתה ממש אוהב את זה וחושב שזה מבריק, או שאתה ממש שונא את זה, וחושב שזה הדבר הדפוק ביותר.... אני אישית חושב שזה מבריק (אם כי יש קצת חפירות וקטעים לא נעימים שאין שום סיבה שיהיו ואין קשר ביניהם לבין הפרק או הסיטואציה שרואים...).

ואחרון חביב שלדעתי הוא Must לכל חובב סדרת טליויזיה טובה:
The Wire- סדרה מצויינת של HBO שזכתה להמון שבחים, אבל גם נשארה דיי עלומה... מאין הסדרות האלו ש"מי שמכיר מכיר, ומי שלא לא, אבל כדאי מאוד להכיר". התוכנית מתמקד במשטרת בולטימור בארה"ב, על הפשע בעיר והסמים, הפוליטיאים ואיך כל זה קשור ליחידת האזנה קטנה במשטרה. רוב רובם אם לא כל השחקנים היו לא מוכרים לפני התוכנית ועשו עבודה טובה, ומתחילים לצוץ בכל מני תוכניות וסרטים... אין גיבורים בסדרה, או שכולם גיבורים. כל הזמן דברים משתנים והפוקוס ומוקד צומת הלב משתנים כמעט מדי פרק, אבל קשורים אחד לשני. מי שמעניין אותו תוכנית שמדמה (עד כמה שאפשר) משהו מציאותי, עם כל הלכלוך מאחורי הקלעים בפוליטיקה ובמשטרה, הצצה לעולם ה Ghetto השחור ועולם הסמים, איך הם פועלים ומשחק החתול-עכבר המתמשך בין היחידה להאזנות שציכה תמיד להלחם על תקציבים, אישורים מבתי משפט, מלחמות נגד שחיתות לבין המושחתים עצמם ושכונות מוכות הסמים והכנופיות-, מומלץ בחום.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:34

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר