לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-04-2010, 06:34
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי asafdr שמתחילה ב "5230 מעולה"

ל5230 אין WI FI
בנוסף במסגרת חיוב זיכוי הוא עולה כמו N97 ואנחנו תמיד נעדיף מכשיר שיש לו מקלדת נשלפץ בנוסף למקלדת הוירטואלית על המסך מגע.

אני מבין שמערכת ההפעלה והזיכרון הפנימי של ה5230 מתקדמים יותר מהN97.
באיזה עוד קריטריונים הוא טוב יותר?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-04-2010, 18:32
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי asafdr שמתחילה ב "5230 מעולה"

אני ממש לא ממליץ על ה5230, הוא מתקלקל כל שבועיים בערך (אני לא מגזים)
מתוך ניסיון לגבי 3 אנשים, שלושתם קנו בחצי שנה האחרונה, במסגרת האחריות החליפו להם את המכשיר והם עדיין סובלים ממנו

(לפחות הגרסה שמוכרים באורנג', יכול להיות שהמצב בסלקום שונה אבל זה אותו מכשיר אז קשה לי להאמין)

זהיתי אותו לפי התמונה ב zap
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=745567
אם זאת לא התמונה האמיתית שלו או שיש טלפונים דומים יכול להיות שאני מתבלבל בניהם

נערך לאחרונה ע"י בן אור בתאריך 09-04-2010 בשעה 18:35.
ישן 13-04-2010, 23:55
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
פחחח, היית מת שאני אדבר שטויות!
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "אולי תפסיק לכתוב שטויות?"

אני פשוט לא מפחד להגיד את האמת!
כול הזבל הזה שנקרא מסך טאץ' הוא זבל טהור, הטאץ' של נוקיה זבל, גם של סוני אריקסון הסטיו הדפוק הזה, שלא נדבר על ה-LG שהפסיקו כבר עם טאץ' וה-סמסונג הכול כך גרועים האלה שאני נדהם מחדש איך אנשים קונים את זה.
במקרה אני עובד באחת מהחברות סלולרי בתור נציג טכני, אני כול יום משחק עם המכשירים ואני כבר מכיר את כולם, אני נדהם איך איש עסקים קונה N97 כי הוא אמור להיות טוב ופשוט סובל ממנו, כול פעם אני נדהם מחדש שלוקחים אותו, אני מתפלא איך אנשים לוקחים את סמסונג S8300 וסמסונג "מג'יק טאץ'" (חח איזה שם) שהטאץ' שלהם בדיחה, כן, בדיחה!
הנוקיה X משהו היענו מוזיקה שהוא מלבן מסריח עם טאץ' שבקושי מגיב, שלמכשירים האלה אין אפילו מקלדת מלאה!
פשוט בדיחה
אז כן, טאץ' זה רק אייפון או אנדרואיד, ולא משנה כמה תקשקשו פה אתם לא תהפכו את הטאץ' של המכשירים האחרים ליותר טובים, זה עובדה, אתם יכולים להגיד פה אה ודה עד מחר, לא אתם "שונאי האייפון" תשנו את העובדה שאין טאץ' טוב מזה של האייפון, ושהיחידי שיכול להתחרות בטאץ' שלו זה אנדרואיד, הירו ו-N1 שיש להם מולטי טאץ'.
רוצים טלפונים עסקים? פנאן, E71 ו-E75 עושים את העבודה, רוצה טלפונים למוזיקה ואינטרנט? זה אייפון והירו/N1, רוצים טלפון בדיחה? זה הטאץ' של נוקיה/סמסונג/LG וכול שאר החירטוטים.

או אי אפשר לשלוח קבצים באייפון דרך BT אוו, נו תגידו את זה
או אי אפשר להריץ פלאש באייפד
נו נו זרקו פה את כול מה שכבר נאמר מה שכולם אומרים, אין לכם דעה משלם עצמכם גם ככה.

ישן 14-04-2010, 22:08
צלמית המשתמש של DeepSpace
  DeepSpace DeepSpace אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.03
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "פחחח, היית מת שאני אדבר שטויות!"

נו, מה הקשר?
אני לא קונה מכשיר רק בשביל הטאץ שלו. יש לי דרכים יותר טובות להעביר בהן את היום חוץ מאשר למזמז את המכשיר שלי (שנראה לי שזה מה שמי שקונה אייפון עושה איתו).

עד היום לא מצאתי שום בעיה בטאץ של ה 5800, אבל אם אתה אומר שהטאץ של האייפון יותר טוב רק בגלל שאפשר לגעת בו עם יותר מאצבע אחת כל פעם (איזה כיף!!!1), אז בסדר, אני אקבל את זה שהטאץ של האייפון יותר טוב. אבל זה בערך כל מה שיותר טוב באייפון (מה 5800 לפחות). ובפעם האחרונה שבדקתי, גם באייפון אין מקלדת מלאה שאתה כ"כ מתלהב ממנה.

אני לא צריך מכשיר שאפשר לעשות לו נעים עם שתיים או שלוש אצבעות בבת-אחת.

אני צריך מכשיר עם BT.
אני צריך מכשיר עם MT.
אני צריך מכשיר ששומעים בו טוב בלי להגיד מה כל שנייה.
אני צריך מכשיר שניתן להתקין בו כל אפליקציה שאני רוצה, לא אפליקציה שאפל חושבת שאני רוצה.
אני צריך מכשיר עם זום במצלמה.
להמשיך?
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning. -Rick Cook

נערך לאחרונה ע"י DeepSpace בתאריך 14-04-2010 בשעה 22:16.
ישן 15-04-2010, 22:01

Follow me...
מה זה MT? (מולטי טאץ'?)
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "נו, מה הקשר? אני לא קונה..."

אהה מולטי טאסק... הבנתי, טוב, אז באייפון גירסה 4 יש מולטי טאסק אם אתה עוד לא יודע (נראה שלא) ואתה כול כך רוצה מולטי טאסק? המכשיר שלך גם ככה איטי, מה יש לך לעשות איתו לעזאזל?!
המינוס היחידי שאי אפשר לעצור משחק ואחרי זה לחזור אליו, חוץ מזה הדברים המובנים שבאייפון תמיד חוזרים לאותו המצב, אם זה הדפדפן, הנגן... בנוסף להכול גם תוכנות כמו מסנג'ר / פייסבוק וכול זה.
ואם זה הקלף המנצח שלך, אבל מצד שני יש לך נוקיה 5800, אתה יכול לצחוק על האייפון עד מחר, או כול החיים שלך.
לשנאות את אפל/אייפון זה כול כך גיי, זה כמו לשנאות את מיקרוסופט, אותו טימטום.
(שימי אם אתה קורא את זה, אל תעלב, אבל לשנאת חברה גדולה זה דבילי לחלוטין)

ובקשר ל"למזמז"את המכשיר שלי, גם לך יש טאץ', אז גם אתה נוגע במכשיר שלך, אתה בעצם סותר את עצמך.
ובכללי איזה מן מונח עלוב וילדותי זה להגיד למזמז את המכשיר, זה גיי.

בקשר למקלדת, אם זה לא לא מקלדת מלאה, אז אני לא יודע מה זה, אולי זה בדידים?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

וכן אני רוצה שתמשיך לתת הבדלים, הטלפון שלך אדום וגדול, הטלפון שלך עושה הכול.

נערך לאחרונה ע"י Sonic ReLoaDeD בתאריך 15-04-2010 בשעה 22:06.
ישן 15-04-2010, 22:18

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "מה זה MT? (מולטי טאץ'?)"

And it is just getting better

איטי הוא לא.
אני לא שונא את החברה (זה באמת מטומטם. מה הם כבר עשו לי?).
אני שונא את המוצרים של החברה הזאת ואת הדרך שהיא משווקת אותם\גורמת לאנשים לחשוב שזה המוצר הטוב ביותר הקיים בשוק, בעוד שהוא לא, ועוד לגרום להם לשלם פי 2.

כבר כתבתי את זה באשכול אחר. תודה רבה שהם נזכרו לתמוך ב MT בדור ה 4 של המכשיר בעוד ההתלהבות ממנו החלה הרבה לפני, כך שזה מה שאני לא מבין.

אם לזה אתה קורא מקלדת מלאה (חשבתי שאתה מתכוון למקלדת פיזית, כמו ב N97) אז אני מצטער לבשר לך ש..

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בנוגע ללמזמז את המכשיר, התכוונתי לכל מי שמתלהב שהוא יכול לגעת בשתי אצבעות במכשיר שלו (למתקשים - מולטי טאץ'). אם אתה מתכוון להגיב לי ולצוטט אותי, בבקשה תקרא את מה שאני כותב עם יותר תשומת לב. עצם העובדה שאתה מזלזל בכל משפט שני שלך על הטאץ' של מכשירים אחרים רק מחזק את הטענה הזאת, ושיש לך את האייפון רק בגלל שניתן לגעת בו עם שתי אצבעות (במקום שיהיה לך אותו בגלל שהוא בעל יכולות טובות יותר ממכשירים אחרים).

ואם כבר מדברים על להיות גיי בלשנוא\לאהוב משהו מסויים. שמת לב איך שהתחלת להעלב ולהתנפח ברגע שקראתי לאייפון מאעפן, לאחר שאתה אמרת שכל מכשיר אחר הוא מאעפן? נקודה למחשבה.

אה, והמכשיר שלי, תודה לאל, כחול.
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning. -Rick Cook

נערך לאחרונה ע"י DeepSpace בתאריך 15-04-2010 בשעה 22:23.
ישן 15-04-2010, 23:05

Follow me...
שמע אחי, אני מחובר למציאות, שבה חברות אחרות פשוט לא הצליחו לעשות טאץ' כמו אפל.
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "And it is just getting..."

יש מתחרות, פשוט לא טובות.
אתה יכול להשוות את הטאץ' של האייפון לטאץ' של הנוקיה בכלל?
את התזוזות החלקות שי במכשיר מבחינת תפריטים ונוחות?
לא אמרתי שכול הטלפונים מעפנים, רק אלו של הטאץ', שהם לא אייפון, ואם תתעקש אז גם אנדרואיד.
אני לא יודע אם אני בא להתלהב עליך או משהו, כי אייפון זה לא דבר חדש בכלל, לי יש אייפון רק חודשיים, וקניתי אותו בגלל שידעתי שהוא טוב, מעולם לא היה לי בעבר מוצר של אפל, חוץ משחקתי קצת באייפון של חבר, לא נגעתי בשום מוצר אחר שלהם, רק לפני כמה ימים ראיתי אייפוד נאנו דור 4 ואייפוד טאץ' אצל חברים בעבודה.

לנשאת את אפל זה ניהיה בקטע, ולא משנה כמה שתדע שאייפון זה באמת מכשיר טוב אתה תמשיך בשלך, לא שאכפת לי או משהו, את האייפון שלי קניתי מכספי הטוב, ואני לרגע לא מצטער.
עכשיו שאני חושב על זה, התעייפתי מהוויכוח פה, כולם נגדי ומנסים להוציא אותו מפגר, ובנוסף מתושלח התחיל לקחת את זה אישית ולנסות לרדת עלי גם בפורום מה שבראש, לא מתאים לי, אני אפרוש מהדיון הזה להפעם.
ה-5800 שלך קטלני אש, ניצחת אותי.. אין כמו נוקיה.

ישן 15-04-2010, 23:09

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "שמע אחי, אני מחובר למציאות, שבה חברות אחרות פשוט לא הצליחו לעשות טאץ' כמו אפל."

ציטוט:
אתה יכול להשוות את הטאץ' של האייפון לטאץ' של הנוקיה בכלל?
את התזוזות החלקות שי במכשיר מבחינת תפריטים ונוחות?
לא אמרתי שכול הטלפונים מעפנים, רק אלו של הטאץ', שהם לא אייפון, ואם תתעקש אז גם אנדרואיד.

שוב.... אתה חוזר על זה שוב ושוב ושוב, בדיוק כמו שכתבתי בתגובה שלי. אז לאייפון יש טאץ' טיפה יותר טוב. למי לעזאזל איכפת? אני קונה את המכשיר שלי בשביל היכולות הכלליות שלו, לא רק בגלל הטאץ' שיש לו.

ציטוט:
ה-5800 שלך קטלני אש, ניצחת אותי.. אין כמו נוקיה.

יש!!1 עשית לי את האשכול

ישן 16-04-2010, 13:41
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "שמע אחי, אני מחובר למציאות, שבה חברות אחרות פשוט לא הצליחו לעשות טאץ' כמו אפל."

ציטוט:

המסך הזה מבוסס על טכנולוגיה שונה Capacitive, כיום להרבה חברות יש מכשירים איתה ואחד הייתרונות של הטכנולוגיה הזאת הוא זיהויי של כמה נקודות על המסך (אגב אחד החיסרונות הוא שעט לא תעבוד, אתה מוזמן לנסות)
למרות שכרגע כל מכשירי האנדרואיד שאני מכיר מבוססים על הטכנולוגיה הזאת אין מניעה שחברה תצא עם מכשיר אנדרואיד בעל מסך מגע resistive שפחות נוח לשימוש (לטעמי) אך קיים הרבה יותר זמן ואפשר להשתמש בו עם עט (נושא קריטי לזיהוי כתב יד, אם כי עד כמה שאני יודע HTC שיחררו או תיכננו לשחרר עט למסכי Capacitive, אני לא יודע מה נסגר איתה)

ציטוט:
לנשאת את אפל זה ניהיה בקטע, ולא משנה כמה שתדע שאייפון זה באמת מכשיר טוב אתה תמשיך בשלך, לא שאכפת לי או משהו, את האייפון שלי קניתי מכספי הטוב, ואני לרגע לא מצטער.

אישית אני לא מחבב את אפל, חברה שמשחררת מוצרים "מגניבים" בעלי אפקט WOW ומחלקה שיווקית מצויינת אך אין להם הרבה יותר
ציטוט:
עכשיו שאני חושב על זה, התעייפתי מהוויכוח פה, כולם נגדי ומנסים להוציא אותו מפגר, ובנוסף מתושלח התחיל לקחת את זה אישית ולנסות לרדת עלי גם בפורום מה שבראש, לא מתאים לי, אני אפרוש מהדיון הזה להפעם.

בנתיים אתה זה שיורד על שאר הגולשים
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...62&postcount=28

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:49

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר