לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-04-2010, 16:08
  pu_b pu_b אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.10
אייקידו מכירים?

אייקידו זה אומנות לחימה שלא מסתמכת על כוח, מהירות, גובה או משקל. לומדים להשתמש בגוף כדי לעשות את כל מה שסטיבן סיגל עושה בסרטים שלו רק במציאות! זה מעולה להגנה עצמית וזה נוח כי לא צריך להיות שרירן כדי להתקדם. לכן זה מתאים לילדים, מבוגרים, נשים גברים, עצלנים וסילבסטר סטאלון. אני עושה את זה רק חודשיים ואני כבר מרגיש שינוי, אבלזה לא אומר שאני יכול להתמודד עם 5 אנשים על הברכיים כמו סטיבן סיגל. זה לוקח טיפה זמן אבל לפי דעתי זה ממש שווה את זה.
באייקידו ספציפית לומדים להשתמש בגוף שלך בצורה נכונה, להוציא ממנו את המקסימום במינימום מאמץ, איך לשלוט ביריב ולערער את שיווי המשקל שלו. מעבר ללחימה, האייקידו הופך את המתאמן להיות רגוע יותר, זה עוזר לפרוק מתחים, מיישר את הגב ומלמד איך להקשיב לגוף כדי להימנע מפציעות.
מאז שנכנסתי אני מכור, במיוחד שלומדים שלומדים איך לנטרל מישהו שתוקף עם סכין. זה ממש מספק.
אני מאוד ממליץ

אייקידו לייף
חזרה לפורום
ישן 12-04-2010, 09:59
  amir_aikido amir_aikido אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.08
מכירים היטב - ואתה כותב שטויות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pu_b שמתחילה ב "אייקידו מכירים?"

פרסומת, כמו כל פרסומת, מלאה בססמאות שיש להן בסיס, אך בינן ובין המציאות, יש הבדל עצום.

גם באייקידו כמו בכל אמנות לחימה, ניתן להשתמש בכוח, מהירות, ומשקל. בקרב, אלו תמיד יתרונות.
יותר מכך, אם איש האייקידו יהיה איטי מדי, הוא לא יצליח לתזמן את עצמו, ופשוט יחטוף. לכאורה לא צריך כוח, אבל אם תהיה חלש מדי, המנופים לא יעבדו והיריב יתגבר עליהם למרות היתרון (הפיזיקלי) שהטכניקות נותנות.
עצלנים, שלא יתאמנו הרבה, יגלו שלא צברו יכולת כמעט בכלל.
ואם אחרי חודשיים נדמה לך שאתה יכול להתמודד עם 5 תוקפים, אתה מוזמן לבקש מחברים שלך (שלא מתאמנים) לנסות ולתקוף אותך, שלא לפי חוקי הדוג'ו - ותראה מה קורה אז. כנ"ל ביחס לפריקת סכין (שלא תצטרך לעשות זאת מחוץ למזרן, מול מישהו שמתנגד / יש לו מושג)

מי שמכירים אמנויות לחימה מעט יותר לעומק, יודעים כי אייקידו היא בהחלט אמנויות לחימה נפלאה, ובהחלט יכולה לשמש גם ללחימה. אבל, האייקידו היא אחת האמנויות היותר מתוחכמות, שדורשות יותר זמן אימון (בהשוואה לאמנויות אחרות) בכדי להגיע ליכולת מעשית שמבוססת בעיקר עליה.

ואת זה אני כותב כמי שמתאמן באייקידו (קורינדו אייקידו) כבר כמעט 20 שנה (לא פחות מהמורה שלך).

אמיר
חזרה לפורום
ישן 15-04-2010, 22:00
  aikidoka from hell aikidoka from hell אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.08

איתי אייקידו לייף ,אחי
תגובות כאלה ,לאייקידו וניסיון לומר שאתה מסוגל להתמוד גם בעוד כמה שנים טובות עם חמש תוקפים זה נשמע ממש ממש לא טוב ,הייתי באיזשהיא סדנא שראיתי אומני לחימה ,חגורות שחורות לא באייקידו אבל בכירות ,עם 3 תוקפים ,והם כבר 20 שנה בתחום לא מצאו את הרגליים ואת הידיים ,קראטה בג'ג' ארניס אגרוף,לא משנה איזה או"ל וכו'
כולם הסתבכו ...5 או 3 שקופצים עלייך זה לא כמה שנים טובות ,גם בתור דאן 6-7 ,אני לא בטוח שתהיה לך הצלחה כבירה ..זה קשה נורא ,לבצע טכניקות כש5 קופצים עלייך מכל הכיוונים ולא ראנדורי מסודר כמו בדוג'ו...וכל אחד שולח לך אגרוף בעיטה או מנסה להטיח אותך ברצפה זה בעייה לכל אחד ,גם לסטיבן סיגל סנסיי
אל תתן לאשליות לעבוד עלייך ,ואנ יגם מזכיר לך שאם אתה רוצה אייקידו לוחמני אתה צריך לכוון לשם כל שנות אימונייך ומאמנך צריך להתייחס אליך בצורה שתכוון אותך ללוחמנות ,אחרת זה עלול להוות אשלייה ,יש מספיק אייקידוקות בעולם שחושבים שאייקידו זה יעיל כמו שהם עושים ומגלים שזה לא בדיוק ככה ..
והכי חשוב צריך להתנסות עם דוג'ואים אחרים בסדנאות ועם או"ל אחרות ולבדוק את מה שאתה לומד ...כי אם זה עובד בדוג'ו נפלא אבל מול חגורה לבנה באומנות לחימה אחרת לא מצליח לך שום דבר ....אז יש בעיה
וזה משהו שעובדים עליו שנים רבות,וגם אז לא תמיד מצליחים ,אימונים נכונים עם הכוונה ללחימה היחידה שתביא אותך לסוג של יכולת כי בלי הכוונה ללחימה ,ולתכלס ,האייקידו שלנו הוא לא יותר מריקוד יפה

בהצלחה

נערך לאחרונה ע"י aikidoka from hell בתאריך 15-04-2010 בשעה 22:03.
חזרה לפורום
ישן 16-04-2010, 21:59
  pu_b pu_b אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.10
דרך פירוש מעניינת

אני מקווה שלא הבנת את המשפט "לוקח טיפה זמן" כ-עוד כמה דקות. הרי זה ברור שלא כולם יכולים להיות סופר מסטרים בכל אומנות לחימה. כל אחד ויכולתו האישית, לכל אחד המגבלות והגבולות שלו. ההתקדמות וההתפתחות היא אישית. לכן לא משנה מי מתאמן יותר זמן. יש אנשים שיכולים לעשות אייקידו 15 שנה ולא לעשות אייקידו כמו שצריך, לעומת מישהו שעושה אייקידו שנתיים ויעשה את זה כמו שצריך. יש ויש.
אבקש לחזור לתגובה הראשונה שלי, שבא נאמר שהכול מגיע ממקום טוב ורצון לשתף בחוויה ובהכרת משהו חדש. ההמלצה שלי היא תמיד לבוא לנסות ולא לקחת את הדברים שנרשמים בפורומים כתורה מסיני. תבדקו את הדברים בעצמכם ורק תשכילו מזה.

--
איתי
אייקידו לייף
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:48

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר