לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-04-2010, 00:19
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי dror10 שמתחילה ב "ואולי הם רואים כל הזמן..."

אני חושב שחזאי שיגיד כל יום שמחר יירד גשם, יהפוך מהר מאוד להיות חזאי בלי רייטיניג, במיוחד באוגוסט.
אני חושב שזה תמהיל שנע בין כסת"חנות (מה באמת יש להם להפסיד מהצהרה כזו) לבין עידוד תיירות פנים,
כשהדגש עומד על הראשון מבינהם - הבעיה שנוצרת מהצהרות דודתיות כאלה, זה שהם מאבדות טעם אחרי זמן מה.

אם המלח"ט היו מוציאים אזהרה כזו לגבי פריז או ארה"ב, אנשים היו מפנימים את זה,
אבל סיני הפך להיות סוג של תקליט שבור, וכאשר כן יהיה מצב מסוכן שם,
הסחבק הישראלי הממוצע לא יוכל להפריד את המוץ מהתבן, ועם זה בכירי המלח"ט יצטרכו לישון בלילה.

אני הייתי על סף נסיעה לסיני הפסח, כמו הרבה ישראלים בינהם אורי גוטליב ומפורסמים אחרים,
והסיבה היחידה והבלעדית שלא נסעתי הייתה לוגיסטית, ממש לא תודות לתקליט השבור
של המלח"ט שבוקע מרמקולי מסוף טאבה כמו קולה המהדהד של אמא של בנצי מ"הרימו עוגן" שמזהירה אותו "שלא ישתה לה חשיש".
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-04-2010, 02:16
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "כן, עדיף לא להתריע כל שנה, כי..."

אתה מתכוון שעדיף לא להתריע כל שנה גם אם יש התרעה? לא נשמע לך קצת מופרך?

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 14-04-2010, 12:42
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "לא זה לא מה שאמרתי. אמרתי..."

ואיך אתה יכול לדעת אם זו התרעה כללית מדי?
תשמע, אני שירתי בגזרה מסויימת שהיתה בה התרעה קבועה למשך כמה שנים. לקראת השחרור שלי היא התממשה.
היא התממשה לא בגלל שבשאר הזמן היא לא היתה רלוונטית. פשוט הכוח ששירת בגזרה סיפק את ההזדמנות - וזה בדיוק מה שאנשים לא מבינים: מחבלים הם מאוד סבלניים. הם יחכו, כי כל מה שהם צריכים זו הצלחה אחת, והם יחכו עד שהיא תזדמן להם.
אם יש ארגון שרוצה לחטוף ישראלים, הוא יעשה זאת מתי שתהיה לו הזדמנות. אתה באמת חושב שהוא מוגבל בזמן?

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 14-04-2010, 14:45
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אני לא יכול לדעת, אבל העובדה..."

אז אתה גם רוצה לגלות את מקור הידיעה?
תשמע, את זה שישראלי הממוצע אומר "לי זה לא יקרה" אני מכיר. וגם את העובדה שהוא חושב שהוא יודע יותר טוב מכולם.
בסופו של דבר ההחלטה היא שלך - אתה רוצה להאמין או לא. אבל תכיר בזה שגם האחריות היא שלך. ביום שלא ידרשו מהמדינה אחריות על ההחלטות המטומטמות שלהם עצמם, אני אומר לך שלא מעניין אותי אם מתעלמים או לא.

ישן 14-04-2010, 18:06
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "אז אתה גם רוצה לגלות את מקור..."

אני לא מדבר על עצמי כרגע, אני מדבר על הישראלים כמכלול,
וחבל שלא ראית שש עם עודד בן עמי, העלו אחת מסיני ועימתו אותה מול ראש חטיבת המודיעין של המלח"ט,
והיא למעשה שפכה את כל חמתה והמניפסט שלה על המראיין ואורחו, על כך שמדובר בשיטות הפחדה שיטתיות,
על כך שהיא לא מאמינה לשום התראה מרוב שיש כל כך הרבה, ושבעקרון הרסו לה את החופשה
ע"י הכנסת הקרובים וההורים לחרדה מה שהתבטא בשיחות טלפון היסטריות של המשפחה,
והנה, דוגמא חיה, של מישהי שבגלל מערכת של התראות יתר, לא מאמינה במערכת - דבר שלעניות דעתי הוא מסוכן,
והיא לא היחידה, כל ה 400 שנמצאים שם ומסרבים לחזור, חושבים כמוה, והשאר שחזרו?.. כנראה עשו את זה יותר לטובת המשפחה המודאגת.
ישן 14-04-2010, 23:12
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אני לא מדבר על עצמי כרגע, אני..."

היא יכולה לשפוך את חמתה עד מחר, אז מה? חסר ישראלים שמתעצבנים שאומרים להם לא להגיע ל-X או ל-Y?
העובדה היא שסיני הוא מקום מסוכן - משהו שישראלים מסרבים להכיר בו.

ישן 14-04-2010, 11:24
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הקונספציה הנפוצה ביותר דווקא לא כלולה
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "זה ממש לא משנה."

האמונה (שנפוצה במיוחד אצל היורדים לסיני) שבסופו של יום מדובר על נסיון של צרי האופקים "לחרב סבבה". זה כמובן די מגוחך לאור העובדה שאלה לרוב אותם אנשים שהם הראשונים לזעוק "חייבים לשחרר את גלעד בכל מחיר". העובדה שמר ישראל ישראלי מלגלג על אזהרות משרד החוץ (אגב: משרדים מקבילים במידנות אחרות מוציאים אזהרות מכלילות בהרבה. בכל מקרה ה"מלגלגים" הם לא בהכרח האנשים הכותבים פה, אלא דמות פלונית שיש ממנה הרבה) אבל באותה קלות מיבבים כאשר נראה להם ש"המדינה לא עשתה מספיק בשבילם", היא ליקוי בהבנת יחסי אזרח-מדינה וכן תוצר של פינוק ארוך ימים של האזרח שהתרגל לכך שהמדינה "תחזיק לו את היד" בשעת צרתו כל עוד הוא מחוץ לגבולות המדינה.

ישן 14-04-2010, 08:22

מה לעשות? סיני היא אמנם בשביל הרבה ספגטי צר וארוך של
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE]בהודעה חריגה שפרסם..."

ריווירה עם מלונות, חופים חוליים וחושות, אבל איפושהו בעורף שלה יש שטח עצום מימדים שבו האנרכיה והבדואים (אני לא בטוח מי יותר גרוע) שולטים ואפילו חיילי כוח שמירת השלום נעים בו רק בשיירות מאובטחות עם פקודה לא להסתובב לבד בשום מקום.

תפקידו של המטה להוציא אזהרות כשיש סיבה לכאלה (ובעבר הייתה סיבה יותר מפעם אחת) וזה שלא עוטפים אותן בעטיפה "מתעכלת" עבור הציניקן, לא אומר שהם אמורים להפסיק. יש פה גם היבט ביטוחי שאתה ככל הנראה לא מתעניין בו, אבל הרבה מעורבים כלכלית בהשלכות של אירוע בטחוני כן מתעניינים בו.

מה לעשות... כמוציאים צו ירושה אז חובה לפרסם מודעה לאקונית בעיתון לפני הפסיקה, כשעומדים לאשר תוכנית בניה חובה לשים שלט לבן על המגרש המזמין התנגדויות וכשרשות מוציאה לפועל פרוייקט המערב קבלני חוץ היא מחוייבת לפרסם מודעת מכרז במקום מוכר. אותך המודעות האלה משעממות? תגיד תודה שבכלל יש שמכריח לפרסם אותן.

ישן 14-04-2010, 11:31

כיף להתרפק
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "מחזק"

על ימי נואייבה ואיך הדאגה היחידה הייתה להספיק ולקנות מיכל פלסטיק עם קר חקפוא בתחנת פז בנביעות, ואפשר היה אפילו להנות מכל רגע במשך 10 ימים בלי מנגל או גנרטור. אבל זה לא העניין כרגע: סיני לוחשת ורוחשת: אני שומע את זה היטב פעמיים-שלוש בשנה כשאני מדבר על ניציגים של כוח השלום שבאים לטכסים בארץ (כמו אנז"ק דיי, או ה 31/10) ומבכל שנה "פחות כיף" ויותר ויותר אזורים נחשבים ל"טורה בורה".

המצרים מבודדים אזורים אלה, כמו שמבודדים גידול סרטני, אבל הכל רותח. זה עוד בלי להכנס לעובדה שכל מצריים רותחת וכל המערכת נגועה בדלקות, כמעט כמו בפקיסטאן. מצרים מעולם ה"מאני מייקרס" (תיירות, כנסים ואירועי תרבות לדוגמא) לוחשים שהם חרדים לעתיד.

ישן 14-04-2010, 19:19
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE]בהודעה חריגה שפרסם..."

בוא נבחן את האפשרויות של המדינה, בהנחה שהיא מקבלת מודיעין שיש כוונות לפיגוע:

היא יכולה להודיע או לא להודיע, והיא יכולה לנסוע למנוע אותו דרכים אחרות (ניסיון להשיג
מודיעין יותר ספציפי בהתבסס על הידוע, פעולות מבצעיות, שיתוף המידע עם מדינות זרות
במקרה שמדובר על כוונות לפיגוע על אדמה זרה, כמו כאן, ועוד) או שהיא יכולה לא לנסות.

מתקבלות ארבע אפשרויות. הבה נבחן אותן תחת ההנחה שאם המדינה מנסה למנוע את
הפיגוע הסיכוי שהוא יצא לפועל נמוך משמעותית מאשר אם אינה מנסה למנוע אותו:
  • אם המדינה לא מודיעה שהולך להיות פיגוע, לא מנשה למנוע אותו, והפיגוע
    אכן מתרחש, המדינה בבעיה רצינית. המדינה כאן לא רק שלא עשתה כלום
    כדי למנוע את הפיגוע, אלא הסתירה את המידע על קיומו. אם יתגלה שהיה
    בידה המידע הזה זה יהיה מאוד לא נעים עבורה.
  • אם המדינה לא מודיעה שהולך להיות פיגוע ואין פיגוע, הכל טוב. כמעט.
    כי אם יתגלה שהיה מידע כזה, עדיין יכעסו על המדינה. יגידו שהיא הפקירה
    את ביטחון האזרחים, "ורק במזל לא היה פיגוע".
  • אם המדינה מודיעה שהולך להיות פיגוע, מנסה למנוע אותו ומצליחה, יקומו
    חכמים בלילה שיגידו שהכל הפחדות. הקונספירטורים מהסוג שלך יגידו משהו
    אחד. האקדמאים השמאלנים יגידו משהו אחר (ניסיון לשמר את התרבות
    הצבאית המיליטנטית בלה בלה בלה...), ואז האנשים שיודעים שבאמת היו
    כוונות לפיגועים, כי הם אשכרה הוציאו את המידע הזה ממי שצריך, מרגישים
    קצת בעסה שטיפוסים כמוך יורקים על העבודה שלהם.
  • אם המדינה מודיעה שהולך להיות פיגוע, ותכלס לא מנסה למנוע אותו, יש
    סיכוי טוב שהוא יצא לפועל (יותר טוב מאשר אם היא כן מנסה למנוע אותו),
    ואז היא הוכיחה את טענתה. אף-אחד לא יוכל להגיד "זאב זאב" במקרה
    הזה. ניצחון!
למזלנו, עם כל החרא, למדינה מערכת שיקולים קצת אחרת. אם היא רק הייתה מנסה "לצאת
טוב", היא הייתה מודיעה על הפיגוע, ולא עושה כלום חוץ מזה, כדי שהפיגוע יצא לפועל, היא
תוכל להגיד "אמרנו לכם", ובפעם הבאה יאמינו לה. למזלנו, כפי שאמרתי, מערכת הערכים
שלה קצת שונה, והיא גם מזהירה אותנו, וגם עושה הרבה כדי למנוע את הפיגוע. אפילו שחלק
מאיתנו לא יעריך את זה אחר-כך, אלא רק יחפש תאוריות קשר מופרכות.

ועל-הדרך בוא נבחן מקרה אמיתי של "הילד שצעק זאב זאב": מי שמוצא קנוניות הזויות בכל
דבר, עד שגם בפעם שבה הוא יעלה על משהו אמיתי, אף אחד לא יקשיב לו, כי נמאס לשמוע
את הרעיונות המופרכים שלו...
ישן 14-04-2010, 19:42
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
לפני שעתיים שמעתי ראיון משעשע בתוכניתו של עודד בן עמי [ההוא מה2.5 האיכותיים]
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "מעניין מאיפה"

באולפן התארח אדון חמור סבר מהמטה ללוחמה בטרור והתריע מפני אנשים רעים בעלי כוונות שליליות ואולי גם שפם מכובד וכבוד רב לתרומת האיסלאם לאנושות. בקיצור, ביקש האיש מכל החטיפים הפוטנציאלים לשאת רגליהם מסיני ולרוץ הישר לזרועותיו המחבקות והשומרות של צבא הכיבוש הציוני.

ואז העלה אדון 2.5% לקו מישהי ברת סמכא ובעלת דבר לאומה המצויה כעת בסיני שאין לי מושג מה הוא שמה. ותפתח הגברת את פיה ולפתע קרם מערכון גששי עור וגידים למולי. בשצף קצף יהיר ונפוח הודיעה הגברת כי 'היא לא רוצה לומר מי היא ומה ההשכלה שלה' אבל 'היא מכירה את הענינים הללו' [אפשרות א' - פרופ' ממרכז יפה, ראש מחלקה בשב"כ בעברה המחזיקה יחד עם בן זוגה משק חקלאי לתפארת בערבה / אפשרות ב' - אוטוטו מסיימת BA כללי, יש לה נסיון בניווט בחצר בית הוריה בצפוניה עילית והיא מבינה בבטחון כי היא קוראת כתבות של קם ובלאו ושרתה בגל"צ].

הגברת ירתה בצרורות סיסמאות על השלום ועל הבדואים המתפרנסים ושומרים עליה יחד עם המשטרה המצרית ועל המטה ללוחמה בטרור בעל האינטרסים הפוליטיים שמקלקל הכל [ידוע שאילולא המטה ללוחמה בטרור לא היה טרור כמו שאילולא 'שלום עכשיו' לא היה שלום עכשיו]. היא חזרה על דבריה שוב ושוב בשלל גרסאות כאילו היא באודישן לארץ נהדרת ואפילו בן עמי האיכותי העלה חיוך על פניו [זה אומר שהיא התקבלה?]. הפנסיונר מעולם המודיעין נראה כאילו נחת במסיבת הפתעה של מדור איפכא מיסתברא ועיניו תהו בשאלה: "יש דבר כזה כמו זאת שמדברת ועד היום לא ידעתי?"

הגברת התרבותית כמובן קטעה שוב ושוב את דברי האיש שהיא לא מכירה ושדואג לבטחונה, הדביקה לפנסיונר [המפא"יניקי בעליל עפ"י מראהו] כוונות פוליטיות בטרם פצה פה והודיעה כי היא לא מעונינת ל דבר איתו [כמיטב מסורת הנימוס הבדואי].

הוא הצליח לסיים במשפט חצי נבוך ולסכם באמירה הדי ממצה כי 'דבריה דברי הבל'. הגברת כבר ירדה מהקו כך שבן עמי לא יכל לתת לה 'עוד משפט אחרון' ובא לציון גואל.

אני פונה לאנשי אל קאיידה באשר הם ומפציר בהם שלא לחטוף את הגברת. זה לא טוב לבריאותם, זה לא טוב לשלום ולא לתדמית היהודית. אם הם לא רוצים להתקע יחד איתה במרתף באל עריש ולשמוע הרצאות קוסמופוליטיות אינטלקטואליות בלי שהיא נותנת להם את זכות הדיבור - פשוט שלא יעשו את זה!

ישן 15-04-2010, 09:37

אל תזלזל! אולי אפשרות ג'???
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "לפני שעתיים שמעתי ראיון משעשע בתוכניתו של עודד בן עמי [ההוא מה2.5 האיכותיים]"

היא הייתה ראש לשכת ראש אמ"ן, ולא רק שיש לה נסיון במעבר גבולות מסוכנים בלי ששום דבר קורה (עובדה, היא עברה כל יום בש"ג עם חומר גנוב ולא תפסו אותה) אלא היא גם נחשפת לאלפי מסמכים מסווגים בכל פעם שהיא פותחת את ה My Documents בנוטבוק שלה!

ל"ארץ נהדרת" בימים שעוד לא הייתה "אומץ נעדרת" היה מערכון לא רע על תופעת הירידה לסיני – וגם טבעה מטבע לשון די נפוץ "את א'רוצה לראות א'בולבול של בידואי???".

היכולת של התקשורת המעונבת להתמודד בלי שאלות קשות עם טיפוס האשה עם הקול הצורמני-צדקני והמבט המפחיד של "אני אבכה על גורל נער אפגאני שלא פגשתי, אבל אם הכדור שלך יתגלגל לצ'אקרה שלי אני אתלוש לך את הראש", מדהימה אותי מחדש. אין להם בעיה למצוא חשד מובנה כלפי כל חובש כיפה, או בעל מבטא שאינו שלהם (אבל חו"ח לא מגזענות – הנה הם היו אלה שקיבלו את רינו צרור לעבודה!), אבל כשהמיזנטרופיות האלה עולות לשידור פתאום מפגינים כלפיהן כבוד מלכים, בעוד שכל אדם מן היישוב מבין שזו עוד מתוסבכת ממשפחה של קרייריסטים.

פעם במחזור קבוע של שנים אני מזדמן כלקוח ליחידת הילודים שב"ליס", ל 2-4 ימים בכל פעם, ואפילו כבר שמתי לב בפעם האחרונה ש"מכירים אותי". הפסיכיות האלה נחשפות לחלוטין בפעם היחידה בחיים שבה חלקן מגיעות לשם כקליינטיות: אתה מזהה אותן מיד – השראוול והמבט המערב התייסרות פילוסופית, תסכול עמוק (בעיקר מן ההשפלה שבדרישה לתת להן "בכל זאת אפידורל") והסמרטוט הנשרך מאחוריהן ("בן הזוג שלי") והמפזר מסביב מבטים של "אני לא ממש איתה!!!". אתה מבחין בהן מייד שכהטיראניה שהן רגילות להטיל על הסביבה מתנפצת לרסיסים על חומת האחיות תוצרת ברה"מ – שאיכשהו במערכת החינוך הסובייטית לא לימדו אותן שצריך לפחד מאוד מצפונית זועמת, כי אם לא תיתן לה מה שהיא רוצה היא תאיים בלי סוף ובעברית תקנית. אתה מבחין בהן בזווית העין: כשהן לא מסוגלות להחזיק ברק הנולד בדרך שלא תגרום לו לפרוץ בבכי, מתעקשות שלא יקבל תחליף חלב, למרות שמרוב עצבים (של חיים שלמים) הן לא מצליחות להניק אותו, לא מוכנות לקבל עצות ממטפלות, או יועצות, אלא רק "מאחות בכירה" לפחות. התסכול גובר כשמסביב המוני אמהות מהשכבות ה"נחותות" בעיניהן (חרדיות, דתיות או סתם נשים בלי תואר בלימודי מזרח אסיה) שבשבילן זה הכל טבעי, רגועות עם הילדים שלהן, בעוד שהגברת שלנו – אחרי עשרות ספרי הדרכה, סרטונים וסדנאות, מגלה שלפחות עד שהוא גדול מספיק כדי ללמד אותו שהכיבוש אשם בהכל, הילד הנולד צורח כלפי מי שלא עוזר לו (הגברת), ורגוע בידי מי שכן (המטפלת). פעם אחרי פעם אני מביט מהצד על הפסיכיות האלה – לגמרי מנותקות מהסביבה המפרגנת שלהן, בודדות וכועסות על כל העולם. יש לי תמיד תחושה שזה רגע של משבר חמור עבורן: העולל עוד לא נשטף בתעמולה ציונית מרושעת, ולכן אי אפשר להאשים אותו בכל שהוא מקלקל להן את האשליה שהיא דרך חיים. מזל (עבורן ועבור הצוות) שזמן קצר אחרי זה הן נמלטות למלון מעבר לגשר...

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 15-04-2010 בשעה 09:43.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:16

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר