לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון." -- אלברט איינשטיין ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > מדע, טכנולוגיה וטבע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-04-2010, 21:56
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
התחלתי לעבוד בתור עוזר מחקר

אתמול בפעם הראשונה בצעתי ניסוי בעכברוש. יותר נכון הכנה לניסוי
גיליתי שניסויים בבעלי חיים גורמים לי להרגיש כמו מנגלה, אבל זה לא אומר שאני אפרוש. (בסוף אני אגיד שרק מילאתי פקודות)
במסגרת הניסוי הרדמנו את העכברוש, גילחנו לו אות הראש וקילפנו את הקרקפת. קדחנו בגולגולת 4 חורים לתוכם הכנסנו אלקטרודות. אחרי זה קבענו את האלקטרודות עם אותו החומר שעושים איתו סתימות בשיניים.
עוד יומיים נתחיל בניסוי במסגרתו נבדוק את השינויים ב EEG לכאב, תחת שימוש בחומרי הרדמה.
הרעיון הוא לבדוק האם אפשר להעריך את איכות האנלגטיקה והאנלגיזיה דרך EEG.
במידה וזה יהיה מקובל על הדוקטור אני אעלה קצת תמונות.

בנתיים יש עכברוש לבן עם התקן תוך גולגולתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-04-2010, 08:45
  overclock overclock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.05
תעשה לעצמך, למדע ולאנשי הפורום ותחסוך פרטים. ותמנע מכאב ראש מיותר ואל תעלה תמונות!
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אני לומד רפואה"

ראשית כל, הניסויים הללו נעשים במסגרת המעבדה שלך ועצם רעיון המחקר ואופן הביצוע שלו הוא הקניין הרוחני של ראש המעבדה והאוניברסיטה. לפני שאתה מתחיל לפרסם ברבים את המחקר ותמונות שלו, כדאי שתתיעץ עם ראש המעבדה.

שנית, כל ניסוי שנעשה בבע"ח, לא משנה מה (אפילו ניסוי התנהגותי), עלול להישמע כהתעללות. תחסוך פרטים, וכך תחסוך גם ביקורות מאנשים שרגישים לעניין ועצם המחשת התיאורים שלך בכתב במוחם גורמים להם לרצות לשרוף מעבדות. הניסויים הללו אושרו מול ועדות אתיקה שבהם משתתפים גם אנשים שאוהבים חיות, אם הם אושרו, ואתה נצמד לפרוטוקול, אז היה בטוח שאתה עושה ככל שביכולתך בכדי להקטין את הסבל שעוברת החיה. אם זה עוזר, תנסה תמיד להסתכל אל המטרה של הניסוי ולהבין שהוא נועד כדי לעזור לאנשים בעתיד. אם אתה לא מצליח, נסה להחליף תחום (לא לעריכת דין, אלא תחום מחקר, אולי כזה שנעשה בתרביות תאים, שמרים, חיידקים או אולי ביו-אינפורמטיקה.).

לפני שאתה מחליף כיוון, צא מתוך הנחה שכל אפליקציה רפואית שתחקור, במידה ותצליח, מישהו יחקור במכרסמים וגם בפרימטים לפני שלוקחים אותו לשלב הבא...

בהצלחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:11

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר