לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-04-2010, 15:23
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "וואלט לא היה, רק מייקל..."

אני מתחיל להשבר מהעונה הזאת לא יודע מה איתך. הסבלנות שלי נגמרת לעונה הזאת.

יותר מדי דקות שידור הולכות לפח על שטויות לא נחוצות, ובמילים אחרות העונה השישית של אבודים כשלון אחד אחד גדול. באמת ניסיתי,אבל זה לא זה. אני מקווה לטובת המפיקים, שפרקי הסיום יהיו כמו פרקי הסיום של העונה החמישית.
לו אני הייתי המפיק של הסידרה שמונה פרקים וגומר את הסיפור בלי שטויות ומשאיר את האקשן ,השאלות והמידע החשוב בלבד בלי להחזיר לעלילה דמויות שלא עשו כלום כמה עונות, דמויות שמעולם לא תרמו לעלילה פתאום מוחזרות לעלילה או מידע מיותר לא נחוץ.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-04-2010, 17:27
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "דזמונד לא מועמד...איך הוא..."

הוא הופיע מספר פעמים, תמיד בפני שמוקי

הוא הופיע כששמוקי וריצ'ארד הלכו בג'ונגל לאחר שג'ייקוב מת, עם ידיים מגואלות בדם, אבל ריצ'ארד לא ראה אותו

לאחר מכן הוא הופיע בפני שמוקי וסוייר, גם סוייר ראה אותו ושמוקי החל לרדוף אחריו, הילד אמר לו שהוא יודע את "החוקים", שהוא לא יכול להרוג "אותו" (הכוונה כנראה לג'ייקוב, או לכל מגן-האי שיבוא אחריו)
ושמוקי אמר לו שלא יגיד לו מה הוא יכול או לא יכול לעשות (מוטיב חוזר בסדרה)

יש הרבה תאוריות לגביו, שהוא הסמכות העליונה באי, או לחלופין שהוא ייצוג אנושי של תודעת האי עצמו

ישן 21-04-2010, 06:43

Lost :: The Last Recruit 06x13
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "האשכול החדש מספר 6 של אבודים לעונה 6, פרקים 12-14 (מכיל ספויילרים!)"

סיכום פרק:
ציטוט:
As alliances are forged and broken as the Locke and Jack camps merge. Widmore delivers his ultimatum. Meanwhile, Jack makes a decision, Jim and Sun are reunited, and in another life, the candidates draw ever closer together.

למידע נוסף על הפרק כנסו לקישור.

נקווה לפרק עם תשובות חשובות לשם שינוי.

כל הדיבורים על פרק 13 של עונה מספר 6, מתחת להודעה הזאת בבקשה.
הספירה נמשכת, 32 יום לסיום של אבודים סוף כל סוף, אפשר יהיה לישון בין יום שלישי לרביעי בצורה נורמלית.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 21-04-2010, 22:39
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "נקודה מעניינת: סמוקי התחזה..."

שיט!
קראתי לפני שצפיתי.
מי האדיוט שהסכים לוותר על תגיות הספויילר"?
(ומי האדיוט שקורא את האשכול לפני שהוא צופה בפרק?)

בכל מקרה נדמה לי ש"מישהו" כבר הציע רעיון כזה, שאבא של ג'ק הוא חשוב מאד בעלילה ומי שזה לא יהיה כנראה שזה לא באמת אבא של ג'ק אלא מישהו אחר שמאד רוצה להשפיע על מה שקורה.
כתבתי על זה בתחילת העונה הזאת ועוד בעונה הקודמת!

כאמור, עוד לא צפיתי בפרק ואני לא יודע אם יש איזשהי התקדמות בנושא הילד שמתבגר על האי. אבל אני כבר מציע את התיאוריה שלי: זה ג'ייקוב שפשוט גדל מחדש.
למפלצת העשן יש הזדמנות בכל פעם להשתמש באדם שג'ייקוב הביא ל האי כדי לרצוח את ג'ייקוב.
מאותו רגע ג'ייקוב משתמש בשאר האנשים כדי למנוע ממפלצת העשן לברוח ואילו המפלצת מנסה לברוח מהאי.
לאי יש עדיין מנגנוני הגנה מסויימים שהוא צריך להתגבר עליהם.
ביום שג'ייקוב נרצח הוא גם נולד מחדש (מוטיב נוצרי לעילא בראב רבאק!)
בתוך ימים ספורים ג'ייקוב גדל מחדש לאדם מבוגר.
אם מפלצת העשן לא הצליח להתגבר על כל המכשולים ולברוח מהאי הוא שוב לכוד והמשחק מתחיל מחדש:
ג'ייקוב גורם לאנשים נוספים לגיע אל האי, המפלצת מנסה לשכנע אותם לרצוח את ג'ייקוב וכו'...

זה לא שלא קיבלתם תשובות.
אתם מתעקשים לא לראות אותן!

ישן 23-04-2010, 11:36
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "האשכול החדש מספר 6 של אבודים לעונה 6, פרקים 12-14 (מכיל ספויילרים!)"

דברים מגניבים בפרק האחרון "המגויס האחרון" (באנגלית: The Last Recruit)

- סאן זיהתה את לוק (עד כדי אימה), כנראה יש לה חזיונות מהאי, כמו להרבה אחרים.
- סעיד נעצר ע"י ג'יימס, מה יהיה בגורלו? האם ג'יימס ומיילס יזהו אותו? האם הפוך?
- סמוקי אמר לג'ק שכל מה שהוא אי פעם רצה לעשות זה לעזור לג'ק, אבל ג'ייקוב מנע את זה כי הוא "נבחר".
- (כנראה ש)סעיד לא הרג את דזמונד, מעניין מה כן קרה שם, אולי הוא איפשר לדזמונד לחזור לצ'ארלס וידמור, והשאלה עולה, מה סעיד חושב עכשיו, במיוחד על ההבטחה של סמוקי להחזיר לחיים את אהובתו (מה שהוא לא בדיוק יכול לעשות, כנראה).
- קלייר חשבה שסמוקי יתעצבן שהם עזבו, בינתיים זה לא נראה כאילו הוא מופתע בכלל.
- למה וידמור החליט לעצור את החברים (לרבות ג'ין וסאן, דווקא כשהם אוחדו), ואמר שה"עסקה מבוטלת"? אולי זה בבגלל שג'ק לא איתם, אולי בגלל שדזמונד לא איתם.
- סמוקי אומר לג'ק שהוא לא צריך לדאוג ושהוא מבטיח לו שהכל יהיה בסדר.

מעניין מה יהיה. דווקא פרק סוס. מלא שאלות וציפיה לפרק הבא.

ישן 05-05-2010, 13:06

בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "Lost :: The Candidate 06x14"

סוף כל סוף פרק נורמלי וטוב, שנותן לעונה הזאת טעם יותר טוב.
סמוקי הדמות הכי טובה בכל העונה ה-6 לדעתי. הדרך שבה הוא מחסל אנשים ומעשן אותם למות, אין כמוה.
גין וסאן מתו סוף כל סוף למה סעיד מת? וחבל שלא חסלו את קייט סופית.

אני מתחיל לחשוב, שבין וידמור לסמוקי יש הסדר סודי, שהמועמדים צריכים לחסל אחד את השני או למות מות מסיבה אחרת, סמוקי יעזוב ווידמור ישאר באי. מה אתם אומרים על התאוריה הזאת? כי הבריחה בצוללת הייתה קלה מדי, וידמור ויתר בקלות מדי על הצוללת והמטוס.

ישן 05-05-2010, 11:06
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05

טוב, ללא ספק הפרק הכי טוב !

נפרדנו לשלום מג'ין וסאן וסעיד, בצער רב
סוףסוף הראו את כוונות סמוקי בצורה חותכת, מהרגע שהראו אותו מלביש את ג'ק בתיק שלו, זה היה כבר ברור
ג'ק סוף סוף קלט איך זה עובד, ועכשיו סוייר לא יידע מה לעשות עם עצמו, כי תכלס סאן וג'ין מתו בגללו..

לא הראו את לפידס, ז"א שהוא חי?

סעיד אמר לג'ק שהוא הנבחר, מה שכבר היה ברור כשהוא אמר שהוא לא רוצה לעזוב את האי..
וקייט לא רוצה למות פשוט, למרות שהיא מחוקה כבר, לדעתי היא תשאר עד הסוף

יש לי תחושה שסמוקי מחבב קצת את קלייר ובסוף הוא יקבל את המכה הכי גדולה ממנה..

הניחוש שלי שכולם ימותו חוץ מג'ק, והוא יבחר להחליף את ג'ייקוב.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:59

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר