לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-04-2010, 20:00
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
אברי גלעד לאחר סיור שערך אתמול במועצה האזורית שומרון "מהפך תודעתי - חזרתי מבולבל"

אברי גלעד: מהפך תודעתי - חזרתי מבולבל

השדרן והמגיש אברי גלעד התייחס היום (ה) בתכניתו בגלי צה"ל לסיור שערך אתמול במועצה האזורית שומרון.

פרסום ראשון: 15/04/10, 20:37
עוזי ברוך

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.inn.co.il/static/Resizer.ashx/news/250/168/78282.jpg]
אברי גלעד בשומרון

השדרן והמגיש אברי גלעד התייחס היום (ה) בתכניתו "המילה האחרונה" בגלי צה"ל לסיור שערך אתמול במועצה האזורית שומרון. גלעד דיבר על הסיור בהתרגשות וכינה אותו: "מהפך תודעתי"
"אתמול הייתי בסיור מהפך תודעה בהתנחלויות שבשומרון. ביקרתי במקומות שחונכתי לשנוא אותם. חזרתי מבולבל. מבולבל מול איוולת המדינה שקראה לאנשים להתיישב, נתנה להם רשיון בניה ואז הקפיאה אותם. הופתעתי לפגוש ציבור שהיה לי הרבה לדבר איתו ועם הרבה קרבה וחמימות. רוב השיח המתנחלי (על המתנחלים) בשמאל הוא שנאה. מה שמאוד הפתיע אותי זו הקרבה - 23 דקות נסיעה וכבר אתה בעומק השטח"

http://www.inn.co.il/News/Flash.aspx/284986

נערך לאחרונה ע"י ck5760 בתאריך 15-04-2010 בשעה 20:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-04-2010, 08:36
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי דדון מוש שמתחילה ב "יותר מזה, הוא לא מפחד להשתנות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי דדון מוש
יותר מזה, הוא לא מפחד להשתנות וגם להודות בכך וזה לכל הפחות ראוי להערכה. אני לא חושב שיש מקום לציניות כלפיו כמו שחלק מהכותבים באשכול מפגינים.

ציניות על מי שאומר יום ולילה המתנחלים, המיתנחלים, ושציניות היא לא שפה זרה בשבילו.
ועד היום לא טרח לראות מה זה מתנחלים!?!
אז כשוא מחליט להשתנות קצת ציניות(לא דחיה ח"ו רק ציניות)לא תזיק לו.
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 16-04-2010, 15:10
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי luben_gulu שמתחילה ב "זכות מוסרית הניתנת על ידי משטרת המוסר שיש בכל אחד מאיתנו (אני מקווה)."

מוסר הוא דבר סובייקטיב שתלוי בזמן ובמקום, מה שיראה לך מוסרי לאו דווקא יראה מוסרי לחרדי ממאה שערים לצורך העניין ואני יכול לתת עוד עשרות דוגמאות למוסר שמשתנה עם הזמן ותלוי במקום. בכל מקרה אני חושב שאם אתה מודד את צידקת הדרך שלך ע"פ אמת מידה של מוסר, אז המוסר שלך צריך לפעול קודם כל לטובת העם שלך ורק אחר כך לטובת האויב. זה מוסרי מבחינתך שיורים קסמים על אזרחים? זה מוסרי שטרוריסטים מתאבדים בארוחת ליל הסדר במלון פארק? זה מוסרי שחיילים שלנו ימותו כדי להציל חיים של אזרחי אוייב שהאוייב בעצמו משתמש בהם כמגן אנושי? לגבי הגבולות כרגע זו שאלה לא רלוונטית לדעתי. האויב לא מתקיף רק את את הישובים שנמצאים בשטחים, הוא מתקיף גם ישובים שלכולם ברור שאין עליהם מחלוקת ונמצאים עמוק בתוך השטח שלנו. אני בטוח שלא צריך להזכיר לך שמאז שנת 2000 הפלסטינאים יורים על שדרות ואשקלון, שתי ערים שלגבי המיקום שלהם אין מחלוקת. בפעם האחרונה שבדקתי רוב השטחים שאתה מדבר עליהם נמצאו תחת שילטון של מה שניקרא הרשות הפלסטינאית, אז אני מניח שההגדרה שלהם היא שהם תחת שילטון פלסטינאי.

ישן 17-04-2010, 08:03
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי luben_gulu שמתחילה ב "מי צריך את זה?"

אולי לא תאמין לי, אבל גם אני לא רוצה לשלוט על הפלסטינאים וגם אני לא רוצה אזרחים ללא שוויון זכויות במדינה שלי. הבעיות שלי עם זה (כמו שאתה הגדרת את זה ) היא שהצד השני לא רוצה שלום, הוא רוצה את הכל ושיש אנשים בעם שלנו שלא לומדים מטעויות העבר. ניסינו כבר לעשות איתם הסכם שלום וניסינו לצאת מהשטח בלי הסכם שלום, בשני המקרים מה שקיבלנו זה גל מעשי טרור נגד אזרחים חפים מפשע. שני הניסויים האלה עלו בחייהם של אלפי בני אדם משני הצדדים והוכיחו שכרגע לפחות אין לנו עם מי לדבר לא בגדה ובטח ובטח שלא בעזה. למה אתה חושב שמשהו השתנה? למה שהפעם הניסוי שאתה מתכנן לנו יצליח ולא יגבה את חייהם של עוד יהודים ופלסטינאים? משום מה ישנם אנשים ששוכחים שהשלום הוא לא המטרה, הוא הדרך להשיג את המטרה שלנו. אם הצד השני מעדיף עימות אז כניראה שזה מה שנצטרך לתת להם לצערי הרב.

ישן 16-04-2010, 13:34
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אבל יש ביניהם גם פורעי חוק
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "כשמיואשים עושים דמוניזציה..."

http://news.nana10.co.il/Article/?A...D=712612&pid=54

מלבד זאת המתנחלים אינם הבעיה - הבעיה היא בהתנחלויות ובכל ממשלות ישראל, שהקימו עלינו/בתוכנו את ה"מונסטר" הזה.
כל עוד אין דורשים מהם למלא את החוק הם שלווים כמו "פוצי כאטס". אבל רק תגע בהם, רק תזיז אותם ממרבצם המלא דושן, לא אחד מהם ישלוף את ציפורניו. ישנם גם אחרים ה"כבולים" החפצים ל"השתחרר" ולחזור למדינתם, מדינת ישראל ואין מי שמסייע בידם. כאשר תגבר החוכמה, תכין מדינת ישראל תשתית חילופית עבור כל מי שמוכן לחזור היום, תחילה ובהמשך גם לכל אלו, שפנויים יאפשר הסכם מדיני כל שהוא, שיסיר את המתח ויאפשר חיים זה לצד זה. מדוע שהכל יבוא ב"הפתעה" ונחזור על מחזות פינוי גוש קטיף, שעד היום לא הוחל פתרון לכל.
באשר לאברי בורותו בתחום זה מדהימה ויפה שהוא מודה הדבר. צר לי שישנם כאלו הקובעים דעות והתייחסויות ללא ידיעות מבוססות.
ישן 16-04-2010, 16:31
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
תגיד, אתה קרוב של ממציא תופי הטמטם או שאתב סתם מיתמם?
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אבל יש ביניהם גם פורעי חוק - לא מאות אלפים כדבריך"

הכללת את 'המתנחלים'. כינת אותם ולא את מיעוטם הזעיר שהורשע/נחשד - ככאלה 'אין דורשים מהם למלא חוק' כאילו היו עברינים מתמידים הפועלים ללא הפסקה ובאין מפריע. קראת להם מדושנים [ממש חיים מדושנים לגור על פיסטין קר, לחטוף אבנים בדרך או ירי נק"ל מחבריך הפלשתינים, להיות מושמצים ונתונים לפרובוקציות אלימות של רדיקלים נבזים הבאים מחו"ל בתמיכת השמאל הקיצון ולהצליח לעבוד, לשעות מילואים, לחיות ולפרנס משפחה...

אז לחלוצים הטובים הללו בהמוניהם אתה קורא מדושנים שולפי צפורניים המזלזלים בחוק ואחר כך מתבכיין שמאשימים אותך בשימוש בכינויים אנטישמיים...

לפני יומיים שלושה העלת בתוקף תפקידך המתמם את הסוגיה מדוע נחשדים חלוצי יו"ש [מתנחלים בלשונך] בפגיעה בערבים אך לא 'מנוקים' בחקירות שהרי יהודים כידוע הם שולפי צפורניים מדושנים ופורעי חוק אלא אם כן סוכנות הידיעות הפלשתינית וופא והשיך תמימי 'ניקו אותם'

אחד היתרונות של קיומה של מדינת היהודים הינו היכולת של יהודים לומר למי שמשתמש בטרמינולוגיה אנטישמית כי הוא משתמש בטרמינולוגיה אנטישמית... לך תתנקה שרוליק - לכלכת, התלכלכת והתבכיינת...

_____
תזכרות

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
http://news.nana10.co.il/Article/?A...D=712190&pid=54
חשד שמתנחלים פגעו במסגד
מענין שבמרבית המקרים הם נשארים בגדר חשודים וכוחות הבטחון אינם מצליחים לגלות מי המבצעים ו"לנקות" את החשודים.

סוכנות הידיעות הפלסטינית "וופא" מדווחת היום (רביעי) כי מתנחלים שהגיעו במהלך הלילה לכפר חווארה שליד שכם, ריססו כתובות גרפיטי על המסגד "בילאל בן-רבאח" וגרמו נזק לשתי מכוניות. הערכת הפלסטינים היא כי מדובר במתנחלים מהיישוב הסמוך יצהר.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=509822

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 16-04-2010 בשעה 16:38.
ישן 17-04-2010, 05:19

לפני תגובה רצוי לקרוא את החומר במלואו ולא כל מילה שניה ולאבד את העיקר
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "תגיד, אתה קרוב של ממציא תופי הטמטם או שאתב סתם מיתמם?"

א. בכותרת כתבתי במפורש שיש בייהם פורעי חוק ולא שכולם כאלו.
ב. ציינתי במפורש שמי שיצר את המפלצת הם כל ממשלות ישראל ואין להאשים בזאת את המתנחלים
ג. ציינתי במפורש שקיימים כאלו הכבולים למקום חרף רצונם
ד. ציינתי גם את אלו המתפרעים ו/או החשודים בהתפרעות ואת העובדה שכוחות הבטחון אינם עולים על עקבותיהם או מזימים את החשדות נגדם.
ה. ה"חלוצים" ה"נפלאים" הללו, כהגדרתך - מהוים היום את חוד החנית שתביא לקיצה של מדינת ישראל. החזרתם של "נערי הגבעות" ואת אלו המאיישים התנחלויות בלתי חוקיות, על פי קביעת משלת ישראל,הביתה הוא צו השעה. הוא יאפשר את קביעת גבולות הקבע של מדינת ישראל; הוא יאפשר התאמת הגבולות בהתאם לשנויים שחלו לאחר 1967 והם ימנעו הפיכת מדינת ישראל למדינת אפרטהייד-למדינה דו-לאומית ולמדינה בעלת רוב איסלמי בהמשך. הזהו החלום הרטוב שלך? שלי לא !!! וככל שנקדים ייטב. שלא יהלכו עלינו אימים גם כיום אנחנו מטווחים ע"י השכנים הקרובים והרחוקים וצה"ל יוכל תמיד להשיב מלחמה שערה אם נזדקק לכך.
ישן 17-04-2010, 07:20

צר לי. דבריך היא התחכמות מילולית המשמשת להסתה 'כאילו' מבלי שתהיה אחראי לדבריך
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "לפני תגובה רצוי לקרוא את החומר במלואו ולא כל מילה שניה ולאבד את העיקר"

השיטה של לכתוב דבר מתועב ומכליל ובתוכו שבריר היפוך מובלע ואז כשאתה מוקע על הבלע שהצבת בחזית הודעתך לגלגל עיניים לשמיים ולהאחז בסעיף קטן ג' מילה שלישית מימין עוררה סלחנות בעשרת הפעמים הראשונות שעשית זאת. לא כשמתברר לקורא הקבוע ששינאת קהילות יהודיות שלמות החיות ביו"ש ממושבניקים וקיבוצניקים בבקעה, עירוניים בירושלים, מעלה אדומים, אריאל, אקדמאים באפרת ובית אל, 'חצי תל אביבים' באלקנה, אלפי מנשה ושערי תקווה, תעשיינים ביקיר, ייננים בסוסיא,אנשי צבא קבע בעלי ועוד רבים אחרים - הינה דרך חייך. נסיון החיים שלי מראה שאנשים רוויי שינאה שכזו [כפי שבאה לדוגמא בפמפלט התעמולה הקיצוני שביזה את המושג 'שמאל' ונעשה נסיון לדוחפו ברמיה לקוני ספרים תמימים] - גולש גם לשינאת 'סוגים' אחרים של יהודים: עולים מרוסיה, עולים מארצות המזרח, עניים, חרדים ודתיים וכו'. אין באמת אידאולוגיה מאחרי שנאה זו. כל שכן לאחר שהוברר בקמפ דיויד כי יציאה מיו"ש אינה סוף הסכסוך. יצויין לזכותך כי אתה לפחות אינך גולש למושאי שינאה אחרים [למעט חרדים לפעמם].

איך שלא תהפוך זאת, המשפט הזה שיצא ממקלדתך: "כל עוד אין דורשים מהם למלא את החוק הם שלווים כמו "פוצי כאטס". אבל רק תגע בהם, רק תזיז אותם ממרבצם המלא דושן, לא אחד מהם ישלוף את ציפורניו." הוא שינאה צרופה. מקבץ הכללות הנלקח מבאר אפילה ממנה שואבים עד עצם היום הזה הקמים עלינו - גם מבלי צורך להרחיק לדוגמאות מהימים שטרם מדינה.

תהיתי אל מול מכר בשבוע שעבר כיצד יש יהודים חדורי שינאה עצמית והוא גיחך וענה שלא מדובר בשנאה 'עצמית' אלא בראיית עצמם חלק נפרד מ'העצמי הלאומי'. מעין בניית תאוריה יהירה אודות היותם 2.5% 'איכותיים' שלרוע מזלם נכפו על הוד נשגבותם שחורים, רוסים, דוסים, ימנמנים עניים או בני מעמד ביניים. ממיקום חיצוני זה שונא איש 'השמאל' הקיצון [התנצלותי בפני מרקס, גולדה ואפילו יערי, חזן ובן אהרון. ברור לי שזה אינו 'שמאל'] את עמו עם שטחים או בלעדיהם, עם דת או בלעדיה. מנקודת מבט זו מרשים לעצמם חלק מאותם 'איכותיים-קיצוניים' לעשות במדינה כבשלהם ולרקד בטנגו עם החוק או עם חבריהם שתפסו עמדות בשרות הציבורי ולפעול כנגד החלטת הרוב הדמוקרטי ע"י שסוי מדינות אחרות ב'מדינתם'.

'זו לא שינאה עצמית כי הם לא שונאים את עצמם' כך שח לי, 'הם שונאים אותך'.
ישן 17-04-2010, 09:26

אם הכותרת היא סעיף ג' קטן - אז אינני יודע מהוא שקר ועוות גדול
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "צר לי. דבריך היא התחכמות מילולית המשמשת להסתה 'כאילו' מבלי שתהיה אחראי לדבריך"

א. את ההכללות אתה עושה בעצמך - אני מדבר על נוער הגבעות ה"נפלא" ועל המאחזים הבלתי חוקיים/מורשים, שקבעה לא אחרת מאשר מדינת ישראל.
ב. מרבית ה"קצף" היא על ממשלות ישראל שאפשרה הווצרותו של מצב, שתקונו מחייב החזרת אזרחי מדינת ישראל הביתה. לא עלהמתנחלים כגוף אחד, אלא רק על אלו המחוללים ריב ומדון והם מעוט המבזה את הרוב.
ג. אני תמיד מציין את נושא התאמת הגבולות והכללת מרבית המתנחלים בתוך שטח גבולותיה הקבועים של מדינת ישראל. אני גם מדגיש (נכון ללא מפוי וציון שמות מפורש), שהגבול הקבוע יעוצב מזרחה לקו הירוק הנוכחי ויכלול את כל הישובים הנושקים לו ממזרח.
ד. תמיד ציינתי את הצורך בשמורה של בקעת הירדן לאורך ימים לפחות 15 עד 25 שנים לאחר השגת ההסכם הסופי. כמו גם פיקוח על התנועה אל ומתוך המדינה הפלסטינאית שתקום. אגב מה שאני תרמתי בפועל לפתוחם של יישובי הבקעה ואפילו ישובי גוש קטיף - אינני בטוח אם אתה נקפת אצבע למעט הקשה על מקלדת המחשב.
ה. מרבית הישובים שאתה מזכיר יכללו בתוך גבולות מדינת ישראל הקבועים בכל מקרה - אין לקבל הסכם ללא הכללתם. כולל שכונות יהודיות בירושלים.
ישנם ישובים כמו אריאל ואלקנה, שגורלם יוחלט בעקבות הדיונים וההסכמות.
ו. אני נגד קיומה של מדינה פלסטינאית נקיה מיהודים. כבר כתבתי על זאת ו"קבלתי על הראש" מאורי לא אחת.
ז. הנסיון שלי מראה שהכפשותיך מעוורות את עיניך. - אפילו הסתייגותך בסעיף קטן ג3 אינה מחפה על נסיונות ההכפשה שלך.
כמה פעמים כתבתי בזכות העליה ובתרומתה המשמעותית למדינת ישראל. תמיד אני טוען שמרבית בעיותינו, שמקורן הוא בתחום הדמוגרפי, הוא כתוצאה ממעוט העליה. אם מרבית היהודים היו מצטרפים לבניית מדינת ישראל מצבנו היה שונה לחלוטין.
כמה פעמים "נלחמתי" למען שמו הטוב של העולים מרוסיה, כנגד כל משמיציה בפורום. התפעלתי מהעליה האתיופית, שבאבחה אחת סגרו פער של אלפי שנים מהנחשלות באתיופיה לקדמה הישראלית.
ח. אינני שונא איש אבל ישנה לי בקורת נחרצת כנגד הדת בכלל המעוותת סדרי עולם ויוצרת את הכאוס הגדול ביותר בין בני הדת בשם האל.
ישנה לי בקורת נחרצת על השתלטות הדת על המדינה בארצנו, שבחסותה גדלים פרזיטים ( למען הבהרה: לא כולם - עדין מרבית המאמינים מקיימם את עצמם) בלתי יצרניים היוצרים מעמסה על כלל הציבור
ט. אני מסכים אתך שיציאה מהשטחים הכבושים, לא בהכרח תביא לסוף הסכסוך. אבל יציאה זו וקבוע גבולנו המזרחי, תייצב את מצבנו, תחזק את כוחתינו ותמנע הריסתה של מדינת ישראל ו"טביעתה" בגין רוב פלסטינאי בתוכה. רק ההפרדה תשמר את מדינתנו.
י. אני מודה ועומד מאחרי דברי אלו ושב ומדגיש שהם מכוונים רק לחלק האלים של המנחלים והם למזלנו המיעוט שבהם: "כל עוד אין דורשים מהם למלא את החוק הם שלווים כמו "פוצי כאטס". אבל רק תגע בהם, רק תזיז אותם ממרבצם המלא דושן, לא אחד מהם ישלוף את ציפורניו."
באשר לדושן - כמה ש"שופכים" עליהם ישירות ובאופן עקיף היה פותר הרבה בעיות בתחומי מדינת ישראל.
יא. הכר לי את חבריך וכך אדע מי אתה
חברך טועה בגדול בהקשר אלי אני אוהב את המדינה ופועל בכל מאודי על מנת לקיימה, לפתחה ולהביאה לידי שגשוג. אינני עוסק בדיבורים אלא עושה מעשים. יש לי ויכוח גדול עם הקמים לכלותה - אם מבחוץ ( באמצעי רצח, חבלה ומלחמה) ואם מבפנים ( המתעלמים מהמציאות וההולכים בשליחות אלוהה - אל האבדון).
בזה אני מגיע לסיומו של הסבב הזה, שאינו מכוון אליך ולאטימותך (תנסה להפתח ולהבין) ולהתקפותיך המשוללות כל יסוד, אלא לקהל הרחב, שאולי שמץ מדברי יחדור לראשו ואולי יהרהר האם אמנם יש משהו בדברי, שראוי לאמצו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ישן 17-04-2010, 14:38

שפע של מלל אבל אפילו לא בדל הסבר.
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אם הכותרת היא סעיף ג' קטן - אז אינני יודע מהוא שקר ועוות גדול"

לא עסקתי בדעותיך אלא בשנאתך ובפרופגנדה הדמונית שאתה מייצר כלפי חלוצי יש"ע. חלק ממסע דהלגיטימציה לצבור עצום המהווה קריצה והזמנה לאויבים הרבה יותר מעשיים ממילותך.

השיטה של שפע מלל ובתוכו משפט הסתה הינה שיטת העבודה שלך. אם איש לא הגיב - זכית והותרת סיסמת נאצה ברשת. אם מישהו מעיר לך - אתה חומק כגזר ביום השפן ממגננה על סיסמת הנאצה ומתפתל כדי לומר שלא התכוונת לומר את מה שאמרת...

אילו הייתה כוונתך להעביר מסר לגבי 'מיעוט המתנחלים' כפי שכתבת מטה - היית כותב כל זאת כבר מלכתחילה.

אתה כתבת את המשפט הנורא הזה:
ציטוט:
http://news.nana10.co.il/Article/?A...D=712612&pid=54

כל עוד אין דורשים מהם למלא את החוק הם שלווים כמו "פוצי כאטס". אבל רק תגע בהם, רק תזיז אותם ממרבצם המלא דושן, לא אחד מהם ישלוף את ציפורניו..

ולא את זה:

ציטוט:
י. אני מודה ועומד מאחרי דברי אלו ושב ומדגיש שהם מכוונים רק לחלק האלים של המנחלים והם למזלנו המיעוט שבהם: "כל עוד אין דורשים מהם למלא את החוק הם שלווים כמו "פוצי כאטס". אבל רק תגע בהם, רק תזיז אותם ממרבצם המלא דושן, לא אחד מהם ישלוף את ציפורניו."

וגם כשנסית לבצע נסיגה טקטית עדיין יצא לך קצת 'דושן של שטנה' מהפה:

ציטוט:
באשר לדושן - כמה ש"שופכים" עליהם ישירות ובאופן עקיף היה פותר הרבה בעיות בתחומי מדינת ישראל.

גם אני כבר מזמן לא כותב אליך. אני רק חושב שאסור להשאיר אמירות של שנאת ישראל כמו אמירותיך ללא מענה ואם הצלחתי להוציא מפיך בדל הכחשה והפיכת דברים דייני [עד הפעם הבאה שתעשה זאת...]
ישן 16-04-2010, 09:18
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "אברי גלעד לאחר סיור שערך אתמול במועצה האזורית שומרון "מהפך תודעתי - חזרתי מבולבל""

לא ברור לי מאיפה הבלבול.

רק ישראלי אידיוט מאמין לוויליפציה שנעשתה למתיישבי יש"ע (ממש כמו שרק ישראלי דביל מאמין לקרקטורת המראה שנעשית לשמאל) שאינם, כציבור, טובים או רעים מכל ציבור אחר במדינה. המתנחלים בוודאי שאינם אויב, בעת מצוקה אמיתית (למשל מלחמת לבנון השניה) גם הם, כמו כמעט כולם, מתייצבים אל הדגל.

כל זה לא צריך לבלבל את מי שמאמין שהסיכוי הטוב והבטוח ביותר (או, אולי, בשל מחורבנות ה"מצב", הפחות גרוע והפחות מסוכן) לעתיד היישוב היהודי בין הירדן והים הוא בפשרה טריטוריאלית ובהפרדה מירבית בין היהודים והערבים. עבור אנשים כמוני שזו אמונתם ההתנחלויות, ללא קשר לזכויותנו ההיסטוריות (שצדק מי שאמר שהן תקפות בחברון יותר מאשר ברמת אביב) הן טעות, לא פחות ולא יותר.

ישן 16-04-2010, 12:25
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "אברי גלעד לאחר סיור שערך אתמול במועצה האזורית שומרון "מהפך תודעתי - חזרתי מבולבל""

בחור בגילו מבקר לראשונה מעבר לקו הירוק? נו טוב...

יוצא לי לפעמים לראות את התוכנית שלו בבוקר (אני חייב את הקולות רקע כשאני מתעורר) - לא רק שאני לא מחבב אותו, אני אפילו סולד מהייחס שלו למרואיינים, הוא משתחצן, הוא עוקץ מרואיינים שלעולם לא הופיעו בטלויזיה ובכך מצטייר כסוג של ביריון. קיבלתי על כך אפילו חיזוק מאנשים שהתראיינו אצלו וסיפרו שהם יצאו בתחושה מאוד מאוד לא נעימה בסוף הראיון.

אני כותב עכשיו את הביקורת כי עוד כמה חודשים שהוא יהפוך ליקיר הימין יהיו את הטוקבקיסטים שיקפצו ויספרו שבגלל שהוא לא בדעה שלי פתאום אני לא מעריץ אותו.

הערכתי אותו אך ורק בהעולם הערב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:27

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר