לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-04-2010, 15:10
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אני רוצה לשתף אותכם בטוקבק מ - walla

בתגובה להפגנה של אם תרצו

בתור שמאלנית אני דווקא רוצה שהימין ינצחו.

רחל

הם יפילו את המדינה הזאת לקרשים. שימשיכו ככה, ייצרו עוד שונאים, יכבשו עוד אדמה, יפגעו בעוד פלסטינאים, יצדיקו התנהגות לא מוסרית בעליל, יאבדו את התמיכה האמריקאית וישארו לבד!!! ואז אז תהרס מדינת היהודים לעד...
את כל זה אני אומרת בתור יהודיה, דתלשית, בת לאם ניצולת שואה, וחיילת לשעבר. לאנשים רעים, גזענים, שונאים, מתנשאים לא מגיע עתיד טוב..
[/B]

ואני שואל, האם אין כאן חריגה מעניינים פוליטיים לעניינים שהנמצאים בתחום בריאות הנפש?

נ.ב. - אני לא נכנס יותר לאתרים של קבוצת הארץ, זה חריג מכיוון שהם סיקרו גם את ההפגנה של אם תרצו
http://news.walla.co.il/?w=//1664215

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-04-2010, 08:10
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
יותר סביר שמדובר בדליה שהתחפשה לרחל
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "עם איחולים כאלה באמת יש חשד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hwarang

או שפשוט מדובר במוחמד שהתחפש לרחל...

יותר סביר שמדובר בשמאלנית שהחפשה לדתל"שית.

ועכשיו שאלה אחרת לשמאלנים/יות: מה בדיוק ההבדל בין שמאלני לערבי? יותר נכון, יש הבדל, ואתם בתוככם פנימה יודעים בדיוק את ההבדל, אבל אני רוצה לדעת האם אתם מודעים לו בגלוי, ולא מפחדים להביע את זה, או שעוטף אותכם פחד אפילו לחשוב על ההבדל.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 21-04-2010 בשעה 08:16.
ישן 17-04-2010, 17:21
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
נפוץ בשיח הפוליטי הישראלי מימין ומשמאל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אני רוצה לשתף אותכם בטוקבק מ - walla"

הדעה שלה, שאומרת "במצב הקיים אני מעדיפה שהימין ינצח, המדינה תסבול, כולם יראו שצדקתי. יגמר הויכוח ובא לציון גואל". נפוצה בשיח הפוליטי הישראלי.
לא מזמן היה כאן בפורום משהו שייחל לשחרור של מחבלים תמורת גלעד שליט, כדי ששוב יהיו פיגועים ולא בטעות נתמכר לשקט ונחשוב על נסיגות. חס וחלילה אף ימני לא רוצה שיהיו פיגועים כמו שאף שמאלי לא מייחל לבידודה של ישראל בזירה הבין לאומית. (טוב יש קצת פסיכים שכן רוצים פיגועים ובידוד).
אבל אנשים פאטאלים שמייחלים לפתרון קיצוני זה דבר נפוץ.
התחושה שלהם היא שאם צריך שבדרך לפתרון הרדיקאלי והסופי, (מדינה דו לאומית וזכות השיבה, או טרנספר ערבי שיבטיח את קיומו של מרחב מחייה לעם היהודי), צריך להוכיח שתפיסת העולם של הצד השני מוטעה לחלוטין. ואם זה כולל מלחמה עם אלפי הרוגים, או בידוד והפיכה של ישראל למוקצת. זהו בסך הכל מחיר פעוט בייחס לתחושה הנפלאה של להגיד לכולם: "שאני כבר לפני 20 שנה אמרתי לכם שזה מה שיהיה בסוף".
כך שלוקלוק אם תהיה ישר עם עצמך ותזכר בפיגועים ותחושת האמרנו לכם מימין. תגלה שהרצון להיות צודק גורם לאנשים לדבר שטויות.
ועם יד על הלב, במידה וההתנתקות הייתה מצליחה והיה נוצר גבול שקט בדרום מה שהיה מוביל להמשך המהלך גם בגדה, זה לא היה יוצר אי שקט ותקווה לקאסמים מימין?

כך שהיא כן שפויה, ולא יוצאת דופן בטיפשותה. היא בסך הכל ישראלית ממוצעת שרק רוצה לצדוק בויכוח.

בכלל היום ננזפתי שלעגתי למשהו מהפורום. אני אנצל את הבמה הזאת כדי להתנצל.

נערך לאחרונה ע"י eshely77 בתאריך 17-04-2010 בשעה 17:27.
ישן 21-04-2010, 08:19
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
אם בגלעד שליט עסקינן
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "נפוץ בשיח הפוליטי הישראלי מימין ומשמאל"

הנה התגובה:
http://www.fresh.co.il/vBulletin//s...949&mode=linear

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eshely77
לא מזמן היה כאן בפורום משהו שייחל לשחרור של מחבלים תמורת גלעד שליט, כדי ששוב יהיו פיגועים ולא בטעות נתמכר לשקט ונחשוב על נסיגות. .

הנה התגובה, וזה שונה בתכלית ממה שאתה מציג:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ht=%F9%EC%E9%E8

קודם כל, זה מתחיל עם "ייתכן" שזה כדאי, וגם דאגה למדינה כולה, לא רק לנסיגה של שטחים מסויימים:
ציטוט:

שבסופו של דבר זה מסכן את כל המדינה כולה.

וגם יש זהירות עצומה לא לאחל חס וחלילה לשום דבר רע, רק זהירות:
ציטוט:

מקסימום - המחבלים יבצעו פעולות טרור ורחמנא ליצלן עלולים להיות גם קורבנות הטרור

עכשיו כשאני עובר על זה, אני מתפלא כמה זה שונה בתכלית ממה שכותבת המתחפשת והשקרנית.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 21-04-2010 בשעה 08:38.
ישן 17-04-2010, 19:29
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
אני דווקא מבין את מה שהיא כותבת באופן שונה!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אני רוצה לשתף אותכם בטוקבק מ - walla"

השמאל בישראל - הם יפילו את המדינה הזאת לקרשים.
השמאל בישראל שימשיכו ככה, ייצרו עוד שונאים (יסייעו לגולסטונים ודומיהם למצוא דופי במדינת ישראל).
השמאל בישראל המפיץ דוחות כוזבים אודות המתיישבים : "יכבשו עוד אדמה, יפגעו בעוד פלסטינאים, יצדיקו התנהגות לא מוסרית בעליל, יאבדו את התמיכה האמריקאית וישארו לבד!!! ואז אז תהרס מדינת היהודים לעד... " (עוד חומר נפץ שנותנים בידי שונאי ישראל)

את כל זה אני אומרת בתור יהודיה, דתלשית, בת לאם ניצולת שואה, וחיילת לשעבר. לאנשים רעים, גזענים, שונאים, מתנשאים לא מגיע עתיד טוב..[/B]

כל התארים הללו שהעניקה לעצמה (או אותו מוחמד שהתחפש למתנחלת) , מזכירים לי מישהי בכנסת שהתפארה שיש לה שני תארים.

ו
ישן 21-04-2010, 07:28
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אני חולק על דעתך באופן מוחלט ואינני מבין כיצד הגעת לסדרת הכפשות מנוולות שכאלו
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "אני דווקא מבין את מה שהיא כותבת באופן שונה!"

השמאל בישראל - הם הרימו את המדינה, ייצבו אותה ופועלים להחזיר את המדינה למסלול עולה, צומח, יציב ובמיוחד הבטחת קיומה לדורות.
מדיניות ממשלת ישראל את תמשיך מבלי ל"התחשב בגויים", היא שתקים עלינו עוד שונאים. להבהרה: אינני קובע כאן עמדה בהקשר להתחשבות בגויים. בראש וראשונה חובתנו לפעול על פי האיטרסים שלנו ולא תמיד הם מצויים "בראש אחד" עם הגויים ואפילו עם ידידים. עלינו לפעול תוך כדי מחשבה מראש ולא להגרר לנושאים שוליים (כמו בניה בתוככי שכונות ערביות בירושלים והקמת/שמור מאחזים קקיוניים) ולהפסיד בנושאים מרכזיים (כמו בניה בשכונות יהודיות בירושלים או הצורך בהפסקה בניה טוטלית בכל השטחים בגדה.
השמאל בישראל המפיץ דוחות אמיתיים אודות ההתיישבות בשטחים ומגמותיה.
אני דוחה הפצת דו"חות אלו לעולם הרחב ומגבה את פרסומם לאזרחי מדינת ישראל ולחשוף את מחדלי הממשלה או התעלמותה המכוונת או נכון יותר את הסיוע שהיא נותנת ב"קריצת עין" - הפה אוסר וה"יד רחבה"
לידיעתך, המידע על הבניה הוא מידע פתוח ואין העולם זקוק לדוו"חים של "עוכרי ישראל" כדבריך, אודותם. כל "ילד" יכול לפתוח את גוגל ולקבל מידע עדכני ומי שאינו ילד יש לו "מחושים" משל עצמו - בעולמנו לא ניתן להסתיר דבר.

בבנית מדינת ישראל וחיזוקה נתנחם
ישן 20-04-2010, 20:28
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
הטוקבקים מחולקים למספר קבוצות:

נאמר ונכתבה כתבה משמימה על צמד שועלים מעשנים אשר פרץ לתוך שדה תירס בצפון הנגב ובדלי הסיגריה שדבקו לשפמם הציתו 10 דונמים שלמים שכובו בידי מתנדבי נוער כבוי אש שדרות.

לפתע עולה טוקבק הזוי: כל השחורים הליכודניקים המסריחים שאוהדים את בית"ר עישנו נרגילה ושרפו את השדה של הקיבוצניקים הגיבורים ואחר כך עשו כאילו הם מכבים אותו - מגיע להם שהפלשתינאים
מפ3י3ים אותם כמו ג2רים חחחחח... ועל החתום: מוישה עורך דין שיודע.

האפשרויות:

[1] פסיכופט
[2] מערכת האתר הגיעה למסקנה שאין מספיק ענין בכתבה והיא מנסה למשוך טוקבקיסטים לטובת רייטינג הפרסום
[3] משרד יח"צ בשרות קדימה מנסה ליצור ספין שיסיט דעת הקהל ממשפט אולמרט
[4] משרד יח"צ בשרות הליכוד מנסה להוציא קצת שד מהבקבוק לקראת פריימריס למועצת פועלי נתיבות
[5] רדיקלים מהשמאל הקיצון מנסים לזרוע פרוד בעם.

דבר אחד ברור - שום עורך דין שקוראים לו מוישה לא כתב את ההודעה...
מה זה אומר? שמוסד התגוביות הוזנה בדרך כה קיצונית עד שלא ניתן ללמוד ממנו מאומה.

ישן 21-04-2010, 06:59
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
חס וחלילה - להפיל את המדינה על הקרשים

אני מאד מקווה שהממשלה תתעשת ותצליח היכן שממשלות "מבטיחות" יותר נכשלו.
על פי הנסיון, דוקא ראש ממשלת ימין, שהתפקח והבין מהו מעמדה האמיתי של מדינת ישראל, מעבר לסיסמאות הנבובות, הביא את השלום עם מצרים. אמנם בסיוע מסיבי של ה"שמאל" אבל אין לקחת ממנחם בגין את התהילה במקרה הנדון.

נתניהו, למרות הכל הוא אדם מפוקח ואפילו ליברמן, הוא פרגמטיסט מושבע ואני רוצה להאמין וגם מאמין, שהם "ימשכו את החבל עד לגבול קריעתו". כל הצעה שתביא לרגיעה אפילו זמנית, במטרה לקדם את הנושאים, שיבטיחו את קיומנו, תזכה לתמיכה של מרבית המפלגות, שמחוץ לקואליציה, שתנטרל את התנגדותם של חלקים מתוך הקואליציה עצמה.

היות ואני מאמין גדול בהגיון הצרוף - אני גם מאמין שזה יקרה במהרה בימינו ואם לא "אכלנו אותה".

כמובן שכל ייחול או צפיה שנרד על הקרשים, הוא הזוי. קל מאד יחסית לרדת אבל קשה שבעתיים להתרומם, אם בכלל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:32

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר