לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-04-2010, 02:44
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
למבוגרים בלבד ד"ר פול קרייג רוברטס פורש מהעיסוק ב NWO, וכך גם אני... (אשכול סיום)

גולשים יקרים, זו תהיה הידיעה האחרונה שבה אני מסכם את הפעילות שלי בפורום.
העיתונאי פול קרייג רוברטס שהיה פעיל להאבק ציבורית ב NWO התראיין אצל אלכס ג'ונס לראיון פרידה כמעט אחרון.

אחרי שנים של מאבק, מרגיש רוברטס שהרכבת עברה את נקודת האל חזור,
ושכנראה לא ניתן באמת לעצור אותה בהתדרדרות לתהום, עם המצב הנוכחי שבה נמצאת האוכלוסיה בעולם.

רוברטס סיכם את זה באומרו: "האמת אבדה לנו, ולקחה עמה את החירות"

http://www.infowars.com/alexs-farew...l-craig-roberts

לא סתם אני מביא את הידיעה הזו מן הסתם,
אף כי היא עצובה היא רלוונטית למה שיש לי להגיד לכם הגולשים והקוראים שלנו.

מילות פרידה
בעידן הנוראי שבפתח המילניום הזה, בו ריבונות מעקבית גלובאלית של אנשים שאיש לא בחר בהם
הולכת להחליף את הריבונות המדינית, האמת החירות וזכויות האדם המולדות של כולנו, ראיתי לנגד עיניי מטרה.

מעולם לא היה לי יותר מדי זמן, או אומץ להחשף או להאבק - אבל היה לי מצפון שהציק לי, מצפון שחייב אותי לשמש כמתריע בשער.
ואז לפני כמעט כשנתיים, הצעתי להקים פורום שיהיה במה חופשית לדיונים במה שמכונה בפי רבים "תאוריות קונספירציה",
רק השם עצמו גרם לי לאי נוחות ביודעי מה שאני יודע, אולם כעת אפשר אולי להתוודות, מעולם לא התעניינתי בתאוריות, התעניינתי בעובדות.

את הבמה שחיפשתי להקים הקימו בכל מיני מקומות אחרים ברשת העולמית כבמות ויראליות להפצת מידע חיוני
שמוצנע ומוסתר מהתקשורת התאגידית המרכזית בעולם, זו ש 99 אחוז מאוכלוסיית העולם מקבל ממנה את כל האינפורמציה
שעל בסיסה הוא מרגיש מה שמרגיש, מאמין במה שמאמין, מצביע למי שהוא מצביע, ופועל כפי שהוא פועל.

לא קל במדינה צינית וקצרת סבלנות כמו שלנו לנסות לקחת מאנשים את האקסיומות הכי אלמנטריות שעליהם הם גדלו והתחנכו,
לכן, כנסיון למצוא את האיזון וכדי שהפורום יקבל אישור לקום לתחיה, נאלצתי להתפשר על עניין התאוריות והמילה ההיא "קונספירציה" שמיהרתי להסוות כ"קשר".

היתה לנו שנה ראשונה מצויינת, הצמא לידע הפתיע אותי פעם אחרי פעם, ואני ואחרים סיפקנו אותו במסירות גדולה,
החוקים שהתוותי בילבלו לא מעט גולשים, ולא מעט מהם הרגישו מתוסכלים מאי יכולתם להשתלב בפורום,
אולי החטא הגדול ביותר שלי היה מחסור בסבלנות, מחסור בזמן להסביר לאט ושוב, ושוב.. מה הם סימוכין, מה ההבדל בין ספקולציה למחקר קונספירטיבי מבוסס.

עדיין זה לא מנע מפרץ הפעילות לחדול, עסקנו בהמון נושאים שהיו בעצם חלקים של אותו השלם,
הבאנו כתבות, הבאנו מידע - ועדיין נותרנו מוקד לגלגוליי עיניים במקרה הטוב ולעג מתובל בדיעות קדומות ושקרים במקרה הרע.
ובכל זאת, לא ראיתי שום סיבה לתת למילים הנוקבות להוריד אותי מהנתיב אותו התוותי.
בקרבה של השנה השנייה לקיומנו החלה הדעיכה אצלכם הכותבים, לאט לאט נשרתם לאיתכם,
חלק נשארו יותר חלק פחות, אבל בסופו של יום... מצאתי את עצמי כמנוע הכח הכמעט בלעדי בפורום הזה.

הדרישה וההקפדה על שמירת החוקים היו רק כדי לא לתת כלי שרת בידי המלעיזים והמקטרגים, הסקפטים והציניים,
הדרישה הזו וההחמרה שלה הביאו אולי למצב שבו כותבים שרצו לכתוב העדיפו שלא,
אולם האלטרנטיבה השניה היתה בלתי נסבלת, גלים של ספאם והנפצות לא אמינות, שחיש מהרה היו הופכים את הפורום לבדיחה מהלכת.

כבר זמן מה בחודשיים האחרונים מקננת בי תחושה של עייפות החומר, אני מרגיש כמו שהמשפט אומר ש"הכלבים נובחים והשיירה עוברת",
זו השקפת עולם מסוכנת, ואני בהחלט לא מעודד אותה כאן, אבל אני כן בן אדם שמרגיש שיותר מדי זמן הוא עומד לבדו בשער ונובח על תחנות רוח.

אין ספק, הפורום הזה עניין אתכם מאוד כקוראים, כמעט כל אשכול כאן זוכה לאייקון מעטפה אדומה שמצביעה על ריבוי צפיות,
לצערנו, בזמן שרובכם נהנה לקרוא, אחוז בודד מכם מעדיף גם לכתוב - וכך נוצר מצב שבו אשכולות עם 300 ו 400 צפיות היו מסתכמים ב 4 או 5 תגובות,
זה אומר שאנחנו מעניינים אתכם, ושאתם רוצים לדעת - וזו גם כן נחמה קטנה בשעה מתוקה מרה שכזו, ואני מפציר בכם להמשיך ולמצוא עוד מידע חשוב,
אבל באשר לי, נותרתי כאיש ציבור ללא ציבור. אפשר להבין את זה, העיסוק בנושאים שהבאנו בפורום הוא מתיש, שוחק ולעיתים רבות מייאש,
ככל שאתה לומד יותר, אתה מתחרט ולפעמים מעדיף לדעת פחות - זו טעות, חייבים לדעת יותר וחייבים ליידע יותר, כי ידע זה כח, והכח הזה הוא החומר שממנו מחאות נוצרות.

באשר לי, הגעתי למסקנה שמיציתי את כל יכולותיי בפורום הזה, והגעתי גם לתחושת שובע מכל הווכחנות והעיסוק האינסופי בנושא.

אני חייב להודות לכם שעזרתם לי לעזור לכם ולאחרים לפקוח את עיניהם - הכי קל בעולם זה להתנגד בכעס למשהו שלא מובן לנו,
צריך הרבה תובנה כדי להסכים להניח את הכל בצד וללחוץ על כפתור ה Reset ולהתחיל ללמוד הכל מחדש, שמחתי למצוא כאן אנשים שהיו בעלי תובנה שכזו.

באשר לי, אני אמשיך לטייל בין מסדרונות פרש, בין אם כמנהל של פורום אחר או סתם כגולש מהמניין,
אני אמשיך לפקוד אתרי מידע חיוניים כמו אלה שמצויים באשכול המומלצים, וממליץ לכם לעשות כך גם כן.

ולסיום תודה אחרונה מגיעה בכל זאת לאתר פרש שנתן לי את ההזדמנות הזו להקים מקלט קטן לאמת גדולה,
זו הייתה חוויה ועונג להיות מייסד ומנהל הפורום הזה, ולהיות חלק משינוי תודעתי של מי יודע כמה גולשים,
אני רק מצר על כך שיותר מכם בחרו לקרוא מאשר להיות פעילים, פגשתי אתכם בצ'ט, דיברתי איתכם במיילים,
אתם שמהווים את מאות הקוראים הקבועים, יכלתם להפוך את הפורום הזה למשהו גדול בהרבה - אבל, ההפסד כולו שלכם

תהיו אנשים טובים, תהיו אנשים ספקנים - ותמיד תשאלו שאלות שלא באות עם תשובות כתובות מראש בסוף החוברת,
ההיסטוריה חוזרת על עצמה - אם אתם רוצים לדעת מה צופן העתיד, למדו את העבר.
ימים קשים עתידים לנו, אני תפילה להתבדות, אבל אם איני מתבדה, אני תפילה שכולנו ביחד עם שאר האנושות נעבור אותם כאילומינטי, כלומר כמוארים ולא כחשוכים.

Lance
מנהל ומייסד קהילת תאוריות קשר וחופש המידע
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:49

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר