לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-04-2010, 00:12
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
לא ממש הבנתי אותך, אלא אם בטעות הגבת לי
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "אני מתנגד בכל תוקף על איסור גורף למכירת אלכוהול או איסור לע מכירת אלכוהול לאחר שעה"

איזו "התדרדרות לחקיקה כוללת" או "חוקים דרקוניים" אתה רואה בכך שעיריית ראשל"צ החליטה לאסור מכירת אלכוהות, במרכז העיר, ב-3 אולי 4 ערבי פסטיבל בשנה? אתה באמת חושב ברצינות שאני אהפוך לחרד מהעתיד שלנו בגלל שאחרי לא שנה, לא שנתיים, אפילו לא חמש שנים של גרסא מקומית, לא פוטוגנית אבל מאוד אוטנטית של "כנופיות ניו יורק",אבל בראשון לציון (ובלי אירים וחברים של בר רפאלי, אלא קווקזים שתויים נגד אציופים שתויים), שהבריחו לחלוטין את כל האזרחים מהחגיגות אחרי 8, חירבו לתמיד את חג היין (שלמעשה בוטל) וגרמו למרכז העיר ב 23:00 להפוך לאזור קרב בין פרשי המשטרה והמוני צעירים שתויים, אני באמת יהיה מוטרד מכך שאיזו אכיפה דקדקנית של ערב בודד פה ושם תהפוך אותנו למדינת משטרה? אתה באמת רציני? דווקא ההפרזה הזו היא שתוביל לחקיקה דרקונית. העובדה שאפילו אחרי הפיאסקו של חג היין אנשים עוד לא מבינים שיש מקרים שבהם אין מצב שאלכוהול ואירוע מסויים ילכו יחד, היא שתגרום לצדקנים לדחוף לחקיקה יותר מחמירה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-04-2010, 13:18
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
אז מה אם הוא נסע באדום? הוא נהג מונית, למה להרוס לו את הפרנסה?
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "לא צריך להגזים. לא צריך להרוס..."

חוק טוב אמור לא להרתיע את מי שכבר עבר עליו (מספר לא ידוע של פעמים עד שנתפס) אלא להרתיע את האחרים שלא לעבור עליו.

בנושא הזה לא צריכה להיות שום פשרה, בתור בעל עסק עליך להדגיש בקרב עובדיך את האיסור החד משמעי והבלתי ניתן לפרשנות שאסור למכור אלכוהול לקטינים (תוך כדי נקיטת העמדה של "יש ספק אין ספק", וכן, גם בשנות ה-30 לחיי אני רגיל שבחו"ל אני נאלץ להציג רשיון נהיגה או דרכון ברכישת אלכוהול), או שהדבר יגרום לפעולה מרחיקת לכת.

אם תחשוב על הפדיון החודשי של פיצוציות, הרי שקנס של 10,000 ש"ח הוא בחלט מציק (אם כי לא מתקרב להפסדים של סגירה מנהלתית לחודש), ואולי יגרום לאותו בעל פיצוציה לא למכור אלכוהול לקטינים (לפחות לא במזן הקרוב), אולם יש בכך 0 הרתעה לגבי שאר הפיצוציות.

ישן 19-04-2010, 14:35
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
ירדת מ - 50k ל - 20k - כבר התקדמות
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב ""ענישה עם פרופורציות" == "מס מכירת אלכוהול לקטינים"."

העונשים האלה מטורפים, אני בטוח שניתן למגר את התופעה עם עונשים כספיים פחותים בהרבה - זה לא שממש ניסינו את זה.

על פי רוב שיעור המיסוי נמוך ממחיר המוצר, עוד לא ניתקלתי באף "מס" ששיעורו פי 1000 מהמחיר.השאלה היא מה גובה הקנס שצריך לקבוע והאם העונש של התמוטטות כלכלית הוא ראוי למי שימכור אלכוהול לקטינים. אני לא חושב ככה, אבל אתה חושב אחרת - לשמחתך יש הרבה חברי כנסת שמחפשים להשיג את אהדת הקהל על ידי עונשים דרקוניים לעבירות מסדר גודל קטן-בינוני. אני בטוח שתוכל למצוא בקלות חבר כנסת שקנס של חצי מיליון ש"ח יראה לו דבר מתקבל על הדעת. ולמה לעצור שם? מה רע ב- 50 מיליון שקלים צמוד למדד?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 19-04-2010, 13:43
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
קודם כל אני לא אמרתי שאני בעד, בכלל לא דברתי על זה.
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "אתה נגד מתן קנס שיכול לגרום לבעל הפיצוציה להפסיד את העסק מחשש בפגיעה בבני משפחתו"

דבר שני דווקא בבתי משפט כן מתחשבים בזה, ואם מדבור בנהג זהיר בד"כ, שטעה אז דווקא ישנה התחשבות בפרנסה(כל אחד עשוי לטעות). וכן אני בעד.

אותו דבר לגבי קיוסק- אם מדבור בעברה ראשונה, אין סיבה לתת עונש כבד, במידה וזה לא משהו חד פעמי, אז אפשר לשלוש את רישיון העסק.

קנס של חצי-מליון שקלים הוא מוגזם בכל מקרה, נהג מונית אשר רשיונו נשלל פשוט יכול למצוא עבודה אחרת, אותו דבר לגבי בעל פיצוציה שרשיונו נשלל. כנס של חצי מליון שקלים הוא כאמור משהו לא פרפציונלי.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 19-04-2010 בשעה 13:46.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:07

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר