לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-04-2010, 15:31
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "איזה שטויות יא אללה.. בתור..."

מה קשורים החברים שלך?
גם אצלי רוב החברות הן מעל גילי בכמה וכמה שנים.

רשמתי פה לגבי קשר רומנטי. ורשמתי למעלה את זה:
ציטוט:
אגב, הגבול הזה הולך רק כלפי מטה... כלפי מעלה הוא גמיש ביותר, ואין לי בעיה לחרוג אפילו 10 שנים ויותר מגילי.

אתה תתחיל לצאת עם מישהי בת 17 שנמצאת הרבה לפני בחינות הבגרות שלה, אפילו עוד לא חושבת על מה תעשה בצבא,
בעוד אתה בלימודים גבוהים ובד"כ גם אחרי צבא, ורוצה להכנס לקשר רציני ולעבור לגור ביחד אחרי חצי שנה-שנה?

כמובן שעל הנייר זה נשמע אחלה, אבל במציאות- אין כמעט נושאים משותפים לדבר עליהם או לחוות ביחד. אפילו לקנות אלכוהול זה לא חוקי.

09.07.00-16.07.12

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-04-2010, 09:05
  dwfg dwfg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.10
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "ממש לא הייתה לי, ועדיין אין..."

להסתובב עם מישהי =! מערכת יחסים.

ברשות Samantha אני אנסה להסביר.

לשם הדוגמה נשתמש בך, נניח שעכשיו תכיר בחורה לקראת סוף שנת י"ב, טרם גיוסה לצה"ל.. שעיקר מה שמעניין אותה זה לימודים/התפקיד שהיא מתעתדת לעשות בצבא/חברות שלה שנמצאות באותו מצב.
ומנגד, אתה נמצא.. בחור צעיר, סטודנט, מן הסתם רוב תשומת הלב שלך מופנת ללימודים/לבחינות/לחברים שלך שחולקים איתך את אותה "צרה".

בנוסף, מן הסתם נושאי השיחה שלכם שונים (אתה לימודים, עבודה, קריירה וכו'.. מנגד היא עם בגרויות/צבא), הדרך שבה אתם מסתכלים על דברים שונה, וכו' וכו'. כמובן שזה לא בהכרח אומר שלא תמצאו נושאי שיחה משותפים, אבל נקודת ההתחלה שלכם היא קצת "בעייתית.."

זהו בערך.. מקווה שהבנת את התמונה הכללית. (וכן.. אני יודע שאתה במסלול עתודה.. ויש מצב ש"היא" (יש לנו כבר דמות..) אפילו תשתחרר לפניך.. )
ישן 24-04-2010, 19:46
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
האמת שבמסגרת השירות כן , אבל אני לא חושב שנשאר לי משהו מזה ...
בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי Danilo שמתחילה ב "למדת קרב מגע או משהו בסגנון ?"

אני אשכנזי לבנבן עם משקפיים עגולות ונראה כמו יועץ השקעות או משהו כזה - הבנאדם לא מצפה שאני אפגין משהו מעבר לדיבורים, איום בלקרוא למשטרה או אולי איום שאני עוכר דין, או משהו כזה. זו תמיד נקודת פתיחה נהדרת לאדם שהוא זריז יחסית ונחוש. לפעמים עדיף מאשר להראות איזה גורילה. הפחד שלי הוא יותר מהמשטרה שאיכשהו תמיד מופיעה דווקא כשלא צריך , או שיופיע איזה חבר שלו עם סכין מנתחים חבויה הסוללה של הסלולארי. כשיש לך משפחה , עבודה מסודרת וכו , פתאום אלה חששות ממשיים, אפילו אם סיכוי המימוש הוא קלוש.

ישן 25-04-2010, 09:10
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "יאללה אשכול נאחס שבועי חדש"

אחותה של זוגתי התגייסה היום.

נכון שזה אמור להיות בין שמח לבין סבבה?

אז הגענו לתחנת חוף הכרמל, היכן שמתבצעיים הגיוסים בחיפה והמקום שבו היתה אמורה להתייצב על פי הצו, ולא היה שם כלב חוץ ממנה. התקשרנו למיטב ושם סיפרו לנו שהגיוס הוא בלשכת הגיוס.

לקחנו את עצמנו ונסענו ללשכה. מי שלא מכיר את חיפה לא יודע- לשכת הגיוס נמצאת במקום הכי בלתי נגיש ובלתי ידידותי. מדובר ברחובות צפופים, רבים מהם חד סטריים ועם המון מכוניות חונות במקומות מאוד לא צפויים (קצת כמו הרחובות בכרם התימנים בת"א)
כמובן שעד שהגענו לשם כבר הלחיצו אותה מספיק והיתה לנו שניה להגיד לה גיוס מוצלח.

בוקר מזוויע.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:50

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר