לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-04-2010, 13:48
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
הבעיה היא שהדבר יוצר ציפיות לא סבירות בצד השני - ומרחיק את האפשרות להסכם שלום.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אז מה מטריד אותך ? - עליך לתמוך בשתח ידיך ב"שמאל ההזוי""

ספור אמיתי:

פעם מזמן הלכתי עם הגברת בעיר העתיקה והיא חשקה במעמד קטנטן עם מרצפת קרמיקה ארמנית ליום הולדתה.
היא ניהלה דיון כמקובל עם המוכר שדרש 200 וירד ל100 ואז פנתה אלי ואמרה 'שמעת מה המחיר, מה אתה אומר?'. התשובה הנכונה בנוהל מו"מ הייתה צריכה להיות: "מה פתאום, בואי לחנות הבאה" אבל אני שהושפעתי מגולשים בפורום אמרתי: "זה יום ההולדת שלך ואם את כל כך רוצה אז נקנה גם ב200".

המחיר שב ועלה והעיסקה לא יצאה לפועל!

שני מעמדים זהים נקנו כעבור חצי שעה ב80 ש"ח כל אחד בחנות לא הרחק משם לאחר שנוטרלתי מכל תפקיד.

וכאן עוד לא היו מעורבים אינטרסים בטחוניים והמוכר לא חשב כל הזמן 'כיצד בכל זאת יוכל להרוג אותנו ולהשאר עם הארנק בלי לתת מעמד ארמני..'.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 24-04-2010 בשעה 13:58.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-04-2010, 15:15
צלמית המשתמש של ashoichet
  ashoichet ashoichet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אז מה מטריד אותך ? - עליך לתמוך בשתח ידיך ב"שמאל ההזוי""

למען האמת, השמאל הקיצוני מטריד אותי פחות ופחות. ומאז שזרקתי את הטלוויזיה התקשורת גם הפסיקה להטריד אותי.

אבל בנוגע למהות של שאלתך (אני מניח שזאת שאלה למרות שסימן השאלה חסר,כי ראיתי את המילה מדוע), אני רואה ב"תהליך השלום" יופמיזם לתהליך שמטרתו להביא להקמת מדינה ערבית עוינת בלב הארץ, וגירוש וגזילת רכושם של עשרות אלפי יהודים. לזה אני קורא "פירות רעילים". אני בעד התנהגות בתבונה, ועל פי תבונתי, אחרי שראיתי איך בזכות "תהליך השלום" נטבחו ברחובות עירי מאות יהודים, הקמת מדינה עוינת ביש"ע לא תביא שלום אלא להפך תחמיר את הבעיות שקיימות ביננו לבין האוכלוסייה הערבית וגוררות אותנו לשפיכת דמים.
ישן 25-04-2010, 16:02
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "נענע וערוץ2:אבו מאזן סרב להצעת נתניהו למדינה פלשתינית בגבולות זמניים של60% משטחי יו"ש"

60% מזכיר לי הסכם מסוים שראש ממשלה מסוים שנרצח חתם עליו. רצה לתת 60% משטחי יו"ש ולא הסכים לתת את ירושלים.

העובדה שהם סירבו (אם בכלל הייתה הצעה כזו) מוכיחה כי הם לא מוכנים להתפשר על כלום, על שום חלקת אדמה.
בעוד אנחנו הסכמנו להקפיא את כל יו"ש, ונתנו את עזה, הם לא עשו שום דבר לקראת השלום. המשיכו לחנך לשנאה את ילדיהם, המשיכו ליידות אבנים.
הם רוצים את כל ארץ ישראל, מהגליל עד אום-רשרש (לא כולל הגולן).
והם לא יתפשרו על שום חלקיק אדמה, הם יקבלו את יו"ש וידרשו את ירושלים, הם יקבלו את ירושלים וידרשו את יפו ועכו ואשקלון ואילת, ועד אז כבר כל הנגב יהיה "מטרופולין" ענק של פחונים של בדואים, אז אם כבר הם שולטים שם וזה מערב פרוע - בואו ניתן להם את השטח לגמרי.
אנחנו נישאר בלי מדינה, רדופים בארצנו.
כשמעטים יצליחו לברוח, רבים יישארו וייטבחו.

יש לנו ארץ נהדרת.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:51

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר