לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-04-2010, 22:53
  talush21 talush21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.10
בעיה עם 2 בחורים

אוקיי, זה ממש ארוך, אבל אני ממש אעריך את מי שיקרא הכל ויוכל לעזור לי לעשות סדר בראש ובלב... אני ממש צריכה עזרה..

אני בת 21, יש בחור (22) שעובד איתי (נקרא לו בחור מס' 1) ואין לנו כל כך קשר בעבודה שאנחנו עושים, אבל יצא שממבטים התחלנו להגיד שלום-שלום ולאט לאט זה התפתח לפלרטוטים, פתאום הוא בא לבקר אותי במשרד, להתעניין.. ראה אותי בארוחת צהריים ובא לשבת איתי.. בקיצור הוא הראה סימנים שהוא רוצה איתי משהו...
בהתחלה אמרתי נזרום, ובאמת הייתי נחמדה איתו בשיחות וחייכתי מלא (באופן טבעי) כשהוא היה איתי.. הרגשתי אליו משהו (הוא ממש מוצא חן בעיניי גם מבחינה חיצונית, ואני לא מכירה אותו מספיק כדי להגיד שגם באופי אבל הוא עשה רושם של מישהו ש"בא מבית טוב..") והתחלתי להתאהב בו..
עם הזמן קלטתי שהימים עוברים, הוא ממשיך להתחיל איתי אבל - לא עושה כ-ל-ו-ם מעבר לזה.. שבתכלס זה לא מתקדם להיות קשר והוא לא מציע לי לצאת איתו.
בשלב מסויים התחלתי לחשוב שאולי זה בראש שלי, שאולי בגלל שהוא מצא חן בעיניי דמיינתי שהוא מתחיל איתי.. אבל אפילו אנשים מהצד התחילו להגיד לי שהוא דלוק עליי (למשל מישהי שיושבת איתי באותו חדר ונכחה באחת השיחות שלי איתו, אמרה לי שאני עיוורת ושהוא מתחיל איתי ואני לא עושה כלום).
ואז אמרתי טוב אולי הוא פשוט ביישן, אולי הוא מחכה שאני אציע משהו? (פרט קטן - אני דתיה, לא דוסית - שומרת שבת, כשרות וכד' - וגם הבחור כמוני..)
אבל אני לא מתכוונת להציע כלום, לא משנה כמה ינסו לשכנע אותי שאני צריכה ליזום - אני חושבת שזה התפקיד של גבר שרוצה בחורה.
בתק' בחינות (אני גם סטודנטית כפי שתקראו בהמשך) לא עבדתי הרבה, ויצא שבמקרה הוא היה צריך ממני משהו במסגרת העבודה..
הוא התקשר אליי (מהפלא' שלו - ולא מהמשרד) ואחרי שלא עניתי הוא שלח לי סמס שזה הוא ושאני אחזור אליו כשאני אוכל..
חזרתי אליו כשהייתי במשרד ואמרתי לו שהוא יכול לבוא לגבי מה שהוא צריך ממני - וזהו, אפילו לא שמרתי את המס' שלו כי ידעתי שהוא פנה אליי בגלל העבודה..
אחרי כמה זמן - שוב, הוא שלח לי סמס לפלא' אם אני נמצאת במשרד (והפעם הייתי במשרד, הוא יכול להתקשר לטל' פנימי מהמשרד - בחינם- אך העדיף כנראה להתכתב איתי בסמסים במקום לוודא את זה בשיחה של שניה אחת) עניתי כן ושאלתי מי זה? כי לא ידעתי שזה הוא... והוא רשם לי את השם ושאיך אין לי את המס' שלו ושאני אשמור מיד.. אמרתי לו שאני שומרת את המס' והוא שאל אם הוא יכול לבוא אליי.. אחרי 2 דק' הוא בא (הוא היה צריך ממני משהו) אבל הוא נשאר לדבר איזה חצי שעה על כל מיני דברים (החג' וכו')
והוא הצליח לבלבל אותי בטירוף $%#%#^&$^*$ !!!!!!!!
הוא מראה לי שהוא רוצה, באמת שלא נראה לי שאני מדמיינת!! (אפילו שיש כל מיני כנסים של העבודה , מכל המאות אנשים שיש הוא בוחר לבוא לשבת דווקא לידי ולדבר איתי!!) אבל הוא לא מזיז כלום כלום כלום וזה מחרפן אותי!!!! אני לא מתכוונת להציע לו לצאת - אבל אני בטוחה שאם נצא מחוץ לגבולות המשרד, הדיסטנס הקטן שיש בגלל שאנחנו במקום עבודה יעלם, ויוכל באמת להתפתח משהו... אבל אני לא יודעת מה לעשות איתו.....
האמת שבימים האחרונים החלטתי פשוט להוציא אותו מהראש, ולהתייחס אליו בקרירות, לשדר ריחוק ולגרום לו להבין ש- די, אין לי כוח למשחקים האלה ואני מתקדמת הלאה למישהו יותר רציני.. אבל עצם זה שאני כותבת כאן עליו מראה שאני לא ממש שלמה עם זה, ואני עדיין לא רוצה כל כך לוותר ומקווה שיהיה ביננו משהו.

במקביל-
יש את בחור מס' 2..
אני סטודנטית, והיה לי קורס ממש קשה שנכשלתי בו במועד א'.. כעשיתי מועד ב' (שהיה אפילו יותר קשה..) הרגשתי ממש רע אחרי המבחן והמתרגל של הקורס (בחור מס' 2 :] שאני חייבת לציין שלא חשבתי עליו כאופציה בכלל במהלך כל הקורס, ואפילו בקושי הגעתי אליו לשיעורים) ראה אותי ובא לדבר איתי... הוא שאל מה איתי ואם אני רגועה כי ראו עליי שהייתי בלחץ לעבור את המבחן הזה.... דיברנו די הרבה והוא היה ממש ממש חמוד אליי, הוא שאל איך קוראים לי והרגיע אותי שהוא מבטיח שיהיה בסדר.. הוא אפילו אמר לי שאין לו בעיה לתת לי את הפלא' שלו למקרה שאני ארצה לעבור איתו על המבחן אחרי שנקבל תוצאות וסתם פיתחנו שיחה שהיתה ממש ארוכה גם על דברים אחרים, הוא התעניין איפה אני עובדת ועוד כל מיני דברים שלא קשורים ללימודים...
אמרתי טוב - היה נחמד יותר ממה שציפיתי, ניסה להרגיע, לא חשבתי מעבר.
אני לא אחפור שעות עכשיו על איך זה התפתח ביננו אבל בכמה מילים - הוא שלח לי מייל והשאיר לי את המס' פלא' שלו, הוא ביקש שאני אתקשר אליו והתקשרתי והוא לא ענה, הוא חזר אליי בלילה, ביקש שאני אבוא להיפגש איתו בתירוץ של לעבור איתי על המבחן שלי - וביקש שזה ישאר ביננו כי אסור לו והוא באמת העלה לי את הציון אח"כ (למרות שבאמת באמת הגיע לי בציון שקיבלתי בסוף, חרשתי רציני למבחן הזה) והיו עוד כמה קטעים שבאמת אין טעם שאני אפרט - שורה תחתונה הוא ממש הראה שהוא רוצה אותי.. הוא גם שאל בסוף אם נוכל להיפגש שוב, והאמת שנלחצתי מזה קצת וזרקתי לו משהו כמו שניפגש בהזדמנות באוני' (ולא מה שהוא ציפה לשמוע - שנוכל לצאת...) .

הכל כפי שכתבתי, קרה אחרי שסיימתי רשמית את הקורס, ולא אמורה להיות בעיה כי הוא כבר לא המתרגל שלי.. אבל הפחיד אותי שזה קורה, וממש הרגשתי מבולבלת לגבי זה ו"נעלמתי" לו... ואז התחלתי פשוט לחשוב עליו מ-ל-א, והבנתי שאם מישהו רוצה - הוא עושה משהו (לעומת בחור מס' 1) , וניסיתי להבין למה לא הלכתי על זה..
המתרגל הזה הוא בחור עם נתונים כל כך טובים, יש בו כל מה שאני צריכה ורוצה, הוא עדין, הוא מתחשב, מרגיע, התייחס אליי הכי יפה בעולם, היה גבר - יזם, הסתכן בשבילי, וכמובן - חכם, תואר שני, עובד בעבודה מאוד טובה - בקיצור מסודר... הוא גם גדול ממני (28 בערך) , בוגר ובטוח מחפש משהו רציני... ממש אין מה להתלבט לגביו.
רק ש.. אני לא יודעת אם אני יותר מפגרת או יותר שיטחית (או שניהם) אבל אני פשוט לא אוהבת את איך שהוא נראה.. כאילו זה הדבר היחיד שמונע ממני ללכת על זה.
וכל כך כואב לי שמשהו כאילו דפוק אצלי - מה אני מצפה? למישהו חתיך? או אולי רק להימשך אליו קצת? כי אני במפורש ל-א אמצא מישהו כמוהו שיתעניין בי ככה, ואם אני לא מתפשרת עכשיו אז האם אני אמשיך לברור ככה בחורים ואשאר לבד?
הבעיה היא שמאז שהחלטתי לוותר על בחור מס' 1 - חזרתי לחשוב על מס' 2, שאולי עשיתי טעות ושווה לתת לזה הזדמנות, שאולי אני אצליח להתאהב בו עם הזמן, שאני צריכה מישהו כמוהו ולא אחד שמשחק איתי משחקים ומתגרה בי כל הזמן.. אבל אני מפחדת שאולי אני חוזרת לחשוב עליו רק כי אני רוצה כבר מישהו ולא אותו ספציפית..
(חשבתי ללכת להיפגש איתו, אני יודעת מתי הוא באוני' ויכולה ללכת לראות אותו אם אני רוצה.. ואז לראות מה אני מרגישה ואם הוא עדיין מעוניין - אבל אני ממש ממש לא רוצה לפגוע בו ואני רוצה להיות סגורה על עצמי לפני זה)

אני אוכלת סרטים כבר כמה ימים , לא מצליחה ללמוד, לא מצליחה להתרכז, לא מצליחה להחליט - מה אני רוצה? את מי אני רוצה? איך אני מתקדמת הלאה? אולי עדיף פשוט להוציא את שניהם מהראש? אני אמורה בכלל לעשות משהו?

תעזרו לי להבין איך להמשיך כי זה מוציא אותי מריכוז בלימודים ובעבודה ויש לי כל כך הרבה מה לעשות...
תודה 3>
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-04-2010, 23:47
צלמית המשתמש של דנדוני
  משתמשת נקבה דנדוני דנדוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.09
הצלחת לבלבל גם אותי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי talush21 שמתחילה ב "בעיה עם 2 בחורים"

דעתי הכנה-
אם את לא נמשכת לבחור (מס' 2), זה לא משהו שאת יכולה "לעבוד עליו", כי אם הבחור לא מצא חן בעינייך סימן שאת לא מוצאת אותו חתיך או שווה או איך שלא תרצי לקרוא לזה... בכל מקרה- זה שמכל בחינה הוא אחלה בחור והאופציה הנכונה והמתאימה ביותר לא הופך אותו לבחירה הנכונה ביותר- כי אם אין משיכה, זו בעיה רצינית- את מבינה למה אני מתכוונת??
אני מאמינה שצריכה להיות משיכה מינימלית ושאת כן צריכה לאהוב את מה שאת רואה בבן זוגך...

לגבי בחור מס' 1- קרה לי את אותו סיפור, היה מישהו שהיה משגע אותי, היה נדבק אליי ומדבר איתי המון זמן בעבודה שלו, והזמין אותי לכל מיני מקומות ואני כבר פיתחתי סצינות בראש ולא הבנתי לאן כל זה הולך ומה הוא רוצה ממני, והייתי בטוחה מעל לכל ספק שהוא רוצה משהו... בכל מקרה, הוא לא רצה כלום והכל היה רק בראש שלי וסתם ביזבזתי כמויות מטורפות של אנרגיה על לנסות להבין למה הוא לא לוקח את זה עוד צעד אחד קדימה...
אני, כמוך, מאמינה שהתפקיד של להתחיל את הקשר הוא של הבחור (אנחנו מספיק סובלות במחזור ובלידה... אז לפחות שאת זה הם יקחו...), ובחור שמושך את זה ולא ניגש לעניינים ולא מודה ורק משחק משחקים לא שווה את כל המחשבות עליו...

לסיכום-
בחור מס' 1, לא שווה שתחשבי עליו כי אם הוא היה שווה את זה, הוא כבר היה עושה משהו ולא היה מחרפן לך את המוח (ושתינו יודעות טוב מאוד שהם הרי יודעים איך הם גורמים לנו לחשוב ולנתח כל צעד שלהם...).
בחור מס' 2, אמנם שווה מאוד מכל הבחינות מלבד הבחינה שכביכול לא הכי חשובה אבל בפועל הכי חשובה מהכל- כי אם אין משיכה ואם לא "בא לך עליו" זה בעייתי מאוד...

שיהיה המון בהצלחה,
את מוזמנת להמשיך לכתוב בפרטי, במידה ואת רוצה
שיהיה המשך יום רגוע ללא בנים

ישן 01-05-2010, 20:46
  הלוחש למקשיבים הלוחש למקשיבים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.10
הכול בראש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי talush21 שמתחילה ב "בעיה עם 2 בחורים"

שבוע טוב ומבורך,
הבעיה היא אצלך בראש, לפי סיגנון הכתיבה שלך אני לא מאמין שתצליחי להוציא אותם מהראש שלך, אם לא הם אז יהיה מישהו אחר שיתן לך תשומת לב ואת תנסי לפענח אותה, אנחנו יצורים חברתיים וצריכים את הריגוש ותשומת הלב שמרעפים עלינו.
הבעיה עם שני הבחורים היא לא מסובכת, פשוט תנסי,תזמי, תצאי, תבלי ואז יהיו לך כלים טובים יותר להעריך כול אחד מהם, זה ברור ששניהם מעוניינים בך (את ברת מזל, זה לא קורה לכול אחת) אני לא יודע איזה מסר את מעבירה להם כניראה שהוא סותר, למרות זאת מה איכפת לך לנסות וליזום את את היציאה הבאה ?
גברים רוצים מנשים בדיוק את אותו הדבר, חברה אהבה קשר זוגיות,
אני גם לא רואה פסול שתצאי עם שניהם במקביל, אני מבטיח לך שכשתהיה באויר אהבה לא יהיו לך ספקות את מי את מעדיפה, שניהם ראויים העיניי, הגיל והמעמד לא משחקים שום תפקיד בשלב הזה,
בהצלחה. תעדכני.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:43

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר