לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-04-2010, 22:57
  משתמש זכר Oasis11 Oasis11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Oasis11 שלח הודעה דרך MSN אל Oasis11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "האם אתם מתכננים ללבוש לבן מחר?"

אתם לא מבינים משהו.
הקטע כאן הוא ממש לא חולצה לבנה, והצבע לא מעניין את התחת של גלעד שליט.
מדובר כאן על נסיון התאחדות למען מטרה. אני אישית לא מאמין בקטע של החולצה הלבנה, אבל אני כן מאמין שלנו האזרחים יש את הכוח לשנות דברים,היום יותר ויותר לאזרח הקטן כבר לא שם זין על כלום וחבל.
עם מטרה משותפת בעלת קונצנזוס חזק אפשר להגיע מאוד רחוק, העניין שהאזרח הקטן חושב רק על עצמו.

מחר חולצות, מחרתיים הפגנה עם חצי מיליון איש.

וזה לא רק בנוגע לגלעד שליט, תחשבו כמה כוח לנו יש בתור אזרחים שאנחנו לא מנצלים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-04-2010, 15:44
צלמית המשתמש של S - Designer
  משתמש זכר S - Designer S - Designer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.03
like
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "לא רק שלא לבשתי לבן, אפילו לבשתי חולצה שחורה"

נמאס לראות את המחאה המטומטמת של השמאלנים ושאר הסהרוריים למינהם, שפוגעת בנו ומחזקת את אירגוני הטרור בכל מה שקשור לחילופי שבויים.
אם היינו מדינה נורמלית (או "מתוקנת", כמו שהשמאלנים אוהבים לומר), לא הינו מפסקים את מבצע עופרת יצוקה עד לשיחרורו של גלעד.

אני לא מבין מדוע חייל אחד שווה יותר מחייהם של מליוני אזרחים שחיים במדינה הזאת, ומחייהם של שאר אנשי כוחות הביטחון, שיצטרכו אחרי זה "לתקן" את מה שנגרם בעיסקאות כמו אלו.

ללא כל המחאה הדבילית הזאת (לא רק במקרה של גלעד שליט), יכולנו לסגור את העיסקה הזאת עם 50 מחבלים 'חפ"שים' בלי דם על הידים.

ישן 28-04-2010, 15:59
צלמית המשתמש של S - Designer
  משתמש זכר S - Designer S - Designer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.03
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "באופן עקרוני אתה ממש לא ראוי..."

ממש תגובה למופת, יש לך דעה מוצקה והגיונית. תגובה כמו שלך לא ראויה לתגובה, ולזה יש סיבה. לזרוק באויר כזו הצהרה זה נחמד ויפה, אבל באמת שאין לזה שום ערך.
העיקר אמרת שיש ימנים שמוכנים לעיסקה, אני לא אמרתי שאין כאלה (מבחינתי הם נכללים ב"שאר סהרוריים למינהם").
זה רק גורם לי לחשוב שחבל שהאנשים הלא נכונים מנסים לשנות דברים במדינה הזאת.

אכן, כבר אין קשר לעמדה פולטית. הכל תלוי במנת המשכל של הבן אדם, יכולת ראיה מרחבית והתובננות לעתיד, וידע נרחב בנושא המדיני-בטחוני בארץ.

נערך לאחרונה ע"י S - Designer בתאריך 28-04-2010 בשעה 16:09.
ישן 28-04-2010, 20:12
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "שלא תבין לא נכון-אני בהחלט מקווה ומאחל שגלעד שליט ישתחרר במהרה"

לי יש המון סבלנות. אני יכול לחכות שנים. עשרות שנים. מצדי שבכלל לא יחזור.
השאלה היא כמה זמן גלעד שליט יכול לחכות, ולא כמה "אורך רוח" יש לנו.

יש מאמר נפלא בוויקיפדיה על מה שהולך פה - כאילו שהברירה היא בין שחרור של אינספור מחבלים
וקבלת שליט עכשיו לבין לחכות זמן רב, ולהתאזר "באורך רוח" מי יודע כמה זמן. יש אפשרות שלישית.
ליפול על עזה באש גיהנום. בלי לסכן חירניקים. קילומטר-קילומטר פנימה, כל יום מורידים שורת בתים
בעזה (מי שיספיק לצאת - בכיף; מי שלא - גם בכיף) עד ששליט מוחזר לישראל. וזה כמובן אחרי ניתוק
אמיתי של כל התשתיות שמסופקות על-ידי ישראל, וסגירה גמורה ומוחלטת של העברה של כל ציוד
שהוא לעזה, כולל אוכל, כולל "עזרה הומניטרית דחופה". כולל הכל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:57

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר