לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-04-2010, 17:51
צלמית המשתמש של MatiM
  משתמש זכר MatiM MatiM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.06
שלח הודעה דרך MSN אל MatiM
שאלה תוספי תזונה / חלבונים למתאמנים בחדר כושר

ערב טוב,

אני מתאמן בחדר כושר כ4 חודשים.

מטבעי - אני רזה, ולא משנה כמה אני אוכל. (וזה לא שאני אוכל 100 ארוחות ביום. אני אוכל 2-3 ארוחות מסודרות - כמה שהגוף מסוגל להכניס, ובין לבין עוד נשנושים, סנדוויצ'ים קטנים למלא רעב וכו'...)

חבר שלי הציע שננסה לקנות אבקת חלבונים כדי להשלים את כל הכמות הדרושה לגוף כדי להבנות הכי טוב, ואני מעט מהסס ודחיתי את ההצעה.

השאלות שלי הן:

האם מומלץ לרכוש את אבקות החלבונים ולהשתמש בהן? (אני לא מתכוון להיות איזה ספורטאי-על, אבל רק להתנפח ולהתפתח בצורה דרסטית יותר, בשנה הקרובה שיש לי - עד שאני אתגייס)

עד כמה החומרים שבאבקות האלו בריאים ותורמים?

איך נעשה השימוש באבקות? מה הכמויות? מה העלויות?

מה הסכנות?

מבחינה פסיכולוגית - אני חושב שאם בנאדם צריך לקחת תוסף כלשהו כדי להשיג את התוצאה הרצויה, הוא בעצם מודה שהוא לא מצליח להשיג את אותה התוצאה בלי זה.
ואם אני לוקח לדוגמא את האבקות, אז בעצם אני בונה את הגוף שלי כמו עם "תרופות".
האם הטענה שלי מוצדקת במקרה הזה?
אני מכיר אנשים שמתאמנים והם בריאים וניראים חסונים - מבלי להשתמש בתוספים השונים, אז למה שאני אצטרך לקחת אותם?

תודה

חזרה לפורום
ישן 12-05-2010, 19:20
צלמית המשתמש של MAG707
  MAG707 MAG707 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MatiM שמתחילה ב "תוספי תזונה / חלבונים למתאמנים בחדר כושר"

דבר ראשון אחי הגיבור, תמחק את כל מה שחשבת על אבקת חלבון ועל תוספי מזון בכלל.
דבר שני, נתחיל לבנות אצלך קו מחשבה חדש.
זה תחום כל כך רחב ,פשוט עולם שלם, בגדול כדי להעלות במשקל אתה צריך לשמור על מאזן קלורי חיובי (מכניס קלוריות יותר מאשר מוציא).
בקצרה, אבקת חלבון כמו תוספי מזון אחרים ורבים וטובים!..פשוט באה להשלים לך את הצריכה היומית של החלבונים, כמו כן יש תוספי מזון שעיקרם הוא פחמימות וקלוריות ויש כאלה עם ויטמינים שגם אנשים בריאים שלא מתאמנים משתמשים בהם כדי לבנות גוף בריא יותר.
אז עזוב אותך משטויות של בריא לא בריא ,אנשים שמדברים כך מדרברים רק מחוסר ידע בנושא.
אני משתמש היום עם שני תוספי מזון (קריאטין, ואבקת חלבון), ומשתמשים עם האבקת חלבון בכל מיני צורות, אני משתמש עם זה אחרי אימון כי בגדול, השריר זקוק לחלבונים כדי להיבנות, ובאבקת חלבון קיים ריכוז גבוהה של חלבונים שנקרא "מי גבינה" שהוא בעצם החלבון עם ספיגה מקסימלית ואיכותית ביותר שלא ניתן לקבל ממזון.
בעיקרון כדי לשמור/להגדיל את מסת השריר הגוף זקוק לכמות מסוימת של חלבון, בין 1.8 ל-2.2 לכל ק"ג, אז אתה תראה שזו לא משימה פשוטה לצרוך כמו כזו מבלי להיעזר בתוספי תזונה, עוד דבר שאבקת חלבון נתולה כמעט משומן.
דבר נוסף, מיד לאחר אימון אפשר לנצל את הזמן הזה שהשרירים זקוקים לחלבונים ולשתות שייק חלבון שמתפרק מהר בגוף מאשר קופסת טונה או חזה עוף שמתפרקות הרבה יותר לאט וגם נמצא בהם כמות מסוימת של שומן.
עדיין, בשביל לגדול צריך לאכול!..והרבה, אז חות מאבקת חלבון אתה צריך לעבוד לפי תפריט שמחלק לך בין 5-6 ארוחות ביום ושומר על יחס בין אבות המזון, לצורך העיניין (50% פחמימה - 35% חלבון - 15%שומן).

אז זה היה באמת בקצרה ,יש המון מידע שצריך לדעת בנושא ,israelbody.org הוא אתר מצוין ללמוד ולהשכיל בנושאיש פורומים והמון המון מידע, אני בעצמי חבר שם, מגיע לייעוץ וקונה משם את תוספי המזון.

שיהיה בהצלחה ודבר איתי עם אתה זקוק למשהו.

"הדואג לימים זורע חיטה, הדואג לשנים נוטע עצים והדואג לדורות מחנך אנשים"

ג ו ל נ י 51 !

חזרה לפורום
ישן 28-05-2010, 00:23
  Gevaldic Man Gevaldic Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
בגדול
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי MAG707 שמתחילה ב "דבר ראשון אחי הגיבור, תמחק את..."

מה ש MAG אמר נכון, אני רק רוצה לציין כמה דברים שצריך לקחת בחשבון...

1- כל אדם שונה. אין דבר כזה "מסלול אכילה/ התעמלות אחת בשביל כולם". כל אדם מתפתח, מתחזק ויש לו את היכולת להתאושש מהאימון הקודם בצורה שונה. אז אנא ממך, אל תסתכל על הבחור הגדול והמאסיבי שמרים 45 ק"ג בכל יד בלחיצת חזה חופשי. אתה חייב להשאיר את האגו שלך בדלת הכניסה למכון כושר, ולהבין שאתה מנסה להוציא מעצמך את מה שאתה יכול, ולא הבחור הסוס שכולם מסתכלים עליו.

2- עולם התוספות הוא עסק שמגלגל מילונים. כל החברות שיוצאות עם מחקרים חדשניים מנכרי עיניים, אם תמונות הדוגמנים החטובים והשריריים זה הכול אחיזת עיניים. .
האדם הפשוט, רוצה תוצאות, ותוצאות מיידיות ולא רוצה לחכות כמה חודשים עד שנה כדי להשיג את מבוקשו. חברות תוספי המזון מבינים זאת, ובדיוק על זה הם עושים את כספיהם.
בכל חדכ"ש יש את החברה הצנומים, שכל הזמן שותים שייקים של חלבון, אבל לאחר 6 חודשי אימונים, בקושי התפתחו מבחינה גופנית ועלו ביכולות שלהם אם המשקולות.
למה? כי האבקות נספגות מהר בגוף, וגם יוצאים מהר מהגוף. לחזק אתמה שMAG אמר- לאחר אימון אינטנסיבי, הגוף חייב לחלבון ופחממות כדי להתאושש. שייק החלבון נותן לך את אפשרות זאת בגלל שזה בא ממקור נוזלי והוא נספג יותר מהר מאוכל; אבל חוץ מזה, אין סיבה שתשתה שייקים במהלך היום, ואתה יכול להתפתח בלעדיהם. השייק, כמו שאמר MAG, הוא פשוט נותן לך את היכולת להשלים את כמות החלבון שחסר לך מכיוון שאתה צריך לצרוך המון חלבון, וזה פשוט לא ראלי להרבה אנשים לאכול במהלך היום ארוחות שמספקות את כל כמות החלבונים. אבל אם בן אדם הצליח לסדר לעצמו סדר אכילה יומי שהאוכל באמת מספק לו את הכמות הנדרשת והרצויה של חלבון, אין צורך בשייק ותוספות. אם אתה בחור רז, אז יש מצב שאתה יכול לספק לעצך את הכמות הנדרשת של חלבון רק מהאוכל. אני שוקל 90 ק"ג, זאת אומרת שאני צריך לצרוף כמות של 160-170 גרם של חלבון כל יום, ואין מצב שאני יכול לעשות זאת רק באכילה מכיוון שהגוף שלי רק סופג כ 30 גרם של חלבון בכל פעם וצריך לחכות פחות שעתיים עד שאני יכול שוב להכניס לגוף עוד... וכאן עוזר לי השייק להשלים בין ארוחות.

3- האימון- כמו שאמרתי ב 1, אתה חייב להשאיר את האגו בבית. אנשים מנסים להרים הרבה יותרממה שהם יכולים, הדבר שמביא ל א- אימון לא שלם (כאשר הבן אדם בקושי מצליח לעשות את החזרה כמו שצריך, אין לו יכול נגדית ואחי שהוןא מרים את המשקולת, זה פשוט אף לו בחזרה למטה וכדו). ב- פציעות. יש גבול מאוד דק בין להרים את המקסימום שאתה יכול + להוסיף איזה חצי/ קילו לבין להרים יותר ממה שאתה יכול, ולמרות שאתצה איך שהו מצליח לסיים את הסט, אם עזרת החברים שמרימים לך בחצי מהחזרות (שזאת אומרת שכבר הלך לך הסט ולא היה שווה לך, אתה גורם נזק לעצבים,ף מפרקים, גידים וכל מה שנמצא מסביב לשריר מרוב הלחץ והקושי. רוב הפציעות בחדכ"ש נובעים מאי-שמירה על בטיחות, שזה כולל צורה נכונה, ומשקל נכון שהגוף יכול להרים/להוריד.

4- תאכל 6 ארוחות ביום, מרובים בחלבון (בשר, דגים, גבינות, בוטנים, וכדו) וגם פחממות, שתקבל מירקות, פירות וכדו.

כמו שאמרתי, יכול להיות שהגנטיקה שלך מקשה עליך להתפתח בקצב שאתה רוצה, אבל זה לא אומר שאתה לא יכול להתפתח. אתה פשוט צריך סבלנות ולהתחייב למה שאתה עושה. זה לוקח זמן כדי לראות ולקבל תוצאות, ואולם תוספי התזונה עוזרים במצבים מסוימים, הם לא הכתובת שלך ולא מה שיושיע אותך והפוך אותך למפלצת. אתה אמרתה את זה בעמצך- זה הכל בראש. ובדיוק על זה אנשים מוכנים לשלם עשרות אלפי שקלים בשנה בקניית המוצרים האלו... כי הם פשוט לא מחויבים ומספיק סבלניים, ורוצים תוצאות ע-כ-ש-י-ו. מה שגם לא בא להם. תסתכל מסביבך בחדר כושר, וחוץ מהכמות הקטנה של סוסים, כמה באת השתנו או התפתחו??? כמעט א"א. האדם הממוצע יבלה שנה-שנתיים במכון כושר ובלי ידע, סבלנות והשקעה נכונה בקושי הוציא 10% מהיכולת שיכל להגיע אליו בזמן הזה.

בקיצור ולסיכום- תבנה לעצמך סדר אכילה שבו אתה מכניס לגוף שלך את הכמות הרצויה/ נדרשת של חלבון/ פחממות כל יום.

לפחות 8 שעות שינה בלילה.

תישתה הרבה מים.

תתאמן כמו שצריך. אם זה אומר שאתה מרים פחות משקל אבל מצליח לשלוט בחזרה ובסט, אז אתה בכיוון הנכון. אם אתה בקושי שולט ואתה צריך עזרה בכל חזרה, אתה לא מתפתח, רק גורם נזק וחבל על הזמן והכסף שהשקעת.

לגבי תוספי המזון- מומלץ רק כדי לצרוך מייד לאחר האימון, ולהשלים את ה20-40 גרם של חלבון שלא יכולת להשיג מהאוכל.

בסופו של דבר תפנה למאמן הכושר שלך אם יש לך שאלות, או שתכנס ל

Israelbody או perfectbody

בהצלחה- תהנה והכי חשוב, תתאמן בצורה נכונה ואל תיפצה.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:05

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר