לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-04-2005, 19:27
צלמית המשתמש של samurai
  משתמש זכר samurai samurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל samurai
היי היי,
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי MomenT שמתחילה ב "כה אני יכול ללמד אותך לזיין"

בוכנה מהלכת. על מה אתה מדבר? אתה כן שונא רוסים!

ויאללה, אמרת שאתה יכול ללמד אותי לזיין. תתחיל, תסביר מה צריך לעשות.

יענו נגיד באה אליי בחורה, חמודה כזאת, מטר שבעים, שחרחורת, עיניים מלוכסנות, מראה קצת אסייאתי כזה. היא באה אליי ואומרת, ת'זיין אותי.
אז יענו, אני חושב לעצמי, WTF? איך בתול כמוני יכול לזיין פצצה כזאת, מה צריך לעשות?
נו טוב, אני מוריד תמכנסיים, ת'חולצה ונשאר עם גרביים כי זה מחמם(נגיד בחורף בדר"כ קר, אז מזדיינים עם גרביים ). עכשיו יענו, היא ניגשת אליי, חלקה, שחומה מרוחה בשמן ארוטי שעושה אותה רק יותר מיוחדת, כולה כמו דוגמנית מושלמת. היא ניגשת ואני מתחיל ללטף אותה, מנשק לה את החזה, מלקק לה את הפיטמות הסקסיות שלה, מלטף ויורד למטה עם היד, לאט לאט מתחיל ללטף אותה בכוס, ואז אחרי קצת זמן מכניס אצבע, משחק לה שם, והיא כולה משמיעה קולות שרק מהם אתה כבר בעננים. אחרי זה היא פשוט קופצת ומתחילה ללקק לי ת'זיין, מלקקת את הביצים ואני מגלגל עיניים כי זה כל כך כייף. אחרי זה אני תופס אותה, מעמיד אותה על ארבע, והיא מקמרת את הגב שלה, כמו חתולת מין סקסית בטירוף. פה כבר אני חודר לה מאחור, היא נהנת מהחדירה, משמיעה אנחות שבחיים לא שמעתי ואני מתחיל לעבוד בקצב. תופס לה בחזה ומזיין כמו ארנב, היא צועקת, השכנים שומעים ולא מבינים, מה לעזא..
אני מפסיק, ואנחנו יורדים לאט לאט למצב שבו היא שוכבת על הבטן ואני עדיין בתוכה. אני מתיישב בתנוחת הצפרדע המיוחמת, תופס לה בתחת, ומתחיל לזיין כמו קטר, מהיר כמו האור, אני מזיין ומזיין והיא צועקת, ואז אני מאט ועושה חדירות חזקות והיא פשוט לא יכולה וצועקת וגומרת ומשמיעה אנחות ואני פשוט מלא סיפוק מביא אותה בחדירה חזקה ושולף אותו וגומר לה על הגב.

היא מאושרת, ואני עוד יותר, שנינו עם חיוך על הפנים ואני מנקה אותה ומתחיל בסיבוב השני, הארוך יותר והעשיר יותר(מבחינת הפוזות )...

יש לך איזה טיפים? כי אנ'לא ממש יודע מה לעשות

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:13

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר