לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-05-2010, 23:02
צלמית המשתמש של DeepSpace
  DeepSpace DeepSpace אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.03
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי FiReBall שמתחילה ב "מה רע בתכונות? (בהנחה שלכל..."

חסרונות יותר משמעותיים למשתמש הממוצע:

- מחיר
- חוסר יכולת לתקשר עם מכשירים אחרים ב bluetooth
- איכות שמע די מזעזעת בשיחות

חסרונות למשתמשים מתקדמים יותר:

- חוסר יכולת "חופשית" להתקין אי אלו אפליקציות שהמשתמש רוצה, אלא רק את האפליקציות שאפל החליטה (ולא תמיד ממניעים צודקים והוגנים) שיוכל להתקין עליו.
- חוסר יכולת ל multi-tasking (פתיחת מספר אפליקציות באותו הזמן, ואל תאמין למי שאומר שבמכשירים אחרים זה מאט את המכשיר, כי לא בכולם זה כך)

חסרונות לא כ"כ משמעותיים אבל עדיין מעצבנים:
- אין זום במצלמה.
- אין פלאש במצלמה.

יתרון:
- מסך מגע מולטי-טאץ' (שהיתרון היחיד שלו הוא שהמסך מזהה יותר מלחיצה אחת בו-זמנית), ואל תאמין לאנשים שאומרים שהמגע של כל שאר מכשירי הטאץ' לא מגיב טוב, כי זו לא האמת (זה נכון לחלק מהמכשירים, לא לכולם).

האייפון כשלעצמו הוא מכשיר בינוני בקטגוריה שלו, והוא overpriced ו overestimated בטירוף.
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning. -Rick Cook

נערך לאחרונה ע"י DeepSpace בתאריך 04-05-2010 בשעה 23:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-05-2010, 23:38
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "סקר מעניין: בעד או נגד אפל\אייפון"

צ'מע, האייפון לכשעצמו הוא מכשיר בסדר גמור, הבעיה היא שהוא בינוני בקטגוריה שלו (אא"כ, מראש רוצים נגן שהוא מכשיר טלפון, ואז זה סיפור אחר. לא סיפור נוח לשימוש, או נעים למשתמש, אבל זה סיפור אחר).

מהתכונות שאכפת *לי* מהן, אלו הן הבולטות בחסרונן באייפון:
-מולטי טאסקינג (וכן, אני מריץ כמה תוכנות במקביל. מסנג'ר, מירק, שני דפדפנים [סתם כי אני יכול] ועוד שתי תוכנות בהתאם לסיטואציה - למשל היום: מחשבון ופנקס).
-Bluetooth פתוח.
-חיבור חופשי למחשב, בלי תוכנה ספציפית.
-אין צורך במחשב בשביל פעולות בסיסיות.
-לא קובעים לי מה להתקין במכשיר שלי.

אז כן, האייפון הוא מכשיר סבבה לגמרי. הבעיה היא, שדי נמאס מאנשים שאומרים ש"אייפון הכי טוב!!!!111111 אייפון צגמגע שולטטתתתתתת!!!!!111111", ומנסים לצחוק על מכשירים אחרים, כשהמכשיר שלהם, בסה"כ לא כזה-יותר-טוב: המכשיר הזה מביא את התכונות של שלשום, מחפה עליהן עם צג מגע ונמכר במחיר מופקע. מי שהמכשיר הזה עובד בשבילו - שיהנה ממנו.
ישן 14-05-2010, 15:26
  DarkWing108 DarkWing108 אינו מחובר  
מנהל פורום אנימה ומאנגה | The Bob

חבר מתאריך: 20.12.01
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "המכשיר היה אצלי כמה שעות..."

המכשיר אצלי כמה חודשים טובים מעבר לעובדה שהיה לי אייפוד טאץ' ולשניהם אותו נגן הMP3 בפנים
שעד היום לא שמעתי עליו ביקורת רעה אחת.

מבחינת חיי סוללה גם תמוה לי קצת מה שאתה אומר כי גם אחרי שאני משחק בו ושומע בו מוזיקה וגולש בו באינטרנט הוא עדיין מחזיק לי מעמד יום שלם, וברור שאם אני לא משתמש בכל אלה הוא יחזיק הרבה מעבר.

יכול להיות שאתה מדבר על הדור השני למרו תשאני לא זוכר שהסוללה של הדור השני הייתה חלשה יותר משל השלישי...
ויכול להיות שבאייפון שהשתמשת בו הבלוטות' והמודם וה3G היו מופעלים בו זמנית, כי אחרת אי לא לא רואה בעיה עם חיי סוללה.

ישן 14-05-2010, 18:00
  asharuf asharuf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "סקר מעניין: בעד או נגד אפל\אייפון"

לי אישיתי יש אייפון 3GS אייפוד טאץ דור 1 ואייפוד פוטו
כן אני קצת נסחפתי אבל אני נהנה מהמוצרים בצורה כמעט מוחלטת.

למה כמעט?
כי מה לעשות אפל חברה שיודעת לעשות כסף. ולכן תעשה מוצר שהוא כמעט מושלם,
ואת הרווחים הגדולים היא תעשה בזכות כל המוצרים הנלווים שיש.
נכון שהאייפון לא מושלם, אבל הוא תחליף מצויין למחשב נייד והכל בכף היד.
אני אישית סחפתי כמה אנשים אחריי והם כל יום מגלים דברים חדשים באייפון,
שגורמים להם ולי להתפעל מחדש ולא מחייב שהגילויים יהיו קשורים לתכונות המכשיר.
המגוון של המוצרים והתוכנות המשלימים לאייפון ולאייפוד טאץ הוא כמעט בלתי מוגבל

כן התמכרתי ואת האייפד אני לא יקנה כי צריך להציב גבול מתי שהוא לא?
אבל עוד 3 שנים לך תדע אולי כבר יהיה לי אחד.

שבת שלום

ישן 16-05-2010, 01:00
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04

יקר מדי ולא מספיק פונקציונאלי.
יצא לי לתכנת על מערכת ההפעלה של גוגל (Android) ודווקא חשבתי אולי לקנות את Nexus One שלהם כדי לשחק איתו קצת.
הוא זול יותר מ iPhone וטוב יותר ממנו.
מבחינת פונקציונאליות הוא טוב כי הוא יכול להתממשק עם כל אביזר ג'נרי שיש בשוק (קרי Bluetooth), אבל הבנתי שבדגם האחרון של iPhone יש תמיכה ב BT של צד שלישי (מפתיע).

כשאתה משווק מוצר טכנולוגי כמותג אופנתי - אתה תמיד תהיה יקר יותר ממה שאתה שווה באמת.
כמו לקנות BMW Z3. הוא אחלה פוזה, אבל לא בטוח שכולם ירצו לשים את הכסף שלהם דווקא על קופסאת הפח הזו כשהם בוחרים רכב בשבילם. ברור, שיהיו את הערסים שיקחו אותו ורק אותו, אבל הם מועטים וברור לכולם שאין להם מושג מה יש מתחת למכסה המנוע... כל עוד יש גלגלים ממגנזיום וציפוי ניקל על האגזוז - זה מספיק.
ולא ש Z3 הוא לא רכב טוב, הוא רכב מצויין, אבל יש טובים ומשתלמים יותר

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:08

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר