לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-05-2010, 13:46
צלמית המשתמש של Kobmyster
  Kobmyster Kobmyster אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "קלאסי"

דווקא התמונה השנייה מאוד מתחברת לי לשחל"ב, מרגישה כמו תמונה של כלה בזמן ההכנות..
הקומפוזיציה בה נהדרת והתאורה הצידית על השיער (שהיותו בהיר יותר מודגש ע"י היעדר הצבע) רק מושך את העין טוב יותר עם כיוון המבט של המודלית.

לגבי התמונה הראשונה - אולי זה אני, אבל תמונות בשחל"ב או גוונים של ספיה שנעדרים דיוק במיקוד מוצאים חן בעיניי בד"כ, אך זה לא ככה לגבי תמונות צבעוניות.
היעדר פוקוס על עין ימין של המצולמת פוגם בתמונה לטעמי. הוא נובע, כמובן, מהשימוש בצמצם פתוח לרווחה שהביא לעומק שדה מינימאלי (קצוות השיער מימין-קדימה בפוקוס, אבל העין הקרובה כבר מחוצה לו).
אני חושב שסגירת צמצם בסטופ נוסף (כדי להכניס את העין הימנית של המודלית לפוקוס) או מלכתחילה - מיקוד על העין הזו, היו עושים חסד עם התמונה.

דרך אגב - איזון הלובן של התמונה השנייה מושלם. הוא לא מדויק לחלוטין (הצבעים קצת חמים), אבל זו בחירה פשוט מושלמת עם גוון העור של המודלית וצבע האיפור. את משתמשת בכרטיס אפור ואיזון לובן ידני בזמן הצילום או משנה לאחר מכן בעריכה?

זאת כמובן דעתי
(קרדיט לרועי )
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-05-2010, 15:30
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Kobmyster שמתחילה ב "דווקא התמונה השנייה מאוד..."

תודה על התגובה המפורטת. כיף לקרוא.
גם לי התמונה השניה נראית כמו כלה בהתארגנות.

שתי התמונות רכות מעט, בגלל תנאי הצילום הקשים, אבל הן בפוקוס. הנה קרופ של העיניים, הן חדות בערך באותה המידה. שתיהן בפוקוס, אבל הרגישות הגבוהה ואולי המהירות הנמוכה ו/או הצמצם הפתוח (לא בהקשר של עומק שדה, אלא בהקשר של ירידת חדות כשפותחים את הצמצם עד הסוף) גרמו לתמונה להיות פחות חדה.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מסכימה איתך שזה פחות מפריע בתמונות מונוכרום, כי שם זה משתלב ביחד למראה מיושן, אבל לא יכולתי לסגור צמצם כי היה נורא חשוך. גם ככה חשפתי בעיבוד בעוד סטופ (זה צולם ב-RAW).

לגבי איזון הלבן - תודה. זה היה על WB אוטומטי ובעריכת ה-RAW שיניתי למעלות קלווין לפי מה שנראה לי הכי מתאים.
ישן 07-05-2010, 00:14
צלמית המשתמש של amitai^
  משתמש זכר amitai^ amitai^ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.02.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "קלאסי"

התלבטתי איזו מהתמונות היפות האלה יותר טובה, והאמת זה קשה...

הראשונה - אהבתי את החצי חיוך, הצבעים והאיפור נהדרים, התאורה ממש מוסיפה לתמונה. פחות אהבתי את הזוית של הראש היא מוזרה קצת, נראית לא הכי טיבעית/נוחה אבל אולי זה בגלל התאורה.

השניה - התנוחה והמבט של הבחורה פשוט נהדרים! את אמרת לה לשים את היד או שזרמת איתה? האור הצידי פשוט מצויין והמבט שלה בכיוון האור נותן הרגשה שיש לה הרבה על מה לחשוב. (למשל על אהוב שנמצא רחוק ממנה...) כמובן שהלבוש פה משחק תפקיד לא קטן. טיפה מפריע לי החיתוך מעל הראש, חסר שם 2 מילימטר אז למה לחתוך? למרות שזה בקטנה.
וכמובן שההמרה לספיה (עדינה) ממש ממש משדרגת. למרות שאשמח לראות גם את גירסת הצבע אם אפשר.

בקיצור שתי התמונות נהדרות אבל השניה קצת יותר טובה ונותנת קצת יותר מקום למחשבה ולדמיון של מי שרואה אותה.
------------------------------------------------------------------------------

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:28

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר