לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-05-2010, 11:20
  pilpel2 pilpel2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pilpel2 שמתחילה ב "מהי פליטה למז"י?"

השבוע הזה היו לי בעיות משמעת. צחקתי יותר מדי מול מפקדים, סרס"פים וסמלים. וגם עניתי כשצעקו עלי (הם מצפים שלא תענה ותקבל את מה שאומרים לך ללא סייג, פשוט אני לא תמיד שם לב). הם גם העירו לי הרבה משהו בסיגנון של "מה אנחנו חברים שלך שאתה מחייך מולנו". הם מתייחסים לזה בחומרה. גם קיבלתי מלא פעמים צפה פגיעה.

אני מפחד שאם יאלצו את המ"פ לפלוט חיילים נגד רצונו הוא יעדיף שזה יהיה אני על פני אחרים.

בלי קשר למז"י, דברתי עם המפקדים ובקשתי שזה חלילה לא יגרום שיוציאו אותי מקרבי. אמרו שאין לי מה לדאוג, אבל בסופו של דבר אחרי כל הצרות שעשיתי אני לא בטוח שכשיאלצו את המ"פ לפלוט חיילים הוא לא יעדיף שזה יהיה אני.

גם עד עכשיו תמיד הייתה לי לכל אורך הטירונות נטייה לענות למפקד ולתת תירוצים וזה מחרפן אותם. אני מנסה יותר לשים לב אבל זה לא מצליח.

כל אלה, יכולים לגרום שיעיפו אותי?

אני צריך לציין שחוץ מהקטעים האלה שאני עונה או צוחק ליד המפקדים, אני עושה כל מה שאומרים לי.

וחוץ מזה, גם אם אני מעכשיו אסתום את הפה, לא הוכתמתי כבר?

עוד דבר שצריך לציין, שמבחינת הצלחות (כושר, קליעה,) אני די גרוע, ככה שמהבחינה הזו המשמעת שלי יכולה להוות אולי תירוץ טוב להעיף אותי על זה שאני חייל לא הכי מוצלח.

מהנח"ל מגם פולטים הרבה למז"י?

נערך לאחרונה ע"י pilpel2 בתאריך 07-05-2010 בשעה 11:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-05-2010, 14:51
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי mt999 שמתחילה ב "הפליטות למז"י הם במקרים ממש..."

ממש לא מקרה קיצוני - זרוע היבשה צריכה להביא מאיפהשהו חיילים שישובצו בכל מיני בסיסים ויחידות בתור סמבצי"ם, נהגי רק"ם בימ"חים, מדריכי נהיגה מבצעית, חונכי מילואימניקים, מנווטי שיירות של חיל התחזוקה והשד יודע מה עוד. יחידות השדה השונות הן גם הספקיות של כוח אדם לשלל קורסים - חובשים, קשרים וכו'.

לפיכך, כל טירונות/מסלול/קורס פיקודי נדרשים לשלוח מספר חיילים לשיבוץ מחדש במסגרות אלו - החיילים שישלחו לשיבוץ כזה יהיו בדרך כלל (לא תמיד) החיילים שהמפקדים רוצים הכי פחות אצלם או אלה שבעצמם לא רוצים להשאר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:29

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר