לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-05-2010, 22:45
  tinki14  
אורח

סתם התפרקות.אתם מוזמנים לקרא=]

לאהוב אותך
ככה מרחוק.
להעמיד פנים
כל יום
להמשיך ולצחוק.

לשנוא אותך
בכל יום שעובר
לריב ,לצעוק
ושוב להישבר.

לרצות אותך
גם כשזה מיותר,
כי יש לך חברה,
ומבחינתך הכל עבר.

ולבכות עליך,
כשאתה כבר לא שומע
כי שחכת אותי
וקשה לי בלעדיך.

ואם תראה אותי ברחוב,
תביט עלי פה מקרוב.
תגיד לי שזה אמיתי,
אולי יום אחד תהיה איתי
אל תגיד לי לאהוב
את עצמי גם כשלא טוב,
תגיד לי שזה אמיתי,
תגיד לי שתהיה איתי.

ולסיכום:נדב אמא שלך כלבה בת כלבה אמן תחנק באמצע השינה אני שונאת אותך ומקללת א היום שפגשתיאותך.
חצי שנה שלמה!!ביזבזתי בלאהוב אותך.הין אם הודיתצי בזה ובין אם לא.ואני שונאת אותך כל כך כי ההרגשה הכללית היא שזה מבחינתי לפחות היה צריך לקרות,שאתה היית האחד לפחות עד עכשיו.
מי אתה שתתיחס אלי ככה??? והכל התעורר בי עכשיו מחדש ביום חמישי הזה שהיית שיכור וכמעט נישקת אותי, כי הית מבואס-היית בטוח שחברה שלך בגדה בך(כמו כל האקסיות שלך)ואמרת שאתה נפרד ממנה-ושתי הדברים האלה במקום לשמח אותי פשוט העציבו אותי, והקטע הוא שאתה גם הכחשת את הכל-כל מה שהיה בחמישי, וזילזלת ושיקרת.
ואני שונאת אותך,ובכללי שאני נזכרת איך אתה ניראה יורד לי ממך לגמרי, אבל אז משתלט עלי איזה שהוא משהו מטומטם ושוב אני בוכה ושוב כואב לי נורא בבטן והכל חייב לצאת איכשהו ואחרי כלכך הרבה זמן שלא כתבתי כלום פתאום יש שתי שירים, עליך.ולפני כל המחסום הזה השתיים האחרונים שכתבתי-גם הם היו עליך.משהו פה לא הגיוני-הרגשתי שאני ידידה שלך, אבל בעצם אנחנו לא באותה חברה ואנחנו לא יוצאים ביחד למסיבות ואתה לא מזמין אותי אליך הבייתה לעל האש-ובעצם יש לך ככ הרבה ידידות שזה לא באמת משנה לך לאבד אחת.בעיקר כזאת שסתם יכולה לקלקל לך את הקשר עם החברה שלך(שהיא נורא חמודה יש לך מזל)התחלתי בלקלל אותך.אבל אני בעצם אוהבת אותך, גם אם לא אהבה רומנטית, אני אוהבת אותך כבן אדם, אז בעצם אני מאחלת לך חיים יפים.והרבה הצלחה עם החברה שהספקת כבר השבוע לחזור אליה-ואם אתה נפרד ממנה שוב אני רוצחת אותך, די כבר עם החוסר ביטחון הזה!!!
אני אוהבת אותך בן אדם! לפחות תאהב אותי ככה בחזרה...ורק שתדע דרך אגב שגם אם כל הקטע עם מוריה לא היה קורה-התוכנית הסופית הייתה לנתק איתך תקשר.עניתי לך בטלפון רק כי זו לא הייתה שיחה מזוהה.

אף פעם לא אהיה שלך-
שני.
חזרה לפורום
ישן 08-05-2010, 01:41
  tinki14  
אורח

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי KRIDoron שמתחילה ב "טוב אני מאוד התרשמתי מהפוסט..."

QUOTE=KRIDoron]טוב אני מאוד התרשמתי מהפוסט הזה, ממש חזק. אני מקווה שהכל יהיה בסדר עם הבחור...[/QUOTE]

האמת שאני וצה להסכים איתך אבל לא ממש...
מה שתיארתי בפוסט הזה זו אהבה חד צדדית.ולא סתם אחת-אלא שהנדב הזה, הוא ידע שאני דלוקה עליו, אבל לא הבין את המשמעות של זה.מדי פעם הרגיש לי שהוא משחק בי...
אני תקועה במין משחק מעוות-אני אוהבת אותו אבל שונאת אותו, מאחלת לו טוב אבל שיהיה לא רע...

בכל מקרה הסיפור הוא יותר מסובך מזה- אני חברה של אקסית שלו.-מוריה. שלשום היא שמה תמספר שלו ביד שתיים עם תמונה של פורשה שחורה, כדי שאנשים יטרידו אותו בטלפון-שזה די מצחיק האמת חחח אחרי שהתקשרתי אליה בוכה כי הוא עוד פעם החליט שדיברתי אליו לא יפה[(סתם איזה פוסט בפייסבוק)הוא פשוט לא מבין נכון..מחפש תמיד קונטקסט....] וגם ככה היא עצבנית עליו כי ביום שישי שעבר הוא התקשר אליה בבוקר ואמר לה שזו טעות הוא רצה את מורי ויצא לו מוריה(ואני אומרת לך שזה לא נכון-כשהוא היה שיכור באפטר של המסיבת סופשנה שלנו ביום חמישי הוא אמר לי שהוא עוד אוהב אותה-למרות שעבר מלא זמן מאז)בקיצור הוא בטוח שגם לי היה חלק בעיניין, אז כן אמרתי לה שזה רעיון טוב, וכן ידעתי על זה ולא אמרתי כלום אבל די פחדתי מהבחירה שלי-מוריה או נדב..אז פשוט לא אמרתי כלום לשתיהם...ואז בערב הוא התקשר אלי אמר שאם מוריה לא מוציאה תמספר אז הוא יפתח לה תיק במשטרה על הטרדה, ואני עשיתי שיחת ועידה על חשבוני וגישרתי ביניהם וסידרתי תעניינים.יום למחרת(חמישי)גיליתי שהוא מחק אותי מהפייסבוק.

אז בעצם ישלי תשובה בישבילך(חח סורי על החפירה)בעצם אני לא רוצה כלום איתו.עדיף לי בלעדיו.אבל לאמר את האמת אני גם יכולה לחיות בלי מוריה.

שיר שכתבתי עליו לפני טרליון שנה:
(תאריך: 4.12,09)

אשליה מתקנת-שני--<-@

אני לוקחת אויר,
ועוד נשימה.
מנסה להסביר,
מה עובר בנשמה.

אם אהבה זה לא סוד-מותק,
מכרת לי תחליף,
עם חלום ורוד,
וסרט להחליף.

אז מה כבר,
יש לנו כאן חוץ מתמימות?
אהבה ששורפת,
בלי כל משמעות.

ועכשיו נותרתי אני,
לא שפויה,
לא זוכרת,חיה לי,
באשליה מתקנת.

ובלעדיך,חיבת לאמר,
החלום הרבה יותר ורוד,
והסרט-נמכר!

יאו כתבתי תשיר לפני ככ הרבה זמן והוא עדיין נכון...
האהא חבל שאין פה הודעות מוקלטות זה גם עם לחן=]]]

שני
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:02

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר