לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-04-2005, 15:52
  vider1 vider1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.03
הסקירה השבועית... באתר ספונסר !

שבת שלום לכל המכותבים,

זהו השבוע השני שאתר ספונסר מפיץ את הסקירה השבועית דרך הניוזלטר. אני חייב לציין לטובה ולהודות לכל המכותבים הנהדרים אשר נתנו פידבק לסקירה ולאתר - זה בדיוק המנוע שלנו.

מעבר לסקירה השבועית, גם השבוע, העלנו מנייה מבטיחה לשולחן הניתוחים לניתוח מעמיק במיוחד. הנכם מוזמנים ללחוץ על אייקון "תחת זכוכית מגדלת", לקרוא ולהתרשם...

מדד ספונסר המורכב ממניות עליהן הכרזתי בסוף השנה שעברה כ- "מבטיחות" עלה השבוע 2.35%. חשוב לציין ש 6 מתוך 7 המניות במדד עלו מעל 10% מתחילת השנה.

אני מזכיר לכם שאתר ספונסר הינו אתר בהתהוות ומושקע בו זמן רב, מחשבה ויצירתיות מסביב לשעון על מנת להכין לכם, הקוראים והמשקיעים, את הטוב ביותר הקיים בשוק ההון. צפו לתוספת תוכן תמידית והרבה הפתעות שהאתר יספק לקוראיו. באתר תמצאו כמובן את הסקירה השבועית וארכיוני סקירות, ניתוחים טכנים, קישורים יעילים, מדד ספונסר ועוד.

הסקירה השבועית של ספונסר מתפרסמת ב- 4 השנים האחרונות כמעט ברצף, מידי יום שישי. בסקירה אני מנתח את אירועי השבוע החולף בשווקים השונים ומנסה לחזות את הצפוי בתקופה הקרובה בכלל ובשבוע הקרוב בפרט. כמו-כן, מנותחות מניות שונות ומגוונות עליהן אני מנהל מעקב צמוד וכן מניות שאני מתבקש לנתח ע"י החברים השונים.

אני כאן בשבילך, הספונסר שלך בשוק ההון..

והרי הסקירה: שבוע מסחר חיובי עבר על שוק המניות בבורסה בת"א כאשר בסיכומו רשם מדד המעו"ף עליה של כ- 1%. בתחילת השבוע חזינו בהמשך עליות שערים מהשבוע שעבר שלוו בגידול ניכר במחזורי מסחר אולם ..

http://www.sponser.co.il/index.asp
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:06

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר