לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-05-2010, 05:59
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
סרט חברי פורום יקרים, אני גאה להציג בפניכם סרט שביימתי בתיכון :)

בתיכון למדתי במגמת תקשורת, שמאוד אהבתי יש לציין. בכיתה יא' היינו צריכים לעשות סרט עלילתי שהיווה את רוב הציון בתעודה באותה שנה ובכך היה מאוד חשוב.
את הסרט הנ"ל אני ביימתי, ערכתי ושיחקתי בו (אני האחד עם הגופיה השחורה) וכן, אני אחראי על התסריט המטומטם חח
ולא פחות מהקרדיט שייך לשותפי לפרויקט אליעד, שעזר בהפקה, בעריכה והיה הצלם בסרט. וצילם במיומנות רבה יש לומר.

חוץ ממני משתתפים כשחקנים בסרט:
צור חגאי - חבר משכבר הימים (עם הג'קט הירוק)
מנשה עיני - אחי האהוב (על הטרקטורן "פולאריס" הירוק, מסיע אותי)

אז מקווה שתהנו ואשמח לתגובות
בדיוק היום העלתי ליוטיוב:

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 09-05-2010 בשעה 06:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-05-2010, 07:44

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "חברי פורום יקרים, אני גאה להציג בפניכם סרט שביימתי בתיכון :)"

למי שלא הבין את העלילה:

אני והבחור שאיתי בסצנה הראשונה סוחרי סמים בארגון פשע.
אני, שוטר סמוי. חדרתי לארגון של השותף שאיתי לפני כשישה חודשים במטרה לחשוף אותו כי מלבד פעילותו הפלילית בסמים הוא אחראי גם למספר מעשי רצח.

בסצנה הראשונה אני מחכה לו ביעד שנקבע מראש כדי שיביא את החומר שגנב מסוחר סמים מפורסם בעולם הפשע . מה שלא ידענו שסוחר הסמים הזה היה בעקבותיו כל הזמן..
כך שבסוף הסצנה הראשונה אנחנו נמלטים והוא דולק אחרינו.

בסצנה האחרונה שאני חושף את עצמי מה שקרה היה פשלה קטנה:
ניסינו לעשות את זה דרמטי שאני כאילו נאלץ לירות בשותף שלי כי הוא החל לברוח.
הבעיה שבתוכנת עריכה הפשוטה למדי שהשתמשנו לא היו קולות ירי כלשהם, אז נאלצנו להסתפק ברעש העמום של אקדח הפיקות.. :\
כך שבעצם קצת קשה להבין שיריתי בשותף בשביל ליצור סוף דרמטי לסרט ולא סתם כיוונתי עליו את הנשק כמו שעלולים לחשוב בגלל הסאונד החלש של הפיקות..

ועוד כמה פרטים על הסרט:
למי ששואל למה הסרט קצר: זה היה אחד היעדים שהציבו לנו - לעשות סרט עלילתי שיהייה קצר.
כמה קיבלנו? בין 90 ל100 . לא זוכר בדיוק את הציון המדיוק..
והלוקיישן לוקיישן - מנחת המטוסים בקיבוץ נען. (באזור השפלה)
תאריך צילום הסרט: איפשהו באמצע 2006

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 09-05-2010 בשעה 08:01.
ישן 29-05-2010, 01:42

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי tm שמתחילה ב "זה לא סרט טוב. די גרוע אפילו.."

אז זאת הסיבה שאף אחד לא מגיב - לא היה נעים לאנשים לתת לי ביקורות שליליות ;-)
אובכן שמע, אני יודע שזה נראה די חובבני, והיו דברים שלא נעשו כיאות ובאופן מקצועי מספיק. אבל תבין שזו הייתה סך הכל שנה ראשונה שלנו במגמה(וזה תיכון כן? לא מדובר בשנה ראשונה ברמה של אוניברסיטה/מכללה) ובקושי ידענו מה זה m.s.. כך שהצלם לא ממש הכיר והתמקצע בטכניקות הצילום בשנה הראשונה. גם היו לנו כל מיני בעיות לוגיסטיות וטכניות - למשל חוסר בזמן צילום בלוקיישן ובום שהיה תקול, ולכן הסאונד הגרוע ואי סינון הרעש של הרוח (זאת גם הסיבה שהוספתי כתוביות). אבל למרות זאת, עובדה שקיבלנו ציון גבוה על הסרט ותשבוחות משאר חברי המגמה והמורים. חוץ מזה, חשוב להבין שלא רק הסרט היה לנו על הראש.. הסרט היווה רק את הציון ה"מעשי" בתעודה. כך שהיה לנו במקביל גם המון, פשוט המון חומר עיוני על הראש ללמוד שלא קשור בכלל לעשיית הסרטים אלא בתחום המדיה,העיתונות, הקשר שבין תקשורת לסוציולוגיה והשפעתה על האדם וסביבתו וכו'. שבעצם כל זה היווה את החלק ה"עיוני" בתעודה. (הציון בתקשורת נחלק לשניים; עיוני ומעשי) הסרטים שעשיתי בשנה השנייה במגמה לעומת זאת, כבר היו יותר מקצועיים.
אבל אחרי כל הנאמר לעיל, עדיין יש הבדל ניכר בין סרט ברמה של תיכון שסבל קצת מחוסר ניסיון, לסרט גרוע. לא צריך להגזים. ויאמר לי אדוני איזה ניסיון יש לו בדיוק בעשיית סרטים?

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 29-05-2010 בשעה 02:10. סיבה: תיקונים קטנים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:47

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר