לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-05-2010, 14:07
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי מיכאל חי שמתחילה ב "אני לא מעוניין או מצפה לראות שום יהודי מאחורי סורג ובריח"

הרב מתבטא בצורה מגעילה שלא אופיינית לאדם "חכם".
הקידוש העיוור הזה של רבנים ובכלל אנשי דת הוא פשוט מטופש. בלי שום מנגוני ביקורת עצמיים - אנשים הולכים עיוורים אחרי הרב שמתבטא כמו ילד ערס בן 15 מלוד.
הוא מתערב בפוליטיקה בצורה מגעילה, על אף שהוא בכלל לא ח"כ. הוא "מנהיגה הרוחני" של ש"ס ומשפיעה על החלטותיה ומעשיה. מגעיל אותי הרעיון שבמו"מ קואליציוני ראש ממשלה כלשהו צריך להיפגש עם עובדיה בשביל לעשות הסכם עם ש"ס.
הבן אדם טוען לגזענות ואפליה כלפי המזרחיים, דבר שלא קיים כבר שנים רבות, אך למעשה הוא הגזען הגדול ביותר כלפי אשכנזים וכלפי שחורים (אתיופים לדוגמא) ובכלל זרים באשר הם (הגויים). הוא גם לא מפסיק לתקוף חילונים, כאשר הוא לא מוכן לקבל או להעביר ביקורת על הזרם החרדי.

אני הייתי תופס ממנו יותר אם הוא היה מתנהג כמו שרב צריך להתנהג, אבל הוא לא מתנהג כך, ולכן אין לי כבוד כלפיו.

ציטוט:
אני לא מעוניין או מצפה לראות שום יהודי מאחורי סורג ובריח

אז למעשה אתה מדבר על יהודים.
ככה שגם אם יהודי מבצע פשעים, הוא חף מפשע רק כי הוא יהודי? יהודים לא יכולים להיות רעים?
אני לא מייחל לזה שעובדיה יישב מאחורי סורג ובריח, למעשה הוא גם לא יישב - הוא זקן מידי, וגם אין באמת על מה. אבל כן צריך לגזור לו את הכנפיים ולהוריד אותו לאדמה, הוא העלה את עצמו גבוה מידי וזה לא לטעמי.

ובנוגע לתקשורת, אם רק התקשורת הפופולרית הייתה מביאה מדבריו (ווינט, מאקו וכו'..) אז הייתי שותק. אבל גם התקשורת "הימנית" מביאה מדבריו, בהקשרם. ערוץ 7, News1 ועוד...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:44

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר