לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2010, 20:07
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הלכתי לאכול היום צהריים...
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "ההורים שלי התלהבו מהפתיחה..."

זוועת הקרב ונוראות המלחמה!!! ערסי מגעילים מין כל הסוגים, ולא שאני איזה צפונבון שרואה ערסים אצל כל מי ששזוף... ערסים עם כובעי גנגסטר לבנים, ערסים על כובעי גנגסטר אפורים, ערסים עם קוקו משומן, ערסים עם "גלח 3 פסים" מעל הפאות, ערסים גוצים קטנים סטייל מראדונה, וערסים ענקיים שצריך בכלל לשים אותם בחוץ ליד הברכטוזאורוס מפיברגלס. לא יודע למה אבל הערסים דלוקים על "קרנף", אבל לא שהשאירו יותר מדי חלקות פנויות... בסוף החלטתי לגלות מה זה קפה לנדוור כי רק שם לא היו ערסים (ניחוש שלי? זה בגלל שהם לא מצליחים לבטא את שם המקום, ואם אי אפשר לצרוח לטלפון "מושיקו אני בדיוק עם לירון וליטל בקפה לנננ-דד-וואער", אז פשוט לא יושבים שם).

אני לא יודע איך הבטחון שם שורד, אבל אני הייתי מקים שם פלוגת מג"ב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-05-2010, 23:26

דווקא מבחינת שירות הרשתות האמריקאיות באירופה הן זוועה
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "נכון! ולא רק זה, אתה מקבל בכל..."

העובדים כמעט תמיד מהגרים, ולא ילידי המדינות היעילות. יש במינכן מקדונלדס אחד ליד מלון "דרי לוואן" שכל העובדים שם מאפיה תורכית, וככה המקום גם עובד. כנ"ל בווינה או במידרחוב בקלן שם אלהי העניש את הגרמנים כשציוות לסניף מקדונדס מגדל בבל של מהגרים מעשר ארצות, ומטבח בקומה השניה שכל המוצרים יורדים ממנו במין מעלית. ביקרתי שם לאורף כמה שנים, ונראה שתמיד מקפידים להעסיק טמבלים מאותו סוג.

דווקא במזרח אירופה משום מה יש מעמד של יוקרה למקדונלדס והסניפים מאוד מאוד יעילים ומרשימים (טוב אבל שם אין מהגרים בכל מקרה).

ישן 10-05-2010, 05:41
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "האמריקאים באופן כללי לא מצטיינים בדברי מאפה"

אני לא בטוח אם זה כל כך שהאמריקאים לא מצטיינים או פשוט שבארץ יש לחמים מעולים.

פיתות הן אכן בעיה כאובה בארה"ב - לא כל כך חומוס אבל טחינה (גולמית) למשל אפשר בהחלט להשיג סבירה, במיוחד אם גרים לא רחוק משכונה שמשופעת בבני דודנו ואפשר לרכוש יבוא מטורקיה, לבנון וגם קצת מישראל - פעם גיליתי באיזה סופרמרקט פיתות שדמו מאוד לפיתות התעשיתיות שבארץ מוצאים בסופרמרקט ארוזות בניילון, בקיצור, תחתית החבית, אבל התנפלתי עליהן כמוצא שלל רב, במדבר כל קוץ הוא פרח אני מניח.

אחרי בורקסים גם אני להוט אבל האמת, ממש עדיף לצמצם, רוגלאך (אישית אני לא ממש מאוהב) זה יותר מאכל יהודי מאשר ישראלי ואם יש באזור קהיליה מזוקנת וחובשת שחורים יש סיכוי סביר למצוא גם מאלו (בד"כ בטעמי שוקולד או קינמון).

אכן לישראלים קשה לפעמים להבין את הלהיטות של אלו שגרים בחו"ל אחרי דברים שבארץ מקבלים כמובנים מאליהם. פעם בביקור בארץ לקחו אותי לאיזו מסעדה מקסיקנית!!!! את דיקסי אהבתי מאוד כשגרתי בישראל, היום זה ניראה לי טיפשי (בשבילי) וכשלוקחים אותי לסושי זה כבר בכלל בזבוז זמן מוחלט אבל בדג על הדן לעומת זאת או במחניודה, מול ים, הרברט סמואל, השרקוטרי (בשוק הפשפשים ביפו), הוטל מונטיפיורי וחדר האוכל (רשימה חלקית מאוד) אני נהנה מאוד מאוד.

עריכה: ניזכרתי בינתיים גם בבית של רפא בראש פינה, בהלנה בנמל בקיסריה ובאורי בורי בעכו, בחיי אני לא מבין מה הישראלים צריכים בורגר קינג...

נערך לאחרונה ע"י hamora בתאריך 10-05-2010 בשעה 05:48.
ישן 10-05-2010, 06:30
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "אני לא בטוח אם זה כל כך..."

תעשה כמו אבא שלי - הוא למד להכין פיתות (מרוקאיות, לא סתם). עכשיו מזמינים אותו למסיבות רק בשביל שיביא איזה 50 מהזהב הזה...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 10-05-2010, 00:04
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "ברגר קינג עוזבת את ישראל: הסניפים יאוחדו תחת המותג בורגראנץ'"

בקנדה יש את הארוויס' וכשהייתי בקנדה בפעם הראשונה ואכלתי שם, לא יכולתי להסתכל על שום רשת ג'אנק-פוד אחרת, אפילו שבפעם האחרונה שהייתי בקנדה לפני שנתיים וסחבתי את אשתי כשהיא לא מבינה למה אני מחפש בנרות סניף שלהם, ואז הזמנתי ארוחה ודיי התבאסתי... אני מקווה מאוד שזו היתה בעיה נקודתית של סניף נקודתי, שאכן היה באיזה חור נידח...

בכל מקרה אני אעשה את שלי ואציע לכל מי שמזדמן לו לבאר שבע והוא רעב מאוד, לגשת לטיב טעם ולאכול שם את ההמבורגר במסעדת הבשרים שלהם. אם אתה סטודנט, אתה מקבל המבורגר 250 גר' ענקי (בשר בקר או כבש - לבחירה), עם בוכטה ענקית של צ'יפס ובירה (או לימונדה או תפוזים) ב-29 שקל.
כל יום בצהריים המסעדה שם מפוצצת בסטודנטים רעבים. למי שהוא לא סטודנט, המנה לעיל עולה 35 שקל

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 10-05-2010, 20:28
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "[QUOTE=efekt] בכל מקרה אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
נראה לי שאתה מאוד תהנה מארוחות הצהריים של הפאבים באנגליה (לא אלה שקרובים למרכזי תיירות)!

קל לדבר - קשה לעשות... אני תמיד מחפש מקומות שהם "לא קרובים למרכזי תיירות", אלא שהמונח "לא קרוב למרכז תיירות" הוא אפעס, חמקמק ביותר - יצא לי לא פעם ולא פעמיים לחשוב שהתרחקתי מספיק מאותם מרכזי התיירות (כמובן כדי למצוא מסעדה טובה), רק כדי לגלות שבסה"כ החלפתי מרכז תיירות אחד בשני...

ציטוט:
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 10-05-2010, 05:21
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "ברגר קינג עוזבת את ישראל: הסניפים יאוחדו תחת המותג בורגראנץ'"

חסד גדול נעשה עם הישראלים...

מקדונלדס, ברגר קינג, וונדיס, KFC, בוסטון מרקט, כל אלא לא ראויים בכלל לתואר "מסעדות", סתם גועל נפש שכל אדם במצב כלכלי סביר ושעבר את גיל 35 לא אמור בכלל להראות את הפרצוף שלו בהן.

כשמדובר בCasual Dining יש לאמריקאים אופציות נחמדות יותר, רד לובסטר למשל או טוני רומא'ס, פלוס מינוס כלבים של טריק אחד אבל כיפי למדי כל עוד מגבילים את הצריכה ללא יותר מפעם בחודש (בגלל מימדי המנות וכמות הקלוריות שמסוגלת להצעיד גדוד של הצבא היפאני הקיסרי במשך שבוע). בד"כ אפשר למצוא את המסעדות הללו בפאתי עיירות אמריקאיות במרכזי קניות על אם הדרך, רבות מהן מסרבות להזמנות ובצדק, כמעט תמיד בערבים צריך לחכות בכניסה עד שיתפנה שולחן אבל המקומות הללו מצויינים בשביל לראות את "אמריקה" של המעמד הבינוני השלוו (והשמן למדי) בסביבתו הטיבעית.

יש כמובן אופציות משובחות יותר, למשל המסעדות של רות' כריס, אישית אני מעדיף בכל מקום מסעדות שכונתיות קטנות ושקטות אבל זה טריק שעובד רק במקומות שמכירים טוב מאוד (והואיל וישראל מקום קטן מאוד אין לאף אחד ממכם נימוק למה לא) או אם הולכים עם מישהו מקומי שמצוי בעניינים.

באשר לזוואה המתקתקה שניקראת דנקין דונטס שהוזכרה פה, מדובר לדעתי בהפרה חמורה של איזושהי זכות יסוד אנושית, לא יתכן שאין חוק כלשהו כנגד כמויות מופרעות כאלו של קמח וסוכר.

ישן 12-05-2010, 02:09
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
הממ.. מעורר תיאבון :)
בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי amit2 שמתחילה ב "אם גם לתלמידים מותר לענות-..."

אני מתכוון לוונדיס של סוף שנות ה-70..
הסלט והרוטבים היו בחינם.
כמדומני שכמעט בשנת 80, התגוררתי כבר בלונדון ושם בברגר קינג או במקדונלדס, יכולת לקחת לבד קשיות, רטבים, מפיות ושאר ירקות. באותה תקופה כבר ניהלתי ב"אולד קמדון סטריט" שב"סוהו" (קליף ריצ'ארד התחיל את הקריירה שלו ב"בייסמנט" שלה..) מסעדה של יורד ישראלי, אשר נהג "לשאול" כמויות בלתי נידלות של מפיות ממק. (עם הלוגו) ולתת אותן במסעדה שלו לקליינטים.. היו ימים..
להשכלה כללית, בבית הקולנוע בפאתי "טראפלגאר סקוור" אפשר היה לעשן חופשי.. לכל מושב היתה צמודה מאפרה על המשענת של היד, ממש כמו במטוסים של פעם.
ובקטנה, ממש ממול, יכולת לרקוד דיסקו בצהרי היום. החברה היו יוצאים מהמשרדים באיזור לארוחת צהריים, דופקים כחצי שעה ריקודי דיסקו וחוזרים למשרד.. היו ימים..

ישן 10-05-2010, 19:53

בתור מי שהיה מלצר, טבח ומנהל משמרת בפיצה האט
בתגובה להודעה מספר 106 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "מה עם דומינ'וס? לדעתי הפיצה..."

ועוד בימיה הטובים שבהם התיימרה להיות מסעדה לכל דבר, אני חייב למחות בתוקף! פיצה האט היא הרשת היחידה שהשקיעה בשכלול (מכני, כמו גם מבחינת מרכיבים) הפיצה שלה. עכשיו נכון שפיצה זה בעצם זבל שככל שהוא פשוט ככה הוא יותר טעים, אבל "שמן" זו לא בדיוק הגדרה טובה (אכלת פעם את הפיצה באיטליה?): מדובר על בצק מושקע שעובר תהליכי התפחה (במכונה מיוחדת) שלא היו מביישים ציור של רמברנט מבחינת ההשקעה.

דומינוס? אתה רציני? אם כבר אז "דומינו" הישראלית (מאז 1972...) טובה יותר. אאל"ט דומינוס אפילו שימשה "בזמני" מקרה מבחן בלימודי מנע"ס לאין מוכרים חרא ביוקר.

ישן 10-05-2010, 20:57
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

טוב מאוד - מאחר ופיתחנו את האשכול למעין חיפוש קולינרי חביב של פאסט פוד, והתרכזו פה חבר'ה שיצא להם לאכול בכמה מקומות בעולם - ניגש לנושא הבהול הבא: איפה ניתן למצוא נקניקיות טובות?

לא, אני לא מתכוון לנקניקיות המתועשות הנוראיות שיש בהם כל מני דברים שלא נדע מצרות, וגם לא לדוכנים על גבי עגלות של hot-dogs (אלא אם מישהו מכיר אחד באמת טוב) - אני מדבר על משהו איכותי, ואני לא מוכן לשמוע את השטות הזו ש"נקניקיות זה מוצר ירוד", כי נקניקיה טובה שקולה מבחינתי לסטייק/המבורגר טוב.

אני לצערי לא מכיר מקום טוב כזה שמגיש נקניקיות טובות בצורת fast-food, אבל מי שיזדמן לו להגיע ל-Craigleith הנושקת ל-Georgian Bay ליד ה-Blue Mountains באונטריו בקנדה - יש שם מסעדה קטנה וחביבה שניתן לשבת במרפסת שלה שמשקיפה על סכר קטן שיש לו כמו "עליה" של תעלת מים רדודים, ובעונה המתאימה ניתן לראות את דגי הסלמון משתמשים בתעלה הזו ע"מ לנוע במעלה הזרם.
בכל מקרה, במסעדה הזו הזמנתי מנה שבאה על מצע של משהו שאני לא זוכר מה היה, כי הוא היה לא מעניין לחלוטין - מה שבא על המצע הזה, או יותר נכון באה, זו נקניקיה ביתית מדהימה באיכותה שעשויה מבשר טלה ועטופה במעיים אמיתיות (לא קולגן תעשייתי). על הנקניקיה הזו גם פיזרו בנדיבות המון שבבי פרמזן, מה שעשה אותי למאושר באדם...
אני עד היום חולם על הארוחה הזו, ואני מוכן לעבור לקנדה רק בשבילה (טוב, גם הנוף והסביבה עוצרי נשימה ).

בקיצור - דרוש מקום שמוכר fast food של נקניקיות טובות. Any takers?

ציטוט:

ישן 11-05-2010, 14:31
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 161 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אם כבר אז צריך לנצל האשכול למנות רשתות מזון דומיננטיות שנעלמו מהנוף"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
מי יכול להוסיף?

ווימפי
נרגילה (מישהו זוכר את המגפה ההיא? "גם אני קיבלתי זיווה בנרגילה")
אלכסנדר
שרי
אפרופו
קפולסקי
וונדיז
בוסטון דלי
סבארו (אני חושב שיש עוד שרידים)
מובנפיק
מנוליטוס (גלידה)
סניור סנדוויץ'
סאבווי
שניצל איילה

שכחת אולי את אחד הטעימים - מסעדת קני רוג'רס רוסטר'ס בתחנה המרכזית של תל אביב,
חרא לוקיישן, אבל אוכל מדהים - עוף צלוי על עצים (הכי טעים שאכלתי בארץ), תוספות נהדרות, פשוט תאווה לחיך, עד שיום אחד נעלם...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:x4VWu3sLMCDbFM:http://www.kidbuxblog.com/wp-content/uploads/2010/01/KRR-logo.jpeg]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:39

הדף נוצר ב 0.28 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר