לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2004, 23:36
  K-N@N K-N@N אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.04
Access is denied

לפני כמה זמן העתקתי כמה עשרות שירים מתיקייה (לדוגמא - X) אחת לתיקייה אחרת (לדוגמא - Y).
היום בבוקר כשרציתי לשמוע את השירים בתיקייה Y (שהיו במקור ב- X), לא הצלחתי... ה- Winamp, לא ניגן שום דבר, ה- Media Player טען שאין גישה... בדקתי Attributes, ניסיתי לשנות, אבל כל הזמן קיבלתי הודעה Access is denied!
ניסיתי גם להעתיק או להעביר את אותם הקבצים וקיבלתי את אותה הודעה...
חשוב לציין שאת שאר השירים (שהיו מלכתחילה ב- Y, או בכל תיקייה אחרת) אני יכול לנגן מצויין!!!

התקנתי אתמול את Windows Media Control ואת Net Framework. כולל העדכון, אז הסרתי כדי לראות אם זה יפתור ת'בעיה... וכלום!
חשוב להוסיף ולומר שעד עכשיו, כמעט חודש, שמעתי את כל השירים האלה מצויין...

למישהו יש פיתרון??? אני נואש... 148 שירים...

נ.ב: אין ווירוסים, WinXP Pro SP2...

נערך לאחרונה ע"י K-N@N בתאריך 07-11-2004 בשעה 23:44.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-11-2004, 05:42
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
נסה לעשות כך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי K-N@N שמתחילה ב "Access is denied"

מקש ימני על הספריה, לחיצה על Properties, לחיצה על Security, לחיצה על Advanced, לחיצה על Owner, סמן את המשתמש שאתה עובד איתו וסמן למטה את אפשרות איפוס הבעלות על הקבצים (לא זוכר איך בדיוק זה נקרא).

לאחר מכן חזור ללשונית הראשונה של Advanced, בחר באפשרות ה Reset permissions on all child objects and enable bla bla bla (משהו כזה, אני לא זוכר בדיוק, זה מהזיכרון), ותעשה אישור.

אם אחרי כל זה - זה עדיין לא עובד - הודעת השגיאה שגוייה - משום שהרשאות יש לך, בוודאות.

כמו"כ ייתכן שהקבצים איכשהוא "בשימוש" (פאק ידוע למדי של XP) - למרות שהם לא... הפתרון הוא הפתרון הרגיל: להפעיל מחדש את המחשב...

בהצלחה

ישן 08-11-2004, 10:56
  K-N@N K-N@N אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "נסה לעשות כך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
מקש ימני על הספריה, לחיצה על Properties, לחיצה על Security, לחיצה על Advanced, לחיצה על Owner, סמן את המשתמש שאתה עובד איתו וסמן למטה את אפשרות איפוס הבעלות על הקבצים (לא זוכר איך בדיוק זה נקרא).

לאחר מכן חזור ללשונית הראשונה של Advanced, בחר באפשרות ה Reset permissions on all child objects and enable bla bla bla (משהו כזה, אני לא זוכר בדיוק, זה מהזיכרון)
מצטער לומר שתחת לשונית Advanced שנמצאת ב- General, דרך אגב (ולא קיימת לשונית Security, אלא רק Sharing), אין התייחסות ל- Owner, מה גם שאני המשתמש היחיד על המחשב ויש לי מן הסתם הרשאות אדמיניסטרטיביות.

נראה שהבעיה יותר מוזרה משחשבתי כי גם תיקיות משנה שהעברתי לתיקייה Y, לצורך העניין, מדווחות כריקות אעפ"י שיש בהם אלבומים שלמים של שירים; כשאני מנסה לשנות לתיקיית משנה כזאת Attributes, אני מקבל הודעת שגיאה שהוא לא יכול לשנות Attributes לקובץ, והגישה נתחתה, עבור כל שיר שאכן נמצא בתיקייה... מה גם מסתבר שזה לא רק שירים.... העברתי התקנות של דרייברים לתיקייה אחרת, לפני חודשיים בערך, בקבצי RAR, ועכשיו המחשב מסרב לפתוח אותם!

מיותר לציין שריסרט ממש לא עזר... אנשים הצילו אותי!!!

תודה מראש
רן

נ.ב.: אני חוזר ומדגיש - אין וירוסים במחשב... נבדק מספר פעמים, גם ע"י הארד דיסק חיצוני...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:48

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר