לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-05-2010, 11:20
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
עקיבא אלדר הוא פנאט מעונב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "ערוץ 7: עקיבא אלדר קורא להחרים תוצרת יהודית מיהודה ושומרון ולקנות תוצרת ערבית מהרש"פ"

במדינה בחמה, השלומפרית ומרובת מנפנפי הידיים הזו, נוטים לפעמים לשכוח שיש גם כאלה. בעבר הייתי שומע אותו עם ה"תובנות" של הבוקר אצל רפי רשף ואני חייב לציין שהוא היה הדמות הרדיופונית היחידה אי פעם שבאמת הפחידה אותי ולא הייתה מאיזו תחנה פיראטית למחצה. האיש משדר דורסנות חסרת מעצורים, עטופה בקליפה מדעית/רגועה. אני לעולם לא חדל להיות מופתע ממה שיש לו להגיד ומהדחף שלו לראות שטניות בכל מה שישראל מייצגת: כאשר נקראו עיתונאים לבחור את "איש ה-60" לכבוד 60 שנה לישראל, הוא הצליח לרדת נמוך ככל האפשר והאיש שלו היה "זמביש" שלשיטתו הוא האדם בעל ההשפעה הגדולה ביותר על ישראל אי פעם מבחינת עומק ההשפעה ומשך הזמן שזו נמשכת. זו דוגמא מובהקת (לפחות עבור מי שמכיר דבר או שתיים על ההיסטוריה של ישראל בששת העשורים הראשונים) לכך שמדובר על פנאט מסוכן עטוף בעור של עיתונאי.

במקרה שלי עקיבא אלדר הוא ללא ספק אחד הדמויות הראשיות שדחפו אותי לאמונה שבלי כפפות צריך לסיים את מעמדה ותפקידה ההיסטורי של העיתונות מבוססת הפרסונות מאחר וזו הפכה לפרא משתולל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:23

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר