לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-05-2010, 07:20
צלמית המשתמש של לוחם מיל
  לוחם מיל לוחם מיל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.09
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "אם למדבדב יש כזו גישה חופשית..."

האמת , אם נביט במתרחש בעין יותר דיפלומטית , להערכתי יש סיכוי לא קטן שאסד מבקש את תמיכת רוסיה ב"תקיפה" על ישראל , הרי אסד גובש כבר לקואליציה של איראן-סוריה-לבנון-חמאס-(טורקיה). וכבר לא מעט זמן מנשבות להן רוחות מלחמה , נחצו קווים אדום בנוגע להעברות נשק שובר שוויון , ונשמעו אין ספור איומים מפיו של אסד והצורר מאיראן. ובהליך המקובל כמו בהליך המקובל , סוריה צריכה את תמיכת רוסיה במהלך של פתיחת מלחמה , הם עשו זאת כבר ב67 במשלחת הסובייטית רמת הדרג שכללה את ראשממשלת ברית המועצות דאז, אלכסיי קוסיגין, המפציצים המצרים לא המריאו רק בגלל שהבינו שתוכנית ההתקפה שלהם נחשפה , ב73 גם כן ביקשו את אישור הסובייטים למהלך התקפי.

אני בדרך כלל בחור אופטימי , אבל הדברים מצטיירים בצורה כזו.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.militaryphotos.net/forums/image.php?u=62317&dateline=1275947555]
הסוד במלחמה הוא לא למות למען המדינה שלך, אלא לגרום למנוול מהצד השני לעשות את זה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-05-2010, 08:58
  Centurion Centurion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.07
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי מ.ק. שמתחילה ב "[font=Verdana]אתה מודה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מ.ק.
אתה מודה שההתנהגות שלך מתחת לכל ביקורת, אבל במקום להתנצל אתה רק מנסה להצדיק את עצמך.

אני אעדיף גסות רוח שלי על הבורות והזיגזוגים שלך בכל יום.

ציטוט:
והכי מצחיק, זה שברור שתענה. כי אתה תמיד עונה. תמיד חייב לענות את המילה האחרונה, גם אם אתה רק חוזר על מנה שכבר ענית, או שואל שאלה טיפשית ולא קשורה.
חבל ועצוב.

ביקשתי שתבסס את הדברים שלך. פעמיים. אבל, כיוון שאין לך מה להגיד בעניין, במקום לענות לשאלה אתה אומר את כל הדברים הלא קשורים לנושא. זה רק מחזק את מה שאמרתי קודם עליך.

ציטוט:
אבל לא באתי לנסות לחנך אותך, Centurion, אלא להעמיד אותך על טעותך:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3889567,00.html

אלא אם אתה טוען שזה לא לרעת ישראל (מה שאני לא אופתע אם תטען...).

עוד סימן לכך שאינך מבין כלום בדברים שאתה מדבר עליהם. מה שנאמר בכתבה לא קשור למדבדייב או לביקור שלו בסוריה. או שרצית לחדש לנו שרוסיה מוכרת אמל"ח לסוריה?

לסיכום: תמשיך לחיות בעולם הזוי, אם אתה רוצה, אבל על תצפה שכולם יקבלו את האמירות השקריות שלך בשקט רק כדי שתמשיך להיות מבסות מעצמיך.

ישן 15-05-2010, 10:17
  מ.ק. מ.ק. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.06
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי bertold שמתחילה ב "אתה יכול להסתכל למציאות דרך..."

קודם כל, תודה על ההתיחסות העיניינית. זה היה חסר לי בשירשור הזה.
שנית, אני מסכים, שלפחות חלק מהעסקה, היא רק אישרור של עסקה ישנה.

השאלה היא למה העסקה התעקבה כל-כך, ולמה היא מתונעת מחדש עכשיו. האם זה קשור לביקור מדבדב?
לדעתי, כן. לצערי לא אוכל לאשר זאת, בדיוק כמו שאף אחד שלא נכח עם אסד ומדבדב בחדר (כן, כולל Centorion) לא יוכלו להכיש זאת.

דבר שלישי, יש אמל"ח ברמה מסוימת, שלא יאימו על קיומה של מדינת ישראל, אך בהחלט יגדילו את מספר הניפגעים בכוחותנו בעימות. לקבוצה זו ניתן לשייך mig-29, פנצייר וטילי נ"ט - למשל. האם אני אמור לאהוב את מדבדב כי הוא רק הרג בצורה עקיפה מאות חיילים שלנו, אך לא השמיד את המדינה?
לדעתי לא.
ישן 15-05-2010, 11:03
  bertold bertold אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.05
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי מ.ק. שמתחילה ב "קודם כל, תודה על ההתיחסות..."

לשאלתך
ציטוט:
למה העסקה התעקבה כל-כך, ולמה היא מתונעת מחדש עכשיו. האם זה קשור לביקור מדבדב

בראש ובראשונה בעיות מימון בצד סוריה. רוסיה כאמור לא פותחת להם אשראי לכן סורים צריכים לגייס כספים על מנת לקבל את מה שהזמינו. העסיקת לא מותנעת רק עכשיו אלא מתבצעת בצעדים כל פעם שסורים מוכנים לשלם על נגלה הבאה.
סביר שאסד ומדבדב דנו על שיתוף פעולה ורכש בטחוני חדש, אבל שום דבר לא נסגר.

ציטוט:
אם אני אמור לאהוב את מדבדב כי הוא רק הרג בצורה עקיפה מאות חיילים שלנו, אך לא השמיד את המדינה

לאהוב את מדבדב אני לא מציע, אחרת אפשר להסתבך עם אישתו.

דבר ראשון לדעתם של רוסים האיזון מקטין את הסיכוי למלחמה. הם סבורים שבמידה ולישראל יהיה יתרון יותר מדי גדול (הם הרי מסכימים שיהיה יתרון) עלולה לפרוץ מלחמה גדולה שתעלה לצדדים בהרבה יותר קורבנות מאשר בקונפליקט מוגבל. אי אפשר להגיד שאין בזה הגיון.
דבר שני - צריך לראות אם נשמר האיזון שהיה לפני העסקה. לדעתי אכן האיזון נשמר. גם מבחינת הטכנולוגיה וגם מבחינת מספרים (כאשר מדובר על חיל האוויר) ישראל ממשיכה להוביל.
ישן 15-05-2010, 11:37
  מ.ק. מ.ק. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.06
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי bertold שמתחילה ב "לשאלתך [QUOTE]למה העסקה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי bertold
דבר ראשון לדעתם של רוסים האיזון מקטין את הסיכוי למלחמה. הם סבורים שבמידה ולישראל יהיה יתרון יותר מדי גדול (הם הרי מסכימים שיהיה יתרון) עלולה לפרוץ מלחמה גדולה שתעלה לצדדים בהרבה יותר קורבנות מאשר בקונפליקט מוגבל. אי אפשר להגיד שאין בזה הגיון.

גישה זו נכונה כאשר שני הצדדים רציונליים ושקולים, ותוצאות מלחמה יהיו הרות אסון - דוגמאת המלחמה הקרה בין ארה"ב לרוסיה.
הגישה הזאת לא מתאימה - לדעתי - כאשר אחד הצדדים לא לגמרי שקול, ולא חושב שיש להמנע מלחמה. במקרה זה, שקט יושג - שוב, לדעתי - רק אם הצד הבלתי שקול יהיה משמעותית חלש יותר.
קח לדוגמה את מלחמת יום כיפור, שפרצה ברגע שמדינות ערב חשבו שהם הגיעו לנקודת שוויון אסטרטגית מול ישראל.

ציטוט:
דבר שני - צריך לראות אם נשמר האיזון שהיה לפני העסקה. לדעתי אכן האיזון נשמר. גם מבחינת הטכנולוגיה וגם מבחינת מספרים (כאשר מדובר על חיל האוויר) ישראל ממשיכה להוביל.

כמו שאמרתי, אני לא חושב שיתרונה של ישראל ישלל ממנה, אני רק חושב על כמות נפגעים גדולה יותר אצלנו.

ציטוט:
לאהוב את מדבדב אני לא מציע, אחרת אפשר להסתבך עם אישתו.

הוא קצת נמוך לטעם שלי
ישן 15-05-2010, 12:18

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי מ.ק. שמתחילה ב "[QUOTE=bertold]דבר ראשון..."

ציטוט:
הגישה הזאת לא מתאימה - לדעתי - כאשר אחד הצדדים לא לגמרי שקול, ולא חושב שיש להמנע מלחמה. במקרה זה, שקט יושג - שוב, לדעתי - רק אם הצד הבלתי שקול יהיה משמעותית חלש יותר.
קח לדוגמה את מלחמת יום כיפור, שפרצה ברגע שמדינות ערב חשבו שהם הגיעו לנקודת שוויון אסטרטגית מול ישראל.

יפה אז מיהו אותו צד השקול ? הרי אסטרטגיה שלנו - וזה נאמר בגלוי - להראות לאויבינו מה קורה כאשר בעל הבית משתגע. שקול משתגע ? אכן אנחנו משתגעים ומאבדים מקרדיט שנותנים לנו, ונותנים גם ברוסיה. הזכרתי כאן לא פעם את המקרה של טיסות הפחדה של חיל האוויר מעל ארמונו של אסד ועוד מקרים. מה השגנו בזה ? בין רגע הפכנו לבריון שלא יודע מה לעשות עם כוחו.
ישן 15-05-2010, 11:40

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי lior432 שמתחילה ב "מה הקשר בין אוליגרכים לממשלה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי lior432
מה הקשר בין אוליגרכים לממשלה ולעומד בראשה ובכלל החובות הסורים אם זכרוני אינו מטעה אותי, היו לברה"מ, לא לרוסיה. יחי ההבדל הקטן.

אין הבדל - רוסיה היא ממשיכה לגיטימית של ברה"מ וכל החובות של ברה"מ נלקחו ע"י רוסיה וכל החובות של המדינות האחרות לברה"מ עכשיו נהיו חובות לרוסיה.

אבל באמת אין שום קשר לאוליגרכים. למעשה האוליגרכים נגמרו עוד בתקופת שלטונו של פוטין, ומי שנישארו מאז הם ענשי עסקים עם פחות השפעה על הפוליטיקה מאשר בארה"ב, למשל.

מחיקת החובות לברה"מ נעשת בצורה רחבה (לא רק לסוריה) ומטרתה לקדם אינטרסים כלכליים רוסיים (בעיקר בתחום ייצוא האמל"ח). הרעיון הוא למחוק חובות שגם כך לא ישולמו לרוסיה תמורת חתימת חוזים להספקת ציוד או שירותים. לפעמים זה פועל גם לכיוון האחר, אבל ללא מחיקת חובות אלא תשלום חוב סובייטי למדינה כלשהי באמצעות הספקת ציוד רוסי. הדוגמה הידועה היא של דרום קוריאה שקיבלה מהרוסים מסוקים, טנקים ורקמ"ים במקום דולרים.

ישן 11-05-2010, 17:02
צלמית המשתמש של לוחם מיל
  לוחם מיל לוחם מיל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.09
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי idf101 שמתחילה ב "לרוסיה אכפת מדבר אחד-..."

שטויות. אתה נתפס למיתוסים וסטיגמות.

אינטרסים יותר חשובים מכסף, הרי הם שלובים זה בזה.
העימות העולמי הוא בין המעצמות , ואנו רק כלי משחק על לוח השחמט.
רוסיה חייבת להתנהג כמו שהיא מתנהגת , ולשלוט ביד רמה גם באוכלוסייתה שלה, כי המנטליות שונה.
אין לסוריה שום אוצרות של נפט או זהב , היא מצויה בבצורת קשה, המצב הכלכלי שלהם רחוק מלהיות טוב.
אני מאמין שאין להם אפילו כסף לרכוש נשק , האינטרס העולמי הוא על מקורות האנרגיה , באיראן מצויות עתודות נפט מהגדולות בעולם , והאינטרס האיראני עובר דרך בנות בריתה קרי , סוריה, לבנון.
האפשריות הם:
1. או שמדבדב הגיע בשביל לתת תמיכה בינלאומית לתקיפת "ציר הרשע" על ישראל.
2. או שהוא הגיע לספק מטרייה גרעינית לסוריה , ולצמצם את המלחמה הבאה לתחומים קונבנציונלים בלבד.
3. או שהוא הגיע להרגיע את האזור , ולסקל התקפה על ישראל (האופצייה הכי פחות סבירה).

כמובן שאופציות 1-2 כוללות מן הסתם גם מערכות נשק מסוגים שונים.*

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.militaryphotos.net/forums/image.php?u=62317&dateline=1275947555]
הסוד במלחמה הוא לא למות למען המדינה שלך, אלא לגרום למנוול מהצד השני לעשות את זה.

ישן 12-05-2010, 07:07

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי לוחם מיל שמתחילה ב "אתה באמת מאמין שתוכנית הגרעין..."

ככלל ברגע שמתחילים לדבר על אמונה - שום דבר כבר לא נחשב.
יש משהו שיכול לשנות את אמונה ?

ציטוט:
אתה באמת מאמין שתוכנית הגרעין האיראנית היא למטרות שלום?

תסביר לי איפה הקשר בין הדברים ? איך בקשה של אסד מתקשרת לתוכנית הגרעין האירנית ?

ציטוט:
אתה באמת מאמין שאסד רוצה כור למטרות שלום?

אני לא יודע מה זה "כור". ישנם קונסטרוקציות שונות כל אחת עם ייעוד שלה.
ישנה קונסטרוקיציה שנקראת תחנת כוח גרעינית והיא אכן מיועדת למטרות שלום, ואני לא רואה שום סיבה למה אסד לא ירצה שרוסיה תבנה לו אחת כזאת ורוסיה מצידה באמת תבנה לו תחנת כוח.

ציטוט:
(ראה: מבצע אופרה 2007).

מה אני אמור לראות במבצע אופרה ששולל כוונה סורית לבנות תחנת כוח גרעינית לייצור חשמל ?

ציטוט:
הרי אף מנהיג ערבי לא יצהיר בגלוי "אנו בונים נשק להשמדה המונית" , כור למטרות שלום זה הניסוח הדיפלומטי אם תרצה.

כמו שאמרתי לעיל - גם למדינות ערביות קיים ענין בתחנות כוח גרעיניות ושום דבר ממה שהבאת כטיעון לא מוכיח את ההיפך. חוץ מזה אם בתור קבלן המבצע של תחנת כוח גריענית תופיע ארה"ב או צרפת אתה תמשיך לטעון אותו דבר ? הרי כאשר גרמניה בנתה תחנת כוח לשאה זאת הייתה מבחינת ישראל תחנת כוח. אבל ברגע שאייטוללות המשיכו לבנות את אותה תחנה בדיוק רק בידי רוסים - היא מיד הפכה ל"כור אירני לייצור פצצה"
ישן 15-05-2010, 10:41
צלמית המשתמש של ralf
  ralf ralf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לוחם מיל שמתחילה ב "נשיא רוסיה מדבדב מבקר בסוריה"

חוץ מהעניין של מכירת אמל"ח לרוסיה ואולי גם שת"פ בנושא הגרעיני, עניין שהוא לא פחות חשוב, וזה שהנשיא הרוסי נותן לגיטמסיה לאירגון הטרור חמאס ודורש לקבל את האירגון לשיחות מ"מ ואפילו נפגש עם המנהיג של האירגון חאלד משעל, כך שהביקור של מדביב נתן רוח גבית אדירה לחמאס והם מאוד שמחים על העניין הזה.

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1168792.html

ומסתבר שמשרד החוץ שפגע קשות ביחסים של המדינה עם מדינות העולם, וכבר ידוע שהוא לא לא מבין לא ערבית לא אנגלית ולא טורקית ולא שוודית ומסתבר שאפילו רוסית הוא לא מבין ! המשרד הזה שהרעיף כל כך הרבה מחמאות על הרוסים ותמך מאוד בשיתוף רוסיה בענייני המזרח התיכון, קיבל סטירת לחי חזקה מהרוסים וכל ההתרפסות מפני לרוסים לא עזרו. משרד החוץ שנמנע מלתת ביקורת על ההתנהלות הרוסית באיזור (רק מחמאות) גם הוא נשבר ופרסם גינוי להצהרות של מדבידב, אבל כמובן בניסוח מאוד עדין ומתרפס כהירגלו ביחס לרוסיה, עם מדינות אחרות הוא כבר הרבה יותר תוקפני ולא איכפאת לו לפגוע ביחסים הבינלאומים של המדינה.

נראה לי שמשרד החוץ והרוסים לא מצאו שפה משותפת ביניהם...מוזר

למה לא הזמינו את השגריר הרוסי לשיחת בירור בעניין, ואולי גם איזה כסא קטן שהשגריר ישב עליו (טכניקה סופר מתוחכמת של המשרד) ולמה לא מארגינים חרם על רוסיה כמו שהציעו בקשר לטורקיה ושוודיה ומדינות אחרות?
ישן 15-05-2010, 11:22

בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי ralf שמתחילה ב "חוץ מהעניין של מכירת אמל"ח..."

זאת כבר פוליטיקה (פנימ מדינית) גרידה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ralf
חוץ מהעניין של מכירת אמל"ח לרוסיה ואולי גם שת"פ בנושא הגרעיני, עניין שהוא לא פחות חשוב, וזה שהנשיא הרוסי נותן לגיטמסיה לאירגון הטרור חמאס ודורש לקבל את האירגון לשיחות מ"מ ואפילו נפגש עם המנהיג של האירגון חאלד משעל, כך שהביקור של מדביב נתן רוח גבית אדירה לחמאס והם מאוד שמחים על העניין הזה.

לגיטימציה לחמאס ניתנה הרבה לפני זה. כשאין משהו רע להגיד את המתרחש, נזקכקים בדברים הרעים שקראו קודם (ושוכחחים כמובן לציין שזה מיחזור של חדשות). כבר ראינו את העניין של אמל"ח לסוריה מלפני 5 שנים שצף פתאום וניראה כאילו זה משהו עכשוי.

ציטוט:
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1168792.html

ומסתבר שמשרד החוץ שפגע קשות ביחסים של המדינה עם מדינות העולם, וכבר ידוע שהוא לא לא מבין לא ערבית לא אנגלית ולא טורקית ולא שוודית ומסתבר שאפילו רוסית הוא לא מבין ! המשרד הזה שהרעיף כל כך הרבה מחמאות על הרוסים ותמך מאוד בשיתוף רוסיה בענייני המזרח התיכון, קיבל סטירת לחי חזקה מהרוסים וכל ההתרפסות מפני לרוסים לא עזרו. משרד החוץ שנמנע מלתת ביקורת על ההתנהלות הרוסית באיזור (רק מחמאות) גם הוא נשבר ופרסם גינוי להצהרות של מדבידב, אבל כמובן בניסוח מאוד עדין ומתרפס כהירגלו ביחס לרוסיה, עם מדינות אחרות הוא כבר הרבה יותר תוקפני ולא איכפאת לו לפגוע ביחסים הבינלאומים של המדינה.

זאת כבר התקפה ישירה של "הארץ" על ליברמן. מה חדש?

ציטוט:
נראה לי שמשרד החוץ והרוסים לא מצאו שפה משותפת ביניהם...מוזר

ניראה לך מה שרוצים שיראה לך. זה נקרא שליטה בדעת הקהל באמצאות אמצעי תקשורת אמוניים.

ציטוט:
למה לא הזמינו את השגריר הרוסי לשיחת בירור בעניין, ואולי גם איזה כסא קטן שהשגריר ישב עליו (טכניקה סופר מתוחכמת של המשרד) ולמה לא מארגינים חרם על רוסיה כמו שהציעו בקשר לטורקיה ושוודיה ומדינות אחרות?

זה בדיוק מה שרוצים שתשאל את עצמיך: "מה לא בסדר עם משרד החוץ ועם השר ליברמן?". אולי הטעם הרע בפיו של הציבור ישאר עד הבחירות הבאות.

ישן 15-05-2010, 11:50
צלמית המשתמש של ralf
  ralf ralf אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי Centurion שמתחילה ב "זאת כבר פוליטיקה (פנימ..."

התגובה שלך הזויה לגמרי, אתה מחפש תירוצים עלובים כדי לתרץ את ההתנהגות של הרוסים והתמיכה שלהם באירגוני טרור ומשטרים דיקטטורים.

קודם כל ,זה לא קשור לעיתון הארץ, זה הרי פורסם בכל כלי התקשורת, ניסיון עלוב מצידך אתה פשוט לא מגיב עניינית לדברים, פשוט דמגוגיה זולה

מה יש לך, אין לך דעה משלך, אתה פשוט לוקח כל דבר שההנהגה הרוסית עושה כדבר קדוש שאסור לתת ביקורת עליו, הבעיה שלך שאתה לא יכול להבדיל ביון ההנהגה הפוליטית לבין המדינה עצמה, זאת אומרת, לתת ביקורת על ההנהגדה הרוסית זה כאילו בגידה ברוסיה.

את חשוב שזה היה דבר נכון שהנשיא הרוסי יפגש עם מנהיג החמאס ולתת לאותו אירגון לגיטמסיה , דבר שכמובן יפגע בישראל..יש לך בכלל דעה בעניין או שאתה תומך בעמדה הרשמית של הקרמלין?

דרך אגב, הקישור מדבר על התגובה הרוסית לגינוי הישראלי של דברי מדבדב (כנראה שלא קראת את זה)

הדברים שכתבתי לגבי משרד החוץ הם דעתי האישית לגבי ההתרפסות שלו כלפי רוסיה...

נערך לאחרונה ע"י ralf בתאריך 15-05-2010 בשעה 12:00.
ישן 15-05-2010, 12:55
צלמית המשתמש של ralf
  ralf ralf אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי Centurion שמתחילה ב "ראלף, שים לב שלא אמרתי שום..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Centurion
ראלף, שים לב שלא אמרתי שום דבר ביקורתי כלפיך (למרות שכרגיל עוותת את העובדות), אבל בכל זאת התפרצת משום מה. כלומר אני מבין שאתה מקבל כל דעה שאינה תוהמת את שלך באופן אישי.

זה לא אישי. התגובה שלך למה כתבתי ( בהודעה מספר 72) פשוט חסרת כל טעם, ניסיתה פשוט לקחת את הדברים לכייון שונה כדי לצור פרפוגנדה זולה. פוליטיקה פנימית ישראלית ממש לא מעניינת אותי, כל מה שאמרתי זה ביקורת כלפיי ההתנהלות חסרת האחריות של משרד החוץ הישראלי

"אני מבין שאתה מקבל כל דעה שאינה תוהמת את שלך באופן אישי." - זה העניין Centurion, אין לך דעה אישית, אתה פשוט לוקח כל דבר שההנהגה הרוסית אומרת ותומך בו, ואפילו מנסה לעטוף את זה בדברי פרשנות לא נכונים ומצולפים.

ציטוט:
את הדעה שלי לנתינת לגטימציה לחמאס הבאתי כאן בפורום שנים לפני שאתה הופעת, אם זיכרוני אינו מטעה בי.

באמת, לפני שנים? הנה מה שאמרתה בהודעה שלך למעלה, ציטוט " לגיטימציה לחמאס ניתנה הרבה לפני זה", וזאת העמדה הרוסית, שהאירגון נבחר באופן דימוקרטי ולא מעט צדדים מכירים בו כאירגון כמייצג של העם הפלסטיני, כך שאין פגם בזה שמנהיג מדינה גדולה כמו רוסיה נפגש עם מנהיג אירגון טרור..ואתה רק נותן תירוצים לעניין הזה.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:14

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר