לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-05-2010, 07:53
צלמית המשתמש של לוחם מיל
  לוחם מיל לוחם מיל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mes שמתחילה ב "רוצה לשתף אתכם בפחד שלי.."

תחקיר קצר על הבחור:
ציטוט:
אני מתגייס לאיסוף קרבי

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=512234

אתה שואל שאלות חשודות למדי.
אם ננסח את השאלות שלך בצורה שונה , זה כמו לשאול מה צריך לעשות בשביל לחדור מרכבה.
ואתה משווה את ישראל לגרמניה הנאצית? קצת מוזר לי.

רק נשאר לבדוק את הIP שלך, רוב הסיכויים שאתה לא מהאזור.
אם אני טועה קבל התנצלות.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.militaryphotos.net/forums/image.php?u=62317&dateline=1275947555]
הסוד במלחמה הוא לא למות למען המדינה שלך, אלא לגרום למנוול מהצד השני לעשות את זה.

נערך לאחרונה ע"י לוחם מיל בתאריך 11-05-2010 בשעה 08:07.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-05-2010, 09:11
צלמית המשתמש של שמוליק
  שמוליק שמוליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.11.01
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי mes שמתחילה ב "לא הייתי מגדיר את זה כחרדה,..."

אם אתה פוחד מאיום הנ"ט
לך לשריון ותהיה מפקד, ככה תוכל להילחם בנ"ט וכל האחריות של גילוי הנ"ט וניתוח השטח יהיה על כתפיך.
ואתה תוכל לשלוט בגורלך.

ואל תדאג, צה"ל לא יגמור את החארות בפחות משעה, והרבה טילים יפלו פה. אני חושב שאחד המקומות הכי בטוחים מפני טילים, זה בתוך הטנק.

הכי-זבלה הבינו שהעורף הוא הבטן הרכה של ישראל, ושאין להם שום סיכוי מול צה"ל ולכן הם נלחמים באזרחים ולא בצה"ל.

זה לא יתפוצץ כל כך מהר, כי הם למדו בפעם האחרונה שבעל הבית קצת השתגע ומחק להם כפרים שלמים ואפילו יריב גוגלהיימר לא צעק.
לכן הם יודעים שבפעם הבאה נהיה עוד יותר רעים.

ישן 11-05-2010, 09:13
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי mes שמתחילה ב "לא הייתי מגדיר את זה כחרדה,..."

תתבגר ברבע שעה, אולי זה יעזור לך לצמצם את החרדות לגודל שתוכל להשתלט עליו.
אל תשכח שמי שרוצה לתרום, יכול למצוא דברים מועילים לעשות. רוב המשרתים בצבאנו עושים דברים מועילים ורובם הגדול אינם לוחמים כלל. למשל- נהגי מיכליות סולר ונהגי משאיות מזון עושים עבודה בעלת חשיבות קריטית אך אינם לוחמים. רוצה לתרום? קח אויר, תחשוב מה בעיניך יחשב כעשייה המביאה תועלת לכלל, ולך על זה.
רוצה וואסח? לך לעשות גלים בפורום מתגייסים וסדירים.
בריאות ואושר.

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

ישן 11-05-2010, 09:16
  צופה ורואה צופה ורואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.07

זה באמת נשמע מוזר, משום שמדבריך משתמע שאתה מוכן להתגייס לקרבי בתנאי שהסיכוי למלחמה נמוך.
במה עזרת בזה?

השאלה פה היא קודם כל שאלה של ערכים וגם של יכולת.
האם תהיה מלחמה במזה"ת בשנים הקרובות?
כבר 62 שנים שמדינת ישראל מתנהלת בידיעה שבממוצע כל עשור יש מלחמה.
כל אדם שמתגייס לצבא יודע שקיים סיכוי שהוא ישתתף בקרב נקודתי, מצבע או אפילו במלחמה כוללת, זו המציאות.
עכשיו נשאלת השאלה מה הם הערכים שלך והאם אתה אדם שיכול להתמודד אם הידיעה הזו (השאלה האם אתה יכול לתפקד בקרב יכולה להיענות רק בעת קרב אמיתי אצל כולנו)

הדעה האישית שלי היא שאדם שחי בקרבה של אוכלוסיה או מדינה, משתמש במה שיש לה להציע וקשור לתרבות וההווי המקומי צריך לתרום להגנתה ולהגנת משפחתו והאנשים הקרובים לו.
אני מאמין שאם אדם מסוגל להיות קרבי מבחינה גופנית, נפשית, ת"ש וכו' אז הוא צריך לשרת כקרבי (בהתאם לצרכי המערכת).
לא תמיד מה שאנחנו צריכים לעשות זה מה שאנו היינו מעדיפים לעשות.

בקשר לחשש מפגיעות בטנקים
מעבר לשיפורים במיגונים הטנקים כיום מתוכננים בצורה יותר טובה שתגן על הצוות, אבל ברור שעדיין יש סיכוי להפגע ואף ליהרג-זו המציאות והיא לא שונה מנגמ"ש, מסוק, מטוס מכל סוג או אפילו בית וממ"ד במציאות של היום.

אני חושב שלא תהיה יותר מלחמה במזה"ת קטנה או גדולה ללא סיכון משמעותי לעורף
הסיכוי להרג במכונית ו/או כהולך רגל גבוה פי 2 מהסיכוי להפגע בשירות הצבאי, אבל הסיכוי עדיין קיים.

זו החלטה אישית שלך עם עצמך

(ויליאם רארף אינג')
גם כאשר יגור זאב עם כבש-אני לא מציע שנהיה הכבש.
(אלוף מיל' עוזי דיין)

ישן 11-05-2010, 12:12
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי mes שמתחילה ב "תראו חבר'ה, אמרתי ואני אמשיך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי mes
תראו חבר'ה, אמרתי ואני אמשיך להגיד, אני מוכן לתרום, ולעשות כל מה שנחוץ (הכל כולל הכל),פשוט אמרתי שיש חשש כזה אצלי להיפגע, עכשיו יבואו כל החיילי קומנדו ויגידו שזה לא מעניין אותם להיפגע,תעשו לי טובה..

מבחינה סטטיסטית, אם תתגייס לחיל קרבי, יש סיכוי טוב שתמצא את עצמך בלחימה - ואם לא בשירות הסדיר אז במילואים, הרי השירות לא נמשך 3 שנים, אלא עד גיל 41, או 45.
אז החשש להיפגע הוא מוצדק וכל מלש"ב צריך להיות מודע אליו, בדיוק כמו מי שלומד נהיגה צריך להיות מודע שמבחינה סטטיסטית, יש סיכוי גבוה מאד שהוא יעבור לפחות תאונת דרכים אחת בחייו.

השאלה היא מה עושים עם זה - עושים את "מה שנחוץ" בידיעה שעלולים להיפגע או שנשארים איפה שבטוח כדי להקטין את הסיכוי להיפגע.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:55

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר