לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-05-2010, 13:29
  נרשם לשאול נרשם לשאול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.05.10
פסיכומטרי

קודם כל שלום לכל חברי הפורום. אני אמנם נרשם חדש אך אני קורא בפורום כבר בסביבות שנה וחצי.
נרשמתי בעיקר כדי לשאול פה את אלה שהתנסו האם כדאי לי לעבור קורס פסיכומטרי מוזל של לחמן במצבי כעת (תלמיד יא') ולעבור את הבחינה בספטמבר או, לחכות לסוף יב' או אפילו אחרי הצבא. הבחור של לחמן שנכנס לכיתה שלי והסביר לנו על הקורס טען שסטטיסטית לתלמידי תיכון סיכויים גבוהים יותר להצליח מאשר למשוחררי צבא. אני לא בטוח עד כמה הטענה הזאת נכונה.

בקיצור, ההורים שלי נוטים ללחוץ עלי לקחת את הקורס ולעשות את זה אם כי הם נותנים לי את המילה האחרונה. אני מאמין שאני נוטה לא לעשות את הקורס בעיקר בגלל שאני חושב שאני אוכל להוציא ציון גבוה יותר אחרי יב' או אחרי הצבא. אולי אני טועה ואלי לא. אני אשמח אם אותם אלה שכן עברו בחינות פסיכומטרי וקורסים למיניהם יאירו את עיניי.

וד"א ביצעתי חיפוש בפורום של השאלה הזאת ולמרות שלא מצאתי בדיוק את מה שאני מחפש כן ראיתי שרוב התגובות נוטות להיות נגד פסיכומטרי בתיכון.
חזרה לפורום
ישן 13-06-2010, 19:40
צלמית המשתמש של rl_21
  משתמש זכר rl_21 rl_21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "אם אתה לא עתודאי אין שום סיבה..."

אני אגיד מה שאני חושב בנושא (עשיתי פסיכומטרי בחופש בין י"א לי"ב), למרות שפותח האשכול כבר החליט:
יש לא מעט סיבות לעשות לפני צבא.
אם אתה אתם שמסוגל ללמוד, להשקיע ולהתמיד, זה מומלץ לכל אחד.
מה שאני יודע זה שהמון מהדברים הבסיסיים במתמטיקה עזרו לי בקורס ואם הייתי עושה אחרי צבא הייתי צריך להזכר בהכל כמעט.
גם אנגלית, שבעקבות בי"ס ובכלל ההתנהלות שלי במחשב ובחיים עכשיו נמצאת ברמה מצויינת ולכן בשבילי פרק האנגלית היה סוג של מנוחה במבחן עצמו (לסיים תוך 10 דקות ולנוח כל שאר הזמן).
עוד סיבה היא הכסף. קורס לתיכוניסטים עולה כ1500 ש"ח, בהשוואה לקורס לבוגרים שעולה כ6000-7000 ש"ח (אם אני זוכר נכון).
בנוגע לזמן - צריך להשקיע המון זמן וכשאני עשיתי (שנה שעברה) זה היה באוגוסט + ספטמבר, כך שבאוגוסט אמנם הלך לי חודש מהחופש אך בספטמבר באמת אין מה להתלונן. בספטמבר לא לומדים כלום, יש חגים ואצלי בבי"ס לדוגמא וויתרו לי על כמה מבחנים לקראת המועד של הפסיכומטרי.
לסיום, אם אתה מסוגל במשך חודשיים כמעט כל פעם לחזור מהקורס, לנוח שעה ולתרגל כמה שאתה יכול עד הערב ובימים שבהם אין קורס לשבת 5-6 שעות וללמוד, לך על זה ובגדול.
אני אגב קיבלתי 690, מרוצה מאוד (כמובן שהיה עדיף 700+ אבל תמיד יש לאן לשאוף )
מקווה שעזרתי לפותח האשכול בכל מקרה ולאנשים אחרים שיקראו את זה בעתיד.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:46

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר